Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 17. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:17. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2017 Datum:15.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 136 Tavčar Luka
calcit bike team
Moški SLO calcit bike team 00:26:40,31 -- >
Klub calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:40,31
Zaostanek: 00:00:00
MTB MOšKI-M
1 . 116 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:31:09,17 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:09,17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 85 Merkelj Aleš
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:33:35,96 00:02:26 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:33:35,96
Zaostanek: 00:02:26
3 . 141 Rogelj Jože
Bauer center
Moški SLO Bauer center 00:36:35,17 00:05:26 >
Klub Bauer center
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:36:35,17
Zaostanek: 00:05:26
4 . 138 Černe Aljaž
SCOTT Team
Moški SLO SCOTT Team 00:38:27,67 00:07:18 >
Klub SCOTT Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:38:27,67
Zaostanek: 00:07:18
5 . 118 BUČAR Mitja
Moški SLO 00:46:44,34 00:15:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:46:44,34
Zaostanek: 00:15:35
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:30:35,01 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058899390
Time: 00:30:35,01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 128 Grm Tamara
Ženski SLO 00:31:43,64 00:01:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:31:43,64
Zaostanek: 00:01:08
3 . 2 Jesenko Erika
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 10060489685 00:33:35,41 00:03:00 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060489685
Time: 00:33:35,41
Zaostanek: 00:03:00
4 . 3 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:34:21,75 00:03:46 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Time: 00:34:21,75
Zaostanek: 00:03:46
5 . 104 MARETIČ Lara
ŠD Koloka
Ženski SLO ŠD Koloka 00:37:02,68 00:06:27 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:37:02,68
Zaostanek: 00:06:27
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:31:40,90 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Time: 00:31:40,90
Zaostanek: 00:00:00
2 . 132 KALAN PETRA LUBANJŠEK
Ženski SLO 00:36:38,34 00:04:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:36:38,34
Zaostanek: 00:04:58
ŽENSKE C-Ž
1 . 113 Žakelj Rada
Ženski SLO 00:36:12,42 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:36:12,42
Zaostanek: 00:00:00
2 . 6 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:16,43 00:04:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:40:16,43
Zaostanek: 00:04:04
3 . 5 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:44:02,34 00:07:50 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Time: 00:44:02,34
Zaostanek: 00:07:50
4 . 115 Habjan Dragica
ŠD Utrip
Ženski SLO ŠD Utrip 00:53:30,04 00:17:18 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:53:30,04
Zaostanek: 00:17:18
AMATERJI -M
1 . 12 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:26:27,80 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636604
Time: 00:26:27,80
Zaostanek: 00:00:00
2 . 90 Bavec Timotej
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10017509007 00:28:09,46 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017509007
Time: 00:28:09,46
Zaostanek:
2 . 14 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:26:41,07 00:00:14 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Time: 00:26:41,07
Zaostanek: 00:00:14
3 . 10 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10052484458 00:26:54,37 00:00:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052484458
Time: 00:26:54,37
Zaostanek: 00:00:27
4 . 7 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:27:00,21 00:00:33 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Time: 00:27:00,21
Zaostanek: 00:00:33
5 . 140 Alič Miha
Moški SLO 00:27:15,43 00:00:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:27:15,43
Zaostanek: 00:00:48
6 . 15 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017562539 00:28:05,52 00:01:38 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562539
Time: 00:28:05,52
Zaostanek: 00:01:38
7 . 13 Božnar Kristijan
Moški SLO 00:28:37,61 00:02:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:28:37,61
Zaostanek: 00:02:10
8 . 92 Štucin Alen
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 1017591235 00:28:57,67 00:02:30 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1017591235
Time: 00:28:57,67
Zaostanek: 00:02:30
9 . 108 Vrhovnik Luka
Moški SLO 00:29:16,75 00:02:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:29:16,75
Zaostanek: 00:02:49
10 . 131 PRIMOŽIČ Rok
Moški SLO 00:29:19,92 00:02:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:29:19,92
Zaostanek: 00:02:52
11 . 8 Avguštin Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10059745718 00:29:27,55 00:03:00 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745718
Time: 00:29:27,55
Zaostanek: 00:03:00
12 . 139 Oblak Blaž
ŠD Špik
Moški SLO ŠD Špik 00:29:41,81 00:03:14 >
Klub ŠD Špik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:29:41,81
Zaostanek: 00:03:14
13 . 11 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10017569815 00:29:46,45 00:03:19 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Time: 00:29:46,45
Zaostanek: 00:03:19
14 . 98 Strmšek Simon
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 01371 00:31:10,82 00:04:43 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 01371
Time: 00:31:10,82
Zaostanek: 00:04:43
15 . 101 BERGANT Matic
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:31:24,01 00:04:57 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:24,01
Zaostanek: 00:04:57
16 . 94 Kalan Benjamin
Moški SLO 00:31:39,54 00:05:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:39,54
Zaostanek: 00:05:12
17 . 105 Plantarič Luka
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:32:32,00 00:06:05 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:32,00
Zaostanek: 00:06:05
18 . 9 Rozman Anže
Moški SLO 00:32:45,27 00:06:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:45,27
Zaostanek: 00:06:18
19 . 127 DOBRAVEC Mitja
Moški SLO 00:32:54,50 00:06:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:54,50
Zaostanek: 00:06:27
20 . 95 ŽITNIK Anže
XLAB
Moški SLO XLAB 00:34:27,42 00:08:00 >
Klub XLAB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:27,42
Zaostanek: 00:08:00
21 . 100 MIŠTRAFOVIČ Luka
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:38:29,78 00:12:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:38:29,78
Zaostanek: 00:12:02
DNF 106 Vrhovnik Jure
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 01:01:51,00 00:35:24 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:01:51,00
Zaostanek: 00:35:24
MASTER A-M
1 . 22 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017559307 00:26:58,66 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017559307
Time: 00:26:58,66
Zaostanek: 00:00:00
2 . 16 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:28:51,18 00:01:53 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Time: 00:28:51,18
Zaostanek: 00:01:53
3 . 111 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100175877000 00:29:10,74 00:02:12 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100175877000
Time: 00:29:10,74
Zaostanek: 00:02:12
4 . 17 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 10017608110 00:29:35,11 00:02:37 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608110
Time: 00:29:35,11
Zaostanek: 00:02:37
5 . 18 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633166 00:30:08,93 00:03:10 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633166
Time: 00:30:08,93
Zaostanek: 00:03:10
6 . 119 TRČEK Jaka
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:31:04,65 00:04:06 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:04,65
Zaostanek: 00:04:06
7 . 21 špilak Mitja
Kolesarski klub BTT
Moški SLO Kolesarski klub BTT 10059231618 00:33:12,90 00:06:14 >
Klub Kolesarski klub BTT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059231618
Time: 00:33:12,90
Zaostanek: 00:06:14
8 . 87 TRATNJČK Blaž
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:33:14,52 00:06:16 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:33:14,52
Zaostanek: 00:06:16
MASTER B-M
1 . 23 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:25:46,15 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Time: 00:25:46,15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 28 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:26:57,31 00:01:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618820
Time: 00:26:57,31
Zaostanek: 00:01:11
3 . 29 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 10017587090 00:27:46,43 00:02:00 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Time: 00:27:46,43
Zaostanek: 00:02:00
4 . 26 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017611847 00:29:19,28 00:03:33 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611847
Time: 00:29:19,28
Zaostanek: 00:03:33
5 . 27 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10059745011 00:29:22,78 00:03:36 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Time: 00:29:22,78
Zaostanek: 00:03:36
6 . 25 Mihovec Luka
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10050631657 00:29:46,28 00:04:00 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Time: 00:29:46,28
Zaostanek: 00:04:00
7 . 88 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:30:01,45 00:04:15 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Time: 00:30:01,45
Zaostanek: 00:04:15
8 . 24 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:30:31,19 00:04:45 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Time: 00:30:31,19
Zaostanek: 00:04:45
9 . 137 Jackson Simon Peter
KZS
Moški SLO KZS 10060653373 00:31:05,78 00:05:19 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060653373
Time: 00:31:05,78
Zaostanek: 00:05:19
10 . 110 SEME Aleš
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:34:07,31 00:08:21 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:07,31
Zaostanek: 00:08:21
11 . 120 Oblak Martin
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce - 00:34:11,69 00:08:25 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Time: 00:34:11,69
Zaostanek: 00:08:25
MASTER C-M
1 . 38 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:26:52,21 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Time: 00:26:52,21
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:19,92 00:00:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Time: 00:27:19,92
Zaostanek: 00:00:27
3 . 126 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:27:25,95 00:00:33 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Time: 00:27:25,95
Zaostanek: 00:00:33
4 . 40 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:27:43,92 00:00:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Time: 00:27:43,92
Zaostanek: 00:00:51
5 . 31 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:28:07,65 00:01:15 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Time: 00:28:07,65
Zaostanek: 00:01:15
6 . 103 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 1120 00:28:53,18 00:02:01 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1120
Time: 00:28:53,18
Zaostanek: 00:02:01
7 . 122 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 677 00:30:29,67 00:03:37 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 677
Time: 00:30:29,67
Zaostanek: 00:03:37
8 . 39 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:30:49,02 00:03:57 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569310
Time: 00:30:49,02
Zaostanek: 00:03:57
9 . 33 Krumpestar Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017558192 00:31:16,78 00:04:24 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558192
Time: 00:31:16,78
Zaostanek: 00:04:24
10 . 124 GROŠELJ Aleš
Moški SLO 00:32:08,89 00:05:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:08,89
Zaostanek: 00:05:16
11 . 117 Cankar Janez
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:34:56,08 00:08:04 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:56,08
Zaostanek: 00:08:04
12 . 35 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:35:07,10 00:08:15 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Time: 00:35:07,10
Zaostanek: 00:08:15
13 . 36 Bogataj Gregor
Moški SLO 00:35:15,28 00:08:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:35:15,28
Zaostanek: 00:08:23
14 . 93 Kalan Damijan
Prvi in drugi tekaški korak
Moški SLO Prvi in drugi tekaški korak 00:36:25,41 00:09:33 >
Klub Prvi in drugi tekaški korak
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:36:25,41
Zaostanek: 00:09:33
15 . 96 Ceklin Vid
Moški SLO 00:36:39,88 00:09:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:36:39,88
Zaostanek: 00:09:47
16 . 99 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:38:30,32 00:11:38 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638018
Time: 00:38:30,32
Zaostanek: 00:11:38
MASTER D-M
1 . 125 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 100 176 177 09 00:27:32,65 -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 177 09
Time: 00:27:32,65
Zaostanek: 00:00:00
2 . 42 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:29:29,89 00:01:57 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Time: 00:29:29,89
Zaostanek: 00:01:57
3 . 44 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551425 00:30:25,64 00:02:53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551425
Time: 00:30:25,64
Zaostanek: 00:02:53
4 . 47 Gajser Leon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:31:06,76 00:03:34 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063621573
Time: 00:31:06,76
Zaostanek: 00:03:34
5 . 46 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:31:53,08 00:04:21 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631651
Time: 00:31:53,08
Zaostanek: 00:04:21
6 . 45 Breznik Edvin
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:32:56,25 00:05:24 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:56,25
Zaostanek: 00:05:24
7 . 43 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 00:34:00,65 00:06:28 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591740
Time: 00:34:00,65
Zaostanek: 00:06:28
8 . 129 Košir Jože
Moški SLO 00:34:16,00 00:06:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:16,00
Zaostanek: 00:06:44
9 . 102 DEBEVEC Jaka
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:34:23,63 00:06:51 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:23,63
Zaostanek: 00:06:51
10 . 41 Mrak Borut
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:36:45,88 00:09:13 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:36:45,88
Zaostanek: 00:09:13
11 . 133 LUBANJŠEK David
Moški SLO 00:37:52,31 00:10:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:37:52,31
Zaostanek: 00:10:20
12 . 123 MAZEJ Uroš
Moški SLO 00:38:58,96 00:11:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:38:58,96
Zaostanek: 00:11:26
MASTER E-M
1 . 56 Brelih Branko
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10003500872 00:27:48,12 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003500872
Time: 00:27:48,12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 58 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:29:51,09 00:02:03 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Time: 00:29:51,09
Zaostanek: 00:02:03
3 . 49 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:12,07 00:02:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Time: 00:30:12,07
Zaostanek: 00:02:24
4 . 54 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637311 00:30:34,80 00:02:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017637311
Time: 00:30:34,80
Zaostanek: 00:02:46
5 . 51 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:30:38,01 00:02:50 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Time: 00:30:38,01
Zaostanek: 00:02:50
6 . 52 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:32:22,52 00:04:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Time: 00:32:22,52
Zaostanek: 00:04:34
7 . 130 RUPAR Milan
Moški SLO 00:32:42,42 00:04:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:42,42
Zaostanek: 00:04:54
8 . 50 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:33:20,14 00:05:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Time: 00:33:20,14
Zaostanek: 00:05:32
9 . 53 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:33:48,63 00:06:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Time: 00:33:48,63
Zaostanek: 00:06:00
10 . 121 PUSTOVRH Marko
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:35:24,51 00:07:36 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:35:24,51
Zaostanek: 00:07:36
11 . 57 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:39:06,04 00:11:18 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Time: 00:39:06,04
Zaostanek: 00:11:18
MASTER F-M
1 . 107 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635691 00:29:18,26 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Time: 00:29:18,26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 66 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:29:52,82 00:00:34 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Time: 00:29:52,82
Zaostanek: 00:00:34
3 . 61 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:29:55,56 00:00:37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Time: 00:29:55,56
Zaostanek: 00:00:37
4 . 135 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:30:33,71 00:01:15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Time: 00:30:33,71
Zaostanek: 00:01:15
5 . 65 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632257 00:31:35,16 00:02:17 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Time: 00:31:35,16
Zaostanek: 00:02:17
6 . 62 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:32:12,62 00:02:54 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Time: 00:32:12,62
Zaostanek: 00:02:54
7 . 60 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:33:08,08 00:03:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Time: 00:33:08,08
Zaostanek: 00:03:50
8 . 59 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:40:43,20 00:11:25 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Time: 00:40:43,20
Zaostanek: 00:11:25
MASTER G-M
1 . 75 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:32:50,07 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Time: 00:32:50,07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 68 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:33:10,92 00:00:20 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Time: 00:33:10,92
Zaostanek: 00:00:20
3 . 70 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:33:22,12 00:00:32 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Time: 00:33:22,12
Zaostanek: 00:00:32
4 . 67 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:33:45,26 00:00:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Time: 00:33:45,26
Zaostanek: 00:00:55
5 . 69 Kozjek Anton
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611746 00:34:49,39 00:01:59 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611746
Time: 00:34:49,39
Zaostanek: 00:01:59
6 . 72 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:37:10,17 00:04:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Time: 00:37:10,17
Zaostanek: 00:04:20
7 . 71 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:38:47,24 00:05:57 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Time: 00:38:47,24
Zaostanek: 00:05:57
8 . 73 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:42:04,43 00:09:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Time: 00:42:04,43
Zaostanek: 00:09:14
9 . 114 Habjan Andrej
ŠD Utrip
Moški SLO ŠD Utrip 00:47:17,47 00:14:27 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:47:17,47
Zaostanek: 00:14:27
MASTER H-M
1 . 79 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:33:28,79 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Time: 00:33:28,79
Zaostanek: 00:00:00
2 . 112 Dremelj Janez
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje _ 00:34:57,32 00:01:29 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: _
Time: 00:34:57,32
Zaostanek: 00:01:29
3 . 80 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:35:03,40 00:01:35 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Time: 00:35:03,40
Zaostanek: 00:01:35
4 . 77 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:35:42,09 00:02:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Time: 00:35:42,09
Zaostanek: 00:02:14
5 . 134 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:36:34,09 00:03:06 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Time: 00:36:34,09
Zaostanek: 00:03:06
6 . 109 Peternel Franc
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:36:34,95 00:03:06 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:36:34,95
Zaostanek: 00:03:06
7 . 78 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:37:24,04 00:03:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Time: 00:37:24,04
Zaostanek: 00:03:56
8 . 76 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:40:00,77 00:06:32 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Time: 00:40:00,77
Zaostanek: 00:06:32
MASTER I-M
1 . 84 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:37:01,43 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Time: 00:37:01,43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 83 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:38:13,84 00:01:12 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Time: 00:38:13,84
Zaostanek: 00:01:12
3 . 81 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017628924 00:39:08,95 00:02:07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017628924
Time: 00:39:08,95
Zaostanek: 00:02:07
4 . 89 KOŽELJ Franci
Moški SLO 00:39:36,58 00:02:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:39:36,58
Zaostanek: 00:02:35
5 . 82 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:41:21,96 00:04:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Time: 00:41:21,96
Zaostanek: 00:04:20
6 . 86 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1109 00:42:38,40 00:05:37 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1109
Time: 00:42:38,40
Zaostanek: 00:05:37
7 . 91 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO / 00:47:01,87 00:10:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Time: 00:47:01,87
Zaostanek: 00:10:00
8 . 97 KRIŽNAR Adolf
Moški SLO 01:01:32,57 00:24:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:01:32,57
Zaostanek: 00:24:31

Komentarji

 

Mobile content