Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Vučja staza 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Vučja staza 2017 Datum:30.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
REKREATIVAC-M
1 . 161 BALETA Leo
Individual
Moški CRO Individual 2 38'15 " -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 38'15 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 158 Perica Ante
BK Aks
Moški CRO BK Aks 1002843 8461 2 39'58 " 01'43 " >
Klub BK Aks
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 8461
: 2
Čas vožnje: 39'58 "
Zaostanek: 01'43 "
3 . 151 IVANUŠIĆ Ivan
Individual
Moški CRO Individual 2 39'58 " -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 39'58 "
Zaostanek: 00:00:00
4 . 165 Kliba Kristian
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 1002843 8562 2 40'27 " 02'12 " >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 8562
: 2
Čas vožnje: 40'27 "
Zaostanek: 02'12 "
5 . 162 SAMARDŽIĆ Bernard
Individual
Moški CRO Individual 2 41'07 " 02'52 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 41'07 "
Zaostanek: 02'52 "
6 . 156 Vidović Antonio
Individual
Moški CRO Individual 2 43'30 " 05'15 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 43'30 "
Zaostanek: 05'15 "
7 . 152 Velić Luka
Individual
Moški CRO Individual 2 43'50 " 05'35 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 43'50 "
Zaostanek: 05'35 "
8 . 166 ERCEG Antonio
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 1005828 3240 2 44'34 " 06'19 " >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 3240
: 2
Čas vožnje: 44'34 "
Zaostanek: 06'19 "
9 . 154 Bašić Tino
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1005827 9402 2 44'51 " 06'36 " >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005827 9402
: 2
Čas vožnje: 44'51 "
Zaostanek: 06'36 "
10 . 159 CMREČNJAK Ozren
Individual
Moški CRO Individual 2 45'05 " 06'50 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 2
Čas vožnje: 45'05 "
Zaostanek: 06'50 "
11 . 153 LOPATNI Jakov
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002842 7751 2 56'50 " 18'35 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 7751
: 2
Čas vožnje: 56'50 "
Zaostanek: 18'35 "
DNF 164 ĐULA Josip
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1005828 1523 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 1523
:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 155 GRČIĆ Ante
Individual
Moški CRO Individual -- -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 163 BARANOVIĆ Stipe
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 1000412 2884 -- -- >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000412 2884
:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ELITE W-Ž
1 . 32 Horvat Majda
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 1001104 7775 4 -- -- >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1001104 7775
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 31 LJUBA ENA Maja
BK Faust Vrančić
Ženski CRO BK Faust Vrančić 1001571 5596 4 -- 10'23 " >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1001571 5596
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 10'23 "
ELITE M-M
1 . 5 Simčić Đani
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 1000334 6480 6 -- -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000334 6480
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 7 Meštrić Matija
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 1001072 0201 6 -- 03'49 " >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1001072 0201
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 03'49 "
3 . 4 Skuzin Matej
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 1000860 7015 6 -- 05'53 " >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000860 7015
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 05'53 "
4 . 1 MESARIĆ Ivica
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1000394 7577 6 -- 15'58 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000394 7577
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 15'58 "
5 . 3 Toljan Josip
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1005924 0914 6 -- 18'06 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005924 0914
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 18'06 "
6 . 6 Tomasev Alen
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1000859 5392 4 -- -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000859 5392
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U19 M-M
1 . 14 Bilić Anthony
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 1001118 2868 4 -- -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1001118 2868
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 12 PLANDER Ivor
BK Osijek 2010
Moški CRO BK Osijek 2010 1002844 1794 4 -- 07'22 " >
Klub BK Osijek 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 1794
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 07'22 "
3 . 13 BARAĆ Filip
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 1005930 6588 4 -- 09'00 " >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005930 6588
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 09'00 "
4 . 11 Antolašić Patrik
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 1005828 1927 4 -- 11'23 " >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 1927
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 11'23 "
5 . 15 Matek Lovro
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 1005827 7176 4 -- 23'09 " >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005827 7176
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 23'09 "
U17 M-M
1 . 26 Posel Lovro
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 1002843 6643 2 35'42 " -- >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 6643
: 2
Čas vožnje: 35'42 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Okmažić Luka
BK Makarska
Moški CRO BK Makarska 1002841 6233 2 35'52 " -- >
Klub BK Makarska
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 6233
: 2
Čas vožnje: 35'52 "
Zaostanek: 00:00:00
3 . 21 Budimlić Mirko
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 1002844 0077 2 35'54 " -- >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 0077
: 2
Čas vožnje: 35'54 "
Zaostanek: 00:00:00
4 . 20 Kocen Timotej
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 1002842 7650 2 35'54 " -- >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 7650
: 2
Čas vožnje: 35'54 "
Zaostanek: 00:00:00
5 . 27 Bertović Noa
BK Axa
Moški CRO BK Axa 1002845 1700 2 38'13 " 02'31 " >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 1700
: 2
Čas vožnje: 38'13 "
Zaostanek: 02'31 "
6 . 25 Kernjus Deni
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1002843 5431 2 39'03 " 03'21 " >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 5431
: 2
Čas vožnje: 39'03 "
Zaostanek: 03'21 "
7 . 29 Kotarski Martin
BBK Šišmiš
Moški CRO BBK Šišmiš 1002845 2508 2 39'48 " 04'06 " >
Klub BBK Šišmiš
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 2508
: 2
Čas vožnje: 39'48 "
Zaostanek: 04'06 "
8 . 28 Kukuljan Roko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1002842 9064 2 45'03 " 09'21 " >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 9064
: 2
Čas vožnje: 45'03 "
Zaostanek: 09'21 "
9 . 23 Orlović Matija
BK Aks
Moški CRO BK Aks CRO20010619 2 49'03 " 13'21 " >
Klub BK Aks
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20010619
: 2
Čas vožnje: 49'03 "
Zaostanek: 13'21 "
10 . 22 Markovina Filip
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug CRO20020324 2 54'00 " 18'18 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020324
: 2
Čas vožnje: 54'00 "
Zaostanek: 18'18 "
U17 W-Ž
1 . 38 Škiljić Karmen
BBK Pakoštane
Ženski CRO BBK Pakoštane 1002845 2710 2 39'52 " -- >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1002845 2710
: 2
Čas vožnje: 39'52 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 36 bošnjak larisa
BBK Šišmiš
Ženski CRO BBK Šišmiš 1005828 5361 2 39'55 " -- >
Klub BBK Šišmiš
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1005828 5361
: 2
Čas vožnje: 39'55 "
Zaostanek: 00:00:00
3 . 37 Samirić Nikolina
BK Aks
Ženski CRO BK Aks 1002843 9976 2 -- 22'35 " >
Klub BK Aks
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1002843 9976
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 22'35 "
U15 M-M
1 . 104 Rosanda Dante
BK Montes
Moški CRO BK Montes 1002843 9370 8 17'19 " -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 9370
: 8
Čas vožnje: 17'19 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 103 Peruško Ivan
BK Axa
Moški CRO BK Axa 1002845 3417 8 18'23 " 01'04 " >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 3417
: 8
Čas vožnje: 18'23 "
Zaostanek: 01'04 "
3 . 106 Krobot Mihael
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 1002844 9373 8 18'31 " 01'12 " >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 9373
: 8
Čas vožnje: 18'31 "
Zaostanek: 01'12 "
4 . 100 ŠOIĆ Leon
BBK Šišmiš
Moški CRO BBK Šišmiš 1004410 4769 8 18'48 " 01'29 " >
Klub BBK Šišmiš
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1004410 4769
: 8
Čas vožnje: 18'48 "
Zaostanek: 01'29 "
5 . 102 Bašić Petar Pere
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1005828 3947 7 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 3947
: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 101 BEČKO Petar
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1002844 8262 3 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 8262
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U15 W-Ž
1 . 130 Nadu Anja
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 1002845 2609 8 20'24 " -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1002845 2609
: 8
Čas vožnje: 20'24 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 131 Trstenjak Ida
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 1002844 1087 6 -- -- >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1002844 1087
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U14 M-M
1 . 112 okmažić ivan
BK Makarska
Moški CRO BK Makarska 1002841 7849 8 16'46 " -- >
Klub BK Makarska
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 7849
: 8
Čas vožnje: 16'46 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 114 Trstenjak Matija
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 1002845 2306 8 18'29 " 01'43 " >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 2306
: 8
Čas vožnje: 18'29 "
Zaostanek: 01'43 "
3 . 111 LACO Boris
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1005828 4755 5 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 4755
: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 115 Trstenjak David
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 1002841 5627 4 -- -- >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 5627
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 117 Gojković Nicolas
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 1002843 8259 3 -- -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 8259
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 113 Svilokos Jakov
BK Montes
Moški CRO BK Montes CRO20040812 2 -- -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040812
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 116 Dokoza Roko
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 1002840 6028 2 -- -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002840 6028
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 110 KLARIĆ Ante
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002843 1791 2 -- -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 1791
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U13 M-M
1 . 123 Mavrović Mirko
BK Montes
Moški CRO BK Montes 1005908 9552 6 16'51 " -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005908 9552
: 6
Čas vožnje: 16'51 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 120 Medić Frane
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1004410 5880 6 16'51 " -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1004410 5880
: 6
Čas vožnje: 16'51 "
Zaostanek: 00:00:00
3 . 122 BARANOVIĆ Vice
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 1005192 6003 3 -- -- >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005192 6003
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 121 MARČELJA LOVRO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1005827 6873 3 -- -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005827 6873
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 124 Šintić Roko
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 1005828 0917 2 -- -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 0917
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 125 škara Luka
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 1005828 6169 -- -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 6169
:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U13 W-Ž
1 . 134 Lipovac Amelie
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 1002840 8149 6 -- -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1002840 8149
: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
U11 M-M
1 . 137 RADULOVIĆ Jurica
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 10028410674 7 06'53 " -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028410674
: 7
Čas vožnje: 06'53 "
Zaostanek: 00:00:00
U11 W-Ž
1 . 138 Nadu Lena
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 10028426337 7 05'58 " -- >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028426337
: 7
Čas vožnje: 05'58 "
Zaostanek: 00:00:00
U9 W-Ž
1 . 145 RADULOVIĆ GITA Lucija
BBK Orlov Krug
Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059248085 7 08'58 " -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059248085
: 7
Čas vožnje: 08'58 "
Zaostanek: 00:00:00
2 . 146 KLARIĆ Maša
BBK Orlov Krug
Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059526355 7 09'57 " -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059526355
: 7
Čas vožnje: 09'57 "
Zaostanek: 00:00:00
SPORT-M
1 . 81 Vrbanc Nikola
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 1002844 3212 4 -- -- >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 3212
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 Bašić Ivica
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1005828 1321 4 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 1321
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 85 ĆUK Zvonimir
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 1005896 4058 4 -- 01'04 " >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005896 4058
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 01'04 "
4 . 87 Margić Marijo
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 1005828 3442 4 -- 02'54 " >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 3442
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 02'54 "
5 . 86 Ištuk Luka
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 1005828 3846 4 -- 03'54 " >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 3846
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 03'54 "
6 . 88 Radaković Ivan
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 1005828 4351 4 -- 10'52 " >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 4351
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 10'52 "
7 . 89 Jerković Marko
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1000697 6607 2 -- -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000697 6607
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 83 Pehar Marko
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 1005896 3856 2 -- -- >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005896 3856
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 52 Juras Tonko
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1000230 0395 4 -- -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000230 0395
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Barešić Tomislav
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002841 9970 4 -- -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 9970
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 48 Kernjus Ivan
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1002842 7953 4 -- 03'10 " >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 7953
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 03'10 "
4 . 43 Plevnjak Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1002844 2505 4 -- 04'41 " >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 2505
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 04'41 "
5 . 49 Mudrovčić Hrvoje
BK Barkan - Otočac
Moški CRO BK Barkan - Otočac 1002841 9869 4 -- 07'14 " >
Klub BK Barkan - Otočac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 9869
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 07'14 "
6 . 41 Svitić Dean
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 1002843 1387 4 -- 07'42 " >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 1387
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 07'42 "
7 . 50 SVILAN Nikola
Individual
Moški CRO Individual 4 -- 09'01 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 09'01 "
8 . 47 Macan Ronald
BK Axa
Moški CRO BK Axa 1002840 8452 4 -- 11'21 " >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002840 8452
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 11'21 "
9 . 42 VARENINA Luigi
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1002841 9061 4 -- 15'44 " >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 9061
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 15'44 "
10 . 46 Knežević Nikola
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002842 1889 4 -- 16'49 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 1889
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 16'49 "
11 . 44 ČANJEVAC Dženis
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002844 9575 4 -- 17'38 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 9575
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 17'38 "
12 . 45 TALAJIĆ Dalibor
BK Metković
Moški CRO BK Metković 1005828 2937 3 -- -- >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 2937
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 53 ODAK Toni
BK Široki
Moški CRO BK Široki 1005638 9619 2 -- -- >
Klub BK Široki
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005638 9619
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 64 Bašić Ivan
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 1002842 7448 4 -- -- >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 7448
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 68 CVITKOVIĆ Ivica
BK Vlaji Sinj
Moški CRO BK Vlaji Sinj 1002843 3916 4 -- 02'05 " >
Klub BK Vlaji Sinj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 3916
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 02'05 "
3 . 62 Orel Daniel
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1002842 0374 4 -- 02'37 " >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002842 0374
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 02'37 "
4 . 63 Grahli Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1005828 0311 4 -- 05'35 " >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005828 0311
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 05'35 "
5 . 69 Fržop Joško
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002843 2805 4 -- 06'08 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 2805
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 06'08 "
6 . 73 MARČELJA MARKO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1000449 8154 4 -- 08'21 " >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1000449 8154
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 08'21 "
7 . 61 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1002844 5434 4 -- 08'39 " >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 5434
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 08'39 "
8 . 72 RADULOVIĆ Siniša
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002845 1292 4 -- 09'20 " >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 1292
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 09'20 "
9 . 65 NEVISTIĆ Dragan
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 1002843 4017 4 -- 09'25 " >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 4017
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 09'25 "
10 . 70 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1002845 3215 4 -- 09'57 " >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002845 3215
: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 09'57 "
11 . 67 RAJČIĆ Mate
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug CRO19750111 2 -- -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19750111
: 2
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 71 BARIŠIĆ Antonio
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 1002843 6340 1 -- -- >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 6340
: 1
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 58 Pavičić Krešimir
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 1002841 6334 3 -- -- >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002841 6334
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1002843 0882 3 -- 06'25 " >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002843 0882
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 06'25 "
MASTER D-M
1 . 77 Gršo MATAIJA
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1002844 2707 3 -- -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1002844 2707
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 76 Gomojić Ćiro
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1005936 7721 3 -- 06'52 " >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1005936 7721
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 06'52 "
3 . 160 JAKOVLJEVIĆ Luka
Individual
Moški CRO Individual 3 -- 40'05 " >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 40'05 "

Komentarji

 

Mobile content