Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ISTARSKO PROLJEĆE - ISTRIAN SPRING TROPHY 9.-12.3.2017 2. etapa

Cestno kolesarstvo Tekma:ISTARSKO PROLJEĆE - ISTRIAN SPRING TROPHY 9.-12.3.2017 2. etapa Datum:11.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek
ELITE-M
1 . 65 Mugerli Matej Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP 04:35:38 --
2 . 170 RASMUS POULSEN Guldhammer Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC 04:35:51 00:00:13
3 . 124 Pogačar Tadej Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' 00:00:13
4 . 37 IAN BIBBY Moški JLT Condor 10003471873 JLT '' - '' 00:00:13
5 . 146 GIGER Fabian Moški Swiss National Team 10003691034 SUI 04:36:04 00:00:26
6 . 15 STEPHAN RABITSCH Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 RSW '' - '' 00:00:26
7 . 108 MARC GOOS Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU '' - '' 00:00:26
8 . 22 ANTONIO PARRINELLO Moški ITA GM Europa Ovini 10007132716 GME '' - '' 00:00:26
9 . 66 HERMANN PERNSTEINER Moški AUT Amplatz - BMC 10006838480 AMP 04:36:12 00:00:34
10 . 62 MAREK ČANECKY Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP '' - '' 00:00:34
11 . 168 NIKLAS EG Moški Team Veloconcept 10008670871 TVC 04:36:23 00:00:45
12 . 178 BARTOSZ WARCHOL Moški POL Team Hurom 10006890923 THU 04:36:30 00:00:52
13 . 51 Golčer Jure Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR '' - '' 00:00:52
14 . 17 RICCARDO ZOIDL Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004640725 RSW '' - '' 00:00:52
15 . 1 MATTEO RABOTTINI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' 00:00:52
16 . 12 JIRÍ POLNICKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA 04:36:33 00:00:55
17 . 48 HELMUT TRETTWER Moški DEU WSA Greenlife 10007740984 WSA 04:37:57 00:02:19
18 . 21 DAVIDE PACCHIARDO Moški ITA GM Europa Ovini 10006689546 GME '' - '' 00:02:19
19 . 75 MARKUS FREIBERGER Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782937 TIR 04:38:04 00:02:26
20 . 14 MATIJA KVASINA Moški CRO Team Felbermayr Simplon Wels 10002082450 RSW 04:38:08 00:02:30
21 . 80 CHRISTIAN KOCH Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009774348 LKT 04:38:15 00:02:37
22 . 130 Pavlič Marko Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE6 04:38:29 00:02:51
23 . 112 RUBEN ZEPUNTKE Moški DEU Development Team Sunweb 10007520514 DSU '' - '' 00:02:51
24 . 77 SEBASTIAN SCHÖNBERGER Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' 00:02:51
25 . 123 Penko Izidor Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:02:51
26 . 136 MUSTAFA SAYAR Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK '' - '' 00:02:51
27 . 157 RYOTA NISHIZONO Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10007633274 BGT 04:38:48 00:03:10
28 . 183 MARTIN BOUBAL Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG 04:39:03 00:03:25
29 . 137 JONATHAN DINKLER Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE7 '' - '' 00:03:25
30 . 92 VENANTAS LAŠINIS Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT '' - '' 00:03:25
31 . 196 DMITRII MARKOV Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010879643 OE1 '' - '' 00:03:25
32 . 35 FLORIAN NOWAK Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE2 '' - '' 00:03:25
33 . 198 NIKOLAY CHERKASOV Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009986334 OE1 '' - '' 00:03:25
34 . 102 MIKKEL BJERG Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC '' - '' 00:03:25
35 . 5 DAVIDE MUCELLI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' 00:03:25
36 . 2 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT 04:39:22 00:03:44
37 . 54 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR '' - '' 00:03:44
38 . 19 SANTE DI Antonio Moški ITA GM Europa Ovini 10009787583 GME '' - '' 00:03:44
39 . 158 RYU SUZUKI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT '' - '' 00:03:44
40 . 67 VITALIY BUTS Moški Kolss Cycling Team 10003260190 KLS '' - '' 00:03:44
41 . 72 JUVE SENDROS Llibert Moški Kolss Cycling Team 10011241270 KLS '' - '' 00:03:44
42 . 117 ELGUN ALIZADA Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP 04:39:37 00:03:59
43 . 199 ROMAN KUSTADINCHEV Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009395543 OE1 '' - '' 00:03:59
44 . 10 MICHAEL KUKRLE Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA '' - '' 00:03:59
45 . 125 Ručigaj Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG '' - '' 00:03:59
46 . 161 DOMENIC WEINSTEIN Moški DEU German National Team 10007895780 GER 04:39:55 00:04:17
47 . 133 NAZIM BAKIRCI Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' 00:04:17
48 . 76 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' 00:04:17
49 . 7 TOMÁŠ BUCHÁČEK Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA '' - '' 00:04:17
50 . 85 JOHANNES ADAMIETZ Moški DEU Team Heizomat 10015141781 THF '' - '' 00:04:17
51 . 47 STEFAN PÖLL Moški AUT WSA Greenlife 10005862824 WSA '' - '' 00:04:17
52 . 86 GEORG LOEF Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF '' - '' 00:04:17
53 . 166 THEO REINHARDT Moški DEU German National Team 10005967403 GER '' - '' 00:04:17
54 . 52 Horvat Žiga Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR 04:40:39 00:05:01
55 . 145 MARTIN FANGER Moški Swiss National Team 10003643443 SUI 04:40:46 00:05:08
56 . 176 PIASKOWY Emanuel Moški POL Team Hurom 10006843534 THU '' - '' 00:05:08
57 . 113 NILS EEKHOFF Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' 00:05:08
58 . 41 STEVE LAMPIER Moški JLT Condor 10002929683 JLT 04:40:56 00:05:18
59 . 16 GEORG ZIMMERMANN Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10010966842 RSW '' - '' 00:05:18
60 . 135 LUCA CHIRICO Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' 00:05:18
61 . 33 SIMON LAIB Moški DEU Hermann Radteam 10014686689 OE2 04:41:01 00:05:23
62 . 143 GIAN FRIESECKE Moški Swiss National Team 10008673093 SUI '' - '' 00:05:23
63 . 8 JOSEF ČERNÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA 04:41:08 00:05:30
64 . 155 SHO HATSUYAMA Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT 04:41:14 00:05:36
65 . 3 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' 00:05:36
66 . 134 IVAN BALYKIN Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK 04:41:24 00:05:46
67 . 106 VINJEBO NYGAARD Emil Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC 04:41:36 00:05:58
68 . 153 SERGEY SHATOVKIN Moški Kazakhstan National Team 10009993812 KAZ 04:41:39 00:06:01
69 . 78 Kuen Maximilian Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' 00:06:01
70 . 73 BENJAMIN BRKIC Moški AUT Tirol Cycling Team 10009782735 TIR '' - '' 00:06:01
71 . 159 MANABU ISHIBASHI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT 04:41:47 00:06:09
72 . 156 TAKAAKI HORI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT 04:41:52 00:06:14
73 . 49 ANDREA BORSO Moški ITA Adria Mobil 10013183290 ADR 04:42:01 00:06:23
74 . 70 OLEKSANDR PREVAR Moški Kolss Cycling Team 10007157570 KLS 04:42:08 00:06:30
75 . 61 Bajc Andi Moški SLO Amplatz - BMC 10004610312 AMP 04:42:21 00:06:43
76 . 64 PETER KUSZTOR Moški HUN Amplatz - BMC 10003214724 AMP 04:42:25 00:06:47
77 . 200 EVGENY KOBERNYAK Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010165378 OE1 '' - '' 00:06:47
78 . 116 Rumac Josip Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' 00:06:47
79 . 13 MARKUS EIBEGGER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW 04:42:32 00:06:54
80 . 90 JONAS RAPP Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF '' - '' 00:06:54
81 . 114 MAKSYM AVERIN Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP '' - '' 00:06:54
82 . 120 Finkšt Tilen Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG '' - '' 00:06:54
83 . 46 HANS-JORG LEOPOLD Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' 00:06:54
84 . 129 Obal Primož Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE6 '' - '' 00:06:54
85 . 122 Jerman Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' 00:06:54
86 . 109 MAX KANTER Moški DEU Development Team Sunweb 10010173563 DSU '' - '' 00:06:54
87 . 141 IMMANUEL STARK Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE7 '' - '' 00:06:54
88 . 118 ENVER ASANOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP '' - '' 00:06:54
89 . 197 STEPAN KURIYANOV Moški Gazprom-Rusvelo U23 10009986233 OE1 '' - '' 00:06:54
90 . 6 GIANFRANCO VISCONTI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT '' - '' 00:06:54
91 . 11 PAVEL CAMRDA Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10009808704 ELA '' - '' 00:06:54
92 . 58 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE4 '' - '' 00:06:54
93 . 59 Svab Jernej Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE4 04:42:52 00:07:14
94 . 169 MADS RAHBEK Baadsgaard Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC '' - '' 00:07:14
95 . 182 Veber Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE3 04:42:58 00:07:20
96 . 173 WOJCIECH FRANCZAK Moški POL Team Hurom 10012380214 THU '' - '' 00:07:20
97 . 195 PETR RIKUNOV Moški Gazprom-Rusvelo U23 10010201350 OE1 '' - '' 00:07:20
98 . 185 JAN STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG '' - '' 00:07:20
99 . 68 VASYL MALYNIVSKYI Moški Kolss Cycling Team 10009648753 KLS '' - '' 00:07:20
100 . 79 FREDERIK HÄHNEL Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT '' - '' 00:07:20
101 . 34 ROBERT MÜLLER Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE2 '' - '' 00:07:20
102 . 179 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE3 '' - '' 00:07:20
103 . 23 MATTEO ROTONDI Moški ITA GM Europa Ovini 10009787785 GME 04:43:12 00:07:34
104 . 87 NATHAN MÜLLER Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF '' - '' 00:07:34
105 . 4 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team 10008692190 MKT '' - '' 00:07:34
106 . 27 MARCEL WEBER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE8 04:43:20 00:07:42
107 . 56 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE4 04:43:52 00:08:14
108 . 188 RÓBERT MÁLIK Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG '' - '' 00:08:14
109 . 31 MARC CLAUSS Moški DEU Hermann Radteam 10014865131 OE2 04:44:22 00:08:44
110 . 152 NIKITA PANASSENKO Moški Kazakhstan National Team 10006895266 KAZ '' - '' 00:08:44
111 . 144 FLORIAN CHENAUX Moški Swiss National Team 10007421288 SUI '' - '' 00:08:44
112 . 60 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE4 04:44:37 00:08:59
113 . 111 MARTIN SALMON Alexander Moški DEU Development Team Sunweb 10053551660 DSU '' - '' 00:08:59
114 . 190 ALEH AHIYEVICH Moški Belarus National Team 10007769377 BLR 04:45:05 00:09:27
115 . 162 HENNING BOMMEL Moški DEU German National Team 10002511674 GER '' - '' 00:09:27
116 . 184 PAVEL GRUBER Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG '' - '' 00:09:27
117 . 57 Logar Tadej Moški SLO KK Kranj 10007928520 OE4 '' - '' 00:09:27
118 . 63 Korošec Rok Moški SLO Amplatz - BMC 10007386128 AMP '' - '' 00:09:27
119 . 74 FILIPPO FORTIN Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' 00:09:27
120 . 36 ALEXANDER MEIER Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE2 '' - '' 00:09:27
121 . 121 Grošelj Matic Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' 00:09:27
122 . 167 KASPER ASGREEN Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC '' - '' 00:09:27
123 . 38 RUSSELL DOWNING Moški JLT Condor 10001547940 JLT 04:45:23 00:09:45
124 . 171 THOMAS RIIS Nybo Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC '' - '' 00:09:45
125 . 140 FABIAN KÄßMANN Moški DEU P&S Thuringen 10050636509 OE7 '' - '' 00:09:45
126 . 115 SAMIR JABRAYILOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP '' - '' 00:09:45
127 . 69 OLEKSANDR POLIVODA Moški Kolss Cycling Team 10003306569 KLS '' - '' 00:09:45
128 . 26 MAXIMILIAN HAMBERGER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10050657626 OE8 04:45:53 00:10:15
129 . 40 ALEX FRAME Moški JLT Condor 10007229514 JLT 04:46:02 00:10:24
130 . 97 BARNABAS PEAK Moški HUN Kontent-Dksi 10010199835 OE5 '' - '' 00:10:24
131 . 151 ARTYOM ZAKHAROV Moški Kazakhstan National Team 10006895569 KAZ '' - '' 00:10:24
132 . 172 MICHAEL SVENDGAARD Carbel Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC '' - '' 00:10:24
133 . 107 LOURING VORRE Aske Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC 04:46:50 00:11:12
134 . 44 Grick Matthias Moški AUT WSA Greenlife 10006907289 WSA '' - '' 00:11:12
135 . 186 PAVEL STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG '' - '' 00:11:12
136 . 194 RAMAN TSISHKOU Moški Belarus National Team 10009033209 BLR '' - '' 00:11:12
137 . 192 MIKHAIL SHEMETAU Moški Belarus National Team 10009492240 BLR '' - '' 00:11:12
138 . 9 ALOIS KAŇKOVSKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA '' - '' 00:11:12
139 . 103 THOMAS JENSEN Moški Team Giant - Castelli 10011127601 TGC 04:47:20 00:11:42
140 . 29 JOSEF SCHAFBAUER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10011295531 OE8 '' - '' 00:11:42
141 . 50 Bozic Jon Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR '' - '' 00:11:42
142 . 71 ANDRIY VASYLYUK Moški Kolss Cycling Team 10004599400 KLS '' - '' 00:11:42
143 . 164 JASPER FRAHM Moški DEU German National Team 10009166480 GER '' - '' 00:11:42
144 . 91 GEDIMINAS KAUPAS Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT 04:47:38 00:12:00
145 . 93 PAULIUS SISKEVICIUS Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT '' - '' 00:12:00
146 . 20 SEBASTIAN LANDER Moški GM Europa Ovini 10006281338 GME '' - '' 00:12:00
147 . 24 MIRKO IAFRATI Moški ITA GM Europa Ovini 10014972235 GME '' - '' 00:12:00
148 . 127 Jenko Robi Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10006686718 OE6 04:48:10 00:12:32
149 . 132 MUHAMMET ATALAY Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' 00:12:32
150 . 81 CARL SOBALLA Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT '' - '' 00:12:32
151 . 39 ALISTAIR SLATER Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' 00:12:32
152 . 84 ROBERT KESSLER Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009042303 LKT 04:49:53 00:14:15
153 . 126 Čibej Simon Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE6 '' - '' 00:14:15
154 . 147 ARNAUD HERTLING Moški Swiss National Team 10009548420 SUI '' - '' 00:14:15
155 . 82 MORITZ MALCHAREK Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009975927 LKT '' - '' 00:14:15
156 . 53 Per Gorazd Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR '' - '' 00:14:15
157 . 160 DAMIEN MONIER Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10002931303 BGT '' - '' 00:14:15
158 . 83 PAUL RUDYS Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' 00:14:15
159 . 42 THOMAS MOSES Moški JLT Condor 10007063604 JLT '' - '' 00:14:15
160 . 189 YAUHENI KARALIOK Moški Belarus National Team 10009166682 BLR '' - '' 00:14:15
161 . 18 DANIEL AUER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' 00:14:15
162 . 131 ROŠKAR TIM Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE6 04:50:10 00:14:32
163 . 148 LÉO LHOMME Moški Swiss National Team 10008722203 SUI 04:50:17 00:14:39
164 . 187 MARTIN HEBÍK Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG '' - '' 00:14:39
165 . 177 KONRAD TOMASIAK Moški POL Team Hurom 10006890519 THU '' - '' 00:14:39
166 . 154 ALISHER ZHUMAKAN Moški Kazakhstan National Team 10011212877 KAZ '' - '' 00:14:39
167 . 138 TONI FRANZ Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE7 04:51:15 00:15:37
168 . 175 ERYK LATON Moški POL Team Hurom 10007503538 THU '' - '' 00:15:37
169 . 163 LUCAS LISS Moški DEU German National Team 10006897286 GER '' - '' 00:15:37
170 . 110 LEON ROHDE Moški DEU Development Team Sunweb 10045481664 DSU '' - '' 00:15:37
171 . 45 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA Greenlife 10008821324 WSA '' - '' 00:15:37
172 . 142 TARIK HAUPT Moški DEU P&S Thuringen 10009746056 OE7 '' - '' 00:15:37
173 . 174 Migdal Wojciech Moški POL Team Hurom 10006890721 THU '' - '' 00:15:37
174 . 55 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE4 '' - '' 00:15:37
175 . 139 ROBERT JÄGELER Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE7 04:55:12 00:19:34
176 . 88 MANUEL PORZNER Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF '' - '' 00:19:34
177 . 89 PASCAL TREUBEL Moški DEU Team Heizomat 10010981895 THF '' - '' 00:19:34
178 . 165 KERSTEN THIELE Moški DEU German National Team 10006897387 GER 04:57:59 00:22:21
179 . 96 MYKOLAS RACIUNAS Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT 04:59:50 00:24:12
180 . 150 ROBERT GAINEYEV Moški Kazakhstan National Team 10007896992 KAZ '' - '' 00:24:12
181 . 191 YAUHENI AKHRAMENKA Moški Belarus National Team 10009050181 BLR '' - '' 00:24:12
182 . 95 KASPARAS PUNKRYS Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT '' - '' 00:24:12
183 . 149 SULTANMURAT MIRALIYEV Moški Kazakhstan National Team 10006407741 KAZ 05:01:19 00:25:41
DNF184 . 32 FLORIAN GINDHART Moški DEU Hermann Radteam 10014588881 OE2 -- DNF
DNF185 . 43 FLORIAN BISSINGER Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA -- DNF
DNF186 . 119 KANAN GAHRAMANLI Moški Synergy Baku Cycling Project 10009737972 BCP -- DNF

Komentarji