Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ISTARSKO PROLJEĆE - ISTRIAN SPRING TROPHY 9.-12.3.2017

Cestno kolesarstvo Tekma:ISTARSKO PROLJEĆE - ISTRIAN SPRING TROPHY 9.-12.3.2017 Datum:09.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 40 ALEX FRAME
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007229514 JLT 00:02:05 -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007229514
code: JLT
Time: 00:02:05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 IAN BIBBY
JLT Condor
Moški JLT Condor 10003471873 JLT 00:02:06 00:00:01 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003471873
code: JLT
Time: 00:02:06
Zaostanek: 00:00:01
3 . 88 MANUEL PORZNER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF 00:02:06 00:00:01 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009090496
code: THF
Time: 00:02:06
Zaostanek: 00:00:01
4 . 163 LUKAS LISS
German National Team
Moški DEU German National Team 10006897286 GER 00:02:07 00:00:02 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006897286
code: GER
Time: 00:02:07
Zaostanek: 00:00:02
5 . 134 IVAN BALYKIN
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK 00:02:08 00:00:03 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006067332
code: TRK
Time: 00:02:08
Zaostanek: 00:00:03
6 . 52 Horvat Žiga
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR 00:02:08 00:00:03 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992140
code: ADR
Time: 00:02:08
Zaostanek: 00:00:03
7 . 113 NILS EEKHOFF
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU 00:02:09 00:00:04 >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014842394
code: DSU
Time: 00:02:09
Zaostanek: 00:00:04
8 . 38 RUSSELL DOWNING
JLT Condor
Moški JLT Condor 10001547940 JLT 00:02:09 00:00:04 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10001547940
code: JLT
Time: 00:02:09
Zaostanek: 00:00:04
9 . 74 FILIPPO FORTIN
Tirol Cycling Team
Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR 00:02:09 00:00:04 >
Klub Tirol Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006547884
code: TIR
Time: 00:02:09
Zaostanek: 00:00:04
10 . 124 Pogačar Tadej
Rog - Ljubljana
Moški Rog - Ljubljana 10014972740 ROG 00:02:10 00:00:05 >
Klub Rog - Ljubljana
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014972740
code: ROG
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
11 . 172 MICHAEL SVENDGAARD Carbel
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC 00:02:10 00:00:05 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009374830
code: TVC
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
12 . 33 SIMON LAIB
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014686689 OE2 00:02:10 00:00:05 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014686689
code: OE2
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
13 . 65 Mugerli Matej
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP 00:02:10 00:00:05 >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002070023
code: AMP
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
14 . 112 RUBEN ZEPUNTKE
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10007520514 DSU 00:02:10 00:00:05 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007520514
code: DSU
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
15 . 42 THOMAS MOSES
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007063604 JLT 00:02:10 00:00:05 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007063604
code: JLT
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
16 . 167 KASPER ASGREEN
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC 00:02:10 00:00:05 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009743733
code: TVC
Time: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:05
17 . 125 Ručigaj Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG 00:02:11 00:00:06 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008693507
code: ROG
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
18 . 104 RASMUS QUAADE Christian
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10006064504 TGC '' - '' 00:00:06 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006064504
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:06
19 . 9 ALOIS KAŇKOVSKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA 00:02:11 00:00:06 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002510563
code: ELA
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
20 . 18 DANIEL AUER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW 00:02:11 00:00:06 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008651976
code: RSW
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
21 . 178 BARTOSZ WARCHOL
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890923 THU 00:02:11 00:00:06 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890923
code: THU
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
22 . 122 Jerman Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG 00:02:11 00:00:06 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992039
code: ROG
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
23 . 109 MAX KANTER
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10010173563 DSU 00:02:11 00:00:06 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010173563
code: DSU
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
24 . 80 CHRISTIAN KOCH
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009774348 LKT 00:02:11 00:00:06 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009774348
code: LKT
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
25 . 50 Bozic Jon
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR 00:02:11 00:00:06 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009640770
code: ADR
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
26 . 39 ALISTAIR SLATER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007582350 JLT 00:02:11 00:00:06 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007582350
code: JLT
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
27 . 84 ROBERT KESSLER
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009042303 LKT 00:02:11 00:00:06 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009042303
code: LKT
Time: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:06
28 . 127 Jenko Robi
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10006686718 OE6 00:02:12 00:00:07 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10006686718
code: OE6
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
29 . 10 MICHAEL KUKRLE
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA 00:02:12 00:00:07 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008680470
code: ELA
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
30 . 197 STEPAN KURIYANOV
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009986233 OE1 00:02:12 00:00:07 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009986233
code: OE1
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
31 . 23 MATTEO ROTONDI
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini 10009787785 GME 00:02:12 00:00:07 >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009787785
code: GME
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
32 . 143 GIAN FRIESECKE
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10008673093 SUI 00:02:12 00:00:07 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008673093
code: SUI
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
33 . 139 ROBERT JÄGELER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE7 '' - '' 00:00:07 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009172847
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:07
34 . 136 MUSTAFA SAYAR
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK 00:02:12 00:00:07 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006915979
code: TRK
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
35 . 192 MIKHAIL SHEMETAU
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009492240 BLR 00:02:12 00:00:07 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009492240
code: BLR
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
36 . 123 Penko Izidor
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:00:07 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800721
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:07
37 . 179 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014394736 OE3 00:02:12 00:00:07 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014394736
code: OE3
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
38 . 90 JONAS RAPP
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF 00:02:12 00:00:07 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009404233
code: THF
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
39 . 15 STEPHAN RABITSCH
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 RSW 00:02:12 00:00:07 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007168684
code: RSW
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
40 . 110 LEON ROHDE
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10045481664 DSU 00:02:12 00:00:07 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10045481664
code: DSU
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
41 . 63 Korošec Rok
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10007386128 AMP '' - '' 00:00:07 >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007386128
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:07
42 . 67 VITALIY BUTS
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10003260190 KLS 00:02:12 00:00:07 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003260190
code: KLS
Time: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:07
43 . 8 JOSEF ČERNÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA 00:02:13 00:00:08 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007523241
code: ELA
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
44 . 154 ALISHER ZHUMAKAN
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10011212877 KAZ 00:02:13 00:00:08 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10011212877
code: KAZ
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
45 . 62 MAREK ČANECKY
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP 00:02:13 00:00:08 >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10004611625
code: AMP
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
46 . 22 ANTONIO PARRINELLO
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini 10007132716 GME '' - '' 00:00:08 >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007132716
code: GME
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:08
47 . 183 MARTIN BOUBAL
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG 00:02:13 00:00:08 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002832481
code: PFG
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
48 . 12 JIRÍ POLNICKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA 00:02:13 00:00:08 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10004771976
code: ELA
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
49 . 75 MARKUS FREIBERGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782937 TIR 00:02:13 00:00:08 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009782937
code: TIR
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
50 . 170 RASMUS POULSEN Guldhammer
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC 00:02:13 00:00:08 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005410257
code: TVC
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
51 . 61 Bajc Andi
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10004610312 AMP 00:02:13 00:00:08 >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10004610312
code: AMP
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
52 . 36 ALEXANDER MEIER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE2 00:02:13 00:00:08 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009399482
code: OE2
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
53 . 120 Finkšt Tilen
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG 00:02:13 00:00:08 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010969468
code: ROG
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
54 . 145 MARTIN FANGER
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10003643443 SUI '' - '' 00:00:08 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003643443
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:08
55 . 182 Veber Matic
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE3 00:02:13 00:00:08 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013807023
code: OE3
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
56 . 146 GIGER Fabian
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10003691034 SUI 00:02:13 00:00:08 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003691034
code: SUI
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
57 . 175 ERYK LATON
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10007503538 THU 00:02:13 00:00:08 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10007503538
code: THU
Time: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:08
58 . 48 HELMUT TRETTWER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007740984 WSA 00:02:14 00:00:09 >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007740984
code: WSA
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
59 . 153 SERGEY SHATOVKIN
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10009993812 KAZ 00:02:14 00:00:09 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009993812
code: KAZ
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
60 . 116 Rumac Josip
Synergy Baku Cycling Project
Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP 00:02:14 00:00:09 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822729
code: BCP
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
61 . 3 Maltar Bruno
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT 00:02:14 00:00:09 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822628
code: MKT
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
62 . 64 PETER KUSZTOR
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC 10003214724 AMP 00:02:14 00:00:09 >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10003214724
code: AMP
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
63 . 89 PASCAL TREUBEL
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10010981895 THF 00:02:14 00:00:09 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010981895
code: THF
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
64 . 82 MORITZ MALCHAREK
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009975927 LKT 00:02:14 00:00:09 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009975927
code: LKT
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
65 . 97 BARNABAS PEAK
Kontent-Dksi
Moški HUN Kontent-Dksi 10010199835 OE5 00:02:14 00:00:09 >
Klub Kontent-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010199835
code: OE5
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
66 . 147 ARNAUD HERTLING
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10009548420 SUI 00:02:14 00:00:09 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009548420
code: SUI
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
67 . 108 MARC GOOS
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU 00:02:14 00:00:09 >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007169795
code: DSU
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
68 . 171 THOMAS RIIS Nybo
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC 00:02:14 00:00:09 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007962468
code: TVC
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
69 . 161 DOMENIC WEINSTEIN
German National Team
Moški DEU German National Team 10007895780 GER 00:02:14 00:00:09 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007895780
code: GER
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
70 . 194 RAMAN TSISHKOU
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009033209 BLR 00:02:14 00:00:09 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009033209
code: BLR
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
71 . 118 ENVER ASANOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP 00:02:14 00:00:09 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596718
code: BCP
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
72 . 87 NATHAN MÜLLER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF 00:02:14 00:00:09 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008915189
code: THF
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
73 . 5 DAVIDE MUCELLI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT 00:02:14 00:00:09 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10005598803
code: MKT
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
74 . 137 JONATHAN DINKLER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE7 00:02:14 00:00:09 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009041895
code: OE7
Time: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:09
75 . 114 MAKSYM AVERIN
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP 00:02:15 00:00:10 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005426728
code: BCP
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
76 . 177 KONRAD TOMASIAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890519 THU 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890519
code: THU
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
77 . 102 MIKKEL BJERG
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015825936
code: TGC
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
78 . 121 Grošelj Matic
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG 00:02:15 00:00:10 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014881602
code: ROG
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
79 . 198 NIKOLAY CHERKASOV
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009986334 OE1 00:02:15 00:00:10 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009986334
code: OE1
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
80 . 17 RICCARDO ZOIDL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004640725 RSW 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004640725
code: RSW
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
81 . 53 Per Gorazd
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR 00:02:15 00:00:10 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968761
code: ADR
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
82 . 13 MARKUS EIBEGGER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727195
code: RSW
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
83 . 158 RYU SUZUKI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT 00:02:15 00:00:10 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009798495
code: BGT
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
84 . 16 GEORG ZIMMERMANN
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10010966842 RSW 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010966842
code: RSW
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
85 . 189 YAUHENI KARALIOK
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009166682 BLR 00:02:15 00:00:10 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009166682
code: BLR
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
86 . 46 HANS-JORG LEOPOLD
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' 00:00:10 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727401
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:10
87 . 144 FLORIAN CHENAUX
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10007421288 SUI '' - '' 00:00:10 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007421288
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:10
88 . 106 VINJEBO NYGAARD Emil
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008700981
code: TGC
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
89 . 59 Svab Jernej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE4 00:02:15 00:00:10 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013780650
code: OE4
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
90 . 129 Obal Primož
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE6 '' - '' 00:00:10 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015547565
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:10
91 . 135 LUCA CHIRICO
Torku Sekerspor
Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' 00:00:10 >
Klub Torku Sekerspor
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007518086
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:10
92 . 69 OLEKSANDR POLIVODA
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10003306569 KLS 00:02:15 00:00:10 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003306569
code: KLS
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
93 . 86 GEORG LOEF
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF 00:02:15 00:00:10 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395240
code: THF
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
94 . 190 ALEH AHIYEVICH
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10007769377 BLR 00:02:15 00:00:10 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007769377
code: BLR
Time: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:10
95 . 151 ARTYOM ZAKHAROV
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10006895569 KAZ 00:02:16 00:00:11 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006895569
code: KAZ
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
96 . 169 MADS RAHBEK Baadsgaard
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC 00:02:16 00:00:11 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009376951
code: TVC
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
97 . 81 CARL SOBALLA
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT 00:02:16 00:00:11 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008719876
code: LKT
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
98 . 68 VASYL MALYNIVSKYI
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10009648753 KLS 00:02:16 00:00:11 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009648753
code: KLS
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
99 . 79 FREDERIK HÄHNEL
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT 00:02:16 00:00:11 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011075764
code: LKT
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
100 . 49 ANDREA BORSO
Adria Mobil
Moški ITA Adria Mobil 10013183290 ADR 00:02:16 00:00:11 >
Klub Adria Mobil
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013183290
code: ADR
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
101 . 76 MATTHIAS KRIZEK
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR 00:02:16 00:00:11 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004635166
code: TIR
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
102 . 168 NIKLAS EG
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10008670871 TVC 00:02:16 00:00:11 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008670871
code: TVC
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
103 . 43 FLORIAN BISSINGER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' 00:00:11 >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007411184
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
104 . 58 Primožič Jaka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE4 00:02:16 00:00:11 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992241
code: OE4
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
105 . 199 ROMAN KUSTADINCHEV
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009395543 OE1 00:02:16 00:00:11 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009395543
code: OE1
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
106 . 149 SULTANMURAT MIRALIYEV
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10006407741 KAZ 00:02:16 00:00:11 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006407741
code: KAZ
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
107 . 24 MIRKO IAFRATI
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini 10014972235 GME 00:02:16 00:00:11 >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014972235
code: GME
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
108 . 60 Drinovec Matej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE4 '' - '' 00:00:11 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968862
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
109 . 140 FABIAN KÄßMANN
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10050636509 OE7 00:02:16 00:00:11 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10050636509
code: OE7
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
110 . 57 Logar Tadej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10007928520 OE4 00:02:16 00:00:11 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007928520
code: OE4
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
111 . 66 HERMANN PERNSTEINER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC 10006838480 AMP 00:02:16 00:00:11 >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006838480
code: AMP
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
112 . 45 MARKUS KOPFAUF
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10008821324 WSA 00:02:16 00:00:11 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008821324
code: WSA
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
113 . 103 THOMAS JENSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10011127601 TGC 00:02:16 00:00:11 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10011127601
code: TGC
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
114 . 19 SANTE DI Antonio
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini 10009787583 GME '' - '' 00:00:11 >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009787583
code: GME
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
115 . 55 Čotar Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE4 00:02:16 00:00:11 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013815713
code: OE4
Time: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:11
116 . 56 Kvasina Filip
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE4 00:02:17 00:00:12 >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009979260
code: OE4
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
117 . 196 DMITRII MARKOV
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010879643 OE1 '' - '' 00:00:12 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010879643
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:12
118 . 26 MAXIMILIAN HAMBERGER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10050657626 OE8 00:02:17 00:00:12 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10050657626
code: OE8
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
119 . 70 OLEKSANDR PREVAR
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10007157570 KLS 00:02:17 00:00:12 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007157570
code: KLS
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
120 . 4 Repse Uros
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team 10008692190 MKT 00:02:17 00:00:12 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008692190
code: MKT
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
121 . 92 VENANTAS LAŠINIS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT 00:02:17 00:00:12 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009973705
code: SIT
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
122 . 174 Migdal Wojciech
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890721 THU 00:02:17 00:00:12 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890721
code: THU
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
123 . 54 Rogina Radoslav
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR 00:02:17 00:00:12 >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10001299174
code: ADR
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
124 . 32 FLORIAN GINDHART
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014588881 OE2 00:02:17 00:00:12 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014588881
code: OE2
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
125 . 105 MARIUS THERKILDSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10009130108 TGC 00:02:17 00:00:12 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009130108
code: TGC
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
126 . 155 SHO HATSUYAMA
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT 00:02:17 00:00:12 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006076628
code: BGT
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
127 . 132 MUHAMMET ATALAY
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' 00:00:12 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007593868
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:12
128 . 115 SAMIR JABRAYILOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP 00:02:17 00:00:12 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008714725
code: BCP
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
129 . 71 ANDRIY VASYLYUK
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10004599400 KLS 00:02:17 00:00:12 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10004599400
code: KLS
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
130 . 187 MARTIN HEBÍK
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG 00:02:17 00:00:12 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002318684
code: PFG
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
131 . 51 Golčer Jure
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR 00:02:17 00:00:12 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002618980
code: ADR
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
132 . 107 LOURING VORRE Aske
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC 00:02:17 00:00:12 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007514854
code: TGC
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
133 . 191 YAUHENI AKHRAMENKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009050181 BLR 00:02:17 00:00:12 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009050181
code: BLR
Time: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:12
134 . 20 SEBASTIAN LANDER
GM Europa Ovini
Moški GM Europa Ovini 10006281338 GME 00:02:18 00:00:13 >
Klub GM Europa Ovini
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006281338
code: GME
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
135 . 156 TAKAAKI HORI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT 00:02:18 00:00:13 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008003490
code: BGT
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
136 . 14 MATIJA KVASINA
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški CRO Team Felbermayr Simplon Wels 10002082450 RSW 00:02:18 00:00:13 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002082450
code: RSW
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
137 . 35 FLORIAN NOWAK
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE2 00:02:18 00:00:13 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395341
code: OE2
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
138 . 166 THEO REINHARDT
German National Team
Moški DEU German National Team 10005967403 GER 00:02:18 00:00:13 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10005967403
code: GER
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
139 . 193 HARDZEI TSISHCHANKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009032805 BLR 00:02:18 00:00:13 >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009032805
code: BLR
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
140 . 152 NIKITA PANASSENKO
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10006895266 KAZ 00:02:18 00:00:13 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006895266
code: KAZ
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
141 . 11 PAVEL CAMRDA
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10009808704 ELA 00:02:18 00:00:13 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009808704
code: ELA
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
142 . 21 DAVIDE PACCHIARDO
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini 10006689546 GME 00:02:18 00:00:13 >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006689546
code: GME
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
143 . 111 MARTIN SALMON Alexander
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10053551660 DSU 00:02:18 00:00:13 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10053551660
code: DSU
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
144 . 29 JOSEF SCHAFBAUER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10011295531 OE8 00:02:18 00:00:13 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011295531
code: OE8
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
145 . 176 PIASKOWY Emanuel
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006843534 THU 00:02:18 00:00:13 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006843534
code: THU
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
146 . 165 KERSTEN THIELE
German National Team
Moški DEU German National Team 10006897387 GER 00:02:18 00:00:13 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006897387
code: GER
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
147 . 133 NAZIM BAKIRCI
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK 00:02:18 00:00:13 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005828165
code: TRK
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
148 . 141 IMMANUEL STARK
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE7 00:02:18 00:00:13 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015123189
code: OE7
Time: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:13
149 . 44 Grick Matthias
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10006907289 WSA 00:02:19 00:00:14 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006907289
code: WSA
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
150 . 91 GEDIMINAS KAUPAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT 00:02:19 00:00:14 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10004632944
code: SIT
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
151 . 142 TARIK HAUPT
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009746056 OE7 00:02:19 00:00:14 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009746056
code: OE7
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
152 . 7 TOMÁŠ BUCHÁČEK
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA 00:02:19 00:00:14 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002058202
code: ELA
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
153 . 95 KASPARAS PUNKRYS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT 00:02:19 00:00:14 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015353666
code: SIT
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
154 . 117 ELGUN ALIZADA
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP 00:02:19 00:00:14 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009802741
code: BCP
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
155 . 25 STEFAN BRANDLMEIER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE8 00:02:19 00:00:14 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013842486
code: OE8
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
156 . 31 MARC CLAUSS
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014865131 OE2 00:02:19 00:00:14 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014865131
code: OE2
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
157 . 148 LÉO LHOMME
Swiss National Team
Moški Swiss National Team 10008722203 SUI '' - '' 00:00:14 >
Klub Swiss National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008722203
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:14
158 . 72 JUVE SENDROS Llibert
Kolss Cycling Team
Moški Kolss Cycling Team 10011241270 KLS 00:02:19 00:00:14 >
Klub Kolss Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10011241270
code: KLS
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
159 . 185 JAN STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG 00:02:19 00:00:14 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707449
code: PFG
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
160 . 47 STEFAN PÖLL
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10005862824 WSA 00:02:19 00:00:14 >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10005862824
code: WSA
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
161 . 78 Kuen Maximilian
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR 00:02:19 00:00:14 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007510612
code: TIR
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
162 . 164 JASPER FRAHM
German National Team
Moški DEU German National Team 10009166480 GER '' - '' 00:00:14 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009166480
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:14
163 . 130 Pavlič Marko
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE6 00:02:19 00:00:14 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007974087
code: OE6
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
164 . 195 PETR RIKUNOV
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010201350 OE1 00:02:19 00:00:14 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010201350
code: OE1
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
165 . 200 EVGENY KOBERNYAK
Gazprom-Rusvelo U23
Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010165378 OE1 00:02:19 00:00:14 >
Klub Gazprom-Rusvelo U23
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010165378
code: OE1
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
166 . 73 BENJAMIN BRKIC
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782735 TIR 00:02:19 00:00:14 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009782735
code: TIR
Time: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:14
167 . 150 ROBERT GAINEYEV
Kazakhstan National Team
Moški Kazakhstan National Team 10007896992 KAZ 00:02:20 00:00:15 >
Klub Kazakhstan National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007896992
code: KAZ
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
168 . 131 Roškar Tim
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE6 '' - '' 00:00:15 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015084793
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
169 . 85 JOHANNES ADAMIETZ
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10015141781 THF 00:02:20 00:00:15 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015141781
code: THF
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
170 . 1 MATTEO RABOTTINI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT 00:02:20 00:00:15 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006919013
code: MKT
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
171 . 162 HENNING BOMMEL
German National Team
Moški DEU German National Team 10002511674 GER 00:02:20 00:00:15 >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10002511674
code: GER
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
172 . 157 RYOTA NISHIZONO
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10007633274 BGT 00:02:20 00:00:15 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007633274
code: BGT
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
173 . 27 MARCEL WEBER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE8 00:02:20 00:00:15 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006788465
code: OE8
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
174 . 173 WOJCIECH FRANCZAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10012380214 THU 00:02:20 00:00:15 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10012380214
code: THU
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
175 . 188 RÓBERT MÁLIK
CK Pribram Fany Gastro
Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG 00:02:20 00:00:15 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10007767963
code: PFG
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
176 . 138 TONI FRANZ
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE7 00:02:20 00:00:15 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014481171
code: OE7
Time: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:15
177 . 77 SEBASTIAN SCHÖNBERGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR 00:02:21 00:00:16 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653087
code: TIR
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
178 . 184 PAVEL GRUBER
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG 00:02:21 00:00:16 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009503758
code: PFG
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
179 . 41 STEVE LAMPIER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10002929683 JLT 00:02:21 00:00:16 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10002929683
code: JLT
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
180 . 34 ROBERT MÜLLER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE2 00:02:21 00:00:16 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10048232323
code: OE2
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
181 . 100 FERENC SZOLLOSI
Kontent-Dksi
Moški HUN Kontent-Dksi 10010785370 OE5 00:02:21 00:00:16 >
Klub Kontent-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010785370
code: OE5
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
182 . 160 DAMIEN MONIER
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10002931303 BGT 00:02:21 00:00:16 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10002931303
code: BGT
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
183 . 98 GERGELY SZARKA
Kontent-Dksi
Moški HUN Kontent-Dksi 10011151950 OE5 00:02:21 00:00:16 >
Klub Kontent-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10011151950
code: OE5
Time: 00:02:21
Zaostanek: 00:00:16
184 . 30 MICHAEL THUMANN
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036368718 OE8 00:02:22 00:00:17 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036368718
code: OE8
Time: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:17
185 . 101 BARNA HAJDU
Kontent-Dksi
Moški HUN Kontent-Dksi 10014561805 OE5 00:02:22 00:00:17 >
Klub Kontent-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10014561805
code: OE5
Time: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:17
186 . 119 KANAN GAHRAMANLI
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009737972 BCP 00:02:22 00:00:17 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009737972
code: BCP
Time: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:17
187 . 126 Čibej Simon
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE6 00:02:22 00:00:17 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010186802
code: OE6
Time: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:17
188 . 128 KRAMBERGER LUKA
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017583858 OE6 00:02:22 00:00:17 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017583858
code: OE6
Time: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:17
189 . 96 MYKOLAS RACIUNAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT 00:02:23 00:00:18 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009723828
code: SIT
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
190 . 28 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE8 00:02:23 00:00:18 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036356994
code: OE8
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
191 . 159 MANABU ISHIBASHI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT 00:02:23 00:00:18 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008197288
code: BGT
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
192 . 99 ANDRAS SZENTPÉTERI
Kontent-Dksi
Moški HUN Kontent-Dksi 10023649590 OE5 00:02:23 00:00:18 >
Klub Kontent-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10023649590
code: OE5
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
193 . 186 PAVEL STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG 00:02:23 00:00:18 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707550
code: PFG
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
194 . 93 PAULIUS SISKEVICIUS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT 00:02:23 00:00:18 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007767660
code: SIT
Time: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:18
195 . 2 EMANUEL KIŠERLOVSKI
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT 00:02:24 00:00:19 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002725579
code: MKT
Time: 00:02:24
Zaostanek: 00:00:19
196 . 6 GIANFRANCO VISCONTI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT 00:02:25 00:00:20 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006747241
code: MKT
Time: 00:02:25
Zaostanek: 00:00:20
197 . 94 GINTARAS SVETIKAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10010963812 SIT 00:02:25 00:00:20 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010963812
code: SIT
Time: 00:02:25
Zaostanek: 00:00:20
198 . 83 PAUL RUDYS
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT 00:02:25 00:00:20 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015141478
code: LKT
Time: 00:02:25
Zaostanek: 00:00:20
199 . 181 Šmid Jakob
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014431560 OE3 00:02:31 00:00:26 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014431560
code: OE3
Time: 00:02:31
Zaostanek: 00:00:26
200 . 180 Sanković Alex
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE3 00:02:35 00:00:30 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016009125
code: OE3
Time: 00:02:35
Zaostanek: 00:00:30

Komentarji

 

Mobile content