Rezultati za: 20. kolesarski vzpon na Kal 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:20. kolesarski vzpon na Kal 2017 Datum:24.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
MTB DO 30LET-M
1 . 110 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 00:33:17,61 1 --
2 . 109 Brečko Nejc Moški SLO RUDIS 00:39:45,03 1 00:06:28
3 . 112 Čebin Miha Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:54,07 1 00:11:37
4 . 102 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 730 47 00:46:09,88 1 00:12:52
MTB DO 30LET-Ž
5 . 103 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 648 62 00:53:32,71 1 00:20:15
MTB NAD 30LET-M
1 . 106 Leban Miran Moški SLO RUDIS 00:40:57,30 1 --
2 . 105 Ščurek Primož Moški SLO RUDIS 00:50:04,15 1 00:09:07
3 . 108 Brečko Bojan Moški SLO RUDIS 00:53:38,21 1 00:12:41
4 . 104 Zdovc Jure Moški SLO RUDIS 00:59:00,11 1 00:18:03
5 . 107 Petek Matej Moški SLO RUDIS 01:02:51,01 1 00:21:54
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:32:02,48 1 --
2 . 2 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 599 321 39 00:36:03,57 1 00:04:01
3 . 1 Verdel Nina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 00:38:17,27 1 00:06:15
4 . 5 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 00:38:53,57 1 00:06:51
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:35:58,66 1 --
2 . 6 Omahen Kristina Ženski SLO KD HRASTNIK 00:42:53,42 1 00:06:55
3 . 8 Jeretina Saša Ženski SLO KD MENGEŠ 00:43:33,34 1 00:07:35
4 . 111 Oražem Nina Ženski SLO KD ALPE SIS 100051510115 00:45:50,64 1 00:09:52
ŽENSKE C-Ž
1 . 11 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 00:40:18,51 1 --
2 . 10 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 00:44:35,69 1 00:04:17
3 . 12 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:45:55,55 1 00:05:37
AMATERJI -M
1 . 17 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 00:26:50,34 1 --
2 . 19 Trenta Aljaž Moški SLO KK PANTAL 100 175 993 19 00:28:07,47 1 00:01:17
3 . 16 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SIS 100 524 844 58 00:28:52,19 1 00:02:02
4 . 18 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 00:29:06,53 1 00:02:16
5 . 21 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 00:29:09,22 1 00:02:19
6 . 20 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 00:29:33,57 1 00:02:43
7 . 23 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:29:45,77 1 00:02:55
8 . 13 Ravnak David Moški SLO 00:29:59,86 1 00:03:09
9 . 114 Četina Nejc Moški SLO BIKEREPUBLIC 00:30:44,01 1 00:03:54
10 . 14 Murn Matic Moški SLO 00:33:27,12 1 00:06:37
11 . 22 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 00:34:31,86 1 00:07:41
12 . 15 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 100 588 937 34 00:37:28,90 1 00:10:38
MASTER A-M
1 . 25 Plank Marko Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017609524 00:25:58,81 1 --
2 . 118 Kimovec Matej Moški SLO kk vaška runda 00:27:02,25 1 00:01:04
3 . 27 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:29:09,36 1 00:03:11
4 . 26 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 331 66 00:30:31,93 1 00:04:33
5 . 24 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 626 40 00:32:48,32 1 00:06:50
6 . 28 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:33:44,33 1 00:07:46
7 . 29 Loboda Peter Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 00:38:54,85 1 00:12:56
MASTER B-M
1 . 37 Bratuš Dean Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 983 09 00:26:24,78 1 --
2 . 35 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 00:28:55,24 1 00:02:31
3 . 38 Mihovec Luka Moški SLO KD LPP 100 506 316 57 00:31:56,05 1 00:05:32
4 . 30 Udovč Tomaž Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 118 47 00:32:32,98 1 00:06:08
5 . 36 Loboda Janez Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 00:42:32,17 1 00:16:08
6 . 31 Grindžan Marko Moški SLO KD HRASTNIK 00:42:53,21 1 00:16:29
MASTER C-M
1 . 45 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 607 21 00:28:27,10 1 --
2 . 47 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:29:27,57 1 00:01:00
3 . 39 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 315 50 00:29:52,01 1 00:01:25
4 . 44 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 627 41 00:30:38,58 1 00:02:11
5 . 40 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 100 175 706 23 00:31:41,46 1 00:03:14
6 . 43 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 581 92 00:31:45,79 1 00:03:18
7 . 42 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 631 45 00:34:18,48 1 00:05:51
8 . 46 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 100 175 903 26 00:34:27,90 1 00:06:00
9 . 41 Šabec Matej Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 679 93 00:38:57,55 1 00:10:30
MASTER D-M
1 . 49 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:29:19,42 1 --
2 . 51 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:29:49,68 1 00:00:30
3 . 50 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:30:41,47 1 00:01:22
4 . 54 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 00:31:10,55 1 00:01:51
5 . 53 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 00:31:48,93 1 00:02:29
6 . 48 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 316 51 00:33:21,66 1 00:04:02
7 . 55 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 304 39 00:34:04,12 1 00:04:45
8 . 52 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 00:35:43,38 1 00:06:24
9 . 115 Benko Tomaž Moški SLO KD HRASTNIK 00:52:13,36 1 00:22:54
MASTER E-M
1 . 59 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 580 91 00:29:16,96 1 --
2 . 56 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 00:29:33,24 1 00:00:17
3 . 57 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:30:59,34 1 00:01:43
4 . 64 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:31:21,80 1 00:02:05
5 . 62 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:32:05,56 1 00:02:49
6 . 67 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 00:32:25,03 1 00:03:09
7 . 58 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:33:13,21 1 00:03:57
8 . 63 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:33:47,21 1 00:04:31
9 . 61 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:35:51,61 1 00:06:35
10 . 60 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 00:36:58,83 1 00:07:42
11 . 66 Bartelj Dušan Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 00:40:28,15 1 00:11:12
12 . 65 Šesek UroŠ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:47:15,09 1 00:17:59
MASTER F-M
1 . 75 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:31:18,44 1 --
2 . 73 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:32:51,53 1 00:01:33
3 . 77 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 00:33:00,94 1 00:01:42
4 . 69 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:34:43,76 1 00:03:25
5 . 76 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:35:21,94 1 00:04:03
6 . 113 Pograjc Zvone Moški SLO kk zagorska dolina 100 175 986 12 00:36:33,69 1 00:05:15
7 . 68 Lozinšek Branko Moški SLO 00:40:35,04 1 00:09:17
8 . 70 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 00:46:21,13 1 00:15:03
MASTER G-M
1 . 78 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:33:47,37 1 --
2 . 81 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 00:34:53,78 1 00:01:06
3 . 79 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:35:14,59 1 00:01:27
4 . 87 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 00:35:58,63 1 00:02:11
5 . 80 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 587 01 00:36:27,56 1 00:02:40
6 . 82 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:36:41,21 1 00:02:54
7 . 88 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 100 176 117 46 00:37:07,09 1 00:03:20
8 . 83 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:41:21,94 1 00:07:34
9 . 117 Drnovšek Borut Moški SLO kk zagorska dolina 00:41:39,94 1 00:07:52
10 . 86 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:44:00,78 1 00:10:13
11 . 84 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:48:13,56 1 00:14:26
12 . 85 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:50:17,32 1 00:16:30
MASTER H-M
1 . 89 Rogelj Jože Moški SLO BAUER-CENTER 00:34:21,67 1 --
2 . 96 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:35:40,35 1 00:01:19
3 . 94 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:37:58,92 1 00:03:37
4 . 92 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:38:39,15 1 00:04:18
5 . 95 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:39:51,60 1 00:05:30
6 . 93 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 00:40:37,45 1 00:06:16
7 . 91 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:43:40,87 1 00:09:19
8 . 90 Otoničar Janez Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 684 01 00:46:30,26 1 00:12:09
MASTER I-M
1 . 97 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:40:40,05 1 --
2 . 101 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 00:43:20,46 1 00:02:40
3 . 99 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:44:12,58 1 00:03:32
4 . 98 Bahar Milan Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 00:46:15,95 1 00:05:35
5 . 116 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1220 01:11:15,37 1 00:30:35

Komentarji