Rezultati za: 22. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:22. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2017 Datum:09.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
DEčKI (2003 IN MLAJšI)-M
1 . 135 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:37:11,00 --
ELITE (TEKMOVALCI KATEGORIJ MLADINCI, U23 IN ELITE)-M
1 . 130 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 00:31:47,16 --
2 . 131 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 00:32:00,65 00:00:13
3 . 134 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 824 44 00:33:55,12 00:02:08
4 . 161 Bavec Timotej Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10017569007 00:34:11,44 00:02:24
5 . 133 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 837 57 00:39:26,83 00:07:39
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:38:08,88 --
2 . 5 Jesenko Erika Ženski SLO JB TEAM 100 604 896 85 00:41:52,95 00:03:44
3 . 1 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 599 321 39 00:43:09,68 00:05:01
4 . 4 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 00:48:47,16 00:10:39
ŽENSKE B-Ž
1 . 6 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:39:27,94 --
2 . 10 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:40:23,04 00:00:56
3 . 11 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 01:01:49,49 00:22:22
ŽENSKE C-Ž
1 . 12 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:51:40,99 --
2 . 15 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:56:35,65 00:04:55
3 . 13 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:20:56,61 00:29:16
AMATERJI -M
1 . 21 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 00:32:11,05 --
2 . 19 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SIS 100 524 844 58 00:32:27,53 00:00:16
3 . 28 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 100 586 354 70 00:33:17,38 00:01:06
4 . 27 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:33:59,60 00:01:48
5 . 138 Trenta Aljaž Moški SLO KK PANTAL 10017599319 00:34:29,82 00:02:18
6 . 26 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360608 00:34:55,91 00:02:44
7 . 22 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 00:35:19,67 00:03:08
8 . 141 ŠTULIN Alen Moški SLO 10017591235 00:35:39,82 00:03:28
9 . 25 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 00:35:42,91 00:03:31
10 . 18 Božnar Kristijan Moški SLO 00:37:03,71 00:04:52
11 . 16 Likar Anej Moški SLO 00:37:20,16 00:05:09
12 . 168 AMBROŽIČ Aljaž Moški SLO 00:37:21,19 00:05:10
13 . 20 Avguštin Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 00:38:51,87 00:06:40
14 . 140 KLINEC Blaž Moški SLO 00:38:53,88 00:06:42
15 . 162 Rutar Damjan Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:40:56,19 00:08:45
16 . 24 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 00:42:17,57 00:10:06
17 . 167 DOMENIK Izak Moški SLO Triatlon klub Ajdovščina 00:47:20,19 00:15:09
MASTER A-M
1 . 142 Bole Miran Moški ITA TEAM EPPINGER 10030711695 00:33:01,54 --
2 . 38 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:33:49,93 00:00:48
3 . 30 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 00:36:26,61 00:03:25
4 . 32 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 626 40 00:37:22,38 00:04:21
5 . 37 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 331 66 00:38:02,15 00:05:01
6 . 34 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 914 37 00:38:36,99 00:05:35
7 . 35 Brovč Peter Moški SLO KK PANTAL 100 175 990 16 00:38:57,57 00:05:56
8 . 39 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:39:27,70 00:06:26
9 . 31 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 00:39:49,88 00:06:48
10 . 143 Sandri Simone Moški ITA TEAM EPPINGER 10032622801 00:40:13,62 00:07:12
11 . 146 KOBAL Sandi Moški SLO 00:42:23,17 00:09:22
12 . 33 Trošt Andrej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:43:16,69 00:10:15
13 . 169 KARIDI Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:43:21,94 00:10:20
14 . 155 ČERNIGOJ Matjaž Moški SLO 00:47:54,69 00:14:53
MASTER B-M
1 . 64 Bratuš Dean Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 983 09 00:32:22,87 --
2 . 43 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:32:28,11 00:00:06
3 . 50 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SIS 100 176 188 20 00:33:10,37 00:00:48
4 . 136 CIOT Fabio Moški ITA TEAM FRIULI SANVI TESE 00:34:11,73 00:01:49
5 . 52 Rihtarič David Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 00:35:17,34 00:02:55
6 . 61 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 00:35:28,94 00:03:06
7 . 57 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 965 88 00:36:52,61 00:04:30
8 . 40 Pahor Sebastjan Moški SLO 100 175 695 12 00:37:16,17 00:04:54
9 . 58 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:37:17,33 00:04:55
10 . 164 Petric Dejan Moški SLO SPORTR.SI 01029 00:37:18,42 00:04:56
11 . 53 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:38:58,07 00:06:36
12 . 47 Todorovič Darko Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 575 86 00:39:30,36 00:07:08
13 . 55 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 299 34 00:40:04,83 00:07:42
14 . 160 KUNŠIČ Matevž Moški SLO TOPFIT 00:40:10,90 00:07:48
15 . 144 Golob Joze Moški SLO KK Branik Maribor 10017600935 00:40:34,46 00:08:12
16 . 59 Brecelj Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 629 65 00:41:13,28 00:08:51
17 . 56 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:41:32,26 00:09:10
18 . 60 Mikuš Tomaž Moški SLO KK PANTAL 100 175 930 53 00:42:23,89 00:10:01
19 . 42 DVORŠAK TOMAŽ Moški SLO 00:48:35,16 00:16:13
20 . 145 Sabadin Viktor Moški CRO BK UMAG CRO19810519 01:25:31,88 00:53:09
MASTER C-M
1 . 68 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:32:25,88 --
2 . 66 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:33:08,01 00:00:43
3 . 70 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 607 21 00:33:44,64 00:01:19
4 . 72 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:35:04,50 00:02:39
5 . 153 PALAMIN Diego Moški ITA CICLI SPEZZOTTO 00:35:06,97 00:02:41
6 . 79 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:36:42,50 00:04:17
7 . 73 Peric Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 522 33 00:37:14,00 00:04:49
8 . 69 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 627 41 00:37:19,44 00:04:54
9 . 147 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 10017569310 00:37:54,52 00:05:29
10 . 158 TRDIŽAN Boštjan Moški SLO KK CASTRA 00:38:07,60 00:05:42
11 . 154 KRALJ Alen Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 10064358571 00:38:29,48 00:06:04
12 . 75 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 00:38:39,09 00:06:14
13 . 170 FABRIS Michele Moški SLO CICLISTICA GENTLEMEN TRIESTE 00:38:52,53 00:06:27
14 . 76 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 176 402 40 00:40:46,47 00:08:21
15 . 74 Simonič Erik Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:41:50,00 00:09:25
16 . 166 FURLAN Andrea Moški ITA MBC TRIESTE 00:43:07,00 00:10:42
17 . 65 Bogataj Gregor Moški SLO 00:43:35,57 00:11:10
18 . 67 Šabec Matej Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 680 94 00:47:39,31 00:15:14
MASTER D-M
1 . 89 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:35:16,77 --
2 . 90 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:35:43,85 00:00:27
3 . 87 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:35:51,25 00:00:35
4 . 86 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:36:30,66 00:01:14
5 . 83 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:38:04,36 00:02:48
6 . 84 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 514 25 00:38:42,69 00:03:26
7 . 82 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 00:41:33,25 00:06:17
8 . 88 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 915 38 00:47:00,31 00:11:44
MASTER E-M
1 . 104 Brelih Boštjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 035 008 72 00:34:12,84 --
2 . 94 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 580 91 00:35:30,44 00:01:18
3 . 92 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:36:30,66 00:02:23
4 . 100 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:36:46,60 00:02:34
5 . 99 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 00:38:10,52 00:04:03
5 . 98 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:38:10,52 00:03:58
7 . 152 ČAVS Aleš Moški SLO SKF 00:39:01,32 00:04:49
8 . 148 Pinter Andrej Moški SLO Šentjur Power 00:39:07,62 00:04:55
9 . 97 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:40:31,88 00:06:19
10 . 102 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 329 64 00:42:56,53 00:08:44
11 . 157 NEGRO Mavro Moški ITA 00:44:50,35 00:10:38
12 . 93 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 691 08 00:45:02,81 00:10:50
13 . 103 Šesek UroŠ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:50:26,43 00:16:14
MASTER F-M
1 . 108 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:38:02,13 --
2 . 111 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:38:09,41 00:00:07
3 . 163 GABROVŠEK Sandi Moški SLO 00:38:46,17 00:00:44
4 . 110 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:38:46,73 00:00:44
5 . 151 Zupan Tine Moški SLO 00860 00:39:36,02 00:01:34
6 . 171 HOMEC Zoran Moški SLO 00:40:14,06 00:02:12
7 . 105 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:40:45,75 00:02:43
8 . 112 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:42:00,65 00:03:58
9 . 165 Likar Srečko Moški SLO KK IZVIR VIPAVA SLO19580514 00:43:58,07 00:05:56
10 . 159 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:47:28,82 00:09:26
11 . 106 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 00:51:29,60 00:13:27
MASTER G-M
1 . 113 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:39:49,88 00:00:21
2 . 118 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 00:40:16,86 --
3 . 115 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:45:22,68 00:05:06
4 . 156 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 01035 00:49:12,02 00:08:56
5 . 117 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:49:20,93 00:09:04
6 . 149 BORGOBELLIO Dino Moški ITA MOSER CLUB-TRENTO 00:56:27,33 00:16:11
7 . 116 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:56:56,50 00:16:40
MASTER H-M
1 . 137 Boštic Ljubo Moški SLO PIVOVARNA UNION 00:39:24,48 --
2 . 119 Rogelj Jože Moški SLO BAUER CENTER 00:42:45,05 00:03:21
3 . 123 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:44:06,69 00:04:42
4 . 122 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:44:51,79 00:05:27
5 . 124 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:47:31,14 00:08:07
6 . 120 Otoničar Janez Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 684 01 00:54:54,42 00:15:30
7 . 172 PUDGAR Danilo Moški SLO TD-BURHA VIPAVA 00:57:51,78 00:18:27
MASTER I-M
1 . 125 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:49:12,30 --
2 . 127 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:53:38,92 00:04:26
3 . 126 Bahar Milan Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 00:55:36,36 00:06:24
4 . 150 Zuccon Sergio Moški ITA KD BRDA 00:59:11,76 00:09:59
DNF 128 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:25:31,88 00:36:23

Komentarji