Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. VN OBČINE VODICE 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:6. VN OBČINE VODICE 2017 Datum:23.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:02:10 11 --
2 . 2 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:03:01 10 -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 197 MERČON Urša Ženski SLO KD Rog 01:02:28 8 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:00:57 10 --
2 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:03:25 10 00:02:28
3 . 7 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 01:05:52 8 -2
AMATERJI -M
1 . 11 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:23:25 18 --
2 . 12 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 625 39 01:23:26 18 00:00:01
3 . 9 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE 10014485013 01:23:28 18 00:00:03
4 . 16 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:23:54 18 00:00:29
5 . 17 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:23:55 18 00:00:30
6 . 14 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 01:23:56 18 00:00:31
7 . 13 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 01:23:56 18 00:00:31
8 . 10 Grbec Gašper Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 01:23:57 18 00:00:32
9 . 8 Rozman Anže Moški SLO 01:24:00 18 00:00:35
10 . 196 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 01:24:04 18 00:00:39
11 . 15 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 01:27:47 16 -2
MASTER A-M
1 . 18 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:23:53 18 --
2 . 193 Klavora Mitja Moški SLO A.S.D. Zuliani 100 175 905 28 01:23:56 18 00:00:03
3 . 20 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 01:23:56 18 00:00:03
4 . 19 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 369 07 01:23:57 18 00:00:04
MASTER B-M
1 . 23 RIHTARIČ David Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 01:23:26 18 --
2 . 21 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 01:23:55 18 00:00:29
3 . 26 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 01:23:56 18 00:00:30
4 . 22 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 01:23:56 18 00:00:30
5 . 25 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 01:23:57 18 00:00:31
MASTER C-M
1 . 28 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:23:54 18 --
2 . 29 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:23:54 18 --
3 . 194 Levstik Robert Moški SLO KD Rog 100 547 165 69 01:23:56 18 00:00:02
4 . 30 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:23:58 18 00:00:04
5 . 31 Rajšp Gorazd Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 330 65 01:24:32 16 -2
MASTER D-M
1 . 34 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 01:23:55 18 --
2 . 37 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 183 15 01:23:57 18 00:00:02
3 . 35 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:23:57 18 00:00:02
4 . 33 Žnidaršič Anton Moški SLO KZS 100 647 652 64 01:24:26 15 -3
MASTER E-M
1 . 39 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:59:51 12 --
2 . 38 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:00:22 12 00:00:31
3 . 41 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 01:00:23 12 00:00:32
4 . 42 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:00:23 12 00:00:32
5 . 44 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 01:00:24 12 00:00:33
6 . 40 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:00:25 12 00:00:34
7 . 45 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:00:24 11 -1
MASTER F-M
1 . 47 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:00:20 12 --
2 . 49 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 01:00:23 12 00:00:03
3 . 50 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:00:24 12 00:00:04
4 . 48 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 01:01:27 12 00:01:07
MASTER G-M
1 . 53 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:00:21 12 --
2 . 58 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:00:22 12 00:00:01
3 . 52 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:00:23 12 00:00:02
4 . 54 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:00:23 12 00:00:02
5 . 51 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:04:42 12 00:04:21
6 . 57 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:01:53 11 -1
7 . 59 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 100 176 117 46 01:01:53 11 -1
8 . 55 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:01:54 11 -1
9 . 56 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:02:04 11 -1
MASTER H-M
1 . 61 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:00:22 12 --
2 . 62 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:00:25 12 00:00:03
3 . 63 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:01:55 11 -1
4 . 60 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:01:55 11 -1
MASTER I-M
1 . 66 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:00:23 12 --
2 . 65 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:01:53 11 -1
3 . 64 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:01:54 11 -1
DEČKI C (U13)-M
1 . 67 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:28:26 5 --
2 . 71 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:28:26 5 --
3 . 98 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:28:26 5 --
4 . 106 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:28:27 5 00:00:01
5 . 100 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:28:27 5 00:00:01
6 . 77 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:28:27 5 00:00:01
7 . 72 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:28:27 5 00:00:01
8 . 90 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:28:28 5 00:00:02
9 . 89 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:28:28 5 00:00:02
10 . 104 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:28:29 5 00:00:03
11 . 105 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:28:29 5 00:00:03
12 . 78 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:28:30 5 00:00:04
13 . 101 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:28:30 5 00:00:04
14 . 87 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:28:31 5 00:00:05
15 . 96 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:28:31 5 00:00:05
16 . 103 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:28:32 5 00:00:06
17 . 95 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 00:31:14 5 00:02:48
18 . 94 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:31:15 5 00:02:49
19 . 92 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:31:46 5 00:03:20
20 . 76 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:31:55 5 00:03:29
21 . 91 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:32:23 5 00:03:57
22 . 99 Bevc Jakob Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 00:33:37 5 00:05:11
23 . 88 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:33:57 5 00:05:31
24 . 79 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 00:28:19 4 -1
25 . 82 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:28:37 4 -1
26 . 73 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:29:52 4 -1
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 137 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:56:05 10 --
2 . 113 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 00:56:05 10 --
3 . 109 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:56:05 10 --
4 . 125 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:56:05 10 --
5 . 112 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:56:05 10 --
6 . 133 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:56:06 10 00:00:01
7 . 110 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:56:06 10 00:00:01
8 . 138 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:56:06 10 00:00:01
9 . 126 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:56:06 10 00:00:01
10 . 117 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:56:06 10 00:00:01
11 . 121 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:56:07 10 00:00:02
12 . 134 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:56:07 10 00:00:02
13 . 127 Muha Luka Moški SLO ROG AS 100 176 464 05 00:58:18 10 00:02:13
14 . 123 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:59:03 10 00:02:58
15 . 140 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 827 47 00:59:31 10 00:03:26
16 . 111 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:59:33 10 00:03:28
17 . 118 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:54:09 9 -1
18 . 119 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 100 00:55:06 9 -1
19 . 136 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:55:09 9 -1
20 . 135 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:55:12 9 -1
21 . 124 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 00:54:16 8 -2
22 . 114 Kramar Timotej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 00:35:44 6 -4
DNF 129 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 100 501 518 12 00:13:52 1 -9
DNF 122 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:13:50 1 -9
DNF 120 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:38:00 3 -7
DNF 128 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 00:46:48 7 -3
DNF 130 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:46:32 7 -3
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 147 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:53:31 10 --
2 . 146 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:53:31 10 --
3 . 157 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:53:53 10 00:00:22
4 . 151 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:56:04 10 00:02:33
5 . 152 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:56:05 10 00:02:34
6 . 141 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 00:56:05 10 00:02:34
7 . 161 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:56:05 10 00:02:34
8 . 156 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:56:06 10 00:02:35
9 . 159 žagar Nejc Moški SLO ROG AS 100 632 214 49 00:56:06 10 00:02:35
10 . 165 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 00:56:07 10 00:02:36
11 . 142 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:56:07 10 00:02:36
12 . 166 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 00:56:07 10 00:02:36
13 . 162 Skukan Gašper Moški SLO ROG AS 100 175 712 29 00:56:08 10 00:02:37
14 . 149 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:56:08 10 00:02:37
15 . 163 Oven Martin Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 00:56:12 10 00:02:41
16 . 153 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:56:20 10 00:02:49
17 . 150 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 00:57:50 10 00:04:19
18 . 164 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 100 175 738 55 00:58:09 10 00:04:38
19 . 143 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 00:54:21 9 -1
20 . 158 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 00:55:13 9 -1
21 . 160 Weisseisen Jan Moški SLO ROG AS 100 175 737 54 00:55:18 9 -1
22 . 154 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:54:16 8 -2
DNF 168 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:13:53 1 -9
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 180 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:28:28 5 --
2 . 181 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 00:31:02 5 00:02:34
3 . 179 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:31:16 5 00:02:48
4 . 178 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:31:17 5 00:02:49
5 . 177 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:34:07 5 00:05:39
6 . 175 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:34:08 5 00:05:40
7 . 174 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:35:59 5 00:07:31
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 184 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:28:26 5 --
2 . 182 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:28:27 5 00:00:01
3 . 185 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:28:28 5 00:00:02
4 . 183 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:28:29 5 00:00:03
5 . 186 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:31:13 5 00:02:47
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 188 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:56:09 10 --
2 . 187 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:54:11 9 -1
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 191 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:56:05 10 --
2 . 190 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:56:06 10 00:00:01
3 . 192 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 00:56:07 10 00:00:02

Komentarji