Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 25. skok na Roglo 2017 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:25. skok na Roglo 2017 - DP Datum:19.08.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Šimenc Laura
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 097 817 25 00:49:53,14 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 097 817 25
Time: 00:49:53,14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 5 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:51:58,88 00:02:05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 588 993 90
Time: 00:51:58,88
Zaostanek: 00:02:05
3 . 10 Jesenko Erika
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 100 604 896 85 00:55:23,60 00:05:30 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 604 896 85
Time: 00:55:23,60
Zaostanek: 00:05:30
4 . 1 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 00:57:24,05 00:07:31 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 027 53
Time: 00:57:24,05
Zaostanek: 00:07:31
5 . 3 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 100 599 321 39 01:06:45,80 00:16:52 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 599 321 39
Time: 01:06:45,80
Zaostanek: 00:16:52
6 . 6 Leskovar Andreja
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:07:21,34 00:17:28 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 130 59
Time: 01:07:21,34
Zaostanek: 00:17:28
DNS 4 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 02:04:06,56 01:14:14 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Time: 02:04:06,56
Zaostanek: 01:14:14
ŽENSKE B-Ž
1 . 12 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:53:37,45 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 444 36
Time: 00:53:37,45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 14 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:55:23,93 00:01:46 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Time: 00:55:23,93
Zaostanek: 00:01:46
3 . 13 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 00:57:45,43 00:04:08 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 576 87
Time: 00:57:45,43
Zaostanek: 00:04:08
4 . 18 Mohorič Matejka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 01:00:46,96 00:07:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 524 716 27
Time: 01:00:46,96
Zaostanek: 00:07:09
5 . 15 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 01:26:40,62 00:33:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 523 424 93
Time: 01:26:40,62
Zaostanek: 00:33:03
ŽENSKE C-Ž
1 . 19 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 01:07:34,05 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 520 31
Time: 01:07:34,05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 198 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:13:09,54 00:05:35 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Time: 01:13:09,54
Zaostanek: 00:05:35
AMATERJI -M
1 . 40 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 00:42:55,98 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 366 04
Time: 00:42:55,98
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 00:43:53,96 00:00:58 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Time: 00:43:53,96
Zaostanek: 00:00:58
3 . 259 Sernec Žiga
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017611948 00:44:16,07 00:01:21 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611948
Time: 00:44:16,07
Zaostanek: 00:01:21
4 . 57 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 00:44:49,04 00:01:54 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 354 70
Time: 00:44:49,04
Zaostanek: 00:01:54
5 . 33 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 00:44:55,79 00:02:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 749 66
Time: 00:44:55,79
Zaostanek: 00:02:00
6 . 56 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:45:09,12 00:02:14 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Time: 00:45:09,12
Zaostanek: 00:02:14
7 . 51 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 00:47:43,18 00:04:48 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 129 58
Time: 00:47:43,18
Zaostanek: 00:04:48
8 . 34 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 625 39 00:47:49,38 00:04:54 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 625 39
Time: 00:47:49,38
Zaostanek: 00:04:54
9 . 52 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 00:49:06,33 00:06:11 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 553 603 08
Time: 00:49:06,33
Zaostanek: 00:06:11
10 . 29 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 00:49:23,26 00:06:28 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Time: 00:49:23,26
Zaostanek: 00:06:28
11 . 254 Avguštin Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 00:49:50,32 00:06:55 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 457 18
Time: 00:49:50,32
Zaostanek: 00:06:55
12 . 53 Galun Dejan
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 225 57 00:49:51,51 00:06:56 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 225 57
Time: 00:49:51,51
Zaostanek: 00:06:56
13 . 43 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 00:50:17,76 00:07:22 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 491 100 70
Time: 00:50:17,76
Zaostanek: 00:07:22
14 . 38 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 00:53:13,73 00:10:18 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 063 89
Time: 00:53:13,73
Zaostanek: 00:10:18
15 . 35 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:54:15,27 00:11:20 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Time: 00:54:15,27
Zaostanek: 00:11:20
16 . 55 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 00:55:02,08 00:12:07 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 303 38
Time: 00:55:02,08
Zaostanek: 00:12:07
DNS 41 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 02:04:09,01 01:21:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 556 67
Time: 02:04:09,01
Zaostanek: 01:21:14
MASTER A-M
1 . 251 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 095 21 00:43:46,36 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 095 21
Time: 00:43:46,36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 72 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 00:44:59,03 00:01:13 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 593 07
Time: 00:44:59,03
Zaostanek: 00:01:13
3 . 75 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:46:52,80 00:03:06 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 220 52
Time: 00:46:52,80
Zaostanek: 00:03:06
4 . 73 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 00:48:07,40 00:04:21 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Time: 00:48:07,40
Zaostanek: 00:04:21
5 . 69 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 00:48:42,60 00:04:56 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 111 40
Time: 00:48:42,60
Zaostanek: 00:04:56
6 . 76 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:52:33,51 00:08:47 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 019 45
Time: 00:52:33,51
Zaostanek: 00:08:47
7 . 70 Tajčman Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 641 55 01:07:46,88 00:24:00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 641 55
Time: 01:07:46,88
Zaostanek: 00:24:00
DNS 77 Verbič Matjaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 588 973 70 02:04:10,96 01:20:25 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 973 70
Time: 02:04:10,96
Zaostanek: 01:20:25
MASTER B-M
1 . 99 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 00:42:47,29 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 983 09
Time: 00:42:47,29
Zaostanek: 00:00:00
2 . 80 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:43:30,63 00:00:43 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 097 26
Time: 00:43:30,63
Zaostanek: 00:00:43
3 . 87 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 00:45:01,73 00:02:14 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Time: 00:45:01,73
Zaostanek: 00:02:14
4 . 82 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 598 361 49 00:45:32,06 00:02:45 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 598 361 49
Time: 00:45:32,06
Zaostanek: 00:02:45
5 . 97 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 00:45:40,03 00:02:53 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 870 90
Time: 00:45:40,03
Zaostanek: 00:02:53
6 . 84 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 00:46:44,13 00:03:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 640 54
Time: 00:46:44,13
Zaostanek: 00:03:57
7 . 90 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 00:46:59,65 00:04:12 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 360 95
Time: 00:46:59,65
Zaostanek: 00:04:12
8 . 92 Murshed Alen
BSX TEAM
Moški SLO BSX TEAM 100 621 835 49 00:47:20,54 00:04:33 >
Klub BSX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 835 49
Time: 00:47:20,54
Zaostanek: 00:04:33
9 . 88 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 450 11 00:47:53,06 00:05:06 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 450 11
Time: 00:47:53,06
Zaostanek: 00:05:06
10 . 83 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 118 47 00:49:37,11 00:06:50 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 118 47
Time: 00:49:37,11
Zaostanek: 00:06:50
11 . 89 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:49:59,40 00:07:12 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Time: 00:49:59,40
Zaostanek: 00:07:12
12 . 93 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:50:10,53 00:07:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Time: 00:50:10,53
Zaostanek: 00:07:23
13 . 91 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 00:54:47,48 00:12:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 408 46
Time: 00:54:47,48
Zaostanek: 00:12:00
14 . 230 Prelc Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 945 68 00:59:37,72 00:16:50 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 945 68
Time: 00:59:37,72
Zaostanek: 00:16:50
DNS 86 Bastl Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 176 160 89 02:04:12,17 01:21:25 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 160 89
Time: 02:04:12,17
Zaostanek: 01:21:25
MASTER C-M
1 . 110 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:43:57,41 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Time: 00:43:57,41
Zaostanek: 00:00:00
2 . 115 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:44:30,80 00:00:33 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Time: 00:44:30,80
Zaostanek: 00:00:33
3 . 116 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:44:40,24 00:00:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Time: 00:44:40,24
Zaostanek: 00:00:43
4 . 106 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:45:05,50 00:01:08 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Time: 00:45:05,50
Zaostanek: 00:01:08
5 . 112 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 639 53 00:45:19,24 00:01:22 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 639 53
Time: 00:45:19,24
Zaostanek: 00:01:22
6 . 117 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:46:24,91 00:02:27 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Time: 00:46:24,91
Zaostanek: 00:02:27
7 . 218 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 279 14 00:47:36,50 00:03:39 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 279 14
Time: 00:47:36,50
Zaostanek: 00:03:39
8 . 103 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 315 50 00:47:59,57 00:04:02 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 315 50
Time: 00:47:59,57
Zaostanek: 00:04:02
9 . 118 Erjavec Rok
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 047 73 00:48:22,66 00:04:25 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 047 73
Time: 00:48:22,66
Zaostanek: 00:04:25
10 . 104 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 100 175 706 23 00:48:30,91 00:04:33 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 706 23
Time: 00:48:30,91
Zaostanek: 00:04:33
11 . 111 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 00:49:01,70 00:05:04 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 618 32
Time: 00:49:01,70
Zaostanek: 00:05:04
12 . 114 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 627 41 00:49:29,83 00:05:32 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 627 41
Time: 00:49:29,83
Zaostanek: 00:05:32
13 . 109 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 693 10 00:51:55,07 00:07:58 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 693 10
Time: 00:51:55,07
Zaostanek: 00:07:58
14 . 113 Krumpestar Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 581 92 00:52:16,95 00:08:19 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 581 92
Time: 00:52:16,95
Zaostanek: 00:08:19
15 . 105 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 014 643 77 00:57:10,85 00:13:13 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 014 643 77
Time: 00:57:10,85
Zaostanek: 00:13:13
16 . 216 OMAR Bernard
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 858 78 00:57:37,12 00:13:40 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 858 78
Time: 00:57:37,12
Zaostanek: 00:13:40
17 . 119 Golob Jurij
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 595 984 00 01:00:46,19 00:16:49 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 595 984 00
Time: 01:00:46,19
Zaostanek: 00:16:49
18 . 108 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 01:05:46,17 00:21:49 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 680 94
Time: 01:05:46,17
Zaostanek: 00:21:49
MASTER D-M
1 . 128 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:47:31,88 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Time: 00:47:31,88
Zaostanek: 00:00:00
2 . 136 Gajser Leon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 00:48:32,90 00:01:01 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 636 215 73
Time: 00:48:32,90
Zaostanek: 00:01:01
3 . 127 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:48:47,88 00:01:16 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Time: 00:48:47,88
Zaostanek: 00:01:16
4 . 129 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:49:15,91 00:01:44 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Time: 00:49:15,91
Zaostanek: 00:01:44
5 . 124 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:50:14,56 00:02:43 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Time: 00:50:14,56
Zaostanek: 00:02:43
6 . 125 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 00:50:31,39 00:03:00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Time: 00:50:31,39
Zaostanek: 00:03:00
7 . 140 Pristavec Miran
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 100 176 051 77 00:51:00,14 00:03:29 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 051 77
Time: 00:51:00,14
Zaostanek: 00:03:29
8 . 126 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:51:46,77 00:04:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Time: 00:51:46,77
Zaostanek: 00:04:15
9 . 122 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 316 51 00:54:48,48 00:07:17 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 316 51
Time: 00:54:48,48
Zaostanek: 00:07:17
10 . 138 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 869 89 00:57:01,99 00:09:30 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 869 89
Time: 00:57:01,99
Zaostanek: 00:09:30
11 . 131 Muhič Zvone
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 176 449 87 01:22:14,13 00:34:43 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 449 87
Time: 01:22:14,13
Zaostanek: 00:34:43
DNS 123 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 100 175 670 84 02:04:14,64 01:16:44 >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 670 84
Time: 02:04:14,64
Zaostanek: 01:16:44
DNS 130 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 02:04:16,15 01:16:45 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 917 40
Time: 02:04:16,15
Zaostanek: 01:16:45
MASTER E-M
1 . 158 Brelih Branko
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 035 008 72 00:45:45,32 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 035 008 72
Time: 00:45:45,32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 147 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 580 91 00:47:01,59 00:01:16 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 580 91
Time: 00:47:01,59
Zaostanek: 00:01:16
3 . 153 Bojanc Branko
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 00:47:23,68 00:01:38 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 025 768 47
Time: 00:47:23,68
Zaostanek: 00:01:38
4 . 152 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:48:37,09 00:02:52 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Time: 00:48:37,09
Zaostanek: 00:02:52
5 . 145 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:49:08,06 00:03:23 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Time: 00:49:08,06
Zaostanek: 00:03:23
6 . 143 Pretnar Janez
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 00:49:20,22 00:03:35 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 536 502 76
Time: 00:49:20,22
Zaostanek: 00:03:35
7 . 142 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:50:10,55 00:04:25 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 628 36
Time: 00:50:10,55
Zaostanek: 00:04:25
8 . 150 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:50:56,08 00:05:11 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Time: 00:50:56,08
Zaostanek: 00:05:11
9 . 159 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 00:53:17,72 00:07:32 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 116 45
Time: 00:53:17,72
Zaostanek: 00:07:32
10 . 144 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:53:34,09 00:07:49 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Time: 00:53:34,09
Zaostanek: 00:07:49
11 . 151 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:53:52,86 00:08:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 558 69
Time: 00:53:52,86
Zaostanek: 00:08:07
12 . 149 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:57:10,16 00:11:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Time: 00:57:10,16
Zaostanek: 00:11:25
13 . 148 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 01:00:54,72 00:15:09 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 523 461 33
Time: 01:00:54,72
Zaostanek: 00:15:09
14 . 146 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 624 38 01:05:42,39 00:19:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 624 38
Time: 01:05:42,39
Zaostanek: 00:19:57
15 . 157 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:10:29,11 00:24:44 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Time: 01:10:29,11
Zaostanek: 00:24:44
DNS 156 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 336 71 02:04:17,71 01:18:33 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 336 71
Time: 02:04:17,71
Zaostanek: 01:18:33
MASTER F-M
1 . 163 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 00:49:03,29 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Time: 00:49:03,29
Zaostanek: 00:00:00
2 . 164 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:51:15,72 00:02:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Time: 00:51:15,72
Zaostanek: 00:02:12
3 . 207 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:51:41,68 00:02:38 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Time: 00:51:41,68
Zaostanek: 00:02:38
4 . 161 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:54:58,05 00:05:55 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Time: 00:54:58,05
Zaostanek: 00:05:55
5 . 167 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 00:56:03,59 00:07:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 322 57
Time: 00:56:03,59
Zaostanek: 00:07:00
6 . 162 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 00:58:12,70 00:09:09 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 638 52
Time: 00:58:12,70
Zaostanek: 00:09:09
7 . 165 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:59:16,13 00:10:13 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Time: 00:59:16,13
Zaostanek: 00:10:13
8 . 255 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 01:04:11,14 00:15:08 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 354 89
Time: 01:04:11,14
Zaostanek: 00:15:08
9 . 160 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 01:08:36,86 00:19:33 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 314 49
Time: 01:08:36,86
Zaostanek: 00:19:33
MASTER G-M
1 . 168 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:53:17,49 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Time: 00:53:17,49
Zaostanek: 00:00:00
2 . 176 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 00:53:45,10 00:00:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 321 56
Time: 00:53:45,10
Zaostanek: 00:00:28
3 . 171 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 00:56:10,90 00:02:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 876 96
Time: 00:56:10,90
Zaostanek: 00:02:53
4 . 169 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:56:41,98 00:03:24 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Time: 00:56:41,98
Zaostanek: 00:03:24
5 . 172 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:59:10,44 00:05:53 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Time: 00:59:10,44
Zaostanek: 00:05:53
6 . 170 Klemenc Tone
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 587 01 00:59:29,21 00:06:12 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 587 01
Time: 00:59:29,21
Zaostanek: 00:06:12
7 . 178 Kozjek Anton
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 117 46 01:01:32,48 00:08:15 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 117 46
Time: 01:01:32,48
Zaostanek: 00:08:15
8 . 201 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 35 86 01:02:30,49 00:09:13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 35 86
Time: 01:02:30,49
Zaostanek: 00:09:13
9 . 175 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:06:58,73 00:13:41 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Time: 01:06:58,73
Zaostanek: 00:13:41
10 . 196 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 176 117 46 01:08:49,98 00:15:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 117 46
Time: 01:08:49,98
Zaostanek: 00:15:32
11 . 173 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:16:07,63 00:22:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Time: 01:16:07,63
Zaostanek: 00:22:50
12 . 174 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:20:41,96 00:27:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Time: 01:20:41,96
Zaostanek: 00:27:24
DNF 177 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 340 75 02:02:07,28 01:08:51 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 340 75
Time: 02:02:07,28
Zaostanek: 01:08:51
MASTER H-M
1 . 182 Varga Joško
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 638 722 58 00:56:30,69 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 638 722 58
Time: 00:56:30,69
Zaostanek: 00:00:00
2 . 183 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 01:00:21,73 00:03:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 358 93
Time: 01:00:21,73
Zaostanek: 00:03:51
3 . 187 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:01:20,41 00:04:50 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Time: 01:01:20,41
Zaostanek: 00:04:50
4 . 185 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:01:58,07 00:05:28 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Time: 01:01:58,07
Zaostanek: 00:05:28
5 . 186 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:05:56,22 00:09:26 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Time: 01:05:56,22
Zaostanek: 00:09:26
6 . 181 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:14:23,36 00:17:53 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Time: 01:14:23,36
Zaostanek: 00:17:53
7 . 180 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 01:14:31,42 00:18:01 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 684 01
Time: 01:14:31,42
Zaostanek: 00:18:01
DNS 184 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 02:04:19,09 01:07:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 527 38
Time: 02:04:19,09
Zaostanek: 01:07:49
MASTER I-M
1 . 189 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:07:06,66 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 318 53
Time: 01:07:06,66
Zaostanek: 00:00:00
2 . 193 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:09:48,89 00:02:42 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 312 47
Time: 01:09:48,89
Zaostanek: 00:02:42
3 . 192 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:10:08,33 00:03:02 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 289 24
Time: 01:10:08,33
Zaostanek: 00:03:02
4 . 191 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:17:06,17 00:10:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Time: 01:17:06,17
Zaostanek: 00:10:00
5 . 190 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:18:54,08 00:11:48 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Time: 01:18:54,08
Zaostanek: 00:11:48
6 . 188 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 317 52 01:56:45,50 00:49:39 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 317 52
Time: 01:56:45,50
Zaostanek: 00:49:39

Komentarji

 

Mobile content