Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. KRAS KROS MTB maraton 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. KRAS KROS MTB maraton 2017 Datum:12.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
MEN 18-29-M
2 . 375 ANDREA Bravin Moški ITA UC caprivesi 01:34:41
6 . 350 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:38:18
8 . 1 Tavčar Luka Moški SLO Calcit Bike Team 01:38:43
9 . 192 Mervig Danijel Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 01:38:48
13 . 505 Govekar Matevž Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:40:47
17 . 499 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB 01:41:41
18 . 469 Tauceri Federico Moški ITA SALESE FACTORY TEAM 01:41:55
29 . 284 Uršič Blaž Moški SLO KK Pantal 01:45:00
30 . 353 Ivartnik david Moški SLO energijateam.com 01:45:07
33 . 76 MARCELLO campagnolo Moški ITA feder club trieste 01:45:36
36 . 69 Čibej Aleš Moški SLO KK Ravne 01:46:19
37 . 275 Lavrenčič Mihael Moški ITA SALESE FACTORY TEAM 01:46:22
42 . 485 OMAR Piccolo Moški ITA GCD Pedale Manzanese 01:46:50
43 . 277 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM 01:46:52
44 . 489 Keržan Žiga Moški SLO energijateam 01:46:53
45 . 380 DANIEL Zimmermann Moški Rc Fitstore 24 01:46:55
52 . 506 Klemenčič Miha Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:48:54
54 . 343 Smolnikar Jakob Moški SLO energija team 01:49:03
59 . 374 MIMMO Cantisani Moški ITA ASD SIRINO BIKE 01:50:08
62 . 535 AZZANO DANIELE Moški ITA U.C. CAPRIVESI 01:50:23
63 . 253 Naglič Rok Moški SLO Calcit bike team 01:50:28
65 . 504 Lozar Matjaž Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:50:30
66 . 379 FILIP princi Moški ITA ki.co.sys 01:50:52
67 . 440 MATTIA Castellani Moški ITA ASD Team Friuli-Sanvitese 01:51:08
68 . 493 MAURO Gubana Moški ITA Gs azzida valli del natisone 01:51:10
69 . 119 Hirci Jernej Moški SLO KK Završnica 01:51:33
73 . 497 Zupančič Peter Moški SLO Calcit bike team 01:51:44
74 . 326 Torroni Andrea Moški ITA Ki.Co.Sys Team 01:51:45
78 . 22 NICOLA Bettin Moški ITA TEAM ZEROBIKE 01:52:15
79 . 492 CRISTOS Ferencak Moški SLO Bike shop 01:52:18
86 . 276 LUKA Homovec Moški SLO 01:53:26
88 . 283 JERNEJ Kert Moški SLO Masaker factory racing 01:53:56
93 . 303 Slabanja Matic Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:54:29
98 . 273 Štajnar Mihael Moški SLO Calcit bike team 01:54:44
99 . 518 Skuk Luka Moški SLO radenska as 01:54:45
111 . 173 Pečnik Teo Moški SLO KK Ravne na Koroškem 01:56:34
128 . 252 JURE Renat Moški SLO 01:59:04
141 . 507 Klemenčič Jakob Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:59:53
143 . 194 Dagri Alberto Moški ITA A.s.d. Gruppo generali trieste 02:00:07
146 . 83 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 02:00:22
147 . 118 Lakota Luka Moški SLO KK Završnica 02:00:38
149 . 210 DANIEL ZAMPARUTTI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:01:01
151 . 59 Leskovšek Timotej Moški SLO KD Hrastnik 02:01:16
152 . 47 FABIO Toffanin Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 02:01:17
153 . 410 Podrecca Matteo Moški ITA Trivium - Froggy Line Team 02:01:18
158 . 354 MARCO Zanette Moški ITA 02:01:54
174 . 211 MARCO CANCIAN Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:03:11
179 . 185 Jagodič Tilen Moški SLO Calcit bike team 02:03:44
195 . 344 SIMONE sandri Moški ITA Team Eppinger 02:05:27
199 . 407 WAYER BENJAMIN Moški ITA U.C. Caprivesi 02:05:39
212 . 247 MATIJA Humar Moški SLO 02:07:18
219 . 463 ANDREA ZANET Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 02:08:32
227 . 214 FRANCESCO ZANNIER Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:09:27
230 . 215 MICHAEL SCOTTI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:34
232 . 213 NICOLA CAMPANIELLO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:11:03
237 . 120 Dolenšek Anže Moški SLO KK Završnica 02:11:37
251 . 115 Marot Blaž Moški SLO Pohorc-Ufa.si 02:13:09
252 . 438 TOMAI Marega Moški ITA Beerbanty factory racing 02:13:10
267 . 405 MORRIS Codarin Moški ITA ASD I Draghi 02:15:38
271 . 95 Persoglia Manuel Moški ITA U.C. Caprivesi 02:15:56
272 . 78 De Sabbata Daniele Moški ITA Team Zerobike 02:16:00
274 . 349 JURE Krajnc Moški SLO 02:16:07
291 . 363 ANTONIO Toffolutti Moški ITA Fun bike 02:17:57
295 . 280 Fatorić Davide Moški CRO BK Novigrad 02:18:30
300 . 388 KLEMEN Zimic Moški SLO 02:19:14
321 . 359 DAVID Škorjanc Moški ITA 02:21:47
327 . 338 MARCO FLORIO Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 02:22:36
332 . 394 IVAN Cernic Moški ITA 02:22:46
336 . 68 Zorman Tadej Moški SLO Energijateam.com 02:23:16
337 . 201 DIEGO sulini Moški ITA MBC Trieste 02:23:23
361 . 121 Razingar Matej Moški SLO KK Završnica 02:28:00
363 . 132 Sodnik Damjan Moški SLO 02:28:57
375 . 49 CESARE tonizzo Moški ITA rolling riders 02:29:56
387 . 404 DANIEL Mian Moški ITA 02:32:35
425 . 216 RICCARDO TUBARO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:42:48
460 . 52 MICHELE parussini Moški ITA 02:52:57
464 . 225 RICCARDO LIVA Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:54:05
466 . 187 DAVOR Krušvar Moški SLO 02:56:23
DNF 358 MASSIMO Minca Moški ITA Mbc Trieste --
DNF 165 Deželak Denis Moški SLO --
MEN 30-39-M
1 . 444 DIEGO Cargnelutti Moški ITA team wilier 01:34:37
3 . 250 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit bike team 01:35:44
4 . 521 Lovše Matej Moški SLO TUŠ Team 01:35:52
5 . 523 Belak Jure Moški SLO Calcit Bike Team 01:37:54
7 . 522 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 01:38:31
10 . 340 CLAUDIO Cucinotta Moški ITA Team Sportway 01:39:35
12 . 458 Bole Miran Moški ITA Team Eppinger 01:40:05
16 . 519 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL 01:41:32
23 . 97 NEZNANI Neznai Moški SLO 01:43:30
25 . 498 Budin Matjaž Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:43:44
32 . 413 DANIELE Collenz Moški ITA U.C.Caprivesi 01:45:17
34 . 158 Udovič Aleš Moški SLO MATIC YEAR 30 01:45:49
35 . 70 Klančnik Janez Moški SLO TriPustolovec 01:46:13
41 . 298 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 01:46:35
46 . 102 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam 01:47:08
47 . 12 Zajc Robert Moški SLO 01:47:09
48 . 3 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:47:19
50 . 400 Mataruga Aleksandar Moški CRO 01:48:40
53 . 278 Pahor Sebastjan Moški SLO KK Izvir Vipava 01:48:59
58 . 414 Ločnikar Martin Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:49:55
61 . 335 STEFANO armellin Moški ITA a.s.d. la roccia team 01:50:20
71 . 332 LORENZO Bresich Moški ITA XC TEAM Trieste ASD 01:51:40
76 . 339 PAOLO Fedrigo Moški ITA asd federclub trieste 01:52:09
80 . 31 PAOLO Pradella Moški ITA Zero5 bike team 01:52:32
82 . 544 Vodopivec Luka Moški SLO MTB KLUB ČRNI VRH 01:52:57
83 . 129 Tušar Matej Moški SLO MBK Črni Vrh 01:53:05
89 . 391 NEZNANI Neznai Moški 01:54:03
96 . 398 Vidovic Sasa Moški CRO Bk Grobnik 01:54:35
97 . 408 ANDREA BULFONI Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 01:54:43
102 . 371 MATTEO Pagano Moški ITA MBC trieste 01:54:54
107 . 160 DEJAN GAŠPERŠIČ Moški SLO 01:56:05
109 . 125 Prešeren Jure Moški SLO KK Završnica 01:56:23
113 . 425 NEZNANI Neznai Moški ITA 01:57:25
116 . 490 DEJAN PETRIC Moški SLO SPORT R.SI 01:57:36
120 . 393 TOMAS cudiz Moški ITA 01:58:08
123 . 7 Jeram Damjan Moški SLO MBK Crni vrh 01:58:11
124 . 240 OMAR Sguerzi Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 01:58:26
134 . 443 FABIO BENEDET Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 01:59:16
135 . 85 Oman Matic Moški SLO H2OMAN KD Sencur 01:59:20
136 . 288 Marn Miha Moški SLO INFINITI 01:59:23
145 . 171 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 02:00:17
150 . 426 GIAN Toffolo Pietro Moški ITA Pedale Ronchese 02:01:07
159 . 452 MATEJ Korent Moški SLO 02:01:56
161 . 159 Mikuš Tomaž Moški SLO KK PANTAL 02:02:02
162 . 392 NEZNANI Neznai Moški 02:02:06
163 . 33 IVAN Lukačić Moški CRO KBBXS adrenalina 02:02:07
166 . 431 ROCCO Quintana Moški ITA Avis Gld 02:02:18
169 . 536 DANIELE CORONA Moški ITA 02:02:24
172 . 43 MAURO BRUNI Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:03:06
175 . 123 Grilc Rok Moški SLO KK Završnica 02:03:13
177 . 330 ANDREJ Sterle Moški SLO 02:03:24
178 . 220 FABIO TREVISAN Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:03:32
182 . 432 NEZNANI Neznai Moški 02:03:53
187 . 34 Svitić Dean Moški CRO KBBXS adrenalina 02:04:53
188 . 328 Babić Đulijano Moški CRO 02:04:54
190 . 289 ALEŠ Obreza Moški SLO ŠD Infiniti 02:05:03
193 . 514 FRANCESCO Apré Moški ITA Team zerobike 02:05:13
196 . 348 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl 02:05:28
198 . 131 KLEMEN Mikolič Moški SLO MATIC YEAR 30 02:05:32
200 . 496 Konič Sebastjan Moški SLO Calcit bike team 02:05:45
202 . 473 Komen Danijel Moški CRO BK CAMPETTO 02:06:17
204 . 57 CHRISTIAN PRAMPARO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:06:22
209 . 235 DENIS GIACOMUZZI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:06:50
210 . 470 Jazbec Matija Moški SLO 02:07:10
211 . 20 MATTEO SARDI Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:07:16
213 . 297 Kavčič Jure Moški SLO KK Završnica 02:07:21
215 . 155 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 02:07:59
216 . 420 KRISTIJAN VOŠĆAN Moški CRO 02:08:03
220 . 453 Maher Matej Moški SLO MTB GOrtina 02:08:37
221 . 334 MAURO CASAGRANDE Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 02:08:46
222 . 397 Slavić Paulo Moški CRO Bk-opatija 2010 02:09:01
223 . 142 MICHELE SANAPO Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:09:03
224 . 188 MATJAŽ Uršič Moški SLO 02:09:06
225 . 403 MAURO Piovesan Moški ITA uc caprivesi 02:09:16
228 . 313 FAVE DELLE GIOVANNI Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 02:09:38
231 . 206 NICOLA SANTIN Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:43
233 . 122 Blatnik Žiga Moški SLO KK Završnica 02:11:19
238 . 361 Hrvatin Darko Moški CRO BK-BUZET 02:11:41
246 . 517 MATEJ Perdec Moški SLO 02:12:55
253 . 84 MARCO Cinello Moški ITA Team ZeroBike 02:13:46
256 . 148 Grizon Daniele Moški ITA MBC Trieste 02:14:01
259 . 308 Tomsic Jani Moški SLO 02:14:06
260 . 183 BORUT Gregorčič Moški SLO KD Zverinice 02:14:12
264 . 219 ELVIS HUTA Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 0.09375
268 . 365 ALEŠ Urdih Moški SLO NMV Team 02:15:46
275 . 66 Pretnar Luka Moški SLO 02:16:12
277 . 228 RAFFAELE TONELLO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:16:17
278 . 36 Sobot Filip Moški CRO KBBXS adrenalina 02:16:18
279 . 181 CARLO Mascia Moški ITA ASD Running World 02:16:27
287 . 200 DAMIR Oražem Moški SLO 02:17:22
289 . 91 MARCO Dudine Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:17:38
292 . 140 GENNARO COSENZA Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:18:08
293 . 306 UROŠ Černe Moški SLO One to One 02:18:14
303 . 227 LUCA LIZZI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:19:35
311 . 23 MASSIMO SCUDIERO Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:21:05
312 . 395 MAURO TORNAMBE Moški ITA 02:21:11
314 . 373 ERIK Frandoli Moški ITA Mbc trieste 02:21:16
315 . 146 Jeraj Jure Moški SLO JURENTA 02:21:20
323 . 223 GABRIELE PORRELLI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:22:08
325 . 450 MOSE' biasotto Moški ITA team zerobike 02:22:11
333 . 218 SILVESTRO GUARINO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:23:01
334 . 144 CRISTIAN Makuc Moški ITA Beerbanty Factory Racing 02:23:04
340 . 429 YURI Raffaglio Moški ITA 02:24:04
341 . 107 FABIO Costanzo Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:24:27
345 . 241 Atanasić Andrej Moški CRO BK Novigrad 02:25:47
347 . 239 NICOLA CAU Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:26:32
348 . 100 SIMON Kalan Moški SLO MATIC YEAR 30 02:26:34
349 . 396 NICOLA Morsut Moški ITA Jalmicco Triathlon 02:27:04
350 . 255 Šubic Klemen Moški SLO 02:27:05
352 . 439 RENATO Orzan Moški ITA Team bike leon 02:27:25
356 . 401 PAVAO Sabalic Moški CRO Bk Grobnik 02:27:53
357 . 282 Šmid Miran Moški SLO 02:27:54
358 . 87 MARKO Balantič Moški SLO 02:27:55
366 . 329 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK Team RODEO 02:29:08
367 . 366 GREGOR HUMAR Moški SLO 02:29:09
368 . 234 MAURO BIANCO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:29:12
371 . 111 GABRIELE Sattolo Moški ITA asd rolling riders 02:29:18
373 . 336 IVAN CAPRIOLI Moški ITA a.s.d. la roccia team 02:29:40
377 . 141 MARCO PEROSA Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:30:16
378 . 13 GABRIJEL VIDMAR Moški SLO 02:31:31
381 . 462 NICOLA Boletig Moški ITA Danieli 1914 cycling team 02:31:40
390 . 333 MICHELE DORIGO Moški ITA ASD LA ROCCIA TEAM 0.10625
402 . 483 Sabadin Viktor Moški CRO BK UMAG 02:37:30
408 . 65 SINIŠA Sirar Moški SLO 02:39:34
409 . 32 ANDRAŽ Fakuč Moški SLO 02:39:35
415 . 124 Nemec Tomaž Moški SLO Kk Završnica 02:41:24
423 . 101 BORUT Logar Moški SLO 02:42:41
426 . 302 MAURO Ierdi Moški ITA NiùTeam 02:42:52
427 . 221 FLAVIO TREVISAN Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:42:54
433 . 301 FLAVIO Paiaro Moški ITA NiùTeam 02:44:42
438 . 537 Zupan Matej Moški SLO SD Utrip 02:46:42
441 . 46 SILVIO Minuz Moški ITA G.s. cicli Olympia 02:47:42
448 . 488 DENIS Paliska Moški SLO MTB Slavnik 02:48:50
456 . 399 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 02:52:30
457 . 383 MICHELE Gardin Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:52:37
461 . 30 FEDERICO torelli Moški ITA xc team trieste asd 02:53:06
463 . 92 MICHELE Lenardon Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:53:53
465 . 224 FEDERICO LIVA Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:54:09
488 . 145 BORUT Obid Moški SLO 03:07:19
492 . 321 Sambt Goran Moški SLO KD Raketa 03:10:51
494 . 534 Golič Matjaž Moški SLO 03:14:10
495 . 533 ZVONKO GOLOB Moški SLO 03:14:10
500 . 543 GIAN PICCOLO ANDREA Moški ITA MTB YERO ASFALTO 03:23:41
501 . 460 GORAN HRVATIN Moški SLO BK BUZET 03:24:26
506 . 274 CHRISTOPH Fiedler Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 03:41:04
508 . 541 DRAGAN BOSNJOLI Moški SLO 03:51:59
DNF 60 MATIJA praprotnik Moški SLO AMKK Ales.ca-racing --
DNF 6 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ --
DNF 268 MATTEO Fornasier Moški ITA --
DNF 128 TINE Borovnik Moški SLO --
DNF 195 ALESSANDRO Morsut Moški ITA asd I draghi --
DNF 167 FABIO sgambati Moški ITA xc team --
DNF 369 FEDERICO Marsonet Moški ITA BIKE AIR RACE TEAM --
DNF 528 JAN GRUDINA Moški SLO --
DNF 304 Kožuh Boštjan Moški SLO Kd Melamin --
DNF 480 EMANUELE SANTIN Moški ITA --
MEN 40-49-M
11 . 189 ALBERTO FILOSI Moški ITA ASD RADICAL BIKERS 01:39:55
14 . 314 DIEGO MINIERI Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 01:41:15
15 . 184 Breški Uroš Moški SLO kk DJAK 01:41:23
19 . 26 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 01:42:10
20 . 19 GIAN FABBRONI LUCA Moški ITA TEAM ZEROBIKE 01:42:47
21 . 292 Karadža Petar Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:42:53
22 . 406 Gava Alessandro Moški ITA Ki.CO.SYS. TEAM 01:43:29
24 . 501 Boškin Aleš Moški SLO MBK sportR.si 01:43:42
26 . 300 Erjavec Rok Moški SLO ŠD Tinje 01:43:45
27 . 86 Blaznik Robert Moški SLO MBK sportR.si 01:43:51
28 . 258 Kukovič Jure Moški SLO zip vit - pro adventure 01:44:41
38 . 133 Iskra Tomi Moški SLO KD Brda 01:46:27
40 . 305 Smovnik Matjaž Moški SLO MTB Gortina 01:46:34
51 . 322 RICCA Della Claudio Moški ITA ZeroBike 01:48:46
57 . 478 Konc Gorazd Moški SLO KK Kranj 01:49:44
60 . 2 MICHELE Pittacolo Moški ITA TRIVIUM-FROGGY TEAM 01:50:18
70 . 299 Kampuš Boris Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 01:51:35
72 . 319 CARLO MARSI Moški ITA Xc team Trieste asd 01:51:41
75 . 491 FABRIZIO ZOSSI Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 01:51:46
77 . 257 Nemeček Dejan Moški SLO ŠD Proadventure Zipvit sport 01:52:14
81 . 415 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKE REPUBLIC 01:52:35
84 . 177 ANDREA Pantarotto Moški ITA Asd Wild Purcit 01:53:10
85 . 96 KOKA Kuzmin Moški SLO Bike shop Šempeter 01:53:14
87 . 376 RENZO Maniacco Moški ITA Beerbanty Factory Racing 01:53:51
90 . 342 SAMO Gomboc Moški SLO KK Djak 01:54:12
91 . 342 DEAN Kralj Moški ITA MBC TRIESTE 01:54:12
92 . 472 ANDREA PURINANI Moški ITA TRIESTE 01:54:26
94 . 356 LORENZO COCEANO Moški ITA TEAM BIKE LEON 01:54:31
100 . 243 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 01:54:46
101 . 147 MANUELE ROTTI Moški ITA BORA MULTISPORT 01:54:53
103 . 175 LUCA Giugovaz Moški ITA FEDERCLUB 01:55:11
104 . 377 STEFANO Mazgon Moški ITA Beerbanty Factory Racing 01:55:25
106 . 166 BOJAN Ziherl Moški SLO Proloco Scott 01:55:34
110 . 434 CHRISTIAN BRESSAN Moški ITA Team Granzon 01:56:29
112 . 430 MICHELE Piccinin Moški ITA Avis GLS 01:56:41
115 . 93 NATALINO Toller Moški ITA Speedy Bike 01:57:34
117 . 337 CRISTIANO CORTELLA Moški ITA A.S.D. LA ROCCIA TEAM 01:57:48
119 . 104 PERIC Marko Moški SLO Kolesarsko društvo BRDA 01:57:56
121 . 246 Petan Uroš Moški SLO One to One 01:58:09
125 . 318 ANDREA pertan Moški ITA mbc trieste 01:58:34
126 . 29 MORGAN Bergamasco Moški ITA Spiquy Team 01:58:56
133 . 74 RAOUL Boscarol Moški ITA Mbc trieste 01:59:15
137 . 63 ANDREA Micoli Moški ITA Ki.co.sys Team 01:59:24
138 . 143 MICHELE FABRIS Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 01:59:29
139 . 423 GIANFRANCO Paladino Moški ITA Pedale Ronchese 01:59:44
140 . 56 ALESSANDRO BIZZOTTO Moški ITA A.S.D. COTTUR TRIESTE 01:59:46
144 . 447 STEFANO Dessanti Moški ITA ASD Trieste Team Bike 02:00:08
148 . 287 Bencek Primož Moški SLO KD Alpe SiS 02:00:57
156 . 157 MASSIMO FABBRO Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 02:01:42
157 . 62 ANDREA Giusto Moški ITA 1919 solighetto 02:01:53
164 . 290 MITJA Epšek Moški SLO KK Ravne 02:02:08
165 . 341 ALESSANDRO Bartolich Moški ITA MBC TRIESTE 02:02:09
170 . 539 PAOLO VIRGILIO Moški ITA BORAMULTISPORT 02:02:25
173 . 381 ALESSIO Pizzoni Moški ITA Beerbanty Factory Racing 02:03:07
181 . 11 Oražem Aleš Moški SLO kd alpe sis 02:03:52
185 . 27 Zotti Ivan Moški ITA bike&run 02:04:17
186 . 110 MASSIMILIANO Lombardi Moški ITA MBC Trieste 02:04:26
189 . 422 ENRICO Devivo Moški ITA Ad pedale ronchese 02:04:56
191 . 16 DANIELE Iurissevich Moški ITA MBC Trieste 02:05:10
192 . 538 TOMAZ OVEN Moški SLO 02:05:11
203 . 230 FRANCESCO BIASUTTO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:06:19
206 . 436 DINO Pavan Moški ITA A.s.d. Team bike leon 02:06:29
207 . 378 IGOR Medeot Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 02:06:31
208 . 61 MASSIMO Peretto Moški ITA Team zerobike 02:06:46
214 . 114 JANKO JABLANSCEK Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:07:31
226 . 5 Simčič Marijan Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:09:21
229 . 212 MASSIMO CESARATTO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:10:29
239 . 361 BRUNO Beggi Moški ITA WILD PURCIT TEAM 02:11:41
240 . 130 DEJAN Paravan Moški SLO Triatlon klub Ajdovščina 02:11:42
241 . 25 ANDREA Blasi Moški ITA Xc team trieste 02:11:53
243 . 524 Leban David Moški SLO Izvir Vipava 02:12:00
244 . 295 MATEVŽ Rozman Moški SLO DIAVOLO 02:12:07
245 . 527 TOMAZ CESNIK Moški SLO 02:12:28
248 . 411 FABIANO STEFANUTO Moški ITA TEAM ZERO BIKE 02:12:58
249 . 510 ROBERTO bardelle Moški ITA bike club 2000 02:13:07
250 . 21 GIULIANO TORRESAN Moški ITA 02:13:09
255 . 109 CHRISTIAN PUNTAFERRO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:13:51
257 . 513 PAOLO salamon Moški ITA sc santa lucia di piave 02:14:03
262 . 471 NENAD Rubeša Moški CRO BK CAMPETTOP 02:14:19
263 . 126 Hirci Uroš Moški SLO KK Završnica 02:14:46
265 . 345 PIERO boldrini Moški ITA MBC Trieste 02:15:28
266 . 327 PIETRO Zupancich Moški ITA Elettra sincrotrone dilettantistica 02:15:33
270 . 448 MICHELE LEO Moški ITA ASD TRIESTE TEAM BIKE 02:15:50
273 . 112 NEVJO Zavadlav Moški ITA 02:16:06
276 . 279 NIKO Golob Moški SLO 02:16:13
283 . 90 LORENZO Sossi Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:17:10
285 . 169 STEFANO VIATORI Moški ITA AVIS GLS 02:17:18
286 . 150 FEDERICO Fontana Moški ITA Individuale 02:17:19
294 . 285 Hrastnik Aleš Moški SLO 02:18:22
296 . 82 SVEN Leban Moški SLO Kolesarsko drustvo KM 02:18:59
297 . 40 RAFFAELE Vicil Moški ITA ASD GC Mogliano Veneto 02:19:02
298 . 191 TIZIANO ERMACORA Moški ITA 02:19:09
299 . 190 ALESSANDRO ZUCCHIA Moški ITA 02:19:10
301 . 291 MITJA Korat Moški SLO ŠD Jekleni 02:19:20
302 . 254 GORAZD Štrukelj Moški SLO KK DJAK 02:19:31
304 . 15 ENZO Federico Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 02:20:08
305 . 164 ALEŠ Klovar Moški SLO 2simpl 02:20:11
306 . 51 ANDREA mattiussi Moški ITA 02:20:13
313 . 346 PAOLO Demichele Moški ITA MBC Trieste 02:21:13
316 . 269 MANUEL Kovic Moški ITA Krasko pivo trail 02:21:26
317 . 270 KRISTIAN tommasi Moški ITA Krasko Pivo Trail 02:21:27
318 . 459 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 02:21:39
322 . 529 MASSIMILIANO ANTONELLO Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 02:22:00
324 . 286 BOŠTJAN Jordan Moški SLO ŠD Policist 02:22:10
328 . 360 LORENZO Tissini Moški ITA Gold Mountain Bikers 02:22:37
329 . 455 MICHELE TREVISAN Moški ITA 02:22:39
330 . 271 MICHELE Putzolu Moški ITA Krasko pivo trail 02:22:40
335 . 500 Bilić Loris Moški ITA Adrenalina MTB 02:23:12
338 . 456 Budimir David Moški SLO UFA.SI 02:23:25
351 . 244 KAISER REN ANDREA Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:27:24
353 . 89 DENIS Riosa Moški ITA Cral Trieste Trasporti 02:27:37
354 . 259 ALESSANDRO Tarallo Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:27:44
355 . 526 TOMAZ RESETA Moški SLO 02:27:52
359 . 484 DOMEN LANGERHOLC Moški SLO 02:27:57
360 . 263 GIANLUCA presot Moški ITA krasko pivo trail 02:27:59
379 . 105 ENRICO Ukmar Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:31:31
382 . 205 AIELLO ALESSANDRO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:32:06
386 . 54 KRISTJAN Kobal Moški SLO 02:32:22
388 . 178 MICHELE Pressacco Moški ITA Asd Teamfriuli 02:32:52
391 . 67 GRAZIANO blasi Moški ITA 02:33:09
395 . 245 UROŠ Ahačič Moški SLO TKO Tržič 02:36:18
396 . 71 FULVIO Pittao Moški ITA Individuale 02:36:31
400 . 237 MARCO CASARSA Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:37:03
404 . 370 ANDREA Manzin Moški ITA Mbc Trieste 02:38:42
413 . 502 NEZNANI Neznai Moški 02:40:47
414 . 28 STEFANO cuk Moški ITA asd cottur 02:40:58
417 . 357 MARCO Mizzon Moški ITA Bike and Run 02:41:51
418 . 347 BOŠTJAN Kenda Moški SLO 02:41:54
419 . 331 Miloš Kokole Moški SLO 02:42:05
421 . 312 DANIEL STEIN Moški ITA 02:42:29
422 . 530 EMILIANO ZANNIER Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 02:42:38
429 . 317 Štefan Igor Moški SLO 02:43:25
430 . 208 ANGELO MIROLO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:07
431 . 209 STEFANO TONEGUZZO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:37
436 . 382 FEDERICO Turolo Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 02:46:32
437 . 503 SAMO Pobolšar Moški SLO 02:46:40
439 . 385 FLAVIO Ladisa Moški ITA ASD Bike & Run Gorizia 02:47:05
440 . 387 MAURO TOMMASI Moški ITA Krasko pivo trail 02:47:22
442 . 437 MAURO Bregant Moški ITA Team bike leon 02:47:45
443 . 307 UROŠ ribič Moški SLO TKO - PD Tžič 02:47:47
444 . 163 MASSIMIGLIANO gruden Moški ITA 02:48:10
447 . 427 ANDREA Masetti Moški ITA 02:48:46
450 . 162 ROBIS zuzek Moški ITA 02:49:47
451 . 14 Krivec Bojan Moški SLO 02:49:51
454 . 48 DAVIDE barini Moški ITA MBC Trieste 02:52:27
455 . 265 RAFFAELLO Tropeano Moški ITA Krasko pivo trail 02:52:28
462 . 72 MICHELE Gon Moški ITA Depolas 02:53:24
467 . 236 GABRIELE GRI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:56:42
469 . 264 PATRICK Romanotto Moški ITA Krasko pivo trail 02:57:02
470 . 198 ROBERTO Ipavec Moški ITA Collio bike team 02:57:32
472 . 416 PAOLO Starc Moški ITA ASD Alabarda Bike Team 02:57:58
476 . 261 PAOLO Cechet Moški ITA KRASKO PIVO TRAIL 03:00:14
479 . 153 FRANCESCO Aranzi Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON 03:01:00
483 . 323 STEFANO Battiston Moški ITA Bikeair race team 03:05:19
484 . 311 MARCO Klemse Moški SLO XC TEAM 03:06:44
485 . 116 MAURO Gulin Moški ITA 03:07:10
489 . 108 LUCA Tomasetig Moški ITA 03:07:48
493 . 532 TADEJ GOSAK Moški SLO 03:13:05
496 . 77 BORUT Peršič Moški SLO 03:16:04
497 . 386 FEDERICO Ticozzi Moški ITA ASD Bike & Run Gorizia 03:18:41
503 . 542 ZORAN BO[NJAK Moški SLO 03:31:40
504 . 475 ALFREDO Benić Moški CRO BK CAMPETTO 03:35:24
505 . 174 LORENZO Irmi Moški ITA 03:40:57
507 . 135 FABRIZIO Mastrangelo Moški ITA 03:48:56
DNF 249 Martinjaš Aljoša Moški SLO Calcit bike team --
DNF 266 FABIO Battistuta Moški ITA krasko pivo trail --
DNF 134 FABRIZIO Bolzicco Moški ITA --
DNF 451 FABIO bandi Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI --
DNF 435 BRUNO Battini Moški ITA XC team Trieste ASD --
DNF 267 FRANCESCO Cecconi Moški ITA Roero bikers --
DNF 4 Križnič Srečko Moški SLO DEŠ FLEŠ --
DNF 351 ALEŠ ipavec Moški SLO kk izvir vipava --
DNF 106 MASSIMILIANO PALMIERI Moški ITA ASD RUNNING WORLD --
DNF 156 RICCARDO Cicciarella Moški ITA team granzon --
DNF 231 FEDERICO DAZZAN Moški ITA MTB ZERO ASFALTO --
DNF 232 STEFANO GORASSO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO --
DNF 352 ANDREJ Mrak Moški SLO --
DNF 454 PAOLO GIUDICI Moški ITA --
MEN 50-59-M
39 . 509 MICHELE Feltre Moški ITA Bike club 2000 01:46:32
49 . 55 Kuret Iztok Moški SLO KD Alpe SiS 01:48:16
55 . 117 GIULIO Dagiat Moški ITA Vigili del Fuoco Pordenone 01:49:35
56 . 433 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:49:44
64 . 531 Braidot Mauro Moški ITA U.C. Caprivesi 01:50:29
95 . 364 Marassi Giovanni Moški ITA Asd AZZIDA 01:54:34
108 . 474 Zupan Tine Moški SLO scott team 01:56:08
114 . 182 MAURO BASTIANI Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE SCAT CAPPONI 01:57:32
118 . 186 Murgelj Matjaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:57:52
122 . 482 Roland Maier Moški RC Feld am See 01:58:10
127 . 256 Boben Aleš Moški SLO MTB Trbovlje/mtb.si 01:59:03
129 . 367 PIER Pitton Giorgio Moški ITA bike&run Gorizia 01:59:05
130 . 294 Conte Rudy Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 01:59:08
132 . 315 Stirpe Massimo Moški ITA ASD 3 STARS 01:59:14
142 . 325 MASSIMO Conti Moški ITA MBC Trieste 01:59:54
154 . 409 SERGIO Ticich Moški ITA MBC Trieste 02:01:25
155 . 520 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKETEAM 02:01:34
160 . 75 DANIELE roman Moški ITA feder club trieste 02:01:58
171 . 477 GIUSEPPE bianco Moški ITA jesolo 88 team 02:02:56
176 . 508 LUIGI Orsettig Moški ITA Danieli 02:03:18
183 . 10 ALESSANDRO bogo Moški ITA 02:04:06
184 . 45 LIVIO Turitto Moški ITA MBC Trieste 02:04:16
194 . 511 CLAUDIO tominovi Moški ITA bike club 2000 02:05:21
197 . 418 Radmanović Dario Moški SLO mtb ISTRA BIKE Pazin 02:05:29
201 . 372 MARIO Ferfoglia Moški ITA Mbc Trieste 02:05:59
205 . 64 MAURIZIO germani Moški ITA MBC Trieste 02:06:25
217 . 24 PAOLO Sgrazzutti Moški ITA ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 02:08:05
218 . 203 BRUNO CORDA Moški ITA ASD TRIVIUM 02:08:06
234 . 512 MASSIMILIANO Preghenella Moški ITA dlf Udine 02:11:29
235 . 324 Brancati Giuliano Moški ITA Caprivesi 02:11:32
236 . 37 MICHELE MANIERO Moški ITA U.C. CAPRIVESI 02:11:33
247 . 446 SILVANO LEGHISSA Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:12:56
254 . 476 MAURIZIO DORIGO Moški ITA JESOLO 02:13:47
261 . 362 DOMENICO Mulè Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:14:16
281 . 79 PAOLO Bacilo Moški ITA MBC Trieste 02:16:29
282 . 468 CLAUDIO VITTURI Moški ITA 02:17:07
284 . 81 EZIO Marassi Moški ITA Beerbanty R.F. 02:17:11
288 . 8 GIULIO Manfrin Moški ITA U.C. Caprivesi 02:17:33
290 . 449 Candito Gabriele Moški ITA 02:17:53
308 . 248 DENIS Denis Moški SLO mtbSlavnik-Djak 02:20:38
310 . 466 ENZO MIRCO Moški ITA JESOLO TEAM 02:21:02
319 . 73 FRANCO Grassi Moški ITA 02:21:40
320 . 441 CLAUDIO coslovich Moški ITA mbc trieste 02:21:46
339 . 103 MAURO Peteani Moški ITA 02:23:50
343 . 355 FRANCESCO Pittini Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 02:24:42
344 . 113 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 02:24:54
364 . 80 PIERLUIGI Digovich Moški ITA MBC Trieste 02:29:00
369 . 419 DAVOR Zorko Moški CRO MTB Istra Pazin 02:29:16
370 . 199 LUCA Ceretti Moški ITA Alpin Bike Mossa 02:29:17
372 . 412 DIEGO ferluga Moški ITA individuale 02:29:31
374 . 242 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 02:29:48
376 . 53 CLAUDIO Stefanucci Moški ITA 02:29:59
380 . 58 FABRIZIO MILLOVAZ Moški ITA SC COTTUR ASD 02:31:35
383 . 233 SERGIO MONGIAT Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:32:09
384 . 293 DAMIJAN Kovšca Moški SLO V sredo ob petih 02:32:10
385 . 479 PAOLO russignan Moški ITA 02:32:11
389 . 39 PIERINO TRUCCOLO Moški ITA BPM MAX DAMILL 02:32:57
392 . 525 STEFANO FELLUGA Moški ITA 02:34:12
393 . 272 STEFANO Putzolu Moški ITA krasko pivo trail 02:34:13
394 . 202 MAURIZIO TERZARIOL Moški ITA ASD TRIVIUM 02:35:23
397 . 161 DUŠAN Majerle Moški SLO Kolesarski klub Črnomelj 02:36:52
399 . 316 ANTONIO PALUMBO Moški ITA ASD TEAM FRIULI SANVITESE 02:37:02
403 . 17 FRANCO CREVATIN Moški ITA nessuna 02:38:40
405 . 99 Blažič Matjaž Moški SLO CUBE team 02:38:53
406 . 18 LUCIO GAMBIN Moški ITA nessuna 02:38:58
407 . 281 Vovk Janez Moški SLO Calcit Bike Team 02:39:03
410 . 310 SERGIO DES Moški ITA DES 02:40:18
412 . 229 MARCO ROSSI Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:40:42
420 . 35 ROBERT Hrelja Moški CRO KBBXS adrenalina 02:42:28
424 . 180 GIANFRANCO BATTISTELLI Moški ITA MBC TRIESTE 02:42:47
428 . 320 ROBERTO Furlan Moški ITA Apd Rigel Casarsa 02:43:14
432 . 217 LINO TUBARO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:44:38
434 . 207 IVAN CENTAZZO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:45:15
435 . 151 FABIO sommavilla Moški ITA xc team trieste 02:45:22
449 . 138 PRESTI Lo Costantino Moški ITA 360 mtB 02:49:19
453 . 390 CARLO Alò Moški ITA Delizia bike team Casarsa 02:51:40
458 . 540 PAOLO SANTINI Moški ITA 02:52:39
468 . 226 MAURO CASONATO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:56:49
474 . 495 ANDREA ZACCHEI Moški ITA TEAM TRIESTE 02:59:20
475 . 368 Moimas Stefano Moški ITA ichona bike 03:00:14
480 . 50 ROBERTO cividin Moški ITA 03:02:16
481 . 487 RANIERI ZUCCARO Moški ITA BORGO 03:02:45
482 . 204 FORTUNATO DURAT Moški ITA ASD TRIVIUM 03:04:02
486 . 402 PAOLO Vinzi Moški ITA 03:07:11
487 . 196 FRANCO GAVA Moški ITA PIERO BICYA TEAM 03:07:14
490 . 260 GIULIANO Baldo Moški ITA Krasko pivo trail 03:08:21
498 . 384 GUIDO BAISSERO Moški ITA ASD Bike & Run Gorizia 03:22:52
502 . 149 GIULIANO Rosini Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 03:26:40
DNF 38 ANDREA Iacaz Moški ITA s.c. Gino Bartali --
DNF 428 EMILIO CICCIARELLA Moški ITA GRANZON - MONFALCONE --
DNF 136 FABIO Giandon Moški ITA ASD Alpe Strà --
DNF 94 STEFANO Borghi Moški ITA Vulkan --
DNF 515 ANDREA angeli Moški ITA G.C. DEL FRIULI VENEZIA GIULIA --
DNF 309 LUIGI Onali Moški ITA DES --
DNF 545 DAVIDE Staffetta Moški ITA --
DNF 467 MASSIMO MARANGONI Moški ITA FREE BIKE --
MEN 60+-M
105 . 176 LUCIANO LIVON Moški ITA TRIVIUM-FROGGY TEAM 01:55:32
167 . 481 GIOVANNI RLAIBAN Moški ITA 02:02:19
180 . 193 FRANCO MERVIG Moški ITA ASD Gradisca d\'Isonzo Team 02:03:46
258 . 251 KAREL bizjak Moški SLO bišport 02:14:04
307 . 9 MAURIZIO Zotti Moški ITA U.C. Caprivesi 02:20:26
326 . 465 FRANCO GRI Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 02:22:18
331 . 222 ENRICO CIRAOLO Moški ITA MTB ZERO ASFALTO 02:22:41
342 . 41 CLAUDIO SQUIZZATO Moški ITA BPM MAX DAMILL 02:24:31
346 . 98 DANIELE Sandri Moški ITA Gruppo Vulkan mtb 02:26:14
401 . 464 WALTER sanzin Moški gruppo vulkan trieste cai sag 02:37:16
416 . 296 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 02:41:49
445 . 179 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA 02:48:15
446 . 389 RENZO Rubert Moški ITA Delizia bike team Casarsa 02:48:41
452 . 170 Rogan Franc Moški SLO ŠRK Velenje 0.11875
478 . 262 MAURIZIO grubelli Moški ITA krasko pivo trail 03:00:31
WOMEN-Ž
131 . 197 Guidolin Nicol Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 01:59:09
168 . 154 Anderluh Natalija Ženski SLO 02:02:21
242 . 457 Zavrl Maja Ženski SLO POHORC-UFA.SI 02:11:59
269 . 486 Petronio Isabel Ženski SLO AMD BELI KAMEN 02:15:49
280 . 44 GIULIANA PLEHAN Ženski ITA MBC Trieste 02:16:28
309 . 442 DEBORAH zidarich Ženski ITA MBC Trieste 02:20:43
362 . 445 MARINA ARTICO Ženski ITA A.S.D. PEDALE GEMONESE 02:28:44
365 . 421 BARBARA Duse Ženski ITA Alabarda Bike Team Trieste 02:29:06
398 . 88 Podpečan Ana Ženski SLO Calcit bike team 02:37:00
411 . 152 DORIS Vescovo Ženski ITA xc team trieste 02:40:38
459 . 127 Šubic Jeločnik Irena Ženski SLO KK Završnica 02:52:47
471 . 417 SUSANNA Marfoglia Ženski ITA ASD Alabarda Bike Team 02:57:58
473 . 494 ANNA BRACCAROLI Ženski ITA 02:58:58
477 . 368 ALEKSANDRA Draškovič Ženski SLO 03:00:14
491 . 238 ELEONORA TRONATI Ženski ITA MTB ZERO ASFALTO 03:10:26
499 . 42 ELISA STEFANONI Ženski ITA BPM MAX DAMILL 03:23:08
DNF 137 MARINA Rasman Ženski ITA --
DNF 139 Plantak Teja Ženski SLO --
DNF 168 MADDALENA MESTRONI Ženski ITA XC TEAM --
DNF 172 ŠPACAPAN META Ženski SLO Kolesarsko društvo BRDA --

Komentarji