Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP LAGUNA POREČ 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:GP LAGUNA POREČ 2017 Datum:19.02.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 3 ANDREA TONIATTI
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10007518288 OE1 03:37:28.00 >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007518288
code: OE1
Time: 03:37:28.00
Zaostanek:
2 . 77 PAOLO TOTÒ
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10009318549 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009318549
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
3 . 164 STEPHAN RABITSCH
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007168684
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
4 . 72 NICOLA GAFFURINI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007855667 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007855667
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
5 . 142 GABRIELE BONECHI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009505273
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
6 . 68 ANDREA BORSO
Adria Mobil
Moški ITA Adria Mobil 10013183290 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013183290
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
7 . 81 STANISLAU BAZHKOU
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10006492112 MCC '' - '' -- >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006492112
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
8 . 46 Pogačar Tadej
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014972740
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
9 . 53 PETER KUSZTOR
BMC Amplatz
Moški HUN BMC Amplatz 10003214724 AMP '' - '' -- >
Klub BMC Amplatz
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10003214724
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
10 . 131 ETTORE CARLINI
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10006197674 AZT '' - '' -- >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006197674
code: AZT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
11 . 31 SEBASTIAN BALDAUF
Team Voralberg
Moški DEU Team Voralberg 10048575459 VOL '' - '' -- >
Klub Team Voralberg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10048575459
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
12 . 2 ALESSANDRO FEDELI
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10010166186 OE1 '' - '' -- >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010166186
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
13 . 65 Golčer Jure
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002618980
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
14 . 177 HELMUT TRETTWER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007740984 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007740984
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
15 . 86 EDUARD VORGANOV
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10003243723 MCC '' - '' -- >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003243723
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
16 . 56 HERMANN PERNSTEINER
BMC Amplatz
Moški AUT BMC Amplatz 10006838480 AMP '' - '' -- >
Klub BMC Amplatz
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006838480
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
17 . 106 JAMES McLAUGHLIN
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški Hrinkow Advarcis Cycling 10007862539 HAC '' - '' -- >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007862539
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
18 . 166 RICCARDO ZOIDL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004640725 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004640725
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
19 . 4 SEID LIZDE
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10009027751 OE1 '' - '' -- >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009027751
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
20 . 1 GIOVANNI CARBONI
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10009391503 OE1 '' - '' -- >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009391503
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
21 . 132 NICOLA GENOVESE
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011020089 AZT 03:38:16.00 00:00:48.00 >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011020089
code: AZT
Time: 03:38:16.00
Zaostanek: 00:00:48.00
22 . 152 FILIPPO FORTIN
Tirol Cycling Team
Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006547884
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
23 . 52 Korošec Rok
BMC Amplatz
Moški SLO BMC Amplatz 10007386128 AMP '' - '' 00:00:48.00 >
Klub BMC Amplatz
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007386128
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
24 . 45 Jerman Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992039
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
25 . 161 DANIEL AUER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008651976
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
26 . 61 Katrašnik Gašper
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008678349
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
27 . 145 GIOVANNI PETRONI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE8 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011971396
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
28 . 35 FABIAN LIENHARD
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10007156762 VOL '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007156762
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
29 . 36 THERY SCHIR
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10007224258 VOL '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007224258
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
30 . 66 DUŠAN RAJOVIĆ
Adria Mobil
Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Adria Mobil
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10009436262
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
31 . 5 FEDERICO SARTOR
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10013817026 OE1 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013817026
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
32 . 62 Bozic Jon
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009640770
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
33 . 32 ZSOLT DER
Team Voralberg
Moški HUN Team Voralberg 10002735279 VOL '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Voralberg
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10002735279
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
34 . 196 MARCO MOLTENI
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010971084 UNI '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010971084
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
35 . 104 ANDREAS HOFER
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10006824336 HAC '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006824336
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
36 . 74 DAVIDE ORRICO
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007881737 SAN '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007881737
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
37 . 121 VIKTOR FILUTAS
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009520532 OE7 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009520532
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
38 . 6 SIMONE BETTINELLI
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10012986765 OE1 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10012986765
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
39 . 175 HANS-JORG LEOPOLD
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' 00:00:48.00 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727401
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
40 . 85 YAUHEN SOBAL
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10002670110 MCC '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10002670110
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
41 . 8 MATTEO SOBRERO
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10009976836 OE1 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009976836
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
42 . 165 MATIJA KVASINA
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški CRO Team Felbermayr Simplon Wels 10002082450 RSW '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002082450
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
43 . 73 MICHELE GAZZARA
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970478 SAN '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010970478
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
44 . 42 Penko Izidor
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800721
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
45 . 183 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE4 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014894736
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
46 . 14 Maltar Bruno
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822628
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
47 . 176 STEFAN PÖLL
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10005862824 WSA '' - '' 00:00:48.00 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10005862824
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
48 . 76 NICCOLO' SALVIETTI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970579 SAN '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010970579
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
49 . 11 EMANUEL KIŠERLOVSKI
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002725579
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
50 . 111 BARNABAS PEAK
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE6 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010199835
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
51 . 93 Obal Primož
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10015547565 OE5 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015547565
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
52 . 171 FLORIAN BISSINGER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' 00:00:48.00 >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007411184
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
53 . 107 DENNIS PAULUS
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10008652986 HAC '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008652986
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
54 . 15 Repse Uros
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team 10050211931 MKT '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10050211931
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
55 . 158 PATRICK GAMPER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010966236
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
56 . 33 GIAN FRIESECKE
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10008673093 VOL '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008673093
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
57 . 75 PAOLO PRANDINI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10014118736 SAN '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014118736
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
58 . 197 SIMONE RAVANELLI
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010086970 UNI '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010086970
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
59 . 63 Gazvoda Gregor
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10002072043 ADR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002072043
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
60 . 156 SEBASTIAN SCHÖNBERGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653087
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
61 . 51 Bajc Andi
BMC Amplatz
Moški SLO BMC Amplatz 10004610312 AMP '' - '' 00:00:48.00 >
Klub BMC Amplatz
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10004610312
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
62 . 67 Grošelj Žiga
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10007973178 ADR '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007973178
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
63 . 91 Pavlič Marko
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10007974087 OE5 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007974087
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
64 . 135 ANGELO RAFFAELE
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10009656029 AZT '' - '' 00:00:48.00 >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009656029
code: AZT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
65 . 7 VALLE DALLA Nicolas
Team Colpack
Moški ITA Team Colpack 10014407009 OE1 '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Colpack
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014407009
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
66 . 37 MICHAEL KUCHER
Team Voralberg
Moški AUT Team Voralberg 10007522433 VOL '' - '' 00:00:48.00 >
Klub Team Voralberg
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007522433
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:48.00
67 . 155 ENRICO SALVADOR
Tirol Cycling Team
Moški ITA Tirol Cycling Team 10008950050 TIR 03:38:23.00 00:00:55.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10008950050
code: TIR
Time: 03:38:23.00
Zaostanek: 00:00:55.00
68 . 151 BENJAMIN BRKIC
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782735 TIR '' - '' 00:00:55.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009782735
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:55.00
69 . 153 MATTHIAS KRIZEK
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' 00:00:55.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004635166
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:55.00
70 . 22 Svab Jernej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE2 03:43:28.00 00:06:00.00 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013780650
code: OE2
Time: 03:43:28.00
Zaostanek: 00:06:00.00
71 . 184 Veber Matic
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE4 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013807023
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
72 . 185 černe Gregor Matija
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE4 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014860077
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
73 . 199 REDONDO VIEJO Jose
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009994923 UNI '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009994923
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
74 . 134 FRANCESCO PETRINI
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10014725994 AZT '' - '' 00:06:00.00 >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014725994
code: AZT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
75 . 34 PATRICK JAGER
Team Voralberg
Moški AUT Team Voralberg 10007631456 VOL '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Voralberg
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007631456
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
76 . 57 THOMAS UMHALLER
BMC Amplatz
Moški AUT BMC Amplatz 10009399785 AMP '' - '' 00:06:00.00 >
Klub BMC Amplatz
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009399785
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
77 . 58 GERD FIDLER
BMC Amplatz
Moški AUT BMC Amplatz 10009781927 AMP '' - '' 00:06:00.00 >
Klub BMC Amplatz
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009781927
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
78 . 137 ANGELO VITIELLO
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10015393880 AZT '' - '' 00:06:00.00 >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015393880
code: AZT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
79 . 64 Per Gorazd
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968761
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
80 . 13 Jabuka David
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009416458
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
81 . 44 Finkšt Tilen
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010969468
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
82 . 54 JÁNOS PELIKÁN Zsombor
BMC Amplatz
Moški HUN BMC Amplatz 10008689665 AMP '' - '' 00:06:00.00 >
Klub BMC Amplatz
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10008689665
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
83 . 117 FERENC SZOLLOSI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE6 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010785370
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
84 . 43 Grošelj Matic
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014881602
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
85 . 71 SIMONE BERNARDINI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10006626801 SAN '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006626801
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
86 . 190 BENJAMIN HERDEN
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036349621 OE3 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036349621
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
87 . 25 Drinovec Matej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE2 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968862
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
88 . 48 Prah Aljaž
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10017647112 ROG '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017647112
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
89 . 168 GEORG ZIMMERMANN
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10010966842 RSW '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010966842
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
90 . 192 STEFAN BRANDLMEIER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE3 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013842486
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
91 . 55 ANDREAS UMHALLER
BMC Amplatz
Moški AUT BMC Amplatz 10009399280 AMP '' - '' 00:06:00.00 >
Klub BMC Amplatz
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009399280
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
92 . 154 Kuen Maximilian
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007510612
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
93 . 178 Salzmann Jodok
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10008145960 WSA '' - '' 00:06:00.00 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008145960
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
94 . 12 MATEO FRANKOVIĆ
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009065642
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
95 . 193 MARCEL WEBER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE3 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006788465
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
96 . 82 OLEKSANDR GOLOVASH
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10006876977 MCC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006876977
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
97 . 84 SIARHEI PAPOK
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10004503915 MCC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10004503915
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
98 . 87 ALEH AHIYEVICH
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10007769377 MCC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007769377
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
99 . 83 KANSTANTSIN KLIMIANKOU
Minsk Cycling Club
Moški Minsk Cycling Club 10006918306 MCC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Minsk Cycling Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006918306
code: MCC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
100 . 21 Primožič Jaka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE2 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992241
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
101 . 144 MATTEO PASCAZI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE8 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10012988179
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
102 . 105 DOMINIK HRINKOW
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10005722778 HAC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10005722778
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
103 . 141 FRANCESCO ACCO
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE8 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013473381
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
104 . 143 GIANMARCO CARESIA
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE8 '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013771152
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
105 . 157 ALEXANDER WACHTER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10008701183 TIR '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008701183
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
106 . 101 PATRICK BOSMAN
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10008653289 HAC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653289
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
107 . 108 ANDREAS WALZEL
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10009075847 HAC '' - '' 00:06:00.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009075847
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:06:00.00
108 . 103 FLORIAN GAUGL
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10007167977 HAC 03:43:36.00 00:06:08.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007167977
code: HAC
Time: 03:43:36.00
Zaostanek: 00:06:08.00
109 . 102 MARCHI DE Mattia
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški ITA Hrinkow Advarcis Cycling 10010079290 HAC 03:43:37.00 00:06:09.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010079290
code: HAC
Time: 03:43:37.00
Zaostanek: 00:06:09.00
DNF 162 JOHANNES SCHINNAGEL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW 03:55:04.00 OTL >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009782533
code: RSW
Time: 03:55:04.00
Zaostanek: OTL
DNF 167 MATTHIAS MANGERTSEDER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10015767029 RSW '' - '' OTL >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015767029
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 23 Čotar Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE2 '' - '' OTL >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013815713
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 163 LUKAS SCHLEMMER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW '' - '' OTL >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008694012
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 94 Čibej Simon
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10010186802 OE5 '' - '' OTL >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010186802
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 78 ELIA CIABOCCO
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10015132283 SAN '' - '' OTL >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015132283
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 195 RICCARDO CENGHIALTA
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10014405086 UNI '' - '' OTL >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014405086
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 92 Jenko Robi
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10006686718 OE5 '' - '' OTL >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10006686718
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 116 Zoltán Vigh
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10004840583 OE6 '' - '' OTL >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10004840583
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 198 PEREZ TIVANI Nicolas
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10008697648 UNI '' - '' OTL >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008697648
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 172 Dallinger Christian
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10010966741 WSA '' - '' OTL >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010966741
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: OTL
DNF 187 Novak Simon
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE4 03:58:21.00 OTL >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003329306
code: OE4
Time: 03:58:21.00
Zaostanek: OTL
DNF 114 GERGELY SZARKA
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10011151950 OE6 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10011151950
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 189 JOSEF SCHAFBAUER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10011295531 OE3 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011295531
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 16 ZVONIMIR JELINIĆ
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009128993 MKT DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009128993
code: MKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 24 Kvasina Filip
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE2 DNF >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009979260
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 26 Majoli Fran
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10015080046 OE2 DNF >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10015080046
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 27 Zupan Miha
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10015083278 OE2 DNF >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015083278
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 41 Ručigaj Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG DNF >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008693507
code: ROG
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 47 Merčun Matej
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10015156030 ROG DNF >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015156030
code: ROG
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 95 Roškar Tim
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10015084793 OE5 DNF >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015084793
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 96 KRAMBERGER LUKA
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10017583858 OE5 DNF >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017583858
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 97 Furlan Jernej
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10017647011 OE5 DNF >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017647011
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 98 Jerkič Žan
Meblo Jogi Kult Solkan
Moški SLO Meblo Jogi Kult Solkan 10009800923 OE5 DNF >
Klub Meblo Jogi Kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800923
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 112 ANDRAS SZENTPÉTERI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10023649590 OE6 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10023649590
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 113 BARNA HAJDU
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10014561805 OE6 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10014561805
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 115 ZORAN ZSIVITY
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE6 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10006959934
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 122 MATE KOVACS
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10023621908 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10023621908
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 123 Bence Lóki
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10010039985 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010039985
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 124 ZOLTAN LENGYEL
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009065541 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009065541
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 125 ISTVAN MOLNAR
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10005508570 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10005508570
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 126 DANIEL MORICZ
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009500627 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009500627
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 127 BALAZS BERTALAN
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10014543314 OE7 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10014543314
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 133 MARCELLO MERLINO
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011008874 AZT DNF >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011008874
code: AZT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 136 SAMUELE SIMONCINI
D'Amico Utensilnord
Moški ITA D'Amico Utensilnord 10015778446 AZT DNF >
Klub D'Amico Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015778446
code: AZT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 173 Grick Matthias
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10006907289 WSA DNF >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006907289
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 174 Kolb Stefan
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10035052750 WSA DNF >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10035052750
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 186 Sanković Alex
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE4 DNF >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016009125
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 188 Šmid Jakob
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014431560 OE4 DNF >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014431560
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 191 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE3 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036356994
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF 194 CHRISTOPHER MUCHE
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006897185 OE3 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006897185
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF

 

Opombe:

Race: GP Laguna Poreč
Category: UCI 1.2 - ME
Organizer: BK Meridiana Kamen Team
Date: 19.02.2017
Course: Poreč-Poreč
Km:158
Time limit: 3:54:52 8%
Km/h: 43,592 km/h

Komentarji

 

Mobile content