Rezultati za: 6. VN OBČINE MENGEŠ 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:6. VN OBČINE MENGEŠ 2017 Datum:01.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke Licenca Čas vožnje Št.krogov Zaostanek
MOšKI DO 30 LET (1987 IN MLAJšI)-M
1 . 134 Rozman Anže Moški SLO 00:21:17,30 13 --
2 . 149 Oven Jaka Moški SLO gRMADA 00:21:27,85 13 00:00:10
MOšKI NAD 50 LET (1966 IN STAREJšI)-M
1 . 145 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 00:21:27,98 13 --
2 . 141 Jerič Franc Moški SLO 00:22:37,85 13 00:01:10
3 . 140 Prešeren Janez Moški SLO BWG Gulč 00:21:31,69 12 -1
4 . 146 ROPOTAR BOGO Moški SLO KD Mengeš 00:21:32,48 12 -1
5 . 147 JERIČ JURE Moški SLO KD Mengeš 00:21:33,75 12 -1
MOšKI OD 31 DO 40 LET-M
1 . 148 KLADNIK MATEJ Moški SLO 00:21:28,33 13 --
2 . 138 ČUK Jure Moški SLO ROG AS 00:21:28,52 13 --
3 . 136 NUČIČ Luka Moški SLO 00:22:08,99 7 -6
MOšKI OD 41 DO 50 LET-M
1 . 139 Levstik Robert Moški SLO KD ROG 00:20:49,62 13 --
2 . 144 Brank Tomaž Moški SLO Victoria club 00:21:27,07 13 00:00:38
3 . 142 LOJEVEC GREGOR Moški SLO 00:21:34,73 12 -1
ŽENSKE DO 35 LET-Ž
1 . 137 CUNDER Lana Ženski SLO 00:22:08,97 7 --
ŽENSKE NAD 35 LET-Ž
1 . 135 Jeretina Saša Ženski SLO KD Mengeš 00:22:37,93 12 --
2 . 143 Jerič Maja Ženski SLO 00:22:54,05 10 -2
DEČKI C (U13)-M
1 . 5 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:21:23,81 12 --
2 . 1 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:21:24,18 12 00:00:01
3 . 17 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 00:21:53,55 12 00:00:30
4 . 32 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:21:53,58 12 00:00:30
5 . 23 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:21:53,95 12 00:00:30
6 . 6 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:21:53,99 12 00:00:30
7 . 40 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:21:54,43 12 00:00:31
8 . 38 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:21:54,53 12 00:00:31
9 . 10 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:21:54,73 12 00:00:31
10 . 16 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:21:56,37 12 00:00:33
11 . 30 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:21:56,86 12 00:00:33
12 . 35 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:21:56,96 12 00:00:33
13 . 39 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:21:57,31 12 00:00:34
14 . 26 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:21:57,35 12 00:00:34
15 . 8 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:21:57,67 12 00:00:34
16 . 13 Novak Crt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:21:59,06 12 00:00:36
17 . 37 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:22:32,63 12 00:01:09
18 . 24 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:22:43,45 12 00:01:20
19 . 33 Bevc Jakob Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 00:22:46,05 12 00:01:23
20 . 2 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:22:46,88 12 00:01:23
21 . 29 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 00:23:04,21 12 00:01:41
22 . 22 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:23:04,84 12 00:01:41
23 . 21 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:23:06,04 12 00:01:43
24 . 36 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 100 176 155 84 00:23:06,81 12 00:01:43
25 . 11 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:23:42,79 12 00:02:19
26 . 25 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:22:49,24 11 -1
27 . 28 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:22:49,29 11 -1
28 . 12 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 00:23:54,76 11 -1
29 . 4 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:21:39,83 10 -2
30 . 31 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 100 501 503 94 00:21:40,04 10 -2
31 . 27 Zupan Luka Moški SLO ROG AS 100 648 205 35 00:21:59,28 10 -2
32 . 7 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:14:46,35 7 -5
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 123 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 21 100 501 518 12 00:28:20,18 1 --
2 . 131 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 13 100 176 477 18 00:28:20,87 1 --
3 . 103 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 9 100 176 543 84 00:28:21,12 1 00:00:01
4 . 127 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 5 100 176 030 56 00:28:25,24 1 00:00:05
5 . 106 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 100 176 208 40 00:28:21,31 1 00:00:01
6 . 104 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100 175 565 76 00:28:21,09 1 00:00:01
7 . 119 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:28:22,01 1 00:00:02
8 . 118 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:28:22,68 1 00:00:02
9 . 114 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:28:23,21 1 00:00:03
10 . 121 Muha Luka Moški SLO ROG AS 100 176 464 05 00:28:23,40 1 00:00:03
11 . 132 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:28:23,41 1 00:00:03
12 . 133 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 827 47 00:28:23,50 1 00:00:03
13 . 129 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:28:23,57 1 00:00:03
14 . 128 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:28:23,86 1 00:00:03
15 . 111 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:28:25,39 1 00:00:05
16 . 126 Svetličič Miha Moški SLO KK KRANJ 100 176 149 78 00:28:25,71 1 00:00:05
17 . 110 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:28:25,94 1 00:00:05
18 . 116 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:28:26,30 1 00:00:06
19 . 124 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:28:27,81 1 00:00:07
DNS 109 Ivnik Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 01:03:29,03 1 00:35:09
DNS 122 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 01:03:32,53 1 00:35:12
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 79 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20 100 175 852 72 00:25:14,64 1 --
2 . 77 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13 100 175 568 79 00:26:15,79 1 00:01:01
3 . 76 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13 100 175 853 73 00:26:16,07 1 00:01:02
4 . 97 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 8 100 175 850 70 00:26:16,03 1 00:01:02
5 . 81 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 100 175 572 83 00:26:30,02 1 00:01:16
6 . 85 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:26:16,31 1 00:01:02
7 . 74 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 00:26:18,20 1 00:01:04
8 . 94 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 00:26:18,49 1 00:01:04
9 . 90 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:26:18,88 1 00:01:04
10 . 86 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:26:19,23 1 00:01:05
11 . 82 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:26:19,28 1 00:01:05
12 . 80 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 00:26:46,67 1 00:01:32
13 . 95 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 00:26:46,74 1 00:01:32
DNS 83 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:31:30,83 1 00:06:17
DNS 99 Simonič Joshua Noa Moški SLO KK TBP LENART 100 603 271 12 00:31:31,78 1 00:06:18
DNS 92 Oven Martin Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 00:31:33,43 1 00:06:20
DNS 75 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:31:34,58 1 00:06:21
DNS 87 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 00:31:36,34 1 00:06:22
DNS 89 Weisseisen Jan Moški SLO ROG AS 100 175 737 54 00:31:38,59 1 00:06:25
DNS 93 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 100 175 738 55 00:31:40,08 1 00:06:26
DNS 91 Skukan Gašper Moški SLO ROG AS 100 175 712 29 00:31:41,65 1 00:06:28
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 229 Macek Matic Moški SLO KK KRANJ 22 100 176 207 39 00:38:46,73 1 --
2 . 216 Zalar Gašper Moški SLO ROG AS 15 100 175 816 36 00:38:48,40 1 00:00:02
3 . 204 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15 100 176 295 30 00:38:48,40 1 00:00:02
4 . 219 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 15 100 175 818 38 00:38:50,28 1 00:00:04
5 . 205 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 14 100 175 879 02 00:44:37,65 1 00:05:51
6 . 225 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 11 100 175 634 48 00:39:01,04 1 00:00:15
7 . 207 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10 100 176 325 60 00:39:10,14 1 00:00:24
8 . 213 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 7 100 175 820 40 00:38:51,87 1 00:00:06
9 . 221 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 6 100 501 496 87 00:38:59,03 1 00:00:13
10 . 226 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 6 100 176 191 23 00:39:13,86 1 00:00:28
11 . 231 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 4 100 176 474 15 00:39:05,29 1 00:00:19
12 . 215 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 3 100 175 800 20 00:39:06,68 1 00:00:20
13 . 223 Čemažar Jaka Moški SLO ROG AS 2 100 175 817 37 00:39:08,76 1 00:00:23
14 . 210 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 2 100 176 000 26 00:39:12,00 1 00:00:26
15 . 206 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 857 77 00:39:15,70 1 00:00:29
16 . 228 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 10064555908 00:39:17,67 1 00:00:31
17 . 233 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 100 175 757 74 00:39:21,59 1 00:00:35
18 . 203 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 00:39:23,57 1 00:00:37
19 . 201 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 00:44:06,17 1 00:05:20
20 . 227 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 00:44:40,18 1 00:05:54
21 . 211 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 100 175 999 25 00:44:42,64 1 00:05:56
22 . 150 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO ROG AS 10117571633 00:44:44,07 1 00:05:58
23 . 230 Durkov Gregor Moški SLO KK KRANJ 100 176 127 56 00:44:45,93 1 00:06:00
24 . 217 PAULIČ GAŠPER Moški SLO ROG AS 100 175 714 31 00:44:48,62 1 00:06:02
25 . 222 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 100 175 814 34 00:44:50,46 1 00:06:04
26 . 202 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 293 28 00:44:52,20 1 00:06:06
27 . 235 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART 100 175 701 18 00:44:54,45 1 00:06:08
DNS 224 Bašelj Jaša Moški SLO ROG AS 100 175 715 32 00:45:23,67 1 00:06:37
DNS 218 Kogovšek Kancijan Moški SLO ROG AS 100 175 815 35 00:45:25,11 1 00:06:39
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 242 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 42 100 153 272 93 00:54:24,44 1 --
2 . 263 Potočki Viktor Moški CRO ROG AS 27 10015338007 00:54:41,53 1 00:00:17
3 . 257 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 23 100 175 797 17 00:54:27,82 1 00:00:03
4 . 245 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 16 100 176 323 58 00:54:33,75 1 00:00:09
5 . 240 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15 100 176 294 29 00:54:31,88 1 00:00:07
6 . 288 Sagadin Luka Moški SLO KK TBP LENART 14 100 153 339 63 00:54:29,88 1 00:00:05
7 . 283 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 12 100 153 322 46 00:54:35,78 1 00:00:11
8 . 243 Hočevar Kristijan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 100 176 290 25 00:54:37,82 1 00:00:13
9 . 274 Cizelj Pavel Moški SLO ROG AS 3 100 158 300 77 00:54:39,71 1 00:00:15
10 . 292 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 3 100 175 824 44 00:54:49,15 1 00:00:24
11 . 239 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100 176 292 27 00:54:43,42 1 00:00:19
12 . 272 Debevec Blaž Moški SLO ROG AS 2 100 175 623 37 00:54:47,28 1 00:00:22
13 . 293 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI KULT SOLKAN 1 100 175 690 07 00:54:54,75 1 00:00:30
14 . 282 Kavšek Luka Moški SLO KK KRANJ 1 10017647213 00:55:22,13 1 00:00:57
15 . 260 Skuk Luka Moški SLO ROG AS 100 175 819 39 00:54:45,40 1 00:00:21
16 . 285 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 00:54:51,09 1 00:00:26
17 . 277 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 00:54:52,80 1 00:00:28
18 . 249 Šranc Peter Moški SLO KK GORJE 100 159 216 23 00:54:56,59 1 00:00:32
19 . 264 Ostervuh Jan Moški SLO ROG AS 100 158 289 66 00:54:59,61 1 00:00:35
20 . 261 Skok Anže Moški SLO ROG AS 100 176 537 78 00:55:02,51 1 00:00:38
21 . 255 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 795 15 00:55:04,11 1 00:00:39
22 . 291 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 780 00 00:55:06,17 1 00:00:41
23 . 286 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 473 14 00:55:08,05 1 00:00:43
24 . 259 Teržan Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 610 24 00:55:09,84 1 00:00:45
25 . 256 Jakopović Sven Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10015856349 00:55:11,48 1 00:00:47
26 . 246 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 00:55:13,42 1 00:00:49
27 . 270 Jančar Žiga Moški SLO ROG AS 100 175 835 55 00:55:16,50 1 00:00:52
28 . 269 Jovan Jan Moški SLO ROG AS 100 175 840 60 00:55:18,40 1 00:00:54
29 . 241 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 158 310 87 00:55:20,23 1 00:00:55
DNS 280 Kušar Jan Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 00:20:59,11 1 00:33:26
DNS 284 Čadež David Moški SLO KK KRANJ 100 176 014 40 00:21:01,02 1 00:33:24
DNS 279 Mohorič Miha Moški SLO KK KRANJ 10064556009 00:21:03,05 1 00:33:22
DNS 244 Gajšak Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 558 639 00 00:21:04,96 1 00:33:20
DNS 273 Cunder Martin Moški SLO ROG AS 100 175 834 54 00:21:06,92 1 00:33:18
DNS 268 Kimovec Žan Mark Moški SLO ROG AS 100 175 833 53 00:21:09,78 1 00:33:15
DNS 271 Jagodic Filip Moški SLO ROG AS 100 175 821 41 00:21:11,55 1 00:33:13
DNS 238 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 745 62 00:21:14,18 1 00:33:11
DNS 290 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 837 57 00:21:16,43 1 00:33:08
DNS 248 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 100 176 004 30 00:21:18,64 1 00:33:06
DNS 267 Kogovšek Krištof Moški SLO ROG AS 100 175 615 29 00:21:21,25 1 00:33:04
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 56 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:21:54,94 12 --
2 . 55 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:23:05,22 12 00:01:11
3 . 57 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 00:21:59,16 11 -1
4 . 54 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:22:33,83 11 -1
5 . 53 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:23:17,29 11 -1
6 . 50 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:22:49,44 10 -2
7 . 52 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:23:59,57 9 -3
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 60 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:21:22,95 12 --
2 . 58 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:21:54,45 12 00:00:32
3 . 62 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:21:56,23 12 00:00:34
4 . 59 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:22:33,71 12 00:01:11
5 . 61 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:22:46,49 12 00:01:24
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 64 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1 100 175 735 52 00:28:23,78 1 --
2 . 63 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:28:25,96 1 00:00:02
3 . 65 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 100 175 660 74 00:28:27,88 1 00:00:04
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 67 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:26:17,56 1 --
2 . 66 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:26:19,97 1 00:00:02
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 70 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 23 100 153 364 88 00:32:31,97 13 --
2 . 71 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 157 895 18 00:34:14,23 13 00:01:43
3 . 73 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 883 06 00:34:14,73 13 00:01:43
4 . 69 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 370 94 00:33:51,23 12 -1
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 49 Kern Špela Ženski SLO BIZKAIA DURANGO 21 100 091 548 61 00:32:32,12 13 --
2 . 42 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 8 100 096 408 71 00:32:32,14 13 --
3 . 46 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 7 100 109 690 64 00:32:32,35 13 --
4 . 44 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 632 58 00:32:41,67 13 00:00:09
5 . 41 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 086 876 45 00:32:40,81 13 00:00:08
6 . 45 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 5 100 149 645 55 00:32:37,89 13 00:00:05
7 . 48 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 2 100 156 636 62 00:32:39,70 13 00:00:07

Komentarji