Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP LAGUNA POREČ 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:GP LAGUNA POREČ 2017 Datum:19.02.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek
ELITE-M
1 . 3 ANDREA TONIATTI Moški ITA Team Colpack 10007518288 OE1 03:37:28.00
2 . 77 PAOLO TOTÒ Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10009318549 SAN '' - '' --
3 . 164 STEPHAN RABITSCH Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 RSW '' - '' --
4 . 72 NICOLA GAFFURINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007855667 SAN '' - '' --
5 . 142 GABRIELE BONECHI Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE8 '' - '' --
6 . 68 ANDREA BORSO Moški ITA Adria Mobil 10013183290 ADR '' - '' --
7 . 81 STANISLAU BAZHKOU Moški Minsk Cycling Club 10006492112 MCC '' - '' --
8 . 46 Pogačar Tadej Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' --
9 . 53 PETER KUSZTOR Moški HUN BMC Amplatz 10003214724 AMP '' - '' --
10 . 131 ETTORE CARLINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10006197674 AZT '' - '' --
11 . 31 SEBASTIAN BALDAUF Moški DEU Team Voralberg 10048575459 VOL '' - '' --
12 . 2 ALESSANDRO FEDELI Moški ITA Team Colpack 10010166186 OE1 '' - '' --
13 . 65 Golčer Jure Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR '' - '' --
14 . 177 HELMUT TRETTWER Moški DEU WSA Greenlife 10007740984 WSA '' - '' --
15 . 86 EDUARD VORGANOV Moški Minsk Cycling Club 10003243723 MCC '' - '' --
16 . 56 HERMANN PERNSTEINER Moški AUT BMC Amplatz 10006838480 AMP '' - '' --
17 . 106 JAMES McLAUGHLIN Moški Hrinkow Advarcis Cycling 10007862539 HAC '' - '' --
18 . 166 RICCARDO ZOIDL Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004640725 RSW '' - '' --
19 . 4 SEID LIZDE Moški ITA Team Colpack 10009027751 OE1 '' - '' --
20 . 1 GIOVANNI CARBONI Moški ITA Team Colpack 10009391503 OE1 '' - '' --
21 . 132 NICOLA GENOVESE Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011020089 AZT 03:38:16.00 00:00:48.00
22 . 152 FILIPPO FORTIN Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' 00:00:48.00
23 . 52 Korošec Rok Moški SLO BMC Amplatz 10007386128 AMP '' - '' 00:00:48.00
24 . 45 Jerman Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' 00:00:48.00
25 . 161 DANIEL AUER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' 00:00:48.00
26 . 61 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR '' - '' 00:00:48.00
27 . 145 GIOVANNI PETRONI Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE8 '' - '' 00:00:48.00
28 . 35 FABIAN LIENHARD Moški Team Voralberg 10007156762 VOL '' - '' 00:00:48.00
29 . 36 THERY SCHIR Moški Team Voralberg 10007224258 VOL '' - '' 00:00:48.00
30 . 66 DUŠAN RAJOVIĆ Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR '' - '' 00:00:48.00
31 . 5 FEDERICO SARTOR Moški ITA Team Colpack 10013817026 OE1 '' - '' 00:00:48.00
32 . 62 Bozic Jon Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR '' - '' 00:00:48.00
33 . 32 ZSOLT DER Moški HUN Team Voralberg 10002735279 VOL '' - '' 00:00:48.00
34 . 196 MARCO MOLTENI Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010971084 UNI '' - '' 00:00:48.00
35 . 104 ANDREAS HOFER Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10006824336 HAC '' - '' 00:00:48.00
36 . 74 DAVIDE ORRICO Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007881737 SAN '' - '' 00:00:48.00
37 . 121 VIKTOR FILUTAS Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009520532 OE7 '' - '' 00:00:48.00
38 . 6 SIMONE BETTINELLI Moški ITA Team Colpack 10012986765 OE1 '' - '' 00:00:48.00
39 . 175 HANS-JORG LEOPOLD Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' 00:00:48.00
40 . 85 YAUHEN SOBAL Moški Minsk Cycling Club 10002670110 MCC '' - '' 00:00:48.00
41 . 8 MATTEO SOBRERO Moški ITA Team Colpack 10009976836 OE1 '' - '' 00:00:48.00
42 . 165 MATIJA KVASINA Moški CRO Team Felbermayr Simplon Wels 10002082450 RSW '' - '' 00:00:48.00
43 . 73 MICHELE GAZZARA Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970478 SAN '' - '' 00:00:48.00
44 . 42 Penko Izidor Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:00:48.00
45 . 183 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE4 '' - '' 00:00:48.00
46 . 14 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' 00:00:48.00
47 . 176 STEFAN PÖLL Moški AUT WSA Greenlife 10005862824 WSA '' - '' 00:00:48.00
48 . 76 NICCOLO' SALVIETTI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970579 SAN '' - '' 00:00:48.00
49 . 11 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' 00:00:48.00
50 . 111 BARNABAS PEAK Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE6 '' - '' 00:00:48.00
51 . 93 Obal Primož Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10015547565 OE5 '' - '' 00:00:48.00
52 . 171 FLORIAN BISSINGER Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' 00:00:48.00
53 . 107 DENNIS PAULUS Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10008652986 HAC '' - '' 00:00:48.00
54 . 15 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team 10050211931 MKT '' - '' 00:00:48.00
55 . 158 PATRICK GAMPER Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' 00:00:48.00
56 . 33 GIAN FRIESECKE Moški Team Voralberg 10008673093 VOL '' - '' 00:00:48.00
57 . 75 PAOLO PRANDINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10014118736 SAN '' - '' 00:00:48.00
58 . 197 SIMONE RAVANELLI Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010086970 UNI '' - '' 00:00:48.00
59 . 63 Gazvoda Gregor Moški SLO Adria Mobil 10002072043 ADR '' - '' 00:00:48.00
60 . 156 SEBASTIAN SCHÖNBERGER Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' 00:00:48.00
61 . 51 Bajc Andi Moški SLO BMC Amplatz 10004610312 AMP '' - '' 00:00:48.00
62 . 67 Grošelj Žiga Moški SLO Adria Mobil 10007973178 ADR '' - '' 00:00:48.00
63 . 91 Pavlič Marko Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10007974087 OE5 '' - '' 00:00:48.00
64 . 135 ANGELO RAFFAELE Moški ITA D'Amico Utensilnord 10009656029 AZT '' - '' 00:00:48.00
65 . 7 VALLE DALLA Nicolas Moški ITA Team Colpack 10014407009 OE1 '' - '' 00:00:48.00
66 . 37 MICHAEL KUCHER Moški AUT Team Voralberg 10007522433 VOL '' - '' 00:00:48.00
67 . 155 ENRICO SALVADOR Moški ITA Tirol Cycling Team 10008950050 TIR 03:38:23.00 00:00:55.00
68 . 151 BENJAMIN BRKIC Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782735 TIR '' - '' 00:00:55.00
69 . 153 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' 00:00:55.00
70 . 22 Svab Jernej Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE2 03:43:28.00 00:06:00.00
71 . 184 Veber Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE4 '' - '' 00:06:00.00
72 . 185 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE4 '' - '' 00:06:00.00
73 . 199 REDONDO VIEJO Jose Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009994923 UNI '' - '' 00:06:00.00
74 . 134 FRANCESCO PETRINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10014725994 AZT '' - '' 00:06:00.00
75 . 34 PATRICK JAGER Moški AUT Team Voralberg 10007631456 VOL '' - '' 00:06:00.00
76 . 57 THOMAS UMHALLER Moški AUT BMC Amplatz 10009399785 AMP '' - '' 00:06:00.00
77 . 58 GERD FIDLER Moški AUT BMC Amplatz 10009781927 AMP '' - '' 00:06:00.00
78 . 137 ANGELO VITIELLO Moški ITA D'Amico Utensilnord 10015393880 AZT '' - '' 00:06:00.00
79 . 64 Per Gorazd Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR '' - '' 00:06:00.00
80 . 13 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT '' - '' 00:06:00.00
81 . 44 Finkšt Tilen Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG '' - '' 00:06:00.00
82 . 54 JÁNOS PELIKÁN Zsombor Moški HUN BMC Amplatz 10008689665 AMP '' - '' 00:06:00.00
83 . 117 FERENC SZOLLOSI Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE6 '' - '' 00:06:00.00
84 . 43 Grošelj Matic Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' 00:06:00.00
85 . 71 SIMONE BERNARDINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10006626801 SAN '' - '' 00:06:00.00
86 . 190 BENJAMIN HERDEN Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036349621 OE3 '' - '' 00:06:00.00
87 . 25 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE2 '' - '' 00:06:00.00
88 . 48 Prah Aljaž Moški SLO Rog - Ljubljana 10017647112 ROG '' - '' 00:06:00.00
89 . 168 GEORG ZIMMERMANN Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10010966842 RSW '' - '' 00:06:00.00
90 . 192 STEFAN BRANDLMEIER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE3 '' - '' 00:06:00.00
91 . 55 ANDREAS UMHALLER Moški AUT BMC Amplatz 10009399280 AMP '' - '' 00:06:00.00
92 . 154 Kuen Maximilian Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' 00:06:00.00
93 . 178 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Greenlife 10008145960 WSA '' - '' 00:06:00.00
94 . 12 MATEO FRANKOVIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT '' - '' 00:06:00.00
95 . 193 MARCEL WEBER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE3 '' - '' 00:06:00.00
96 . 82 OLEKSANDR GOLOVASH Moški Minsk Cycling Club 10006876977 MCC '' - '' 00:06:00.00
97 . 84 SIARHEI PAPOK Moški Minsk Cycling Club 10004503915 MCC '' - '' 00:06:00.00
98 . 87 ALEH AHIYEVICH Moški Minsk Cycling Club 10007769377 MCC '' - '' 00:06:00.00
99 . 83 KANSTANTSIN KLIMIANKOU Moški Minsk Cycling Club 10006918306 MCC '' - '' 00:06:00.00
100 . 21 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE2 '' - '' 00:06:00.00
101 . 144 MATTEO PASCAZI Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE8 '' - '' 00:06:00.00
102 . 105 DOMINIK HRINKOW Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10005722778 HAC '' - '' 00:06:00.00
103 . 141 FRANCESCO ACCO Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE8 '' - '' 00:06:00.00
104 . 143 GIANMARCO CARESIA Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE8 '' - '' 00:06:00.00
105 . 157 ALEXANDER WACHTER Moški AUT Tirol Cycling Team 10008701183 TIR '' - '' 00:06:00.00
106 . 101 PATRICK BOSMAN Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10008653289 HAC '' - '' 00:06:00.00
107 . 108 ANDREAS WALZEL Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10009075847 HAC '' - '' 00:06:00.00
108 . 103 FLORIAN GAUGL Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10007167977 HAC 03:43:36.00 00:06:08.00
109 . 102 MARCHI DE Mattia Moški ITA Hrinkow Advarcis Cycling 10010079290 HAC 03:43:37.00 00:06:09.00
DNF 162 JOHANNES SCHINNAGEL Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW 03:55:04.00 OTL
DNF 167 MATTHIAS MANGERTSEDER Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10015767029 RSW '' - '' OTL
DNF 23 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE2 '' - '' OTL
DNF 163 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW '' - '' OTL
DNF 94 Čibej Simon Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10010186802 OE5 '' - '' OTL
DNF 78 ELIA CIABOCCO Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10015132283 SAN '' - '' OTL
DNF 195 RICCARDO CENGHIALTA Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10014405086 UNI '' - '' OTL
DNF 92 Jenko Robi Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10006686718 OE5 '' - '' OTL
DNF 116 Zoltán Vigh Moški HUN Kontenet-Dksi 10004840583 OE6 '' - '' OTL
DNF 198 PEREZ TIVANI Nicolas Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10008697648 UNI '' - '' OTL
DNF 172 Dallinger Christian Moški AUT WSA Greenlife 10010966741 WSA '' - '' OTL
DNF 187 Novak Simon Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE4 03:58:21.00 OTL
DNF 114 GERGELY SZARKA Moški HUN Kontenet-Dksi 10011151950 OE6 DNF
DNF 189 JOSEF SCHAFBAUER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10011295531 OE3 DNF
DNF 16 ZVONIMIR JELINIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009128993 MKT DNF
DNF 24 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE2 DNF
DNF 26 Majoli Fran Moški CRO KK Kranj 10015080046 OE2 DNF
DNF 27 Zupan Miha Moški SLO KK Kranj 10015083278 OE2 DNF
DNF 41 Ručigaj Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG DNF
DNF 47 Merčun Matej Moški SLO Rog - Ljubljana 10015156030 ROG DNF
DNF 95 Roškar Tim Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10015084793 OE5 DNF
DNF 96 KRAMBERGER LUKA Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10017583858 OE5 DNF
DNF 97 Furlan Jernej Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10017647011 OE5 DNF
DNF 98 Jerkič Žan Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10009800923 OE5 DNF
DNF 112 ANDRAS SZENTPÉTERI Moški HUN Kontenet-Dksi 10023649590 OE6 DNF
DNF 113 BARNA HAJDU Moški HUN Kontenet-Dksi 10014561805 OE6 DNF
DNF 115 ZORAN ZSIVITY Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE6 DNF
DNF 122 MATE KOVACS Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10023621908 OE7 DNF
DNF 123 Bence Lóki Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10010039985 OE7 DNF
DNF 124 ZOLTAN LENGYEL Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009065541 OE7 DNF
DNF 125 ISTVAN MOLNAR Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10005508570 OE7 DNF
DNF 126 DANIEL MORICZ Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009500627 OE7 DNF
DNF 127 BALAZS BERTALAN Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10014543314 OE7 DNF
DNF 133 MARCELLO MERLINO Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011008874 AZT DNF
DNF 136 SAMUELE SIMONCINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10015778446 AZT DNF
DNF 173 Grick Matthias Moški AUT WSA Greenlife 10006907289 WSA DNF
DNF 174 Kolb Stefan Moški AUT WSA Greenlife 10035052750 WSA DNF
DNF 186 Sanković Alex Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE4 DNF
DNF 188 Šmid Jakob Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014431560 OE4 DNF
DNF 191 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE3 DNF
DNF 194 CHRISTOPHER MUCHE Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006897185 OE3 DNF

 

Opombe:

Race: GP Laguna Poreč
Category: UCI 1.2 - ME
Organizer: BK Meridiana Kamen Team
Date: 19.02.2017
Course: Poreč-Poreč
Km:158
Time limit: 3:54:52 8%
Km/h: 43,592 km/h

Komentarji