Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 5. KRAS KROS MTB maraton 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. KRAS KROS MTB maraton 2017 Datum:12.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
MEN 18-29-M
2 . 375 ANDREA Bravin
UC caprivesi
Moški ITA UC caprivesi 01:34:41 >
Klub UC caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:34:41
6 . 350 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:38:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:38:18
8 . 1 Tavčar Luka
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 01:38:43 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:38:43
9 . 192 Mervig Danijel
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 01:38:48 >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:38:48
13 . 505 Govekar Matevž
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:40:47 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:47
17 . 499 Bilić Anthony
Adrenalina MTB
Moški CRO Adrenalina MTB 01:41:41 >
Klub Adrenalina MTB
Država CRO
Spol: Moški
Time: 01:41:41
18 . 469 Tauceri Federico
SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA SALESE FACTORY TEAM 01:41:55 >
Klub SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:41:55
29 . 284 Uršič Blaž
KK Pantal
Moški SLO KK Pantal 01:45:00 >
Klub KK Pantal
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:45:00
30 . 353 Ivartnik David
energijateam.com
Moški SLO energijateam.com 01:45:07 >
Klub energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:45:07
33 . 76 MARCELLO campagnolo
feder club trieste
Moški ITA feder club trieste 01:45:36 >
Klub feder club trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:45:36
36 . 69 Čibej Aleš
KK Ravne
Moški SLO KK Ravne 01:46:19 >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:19
37 . 275 Lavrenčič Mihael
SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA SALESE FACTORY TEAM 01:46:22 >
Klub SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:46:22
42 . 485 OMAR Piccolo
GCD Pedale Manzanese
Moški ITA GCD Pedale Manzanese 01:46:50 >
Klub GCD Pedale Manzanese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:46:50
43 . 277 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM
Moški SLO ENERGIJATEAM 01:46:52 >
Klub ENERGIJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:52
44 . 489 Keržan Žiga
energijateam
Moški SLO energijateam 01:46:53 >
Klub energijateam
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:53
45 . 380 DANIEL Zimmermann
Rc Fitstore 24
Moški Rc Fitstore 24 01:46:55 >
Klub Rc Fitstore 24
Država
Spol: Moški
Time: 01:46:55
52 . 506 Klemenčič Miha
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:48:54 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:54
54 . 343 Smolnikar Jakob
energija team
Moški SLO energija team 01:49:03 >
Klub energija team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:03
59 . 374 MIMMO Cantisani
ASD SIRINO BIKE
Moški ITA ASD SIRINO BIKE 01:50:08 >
Klub ASD SIRINO BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:08
62 . 535 AZZANO DANIELE
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 01:50:23 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:23
63 . 253 Naglič Rok
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 01:50:28 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:50:28
65 . 504 Lozar Matjaž
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:50:30 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:50:30
66 . 379 FILIP princi
ki.co.sys
Moški ITA ki.co.sys 01:50:52 >
Klub ki.co.sys
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:52
67 . 440 MATTIA Castellani
ASD Team Friuli-Sanvitese
Moški ITA ASD Team Friuli-Sanvitese 01:51:08 >
Klub ASD Team Friuli-Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:08
68 . 493 MAURO Gubana
Gs azzida valli del natisone
Moški ITA Gs azzida valli del natisone 01:51:10 >
Klub Gs azzida valli del natisone
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:10
69 . 119 Hirci Jernej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:51:33 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:33
73 . 497 Zupančič Peter
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 01:51:44 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:44
74 . 326 Torroni Andrea
Ki.Co.Sys Team
Moški ITA Ki.Co.Sys Team 01:51:45 >
Klub Ki.Co.Sys Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:45
78 . 22 NICOLA Bettin
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 01:52:15 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:52:15
79 . 492 CRISTOS Ferencak
Bike shop
Moški SLO Bike shop 01:52:18 >
Klub Bike shop
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:18
86 . 276 LUKA Homovec
Moški SLO 01:53:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:53:26
88 . 283 JERNEJ Kert
Masaker factory racing
Moški SLO Masaker factory racing 01:53:56 >
Klub Masaker factory racing
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:53:56
93 . 303 Slabanja Matic
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:54:29 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:29
98 . 273 Štajnar Mihael
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 01:54:44 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:44
99 . 518 Skuk Luka
radenska as
Moški SLO radenska as 01:54:45 >
Klub radenska as
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:45
111 . 173 Pečnik Teo
KK Ravne na Koroškem
Moški SLO KK Ravne na Koroškem 01:56:34 >
Klub KK Ravne na Koroškem
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:34
128 . 252 JURE Renat
Moški SLO 01:59:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:04
141 . 507 Klemenčič Jakob
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:59:53 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:53
143 . 194 Dagri Alberto
A.s.d. Gruppo generali trieste
Moški ITA A.s.d. Gruppo generali trieste 02:00:07 >
Klub A.s.d. Gruppo generali trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:00:07
146 . 83 Grujić Matko
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 02:00:22 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:00:22
147 . 118 Lakota Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:00:38 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:38
149 . 210 DANIEL ZAMPARUTTI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:01:01 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:01
151 . 59 Leskovšek Timotej
KD Hrastnik
Moški SLO KD Hrastnik 02:01:16 >
Klub KD Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:16
152 . 47 FABIO Toffanin
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 02:01:17 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:17
153 . 410 Podrecca Matteo
Trivium - Froggy Line Team
Moški ITA Trivium - Froggy Line Team 02:01:18 >
Klub Trivium - Froggy Line Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:18
158 . 354 MARCO Zanette
Moški ITA 02:01:54 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:54
174 . 211 MARCO CANCIAN
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:03:11 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:11
179 . 185 Jagodič Tilen
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 02:03:44 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:03:44
195 . 344 SIMONE sandri
Team Eppinger
Moški ITA Team Eppinger 02:05:27 >
Klub Team Eppinger
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:27
199 . 407 WAYER BENJAMIN
U.C. Caprivesi
Moški ITA U.C. Caprivesi 02:05:39 >
Klub U.C. Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:39
212 . 247 MATIJA Humar
Moški SLO 02:07:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:07:18
219 . 463 ANDREA ZANET
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 02:08:32 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:32
227 . 214 FRANCESCO ZANNIER
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:09:27 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:09:27
230 . 215 MICHAEL SCOTTI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:34 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:10:34
232 . 213 NICOLA CAMPANIELLO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:11:03 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:03
237 . 120 Dolenšek Anže
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:11:37 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:37
251 . 115 Marot Blaž
Pohorc-Ufa.si
Moški SLO Pohorc-Ufa.si 02:13:09 >
Klub Pohorc-Ufa.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:13:09
252 . 438 TOMAI Marega
Beerbanty factory racing
Moški ITA Beerbanty factory racing 02:13:10 >
Klub Beerbanty factory racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:10
267 . 405 MORRIS Codarin
ASD I Draghi
Moški ITA ASD I Draghi 02:15:38 >
Klub ASD I Draghi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:38
271 . 95 Persoglia Manuel
U.C. Caprivesi
Moški ITA U.C. Caprivesi 02:15:56 >
Klub U.C. Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:56
272 . 78 De Sabbata Daniele
Team Zerobike
Moški ITA Team Zerobike 02:16:00 >
Klub Team Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:16:00
274 . 349 JURE Krajnc
Moški SLO 02:16:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:16:07
291 . 363 ANTONIO Toffolutti
Fun bike
Moški ITA Fun bike 02:17:57 >
Klub Fun bike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:57
295 . 280 Fatorić Davide
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 02:18:30 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:18:30
300 . 388 KLEMEN Zimic
Moški SLO 02:19:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:19:14
321 . 359 DAVID Škorjanc
Moški ITA 02:21:47 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:47
327 . 338 MARCO FLORIO
A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 02:22:36 >
Klub A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:36
332 . 394 IVAN Cernic
Moški ITA 02:22:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:46
336 . 68 Zorman Tadej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 02:23:16 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:23:16
337 . 201 DIEGO sulini
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:23:23 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:23
361 . 121 Razingar Matej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:28:00 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:28:00
363 . 132 Sodnik Damjan
Moški SLO 02:28:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:28:57
375 . 49 CESARE tonizzo
rolling riders
Moški ITA rolling riders 02:29:56 >
Klub rolling riders
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:56
387 . 404 DANIEL Mian
Moški ITA 02:32:35 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:35
425 . 216 RICCARDO TUBARO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:42:48 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:48
460 . 52 MICHELE parussini
Moški ITA 02:52:57 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:52:57
464 . 225 RICCARDO LIVA
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:54:05 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:54:05
466 . 187 DAVOR Krušvar
Moški SLO 02:56:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:56:23
DNF 358 MASSIMO Minca
Mbc Trieste
Moški ITA Mbc Trieste -- >
Klub Mbc Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 165 Deželak Denis
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
MEN 30-39-M
1 . 444 DIEGO Cargnelutti
team wilier
Moški ITA team wilier 01:34:37 >
Klub team wilier
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:34:37
3 . 250 Hribovšek Boštjan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 01:35:44 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:35:44
4 . 521 Lovše Matej
TUŠ Team
Moški SLO TUŠ Team 01:35:52 >
Klub TUŠ Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:35:52
5 . 523 Belak Jure
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 01:37:54 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:37:54
7 . 522 Ramšak Borut
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 01:38:31 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:38:31
10 . 340 CLAUDIO Cucinotta
Team Sportway
Moški ITA Team Sportway 01:39:35 >
Klub Team Sportway
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:39:35
12 . 458 Bole Miran
Team Eppinger
Moški ITA Team Eppinger 01:40:05 >
Klub Team Eppinger
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:40:05
16 . 519 Curk Benjamin
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 01:41:32 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:41:32
23 . 97 NEZNANI Neznai
Moški SLO 01:43:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:43:30
25 . 498 Budin Matjaž
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:43:44 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:43:44
32 . 413 DANIELE Collenz
U.C.Caprivesi
Moški ITA U.C.Caprivesi 01:45:17 >
Klub U.C.Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:45:17
34 . 158 Udovic Ales
MATIC YEAR 30
Moški SLO MATIC YEAR 30 01:45:49 >
Klub MATIC YEAR 30
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:45:49
35 . 70 Klančnik Janez
TriPustolovec
Moški SLO TriPustolovec 01:46:13 >
Klub TriPustolovec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:13
41 . 298 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 01:46:35 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Time: 01:46:35
46 . 102 Pevec Evgen
Energijateam
Moški SLO Energijateam 01:47:08 >
Klub Energijateam
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:47:08
47 . 12 Zajc Robert
Moški SLO 01:47:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:47:09
48 . 3 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:47:19 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:47:19
50 . 400 Mataruga Aleksandar
Moški CRO 01:48:40 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 01:48:40
53 . 278 Pahor Sebastjan
KK Izvir Vipava
Moški SLO KK Izvir Vipava 01:48:59 >
Klub KK Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:59
58 . 414 Ločnikar Martin
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:49:55 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:55
61 . 335 STEFANO armellin
a.s.d. la roccia team
Moški ITA a.s.d. la roccia team 01:50:20 >
Klub a.s.d. la roccia team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:20
71 . 332 LORENZO Bresich
XC TEAM Trieste ASD
Moški ITA XC TEAM Trieste ASD 01:51:40 >
Klub XC TEAM Trieste ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:40
76 . 339 PAOLO Fedrigo
asd federclub trieste
Moški ITA asd federclub trieste 01:52:09 >
Klub asd federclub trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:52:09
80 . 31 PAOLO Pradella
Zero5 bike team
Moški ITA Zero5 bike team 01:52:32 >
Klub Zero5 bike team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:52:32
82 . 544 Vodopivec Luka
MTB KLUB ČRNI VRH
Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:52:57 >
Klub MTB KLUB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:57
83 . 129 Tušar Matej
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 01:53:05 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:53:05
89 . 391 NEZNANI Neznai
Moški 01:54:03 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 01:54:03
96 . 398 Vidovic Sasa
Bk Grobnik
Moški CRO Bk Grobnik 01:54:35 >
Klub Bk Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Time: 01:54:35
97 . 408 ANDREA BULFONI
ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 01:54:43 >
Klub ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:43
102 . 371 MATTEO Pagano
MBC trieste
Moški ITA MBC trieste 01:54:54 >
Klub MBC trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:54
107 . 160 DEJAN GAŠPERŠIČ
Moški SLO 01:56:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:05
109 . 125 Prešeren Jure
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:56:23 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:23
113 . 425 NEZNANI Neznai
Moški ITA 01:57:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:57:25
116 . 490 DEJAN PETRIC
SPORT R.SI
Moški SLO SPORT R.SI 01:57:36 >
Klub SPORT R.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:57:36
120 . 393 TOMAS cudiz
Moški ITA 01:58:08 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:08
123 . 7 Jeram Damjan
MBK Crni vrh
Moški SLO MBK Crni vrh 01:58:11 >
Klub MBK Crni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:58:11
124 . 240 OMAR Sguerzi
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 01:58:26 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:26
134 . 443 FABIO BENEDET
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 01:59:16 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:16
135 . 85 Oman Matic
H2OMAN KD Sencur
Moški SLO H2OMAN KD Sencur 01:59:20 >
Klub H2OMAN KD Sencur
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:20
136 . 288 Marn Miha
INFINITI
Moški SLO INFINITI 01:59:23 >
Klub INFINITI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:23
145 . 171 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 02:00:17 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:17
150 . 426 GIAN Toffolo Pietro
Pedale Ronchese
Moški ITA Pedale Ronchese 02:01:07 >
Klub Pedale Ronchese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:07
159 . 452 MATEJ Korent
Moški SLO 02:01:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:56
161 . 159 Mikuš Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 02:02:02 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:02:02
162 . 392 NEZNANI Neznai
Moški 02:02:06 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:02:06
163 . 33 IVAN Lukačić
KBBXS adrenalina
Moški CRO KBBXS adrenalina 02:02:07 >
Klub KBBXS adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:02:07
166 . 431 ROCCO Quintana
Avis Gld
Moški ITA Avis Gld 02:02:18 >
Klub Avis Gld
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:18
169 . 536 DANIELE CORONA
Moški ITA 02:02:24 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:24
172 . 43 MAURO BRUNI
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:03:06 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:06
175 . 123 Grilc Rok
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:03:13 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:03:13
177 . 330 ANDREJ Sterle
Moški SLO 02:03:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:03:24
178 . 220 FABIO TREVISAN
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:03:32 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:32
182 . 432 NEZNANI Neznai
Moški 02:03:53 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:03:53
187 . 34 Svitić Dean
KBBXS adrenalina
Moški CRO KBBXS adrenalina 02:04:53 >
Klub KBBXS adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:04:53
188 . 328 Babić Đulijano
Moški CRO 02:04:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:04:54
190 . 289 ALEŠ Obreza
ŠD Infiniti
Moški SLO ŠD Infiniti 02:05:03 >
Klub ŠD Infiniti
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:03
193 . 514 FRANCESCO Apré
Team zerobike
Moški ITA Team zerobike 02:05:13 >
Klub Team zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:13
196 . 348 Bitenc Janez
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 02:05:28 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:28
198 . 131 KLEMEN Mikolič
MATIC YEAR 30
Moški SLO MATIC YEAR 30 02:05:32 >
Klub MATIC YEAR 30
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:32
200 . 496 Konič Sebastjan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 02:05:45 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:45
202 . 473 Komen Danijel
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 02:06:17 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:06:17
204 . 57 CHRISTIAN PRAMPARO
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:06:22 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:22
209 . 235 DENIS GIACOMUZZI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:06:50 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:50
210 . 470 Jazbec Matija
Moški SLO 02:07:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:07:10
211 . 20 MATTEO SARDI
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:07:16 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:07:16
213 . 297 Kavčič Jure
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:07:21 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:07:21
215 . 155 Zupančič Rok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 02:07:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:07:59
216 . 420 KRISTIJAN VOŠĆAN
Moški CRO 02:08:03 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:08:03
220 . 453 Maher Matej
MTB GOrtina
Moški SLO MTB GOrtina 02:08:37 >
Klub MTB GOrtina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:08:37
221 . 334 MAURO CASAGRANDE
A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 02:08:46 >
Klub A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:46
222 . 397 Slavić Paulo
Bk-opatija 2010
Moški CRO Bk-opatija 2010 02:09:01 >
Klub Bk-opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:09:01
223 . 142 MICHELE SANAPO
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:09:03 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:09:03
224 . 188 MATJAŽ Uršič
Moški SLO 02:09:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:09:06
225 . 403 MAURO Piovesan
uc caprivesi
Moški ITA uc caprivesi 02:09:16 >
Klub uc caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:09:16
228 . 313 FAVE DELLE GIOVANNI
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 02:09:38 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:09:38
231 . 206 NICOLA SANTIN
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:43 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:10:43
233 . 122 Blatnik Žiga
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:11:19 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:19
238 . 361 Hrvatin Darko
BK-BUZET
Moški CRO BK-BUZET 02:11:41 >
Klub BK-BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:11:41
246 . 517 MATEJ Perdec
Moški SLO 02:12:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:55
253 . 84 MARCO Cinello
Team ZeroBike
Moški ITA Team ZeroBike 02:13:46 >
Klub Team ZeroBike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:46
256 . 148 Grizon Daniele
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:14:01 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:14:01
259 . 308 Tomsic Jani
Moški SLO 02:14:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:06
260 . 183 BORUT Gregorčič
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 02:14:12 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:12
264 . 219 ELVIS HUTA
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 0.09375 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 0.09375
268 . 365 ALEŠ Urdih
NMV Team
Moški SLO NMV Team 02:15:46 >
Klub NMV Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:15:46
275 . 66 Pretnar Luka
Moški SLO 02:16:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:16:12
277 . 228 RAFFAELE TONELLO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:16:17 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:16:17
278 . 36 Sobot Filip
KBBXS adrenalina
Moški CRO KBBXS adrenalina 02:16:18 >
Klub KBBXS adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:16:18
279 . 181 CARLO Mascia
ASD Running World
Moški ITA ASD Running World 02:16:27 >
Klub ASD Running World
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:16:27
287 . 200 DAMIR Oražem
Moški SLO 02:17:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:17:22
289 . 91 MARCO Dudine
Cral Trieste Trasporti
Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:17:38 >
Klub Cral Trieste Trasporti
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:38
292 . 140 GENNARO COSENZA
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:18:08 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:18:08
293 . 306 UROŠ Černe
One to One
Moški SLO One to One 02:18:14 >
Klub One to One
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:18:14
303 . 227 LUCA LIZZI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:19:35 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:19:35
311 . 23 MASSIMO SCUDIERO
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:21:05 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:05
312 . 395 MAURO TORNAMBE
Moški ITA 02:21:11 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:11
314 . 373 ERIK Frandoli
Mbc trieste
Moški ITA Mbc trieste 02:21:16 >
Klub Mbc trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:16
315 . 146 Jeraj Jure
JURENTA
Moški SLO JURENTA 02:21:20 >
Klub JURENTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:21:20
323 . 223 GABRIELE PORRELLI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:22:08 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:08
325 . 450 MOSE' biasotto
team zerobike
Moški ITA team zerobike 02:22:11 >
Klub team zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:11
333 . 218 SILVESTRO GUARINO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:23:01 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:01
334 . 144 CRISTIAN Makuc
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 02:23:04 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:04
340 . 429 YURI Raffaglio
Moški ITA 02:24:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:24:04
341 . 107 FABIO Costanzo
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:24:27 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:24:27
345 . 241 Atanasić Andrej
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 02:25:47 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:25:47
347 . 239 NICOLA CAU
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:26:32 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:26:32
348 . 100 SIMON Kalan
MATIC YEAR 30
Moški SLO MATIC YEAR 30 02:26:34 >
Klub MATIC YEAR 30
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:26:34
349 . 396 NICOLA Morsut
Jalmicco Triathlon
Moški ITA Jalmicco Triathlon 02:27:04 >
Klub Jalmicco Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:04
350 . 255 Šubic Klemen
Moški SLO 02:27:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:27:05
352 . 439 RENATO Orzan
Team bike leon
Moški ITA Team bike leon 02:27:25 >
Klub Team bike leon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:25
356 . 401 PAVAO Sabalic
Bk Grobnik
Moški CRO Bk Grobnik 02:27:53 >
Klub Bk Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:27:53
357 . 282 Šmid Miran
Moški SLO 02:27:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:27:54
358 . 87 MARKO Balantič
Moški SLO 02:27:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:27:55
366 . 329 Ilijević Dimitri
BBK Team RODEO
Moški CRO BBK Team RODEO 02:29:08 >
Klub BBK Team RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:29:08
367 . 366 GREGOR HUMAR
Moški SLO 02:29:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:29:09
368 . 234 MAURO BIANCO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:29:12 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:12
371 . 111 GABRIELE Sattolo
asd rolling riders
Moški ITA asd rolling riders 02:29:18 >
Klub asd rolling riders
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:18
373 . 336 IVAN CAPRIOLI
a.s.d. la roccia team
Moški ITA a.s.d. la roccia team 02:29:40 >
Klub a.s.d. la roccia team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:40
377 . 141 MARCO PEROSA
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:30:16 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:30:16
378 . 13 GABRIJEL VIDMAR
Moški SLO 02:31:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:31:31
381 . 462 NICOLA Boletig
Danieli 1914 cycling team
Moški ITA Danieli 1914 cycling team 02:31:40 >
Klub Danieli 1914 cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:31:40
390 . 333 MICHELE DORIGO
ASD LA ROCCIA TEAM
Moški ITA ASD LA ROCCIA TEAM 0.10625 >
Klub ASD LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 0.10625
402 . 483 Sabadin Viktor
BK UMAG
Moški CRO BK UMAG 02:37:30 >
Klub BK UMAG
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:37:30
408 . 65 SINIŠA Sirar
Moški SLO 02:39:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:39:34
409 . 32 ANDRAŽ Fakuč
Moški SLO 02:39:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:39:35
415 . 124 Nemec Tomaž
Kk Završnica
Moški SLO Kk Završnica 02:41:24 >
Klub Kk Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:41:24
423 . 101 BORUT Logar
Moški SLO 02:42:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:42:41
426 . 302 MAURO Ierdi
NiùTeam
Moški ITA NiùTeam 02:42:52 >
Klub NiùTeam
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:52
427 . 221 FLAVIO TREVISAN
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:42:54 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:54
433 . 301 FLAVIO Paiaro
NiùTeam
Moški ITA NiùTeam 02:44:42 >
Klub NiùTeam
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:44:42
438 . 537 Zupan Matej
SD Utrip
Moški SLO SD Utrip 02:46:42 >
Klub SD Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:46:42
441 . 46 SILVIO Minuz
G.s. cicli Olympia
Moški ITA G.s. cicli Olympia 02:47:42 >
Klub G.s. cicli Olympia
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:42
448 . 488 DENIS Paliska
MTB Slavnik
Moški SLO MTB Slavnik 02:48:50 >
Klub MTB Slavnik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:48:50
456 . 399 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 02:52:30 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:52:30
457 . 383 MICHELE Gardin
KRASKO PIVO TRAIL
Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:52:37 >
Klub KRASKO PIVO TRAIL
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:52:37
461 . 30 FEDERICO torelli
xc team trieste asd
Moški ITA xc team trieste asd 02:53:06 >
Klub xc team trieste asd
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:53:06
463 . 92 MICHELE Lenardon
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:53:53 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:53:53
465 . 224 FEDERICO LIVA
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:54:09 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:54:09
488 . 145 BORUT Obid
Moški SLO 03:07:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:07:19
492 . 321 Sambt Goran
KD Raketa
Moški SLO KD Raketa 03:10:51 >
Klub KD Raketa
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:10:51
494 . 534 Golič Matjaž
Moški SLO 03:14:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:14:10
495 . 533 ZVONKO GOLOB
Moški SLO 03:14:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:14:10
500 . 543 GIAN PICCOLO ANDREA
MTB YERO ASFALTO
Moški ITA MTB YERO ASFALTO 03:23:41 >
Klub MTB YERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:23:41
501 . 460 GORAN HRVATIN
BK BUZET
Moški SLO BK BUZET 03:24:26 >
Klub BK BUZET
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:24:26
506 . 274 CHRISTOPH Fiedler
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 03:41:04 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:41:04
508 . 541 DRAGAN BOSNJOLI
Moški SLO 03:51:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:51:59
DNF 60 MATIJA praprotnik
AMKK Ales.ca-racing
Moški SLO AMKK Ales.ca-racing -- >
Klub AMKK Ales.ca-racing
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 6 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 268 MATTEO Fornasier
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 128 TINE Borovnik
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 195 ALESSANDRO Morsut
asd I draghi
Moški ITA asd I draghi -- >
Klub asd I draghi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 167 FABIO sgambati
xc team
Moški ITA xc team -- >
Klub xc team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 369 FEDERICO Marsonet
BIKE AIR RACE TEAM
Moški ITA BIKE AIR RACE TEAM -- >
Klub BIKE AIR RACE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 304 Kožuh Boštjan
Kd Melamin
Moški SLO Kd Melamin -- >
Klub Kd Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 528 JAN GRUDINA
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 480 EMANUELE SANTIN
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
MEN 40-49-M
11 . 189 ALBERTO FILOSI
ASD RADICAL BIKERS
Moški ITA ASD RADICAL BIKERS 01:39:55 >
Klub ASD RADICAL BIKERS
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:39:55
14 . 314 DIEGO MINIERI
ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 01:41:15 >
Klub ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:41:15
15 . 184 Breški Uroš
kk DJAK
Moški SLO kk DJAK 01:41:23 >
Klub kk DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:41:23
19 . 26 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 01:42:10 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:42:10
20 . 19 GIAN FABBRONI LUCA
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 01:42:47 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:42:47
21 . 292 Karadža Petar
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:42:53 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:42:53
22 . 406 Gava Alessandro
Ki.CO.SYS. TEAM
Moški ITA Ki.CO.SYS. TEAM 01:43:29 >
Klub Ki.CO.SYS. TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:43:29
24 . 501 Boškin Aleš
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 01:43:42 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:43:42
26 . 300 Erjavec Rok
ŠD Tinje
Moški SLO ŠD Tinje 01:43:45 >
Klub ŠD Tinje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:43:45
27 . 86 Blaznik Robert
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 01:43:51 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:43:51
28 . 258 Kukovič Jure
zip vit - pro adventure
Moški SLO zip vit - pro adventure 01:44:41 >
Klub zip vit - pro adventure
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:44:41
38 . 133 Iskra Tomi
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:46:27 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:27
40 . 305 Smovnik Matjaž
MTB Gortina
Moški SLO MTB Gortina 01:46:34 >
Klub MTB Gortina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:46:34
51 . 322 RICCA Della Claudio
ZeroBike
Moški ITA ZeroBike 01:48:46 >
Klub ZeroBike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:48:46
57 . 478 Konc Gorazd
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 01:49:44 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:44
60 . 2 MICHELE Pittacolo
TRIVIUM-FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM-FROGGY TEAM 01:50:18 >
Klub TRIVIUM-FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:18
70 . 299 Kampuš Boris
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 01:51:35 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:35
72 . 319 CARLO MARSI
Xc team Trieste asd
Moški ITA Xc team Trieste asd 01:51:41 >
Klub Xc team Trieste asd
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:41
75 . 491 FABRIZIO ZOSSI
SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 01:51:46 >
Klub SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:46
77 . 257 Nemeček Dejan
ŠD Proadventure Zipvit sport
Moški SLO ŠD Proadventure Zipvit sport 01:52:14 >
Klub ŠD Proadventure Zipvit sport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:14
81 . 415 Ločnikar Bojan
BIKE REPUBLIC
Moški SLO BIKE REPUBLIC 01:52:35 >
Klub BIKE REPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:35
84 . 177 ANDREA Pantarotto
Asd Wild Purcit
Moški ITA Asd Wild Purcit 01:53:10 >
Klub Asd Wild Purcit
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:53:10
85 . 96 KOKA Kuzmin
Bike shop Šempeter
Moški SLO Bike shop Šempeter 01:53:14 >
Klub Bike shop Šempeter
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:53:14
87 . 376 RENZO Maniacco
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 01:53:51 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:53:51
90 . 342 SAMO Gomboc
KK Djak
Moški SLO KK Djak 01:54:12 >
Klub KK Djak
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:12
91 . 342 DEAN Kralj
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 01:54:12 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:12
92 . 472 ANDREA PURINANI
TRIESTE
Moški ITA TRIESTE 01:54:26 >
Klub TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:26
94 . 356 LORENZO COCEANO
TEAM BIKE LEON
Moški ITA TEAM BIKE LEON 01:54:31 >
Klub TEAM BIKE LEON
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:31
100 . 243 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 01:54:46 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 01:54:46
101 . 147 MANUELE ROTTI
BORA MULTISPORT
Moški ITA BORA MULTISPORT 01:54:53 >
Klub BORA MULTISPORT
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:53
103 . 175 LUCA Giugovaz
FEDERCLUB
Moški ITA FEDERCLUB 01:55:11 >
Klub FEDERCLUB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:55:11
104 . 377 STEFANO Mazgon
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 01:55:25 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:55:25
106 . 166 BOJAN Ziherl
Proloco Scott
Moški SLO Proloco Scott 01:55:34 >
Klub Proloco Scott
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:55:34
110 . 434 CHRISTIAN BRESSAN
Team Granzon
Moški ITA Team Granzon 01:56:29 >
Klub Team Granzon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:56:29
112 . 430 MICHELE Piccinin
Avis GLS
Moški ITA Avis GLS 01:56:41 >
Klub Avis GLS
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:56:41
115 . 93 NATALINO Toller
Speedy Bike
Moški ITA Speedy Bike 01:57:34 >
Klub Speedy Bike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:57:34
117 . 337 CRISTIANO CORTELLA
A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 01:57:48 >
Klub A.S.D. LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:57:48
119 . 104 PERIC MARKO
Kolesarsko društvo BRDA
Moški SLO Kolesarsko društvo BRDA 01:57:56 >
Klub Kolesarsko društvo BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:57:56
121 . 246 Petan Uroš
One to One
Moški SLO One to One 01:58:09 >
Klub One to One
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:58:09
125 . 318 ANDREA pertan
mbc trieste
Moški ITA mbc trieste 01:58:34 >
Klub mbc trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:34
126 . 29 MORGAN Bergamasco
Spiquy Team
Moški ITA Spiquy Team 01:58:56 >
Klub Spiquy Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:56
133 . 74 RAOUL Boscarol
Mbc trieste
Moški ITA Mbc trieste 01:59:15 >
Klub Mbc trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:15
137 . 63 ANDREA Micoli
Ki.co.sys Team
Moški ITA Ki.co.sys Team 01:59:24 >
Klub Ki.co.sys Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:24
138 . 143 MICHELE FABRIS
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 01:59:29 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:29
139 . 423 GIANFRANCO Paladino
Pedale Ronchese
Moški ITA Pedale Ronchese 01:59:44 >
Klub Pedale Ronchese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:44
140 . 56 ALESSANDRO BIZZOTTO
A.S.D. COTTUR TRIESTE
Moški ITA A.S.D. COTTUR TRIESTE 01:59:46 >
Klub A.S.D. COTTUR TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:46
144 . 447 STEFANO Dessanti
ASD Trieste Team Bike
Moški ITA ASD Trieste Team Bike 02:00:08 >
Klub ASD Trieste Team Bike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:00:08
148 . 287 Bencek Primož
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 02:00:57 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:57
156 . 157 MASSIMO FABBRO
ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 02:01:42 >
Klub ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:42
157 . 62 ANDREA Giusto
1919 solighetto
Moški ITA 1919 solighetto 02:01:53 >
Klub 1919 solighetto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:53
164 . 290 MITJA Epšek
KK Ravne
Moški SLO KK Ravne 02:02:08 >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:02:08
165 . 341 ALESSANDRO Bartolich
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:02:09 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:09
170 . 539 PAOLO VIRGILIO
BORAMULTISPORT
Moški ITA BORAMULTISPORT 02:02:25 >
Klub BORAMULTISPORT
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:25
173 . 381 ALESSIO Pizzoni
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 02:03:07 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:07
181 . 11 Oražem Aleš
kd alpe sis
Moški SLO kd alpe sis 02:03:52 >
Klub kd alpe sis
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:03:52
185 . 27 Zotti Ivan
bike&run
Moški ITA bike&run 02:04:17 >
Klub bike&run
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:04:17
186 . 110 MASSIMILIANO Lombardi
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:04:26 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:04:26
189 . 422 ENRICO Devivo
Ad pedale ronchese
Moški ITA Ad pedale ronchese 02:04:56 >
Klub Ad pedale ronchese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:04:56
191 . 16 DANIELE Iurissevich
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:05:10 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:10
192 . 538 TOMAZ OVEN
Moški SLO 02:05:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:11
203 . 230 FRANCESCO BIASUTTO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:06:19 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:19
206 . 436 DINO Pavan
A.s.d. Team bike leon
Moški ITA A.s.d. Team bike leon 02:06:29 >
Klub A.s.d. Team bike leon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:29
207 . 378 IGOR Medeot
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 02:06:31 >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:31
208 . 61 MASSIMO Peretto
Team zerobike
Moški ITA Team zerobike 02:06:46 >
Klub Team zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:46
214 . 114 JANKO JABLANSCEK
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:07:31 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:07:31
226 . 5 Simčič Marijan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:09:21 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:09:21
229 . 212 MASSIMO CESARATTO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:29 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:10:29
239 . 361 BRUNO Beggi
WILD PURCIT TEAM
Moški ITA WILD PURCIT TEAM 02:11:41 >
Klub WILD PURCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:41
240 . 130 DEJAN Paravan
Triatlon klub Ajdovščina
Moški SLO Triatlon klub Ajdovščina 02:11:42 >
Klub Triatlon klub Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:42
241 . 25 ANDREA Blasi
Xc team trieste
Moški ITA Xc team trieste 02:11:53 >
Klub Xc team trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:53
243 . 524 Leban David
Izvir Vipava
Moški SLO Izvir Vipava 02:12:00 >
Klub Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:00
244 . 295 MATEVŽ Rozman
DIAVOLO
Moški SLO DIAVOLO 02:12:07 >
Klub DIAVOLO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:07
245 . 527 TOMAZ CESNIK
Moški SLO 02:12:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:28
248 . 411 FABIANO STEFANUTO
TEAM ZERO BIKE
Moški ITA TEAM ZERO BIKE 02:12:58 >
Klub TEAM ZERO BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:12:58
249 . 510 ROBERTO bardelle
bike club 2000
Moški ITA bike club 2000 02:13:07 >
Klub bike club 2000
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:07
250 . 21 GIULIANO TORRESAN
Moški ITA 02:13:09 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:09
255 . 109 CHRISTIAN PUNTAFERRO
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:13:51 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:51
257 . 513 PAOLO salamon
sc santa lucia di piave
Moški ITA sc santa lucia di piave 02:14:03 >
Klub sc santa lucia di piave
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:14:03
262 . 471 NENAD Rubeša
BK CAMPETTOP
Moški CRO BK CAMPETTOP 02:14:19 >
Klub BK CAMPETTOP
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:14:19
263 . 126 Hirci Uroš
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:14:46 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:46
265 . 345 PIERO boldrini
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:15:28 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:28
266 . 327 PIETRO Zupancich
Elettra sincrotrone dilettantistica
Moški ITA Elettra sincrotrone dilettantistica 02:15:33 >
Klub Elettra sincrotrone dilettantistica
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:33
270 . 448 MICHELE LEO
ASD TRIESTE TEAM BIKE
Moški ITA ASD TRIESTE TEAM BIKE 02:15:50 >
Klub ASD TRIESTE TEAM BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:50
273 . 112 NEVJO Zavadlav
Moški ITA 02:16:06 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:16:06
276 . 279 NIKO Golob
Moški SLO 02:16:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:16:13
283 . 90 LORENZO Sossi
Cral Trieste Trasporti
Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:17:10 >
Klub Cral Trieste Trasporti
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:10
285 . 169 STEFANO VIATORI
AVIS GLS
Moški ITA AVIS GLS 02:17:18 >
Klub AVIS GLS
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:18
286 . 150 FEDERICO Fontana
Individuale
Moški ITA Individuale 02:17:19 >
Klub Individuale
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:19
294 . 285 Hrastnik Aleš
Moški SLO 02:18:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:18:22
296 . 82 SVEN Leban
Kolesarsko drustvo KM
Moški SLO Kolesarsko drustvo KM 02:18:59 >
Klub Kolesarsko drustvo KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:18:59
297 . 40 RAFFAELE Vicil
ASD GC Mogliano Veneto
Moški ITA ASD GC Mogliano Veneto 02:19:02 >
Klub ASD GC Mogliano Veneto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:19:02
298 . 191 TIZIANO ERMACORA
Moški ITA 02:19:09 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:19:09
299 . 190 ALESSANDRO ZUCCHIA
Moški ITA 02:19:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:19:10
301 . 291 MITJA Korat
ŠD Jekleni
Moški SLO ŠD Jekleni 02:19:20 >
Klub ŠD Jekleni
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:19:20
302 . 254 GORAZD Štrukelj
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 02:19:31 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:19:31
304 . 15 ENZO Federico
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:20:08 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:20:08
305 . 164 ALEŠ Klovar
2simpl
Moški SLO 2simpl 02:20:11 >
Klub 2simpl
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:20:11
306 . 51 ANDREA mattiussi
Moški ITA 02:20:13 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:20:13
313 . 346 PAOLO Demichele
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:21:13 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:13
316 . 269 MANUEL Kovic
Krasko pivo trail
Moški ITA Krasko pivo trail 02:21:26 >
Klub Krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:26
317 . 270 KRISTIAN tommasi
Krasko Pivo Trail
Moški ITA Krasko Pivo Trail 02:21:27 >
Klub Krasko Pivo Trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:27
318 . 459 Zidarić Goran
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 02:21:39 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:21:39
322 . 529 MASSIMILIANO ANTONELLO
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 02:22:00 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:00
324 . 286 BOŠTJAN Jordan
ŠD Policist
Moški SLO ŠD Policist 02:22:10 >
Klub ŠD Policist
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:22:10
328 . 360 LORENZO Tissini
Gold Mountain Bikers
Moški ITA Gold Mountain Bikers 02:22:37 >
Klub Gold Mountain Bikers
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:37
329 . 455 MICHELE TREVISAN
Moški ITA 02:22:39 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:39
330 . 271 MICHELE Putzolu
Krasko pivo trail
Moški ITA Krasko pivo trail 02:22:40 >
Klub Krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:40
335 . 500 Bilić Loris
Adrenalina MTB
Moški ITA Adrenalina MTB 02:23:12 >
Klub Adrenalina MTB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:12
338 . 456 Budimir David
UFA.SI
Moški SLO UFA.SI 02:23:25 >
Klub UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:23:25
351 . 244 KAISER REN ANDREA
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:27:24 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:24
353 . 89 DENIS Riosa
Cral Trieste Trasporti
Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:27:37 >
Klub Cral Trieste Trasporti
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:37
354 . 259 ALESSANDRO Tarallo
KRASKO PIVO TRAIL
Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:27:44 >
Klub KRASKO PIVO TRAIL
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:44
355 . 526 TOMAZ RESETA
Moški SLO 02:27:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:27:52
359 . 484 DOMEN LANGERHOLC
Moški SLO 02:27:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:27:57
360 . 263 GIANLUCA presot
krasko pivo trail
Moški ITA krasko pivo trail 02:27:59 >
Klub krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:59
379 . 105 ENRICO Ukmar
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:31:31 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:31:31
382 . 205 AIELLO ALESSANDRO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:32:06 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:06
386 . 54 KRISTJAN Kobal
Moški SLO 02:32:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:32:22
388 . 178 MICHELE Pressacco
Asd Teamfriuli
Moški ITA Asd Teamfriuli 02:32:52 >
Klub Asd Teamfriuli
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:52
391 . 67 GRAZIANO blasi
Moški ITA 02:33:09 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:33:09
395 . 245 UROŠ Ahačič
TKO Tržič
Moški SLO TKO Tržič 02:36:18 >
Klub TKO Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:36:18
396 . 71 FULVIO Pittao
Individuale
Moški ITA Individuale 02:36:31 >
Klub Individuale
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:36:31
400 . 237 MARCO CASARSA
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:37:03 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:37:03
404 . 370 ANDREA Manzin
Mbc Trieste
Moški ITA Mbc Trieste 02:38:42 >
Klub Mbc Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:38:42
413 . 502 NEZNANI Neznai
Moški 02:40:47 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:40:47
414 . 28 STEFANO cuk
asd cottur
Moški ITA asd cottur 02:40:58 >
Klub asd cottur
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:40:58
417 . 357 MARCO Mizzon
Bike and Run
Moški ITA Bike and Run 02:41:51 >
Klub Bike and Run
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:41:51
418 . 347 BOŠTJAN Kenda
Moški SLO 02:41:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:41:54
419 . 331 Miloš Kokole
Moški SLO 02:42:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:42:05
421 . 312 DANIEL STEIN
Moški ITA 02:42:29 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:29
422 . 530 EMILIANO ZANNIER
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 02:42:38 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:38
429 . 317 Štefan Igor
Moški SLO 02:43:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:43:25
430 . 208 ANGELO MIROLO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:07 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:44:07
431 . 209 STEFANO TONEGUZZO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:37 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:44:37
436 . 382 FEDERICO Turolo
KRASKO PIVO TRAIL
Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:46:32 >
Klub KRASKO PIVO TRAIL
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:46:32
437 . 503 SAMO Pobolšar
Moški SLO 02:46:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:46:40
439 . 385 FLAVIO Ladisa
ASD Bike & Run Gorizia
Moški ITA ASD Bike & Run Gorizia 02:47:05 >
Klub ASD Bike & Run Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:05
440 . 387 MAURO TOMMASI
Krasko pivo trail
Moški ITA Krasko pivo trail 02:47:22 >
Klub Krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:22
442 . 437 MAURO Bregant
Team bike leon
Moški ITA Team bike leon 02:47:45 >
Klub Team bike leon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:45
443 . 307 UROŠ ribič
TKO - PD Tžič
Moški SLO TKO - PD Tžič 02:47:47 >
Klub TKO - PD Tžič
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:47:47
444 . 163 MASSIMIGLIANO gruden
Moški ITA 02:48:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:48:10
447 . 427 ANDREA Masetti
Moški ITA 02:48:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:48:46
450 . 162 ROBIS zuzek
Moški ITA 02:49:47 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:49:47
451 . 14 Krivec Bojan
Moški SLO 02:49:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:49:51
454 . 48 DAVIDE barini
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:52:27 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:52:27
455 . 265 RAFFAELLO Tropeano
Krasko pivo trail
Moški ITA Krasko pivo trail 02:52:28 >
Klub Krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:52:28
462 . 72 MICHELE Gon
Depolas
Moški ITA Depolas 02:53:24 >
Klub Depolas
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:53:24
467 . 236 GABRIELE GRI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:56:42 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:56:42
469 . 264 PATRICK Romanotto
Krasko pivo trail
Moški ITA Krasko pivo trail 02:57:02 >
Klub Krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:02
470 . 198 ROBERTO Ipavec
Collio bike team
Moški ITA Collio bike team 02:57:32 >
Klub Collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:32
472 . 416 PAOLO Starc
ASD Alabarda Bike Team
Moški ITA ASD Alabarda Bike Team 02:57:58 >
Klub ASD Alabarda Bike Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:58
476 . 261 PAOLO Cechet
KRASKO PIVO TRAIL
Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 03:00:14 >
Klub KRASKO PIVO TRAIL
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:00:14
479 . 153 FRANCESCO Aranzi
EASTSIDE TRIATHLON
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON 03:01:00 >
Klub EASTSIDE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:01:00
483 . 323 STEFANO Battiston
Bikeair race team
Moški ITA Bikeair race team 03:05:19 >
Klub Bikeair race team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:05:19
484 . 311 MARCO Klemse
XC TEAM
Moški SLO XC TEAM 03:06:44 >
Klub XC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:06:44
485 . 116 MAURO Gulin
Moški ITA 03:07:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:07:10
489 . 108 LUCA Tomasetig
Moški ITA 03:07:48 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:07:48
493 . 532 TADEJ GOSAK
Moški SLO 03:13:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:13:05
496 . 77 BORUT Peršič
Moški SLO 03:16:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:16:04
497 . 386 FEDERICO Ticozzi
ASD Bike & Run Gorizia
Moški ITA ASD Bike & Run Gorizia 03:18:41 >
Klub ASD Bike & Run Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:18:41
503 . 542 ZORAN BO[NJAK
Moški SLO 03:31:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:31:40
504 . 475 ALFREDO Benić
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 03:35:24 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 03:35:24
505 . 174 LORENZO Irmi
Moški ITA 03:40:57 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:40:57
507 . 135 FABRIZIO Mastrangelo
Moški ITA 03:48:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:48:56
DNF 249 Martinjaš Aljoša
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 266 FABIO Battistuta
krasko pivo trail
Moški ITA krasko pivo trail -- >
Klub krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 134 FABRIZIO Bolzicco
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 451 FABIO bandi
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 435 BRUNO Battini
XC team Trieste ASD
Moški ITA XC team Trieste ASD -- >
Klub XC team Trieste ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 267 FRANCESCO Cecconi
Roero bikers
Moški ITA Roero bikers -- >
Klub Roero bikers
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 4 Križnič Srečko M.
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 351 ALEŠ ipavec
kk izvir vipava
Moški SLO kk izvir vipava -- >
Klub kk izvir vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 106 MASSIMILIANO PALMIERI
ASD RUNNING WORLD
Moški ITA ASD RUNNING WORLD -- >
Klub ASD RUNNING WORLD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 156 RICCARDO Cicciarella
team granzon
Moški ITA team granzon -- >
Klub team granzon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 231 FEDERICO DAZZAN
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO -- >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 232 STEFANO GORASSO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO -- >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 352 ANDREJ Mrak
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
DNF 454 PAOLO GIUDICI
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
MEN 50-59-M
39 . 509 MICHELE Feltre
Bike club 2000
Moški ITA Bike club 2000 01:46:32 >
Klub Bike club 2000
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:46:32
49 . 55 Kuret Iztok
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 01:48:16 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:16
55 . 117 GIULIO Dagiat
Vigili del Fuoco Pordenone
Moški ITA Vigili del Fuoco Pordenone 01:49:35 >
Klub Vigili del Fuoco Pordenone
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:49:35
56 . 433 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:49:44 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:44
64 . 531 Braidot Mauro
U.C. Caprivesi
Moški ITA U.C. Caprivesi 01:50:29 >
Klub U.C. Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:50:29
95 . 364 Marassi Giovanni
Asd AZZIDA
Moški ITA Asd AZZIDA 01:54:34 >
Klub Asd AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:34
108 . 474 Zupan Tine
scott team
Moški SLO scott team 01:56:08 >
Klub scott team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:08
114 . 182 MAURO BASTIANI
ASD FEDERCLUB TRIESTE SCAT CAPPONI
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE SCAT CAPPONI 01:57:32 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE SCAT CAPPONI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:57:32
118 . 186 Murgelj Matjaž
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:57:52 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:57:52
122 . 482 Roland Maier
RC Feld am See
Moški RC Feld am See 01:58:10 >
Klub RC Feld am See
Država
Spol: Moški
Time: 01:58:10
127 . 256 Boben Aleš
MTB Trbovlje/mtb.si
Moški SLO MTB Trbovlje/mtb.si 01:59:03 >
Klub MTB Trbovlje/mtb.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:03
129 . 367 PIER Pitton Giorgio
bike&run Gorizia
Moški ITA bike&run Gorizia 01:59:05 >
Klub bike&run Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:05
130 . 294 Conte Rudy
ASD WILD PURCIT TEAM
Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 01:59:08 >
Klub ASD WILD PURCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:08
132 . 315 Stirpe Massimo
ASD 3 STARS
Moški ITA ASD 3 STARS 01:59:14 >
Klub ASD 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:14
142 . 325 MASSIMO Conti
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 01:59:54 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:54
154 . 409 SERGIO Ticich
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:01:25 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:25
155 . 520 Kemperl Bojan
CALCIT BIKETEAM
Moški SLO CALCIT BIKETEAM 02:01:34 >
Klub CALCIT BIKETEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:34
160 . 75 DANIELE roman
feder club trieste
Moški ITA feder club trieste 02:01:58 >
Klub feder club trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:01:58
171 . 477 GIUSEPPE bianco
jesolo 88 team
Moški ITA jesolo 88 team 02:02:56 >
Klub jesolo 88 team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:56
176 . 508 LUIGI Orsettig
Danieli
Moški ITA Danieli 02:03:18 >
Klub Danieli
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:18
183 . 10 ALESSANDRO bogo
Moški ITA 02:04:06 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:04:06
184 . 45 LIVIO Turitto
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:04:16 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:04:16
194 . 511 CLAUDIO tominovi
bike club 2000
Moški ITA bike club 2000 02:05:21 >
Klub bike club 2000
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:21
197 . 418 Radmanović Dario
mtb ISTRA BIKE Pazin
Moški SLO mtb ISTRA BIKE Pazin 02:05:29 >
Klub mtb ISTRA BIKE Pazin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:29
201 . 372 MARIO Ferfoglia
Mbc Trieste
Moški ITA Mbc Trieste 02:05:59 >
Klub Mbc Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:59
205 . 64 MAURIZIO germani
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:06:25 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:25
217 . 24 PAOLO Sgrazzutti
ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Moški ITA ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 02:08:05 >
Klub ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:05
218 . 203 BRUNO CORDA
ASD TRIVIUM
Moški ITA ASD TRIVIUM 02:08:06 >
Klub ASD TRIVIUM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:06
234 . 512 MASSIMILIANO Preghenella
dlf Udine
Moški ITA dlf Udine 02:11:29 >
Klub dlf Udine
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:29
235 . 324 Brancati Giuliano
Caprivesi
Moški ITA Caprivesi 02:11:32 >
Klub Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:32
236 . 37 MICHELE MANIERO
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 02:11:33 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:33
247 . 446 SILVANO LEGHISSA
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:12:56 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:12:56
254 . 476 MAURIZIO DORIGO
JESOLO
Moški ITA JESOLO 02:13:47 >
Klub JESOLO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:13:47
261 . 362 DOMENICO Mulè
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:14:16 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:14:16
281 . 79 PAOLO Bacilo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:16:29 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:16:29
282 . 468 CLAUDIO VITTURI
Moški ITA 02:17:07 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:07
284 . 81 EZIO Marassi
Beerbanty R.F.
Moški ITA Beerbanty R.F. 02:17:11 >
Klub Beerbanty R.F.
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:11
288 . 8 GIULIO Manfrin
U.C. Caprivesi
Moški ITA U.C. Caprivesi 02:17:33 >
Klub U.C. Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:33
290 . 449 Candito Gabriele
Moški ITA 02:17:53 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:53
308 . 248 DENIS Denis
mtbSlavnik-Djak
Moški SLO mtbSlavnik-Djak 02:20:38 >
Klub mtbSlavnik-Djak
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:20:38
310 . 466 ENZO MIRCO
JESOLO TEAM
Moški ITA JESOLO TEAM 02:21:02 >
Klub JESOLO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:02
319 . 73 FRANCO Grassi
Moški ITA 02:21:40 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:40
320 . 441 CLAUDIO coslovich
mbc trieste
Moški ITA mbc trieste 02:21:46 >
Klub mbc trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:46
339 . 103 MAURO Peteani
Moški ITA 02:23:50 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:50
343 . 355 FRANCESCO Pittini
ASD WILD PURCIT TEAM
Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 02:24:42 >
Klub ASD WILD PURCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:24:42
344 . 113 Gašparini Korado
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 02:24:54 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:24:54
364 . 80 PIERLUIGI Digovich
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:29:00 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:00
369 . 419 DAVOR Zorko
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 02:29:16 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:29:16
370 . 199 LUCA Ceretti
Alpin Bike Mossa
Moški ITA Alpin Bike Mossa 02:29:17 >
Klub Alpin Bike Mossa
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:17
372 . 412 DIEGO ferluga
individuale
Moški ITA individuale 02:29:31 >
Klub individuale
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:31
374 . 242 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 02:29:48 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:29:48
376 . 53 CLAUDIO Stefanucci
Moški ITA 02:29:59 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:59
380 . 58 FABRIZIO MILLOVAZ
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 02:31:35 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:31:35
383 . 233 SERGIO MONGIAT
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:32:09 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:09
384 . 293 DAMIJAN Kovšca
V sredo ob petih
Moški SLO V sredo ob petih 02:32:10 >
Klub V sredo ob petih
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:32:10
385 . 479 PAOLO russignan
Moški ITA 02:32:11 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:11
389 . 39 PIERINO TRUCCOLO
BPM MAX DAMILL
Moški ITA BPM MAX DAMILL 02:32:57 >
Klub BPM MAX DAMILL
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:32:57
392 . 525 STEFANO FELLUGA
Moški ITA 02:34:12 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:34:12
393 . 272 STEFANO Putzolu
krasko pivo trail
Moški ITA krasko pivo trail 02:34:13 >
Klub krasko pivo trail
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:34:13
394 . 202 MAURIZIO TERZARIOL
ASD TRIVIUM
Moški ITA ASD TRIVIUM 02:35:23 >
Klub ASD TRIVIUM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:35:23
397 . 161 DUŠAN Majerle
Kolesarski klub Črnomelj
Moški SLO Kolesarski klub Črnomelj 02:36:52 >
Klub Kolesarski klub Črnomelj
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:36:52
399 . 316 ANTONIO PALUMBO
ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 02:37:02 >
Klub ASD TEAM FRIULI SANVITESE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:37:02
403 . 17 FRANCO CREVATIN
nessuna
Moški ITA nessuna 02:38:40 >
Klub nessuna
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:38:40
405 . 99 Blažič Matjaž
CUBE team
Moški SLO CUBE team 02:38:53 >
Klub CUBE team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:38:53
406 . 18 LUCIO GAMBIN
nessuna
Moški ITA nessuna 02:38:58 >
Klub nessuna
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:38:58
407 . 281 Vovk Janez
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 02:39:03 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:39:03
410 . 310 SERGIO DES
DES
Moški ITA DES 02:40:18 >
Klub DES
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:40:18
412 . 229 MARCO ROSSI
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:40:42 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:40:42
420 . 35 ROBERT Hrelja
KBBXS adrenalina
Moški CRO KBBXS adrenalina 02:42:28 >
Klub KBBXS adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:42:28
424 . 180 GIANFRANCO BATTISTELLI
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:42:47 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:42:47
428 . 320 ROBERTO Furlan
Apd Rigel Casarsa
Moški ITA Apd Rigel Casarsa 02:43:14 >
Klub Apd Rigel Casarsa
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:43:14
432 . 217 LINO TUBARO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:38 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:44:38
434 . 207 IVAN CENTAZZO
MTB ZERO ASFALTO
Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:45:15 >
Klub MTB ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:45:15
435 . 151 FABIO sommavilla
xc team trieste
Moški ITA xc team trieste 02:45:22 >
Klub xc team trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:45:22
449 . 138 PRESTI Lo Costantino
360 mtB
Moški ITA 360 mtB 02:49:19 >
Klub 360 mtB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:49:19
453 . 390 CARLO Alò
Delizia bike team Casarsa
Moški ITA Delizia bike team Casarsa 02:51:40 >
Klub Delizia bike team Casarsa
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:51:40
458 . 540 PAOLO SANTINI
Moški ITA 02:52:39