Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 6. VN OBČINE VODICE 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:6. VN OBČINE VODICE 2017 Datum:23.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:02:10 11 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Čas vožnje: 01:02:10
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Leskovar Andreja
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:03:01 10 -1 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 130 59
Čas vožnje: 01:03:01
Št. krogov: 10
Zaostanek: -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 197 MERČON Urša
KD Rog
Ženski SLO KD Rog 01:02:28 8 -- >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:02:28
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Ceglar Vida
BICIKEL.COM
Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:00:57 10 -- >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Čas vožnje: 01:00:57
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:03:25 10 00:02:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas vožnje: 01:03:25
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:28
3 . 7 Veršnik Zdenka
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 01:05:52 8 -2 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 635 49
Čas vožnje: 01:05:52
Št. krogov: 8
Zaostanek: -2
AMATERJI -M
1 . 11 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:23:25 18 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 749 66
Čas vožnje: 01:23:25
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 12 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 625 39 01:23:26 18 00:00:01 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 625 39
Čas vožnje: 01:23:26
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:01
3 . 9 Kurnik Michael
ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE
Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE 10014485013 01:23:28 18 00:00:03 >
Klub ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Čas vožnje: 01:23:28
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
4 . 16 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:23:54 18 00:00:29 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 01:23:54
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:29
5 . 17 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:23:55 18 00:00:30 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 354 70
Čas vožnje: 01:23:55
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:30
6 . 14 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 01:23:56 18 00:00:31 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 129 58
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:31
7 . 13 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 01:23:56 18 00:00:31 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 366 04
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:31
8 . 10 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 01:23:57 18 00:00:32 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Čas vožnje: 01:23:57
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:32
9 . 8 Rozman Anže
Moški SLO 01:24:00 18 00:00:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:00
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:35
10 . 196 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 01:24:04 18 00:00:39 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Čas vožnje: 01:24:04
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:39
11 . 15 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 01:27:47 16 -2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 303 38
Čas vožnje: 01:27:47
Št. krogov: 16
Zaostanek: -2
MASTER A-M
1 . 18 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:23:53 18 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 529 40
Čas vožnje: 01:23:53
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 193 Klavora Mitja
A.S.D. Zuliani
Moški SLO A.S.D. Zuliani 100 175 905 28 01:23:56 18 00:00:03 >
Klub A.S.D. Zuliani
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 905 28
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
3 . 20 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 01:23:56 18 00:00:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 220 52
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
4 . 19 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 369 07 01:23:57 18 00:00:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 369 07
Čas vožnje: 01:23:57
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:04
MASTER B-M
1 . 23 RIHTARIČ David
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 01:23:26 18 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 01:23:26
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 21 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 01:23:55 18 00:00:29 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 640 54
Čas vožnje: 01:23:55
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:29
3 . 26 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 01:23:56 18 00:00:30 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 983 09
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:30
4 . 22 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 01:23:56 18 00:00:30 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:30
5 . 25 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 01:23:57 18 00:00:31 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 360 95
Čas vožnje: 01:23:57
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:31
MASTER C-M
1 . 28 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:23:54 18 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Čas vožnje: 01:23:54
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 29 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:23:54 18 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Čas vožnje: 01:23:54
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
3 . 194 Levstik Robert
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 547 165 69 01:23:56 18 00:00:02 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 547 165 69
Čas vožnje: 01:23:56
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:02
4 . 30 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:23:58 18 00:00:04 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas vožnje: 01:23:58
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:04
5 . 31 Rajšp Gorazd
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 330 65 01:24:32 16 -2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 330 65
Čas vožnje: 01:24:32
Št. krogov: 16
Zaostanek: -2
MASTER D-M
1 . 34 Golob Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 01:23:55 18 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 174 06
Čas vožnje: 01:23:55
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Kovač Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 183 15 01:23:57 18 00:00:02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 183 15
Čas vožnje: 01:23:57
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:02
3 . 35 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:23:57 18 00:00:02 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Čas vožnje: 01:23:57
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:02
4 . 33 Žnidaršič Anton
KZS
Moški SLO KZS 100 647 652 64 01:24:26 15 -3 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 647 652 64
Čas vožnje: 01:24:26
Št. krogov: 15
Zaostanek: -3
MASTER E-M
1 . 39 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:59:51 12 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Čas vožnje: 00:59:51
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:00:22 12 00:00:31 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Čas vožnje: 01:00:22
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:31
3 . 41 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 01:00:23 12 00:00:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:32
4 . 42 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:00:23 12 00:00:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:32
5 . 44 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 01:00:24 12 00:00:33 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 925 48
Čas vožnje: 01:00:24
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:33
6 . 40 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:00:25 12 00:00:34 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 691 08
Čas vožnje: 01:00:25
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:34
7 . 45 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:00:24 11 -1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Čas vožnje: 01:00:24
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER F-M
1 . 47 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:00:20 12 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Čas vožnje: 01:00:20
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 49 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 01:00:23 12 00:00:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:03
3 . 50 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:00:24 12 00:00:04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas vožnje: 01:00:24
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:04
4 . 48 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 01:01:27 12 00:01:07 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 638 52
Čas vožnje: 01:01:27
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:07
MASTER G-M
1 . 53 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:00:21 12 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 876 96
Čas vožnje: 01:00:21
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 58 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:00:22 12 00:00:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 339 74
Čas vožnje: 01:00:22
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:01
3 . 52 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:00:23 12 00:00:02 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:02
4 . 54 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:00:23 12 00:00:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:02
5 . 51 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:04:42 12 00:04:21 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Čas vožnje: 01:04:42
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:04:21
6 . 57 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:01:53 11 -1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas vožnje: 01:01:53
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
7 . 59 Kozjek Anton
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 117 46 01:01:53 11 -1 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 117 46
Čas vožnje: 01:01:53
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
8 . 55 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:01:54 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas vožnje: 01:01:54
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
9 . 56 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:02:04 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Čas vožnje: 01:02:04
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER H-M
1 . 61 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:00:22 12 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Čas vožnje: 01:00:22
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 62 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:00:25 12 00:00:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas vožnje: 01:00:25
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:03
3 . 63 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:01:55 11 -1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Čas vožnje: 01:01:55
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
4 . 60 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:01:55 11 -1 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Čas vožnje: 01:01:55
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER I-M
1 . 66 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:00:23 12 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 312 47
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 65 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:01:53 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas vožnje: 01:01:53
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
3 . 64 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:01:54 11 -1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Čas vožnje: 01:01:54
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
DEČKI C (U13)-M
1 . 67 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:28:26 5 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Čas vožnje: 00:28:26
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
2 . 71 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:28:26 5 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Čas vožnje: 00:28:26
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
3 . 98 ČUK Enej
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:28:26 5 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Čas vožnje: 00:28:26
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
4 . 106 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:28:27 5 00:00:01 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Čas vožnje: 00:28:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:01
5 . 100 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:28:27 5 00:00:01 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Čas vožnje: 00:28:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:01
6 . 77 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:28:27 5 00:00:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Čas vožnje: 00:28:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:01
7 . 72 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:28:27 5 00:00:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Čas vožnje: 00:28:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:01
8 . 90 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:28:28 5 00:00:02 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Čas vožnje: 00:28:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:02
9 . 89 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:28:28 5 00:00:02 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Čas vožnje: 00:28:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:02
10 . 104 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:28:29 5 00:00:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Čas vožnje: 00:28:29
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:03
11 . 105 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:28:29 5 00:00:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Čas vožnje: 00:28:29
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:03
12 . 78 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:28:30 5 00:00:04 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Čas vožnje: 00:28:30
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:04
13 . 101 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:28:30 5 00:00:04 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Čas vožnje: 00:28:30
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:04
14 . 87 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:28:31 5 00:00:05 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Čas vožnje: 00:28:31
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:05
15 . 96 Oblak Domen
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:28:31 5 00:00:05 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Čas vožnje: 00:28:31
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:05
16 . 103 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:28:32 5 00:00:06 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Čas vožnje: 00:28:32
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:06
17 . 95 Žagar Matic
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 00:31:14 5 00:02:48 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Čas vožnje: 00:31:14
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:48
18 . 94 Zajc Matevž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:31:15 5 00:02:49 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Čas vožnje: 00:31:15
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:49
19 . 92 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:31:46 5 00:03:20 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Čas vožnje: 00:31:46
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:20
20 . 76 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:31:55 5 00:03:29 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 631 889 15
Čas vožnje: 00:31:55
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:29
21 . 91 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:32:23 5 00:03:57 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Čas vožnje: 00:32:23
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:57
22 . 99 Bevc Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 00:33:37 5 00:05:11 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 573 88
Čas vožnje: 00:33:37
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:05:11
23 . 88 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:33:57 5 00:05:31 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Čas vožnje: 00:33:57
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:05:31
24 . 79 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 00:28:19 4 -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Čas vožnje: 00:28:19
Št. krogov: 4
Zaostanek: -1
25 . 82 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:28:37 4 -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Čas vožnje: 00:28:37
Št. krogov: 4
Zaostanek: -1
26 . 73 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:29:52 4 -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Čas vožnje: 00:29:52
Št. krogov: 4
Zaostanek: -1
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 137 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:56:05 10 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 113 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 00:56:05 10 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
3 . 109 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:56:05 10 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
4 . 125 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:56:05 10 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
5 . 112 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:56:05 10 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
6 . 133 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
7 . 110 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 136 65
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
8 . 138 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
9 . 126 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
10 . 117 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
11 . 121 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:56:07 10 00:00:02 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:02
12 . 134 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:56:07 10 00:00:02 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:02
13 . 127 Muha Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 176 464 05 00:58:18 10 00:02:13 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Čas vožnje: 00:58:18
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:13
14 . 123 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:59:03 10 00:02:58 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Čas vožnje: 00:59:03
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:58
15 . 140 Smrdel Miha
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 827 47 00:59:31 10 00:03:26 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Čas vožnje: 00:59:31
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:03:26
16 . 111 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:59:33 10 00:03:28 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Čas vožnje: 00:59:33
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:03:28
17 . 118 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:54:09 9 -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620941
Čas vožnje: 00:54:09
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
18 . 119 Robič NAL JURE
KK BLED
Moški SLO KK BLED 100 00:55:06 9 -1 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Čas vožnje: 00:55:06
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
19 . 136 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:55:09 9 -1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Čas vožnje: 00:55:09
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
20 . 135 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:55:12 9 -1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Čas vožnje: 00:55:12
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
21 . 124 Kovačec Blaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 00:54:16 8 -2 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 172 24
Čas vožnje: 00:54:16
Št. krogov: 8
Zaostanek: -2
22 . 114 Kramar Timotej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 00:35:44 6 -4 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 832 02
Čas vožnje: 00:35:44
Št. krogov: 6
Zaostanek: -4
DNF 129 Gregorčič Natan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 501 518 12 00:13:52 1 -9 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Čas vožnje: 00:13:52
Št. krogov: 1
Zaostanek: -9
DNF 122 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:13:50 1 -9 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Čas vožnje: 00:13:50
Št. krogov: 1
Zaostanek: -9
DNF 120 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:38:00 3 -7 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Čas vožnje: 00:38:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: -7
DNF 128 Jeraj Nikolas
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 00:46:48 7 -3 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Čas vožnje: 00:46:48
Št. krogov: 7
Zaostanek: -3
DNF 130 Debevec Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:46:32 7 -3 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Čas vožnje: 00:46:32
Št. krogov: 7
Zaostanek: -3
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 147 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:53:31 10 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Čas vožnje: 00:53:31
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 146 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:53:31 10 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 853 73
Čas vožnje: 00:53:31
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
3 . 157 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:53:53 10 00:00:22 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Čas vožnje: 00:53:53
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:22
4 . 151 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:56:04 10 00:02:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Čas vožnje: 00:56:04
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:33
5 . 152 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:56:05 10 00:02:34 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062011272
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:34
6 . 141 Tušar Lenart
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 00:56:05 10 00:02:34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 134 63
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:34
7 . 161 Tomšič Dan Andrej
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:56:05 10 00:02:34 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:34
8 . 156 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:56:06 10 00:02:35 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:35
9 . 159 žagar Nejc
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 632 214 49 00:56:06 10 00:02:35 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 632 214 49
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:35
10 . 165 JOVAN TIM
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 00:56:07 10 00:02:36 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:36
11 . 142 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:56:07 10 00:02:36 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 538 79
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:36
12 . 166 Brezovšek Nejc
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 00:56:07 10 00:02:36 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:36
13 . 162 Skukan Gašper
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 712 29 00:56:08 10 00:02:37 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 712 29
Čas vožnje: 00:56:08
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:37
14 . 149 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:56:08 10 00:02:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Čas vožnje: 00:56:08
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:37
15 . 163 Oven Martin
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 00:56:12 10 00:02:41 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Čas vožnje: 00:56:12
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:41
16 . 153 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:56:20 10 00:02:49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Čas vožnje: 00:56:20
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:49
17 . 150 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 00:57:50 10 00:04:19 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 132 61
Čas vožnje: 00:57:50
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:04:19
18 . 164 Levstik Kristjan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 738 55 00:58:09 10 00:04:38 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Čas vožnje: 00:58:09
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:04:38
19 . 143 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 00:54:21 9 -1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Čas vožnje: 00:54:21
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
20 . 158 Žnidarič Bor
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 00:55:13 9 -1 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Čas vožnje: 00:55:13
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
21 . 160 Weisseisen Jan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 737 54 00:55:18 9 -1 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 737 54
Čas vožnje: 00:55:18
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
22 . 154 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:54:16 8 -2 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 802 22
Čas vožnje: 00:54:16
Št. krogov: 8
Zaostanek: -2
DNF 168 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:13:53 1 -9 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Čas vožnje: 00:13:53
Št. krogov: 1
Zaostanek: -9
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 180 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:28:28 5 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 544 55
Čas vožnje: 00:28:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
2 . 181 Smrdel Tina
MBK SPORTR.SI
Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 00:31:02 5 00:02:34 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Čas vožnje: 00:31:02
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:34
3 . 179 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:31:16 5 00:02:48 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 635 246 74
Čas vožnje: 00:31:16
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:48
4 . 178 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:31:17 5 00:02:49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Čas vožnje: 00:31:17
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:49
5 . 177 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:34:07 5 00:05:39 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Čas vožnje: 00:34:07
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:05:39
6 . 175 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:34:08 5 00:05:40 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Čas vožnje: 00:34:08
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:05:40
7 . 174 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:35:59 5 00:07:31 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Čas vožnje: 00:35:59
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:07:31
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 184 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:28:26 5 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Čas vožnje: 00:28:26
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
2 . 182 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:28:27 5 00:00:01 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Čas vožnje: 00:28:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:01
3 . 185 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:28:28 5 00:00:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Čas vožnje: 00:28:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:02
4 . 183 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:28:29 5 00:00:03 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Čas vožnje: 00:28:29
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:03
5 . 186 Galof Pija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:31:13 5 00:02:47 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 639 673 39
Čas vožnje: 00:31:13
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:47
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 188 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:56:09 10 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Čas vožnje: 00:56:09
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 187 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:54:11 9 -1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Čas vožnje: 00:54:11
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 191 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:56:05 10 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 125 54
Čas vožnje: 00:56:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 190 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:56:06 10 00:00:01 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 124 53
Čas vožnje: 00:56:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:01
3 . 192 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 00:56:07 10 00:00:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 067 21
Čas vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:02

Komentarji

 

Mobile content