Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Granfondo Nevio Valčić

Cestno kolesarstvo Tekma:Granfondo Nevio Valčić Datum:28.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Age Time
CADETS-M
1 . 84 KOŠTIĆ Domagoj Moški CRO BK Roda 27 02:54:17
2 . 127 Grojzdek Rok Moški SLO Bicikel.com 27 02:54:25
3 . 36 CARTA Elia Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 19 02:54:31
4 . 126 Kos Matej Moški SLO Mathitech bikes 26 02:54:35
5 . 174 Grujić Matko Moški CRO Adrenalina 22 0.12125
6 . 79 REFI Mattia Moški ITA 24 02:55:57
7 . 62 MERCINA Matej Moški SLO JB TEAM 22 03:08:59
8 . 124 DE IGOR ALTI Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 20 03:09:55
9 . 64 KOŠIR Jakob Moški SLO JB TEAM 23 03:10:01
10 . 59 Marolt Žiga Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 24 03:10:01
11 . 60 Hostnik Andraž Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 27 03:15:02
12 . 217 LEGOVIĆ Martin Moški CRO BK Novigrad 21 03:21:38
13 . 1 PASULI Danijel Moški CRO BK NOVIGRAD 22 03:21:40
14 . 95 CAMOL Alessandro Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 18 03:21:47
15 . 73 Malić Danijel Moški CRO BK Strada 24 03:21:48
16 . 2 MERHAR Marin Moški CRO 22 03:27:03
17 . 198 FUČEK Edo Moški CRO BK Đurđevac 20 03:45:27
18 . 125 GAIO Massimiliano Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 20 03:59:53
19 . 17 TRIVILLIN Luca Moški ITA ALABARDA 18 04:36:45
20 . 19 BORDON Francesco Moški ITA ALABARDA 22 04:36:46
GENTLEMAN -M
1 . 37 DEPONTE Maurizio Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 56 02:54:27
2 . 27 Bojanc Branko Moški SLO JB TEAM 54 0.12125
3 . 227 GORYACHEV Viacheslav Moški Masters of Russia 58 0.12125
4 . 166 MARTINELLO Danilo Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 53 02:54:46
5 . 132 FONDA Fabio Moški ITA 56 03:09:46
6 . 39 PANZINI Marco Moški ITA i falchi di tuxon 52 03:09:53
7 . 42 PAOLO Sussan Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 54 03:09:53
8 . 160 BULIĆ Bruno Moški CRO BK Pula 59 03:09:55
9 . 164 SIMONITTI Alessandro Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 54 03:21:08
10 . 26 Krušič Marko Moški SLO JB TEAM 53 03:21:16
11 . 82 RAVAGLI Giovanni Moški ITA INBICI top challenge 55 03:21:44
12 . 86 CASONI Valerio Moški ITA INBICI top challenge 52 03:21:47
13 . 216 Radmanović Dario Moški CRO mtb istra Pazin 54 03:21:52
14 . 4 Bukovac Denis Moški CRO bk novigrad 53 03:27:02
15 . 35 SERGIO Busarello Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 60 03:29:50
16 . 163 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 55 03:32:45
17 . 210 SANDOR TIBOR KISS Moški CRO Szenyor K.S. SE 54 03:33:05
18 . 6 Gašparini Korado Moški CRO bk novigrad 52 03:38:19
19 . 135 PERUZZI Loris Moški ITA INBICI top challenge 55 03:38:22
20 . 122 ZANIER Silvano Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 59 03:38:22
21 . 77 GIROLIMI Giovanni Moški ITA INBICI top challenge 52 03:38:22
22 . 118 BRUNETTI Roberto Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 54 03:38:25
23 . 142 GIORGINI Maurizio Moški ITA INBICI top challenge 58 03:38:28
24 . 176 ROSSI Francesco Moški ITA INBICI top challenge 54 04:09:20
25 . 16 STRAIN Franco Moški ITA asd generali trieste 60 04:16:30
26 . 179 DI LORENZO MARCO Moški ITA INBICI top challenge 53 04:27:09
27 . 108 Dussatti Renato Moški ITA ALABARDA 55 04:36:45
28 . 104 BACINELLO Carlo Moški ITA ALABARDA 54 04:36:48
29 . 15 PETRARCHENI Aldo Moški ITA ALABARDA 58 04:36:49
30 . 28 DEGRASSI Fulvio Moški ITA ASD GENTLEMEN TRIESTE 52 04:42:44
31 . 12 DE ALESSANDRO FILIPPI Moški ITA ALABARDA 55 04:47:01
JUNIORS-M
1 . 69 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM 28 02:51:51
2 . 70 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 33 02:54:08
3 . 78 Visintin Alan Moški ITA ASD Zuliani 32 02:54:16
4 . 153 Modic Aleš Moški SLO KK Pantal 32 02:54:19
5 . 215 Simčić Đani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 31 02:54:20
6 . 88 ZIMOLO Enrico Moški ITA 33 02:54:22
7 . 54 ROSSI Enrico Moški ITA INBICI top challenge 33 02:54:31
8 . 203 Kramar Miha Moški SLO BK Umag 32 02:54:45
9 . 91 LAMBRUGHI Simone Moški ITA 32 02:55:08
10 . 231 COREN Axel Moški CRO ASD AMICIDEBICI MUJA 30 02:58:55
11 . 51 Klavora Mitja Moški SLO A.S.D. ZULIANI 33 03:05:38
12 . 100 FROLICHS Pieter Moški Nglaze Granfondo Cycling Team 30 03:08:58
13 . 173 ANTONIPIERI Eros Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 31 03:09:46
14 . 152 MAHNIČ Sebastjan Moški SLO 32 03:09:51
15 . 129 Petovar Jernej Moški SLO ŠD TEAM TURBO TROPOVCI 32 03:10:02
16 . 199 LORENZON Carmine Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 33 03:10:04
17 . 106 BONANNI Devis Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 33 03:10:08
18 . 233 GERMANI Daniele Moški ITA ASD AMICIDEBICI MUJA 29 03:21:13
19 . 75 HODŽIĆ Dinko Moški CRO BK Strada 33 03:21:15
20 . 219 GADŽIČ Dražen Moški CRO BK Strada 33 03:21:49
21 . 74 MUDROVČIĆ Vladimir Moški CRO BK Strada 32 03:26:07
22 . 195 STANIŠIĆ Vanja Moški CRO 28 03:28:26
MASTER-M
1 . 67 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM 47 02:54:12
2 . 147 PITTACOLO Michele Moški ITA 47 02:54:13
3 . 128 Hajdinjak Dušan Moški SLO Team Turbo Tropovci 44 02:54:13
4 . 170 ZAMBOLIN Sandro Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 44 02:54:15
5 . 98 TOSOLINI Valentino Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 49 02:54:18
6 . 22 FALASCONI Giorgio Moški ITA INBICI top challenge 42 02:54:19
7 . 218 MARINII ALESSIO TOFFUL Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE S.C.A.T. CAPPONI 45 02:54:20
8 . 102 CASSIN Marcello Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 50 02:54:20
9 . 206 Volarič Milko Moški SLO KK Sorca Kobarid 47 02:54:20
10 . 180 PUGLIOLI Mirko Moški ITA Inbici Cycling Team 44 02:54:26
11 . 85 GABBI Massimo Moški ITA 47 02:54:27
12 . 202 PURINANI Andrea Moški ITA Federclub Trieste 45 02:54:27
13 . 113 MOROCUTTI Stefano Moški ITA 47 02:54:32
14 . 167 DELLA ROBERTO MORA Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 45 02:54:43
15 . 103 BARONI Alessandro Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 45 02:55:17
16 . 48 ZARABARA Cristian Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 46 02:55:45
17 . 165 LEONARDUZZI Giuliano Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 46 02:55:46
18 . 169 TOMMASINI Stefano Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 47 02:55:46
19 . 90 FRANCO Michele Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 49 02:58:57
20 . 93 spasič igor Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 41 03:05:38
21 . 47 PASQUINI Francesco Moški ITA INBICI top challenge 41 03:09:38
22 . 171 TURCO Luca Moški ITA ASD Chiarcosso 45 03:09:39
23 . 130 OMAR Bernard Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 43 03:09:43
24 . 159 AGOSTO Luigi Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 45 03:09:46
25 . 53 BIGNAMI Fiorenzo Moški ITA INBICI top challenge 48 03:09:46
26 . 209 PAPIC Emil Moški ITA TEAM EPPINGER 46 03:09:48
27 . 157 COPETTI Stefano Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 45 03:09:51
28 . 131 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 46 03:09:52
29 . 61 GOLOB Jurij Moški SLO Mathitech bikes 44 03:09:52
30 . 229 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 44 03:09:52
31 . 197 Udorović Ivan Moški CRO BK Lood Orahovica 50 03:09:54
32 . 52 PAMPALONI Simone Moški ITA INBICI top challenge 51 03:09:55
33 . 76 RADIĆI Stefano Moški ITA INBICI top challenge 50 03:09:56
34 . 55 MORELLI Paolo Moški ITA INBICI top challenge 43 03:10:00
36 . 56 ZSILLE Peter Moški HUN 46 03:19:15
37 . 97 CALLIGARO Michele Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 41 03:19:15
38 . 41 SISTI Nicola Moški ITA i falchi di tuxon 43 03:21:08
39 . 43 PAOLO Trabucco Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 51 03:21:13
40 . 66 SUČEVIĆ Niko Moški SLO 47 03:21:15
41 . 237 NEGRO Mauro Moški ITA Team Isonzo 50 03:21:17
42 . 205 JOVIĆ Mladen Moški CRO BK.Umag 49 03:21:21
43 . 213 Bilić Loris Moški CRO Adrenalina 45 03:21:36
44 . 21 BREGANT Mauro Moški ITA 51 03:21:39
45 . 155 IOB Giovanni Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 43 03:21:39
46 . 34 BEMBI Giovanni Moški ITA 42 03:21:43
47 . 139 BRUNELLI Maurizio Moški ITA INBICI top challenge 48 03:21:47
48 . 32 KEINDL Kristijan Moški CRO Keindl Sport 47 03:21:47
49 . 10 CASSALIA Giuseppe Moški ITA ALABARDA 42 03:21:47
50 . 114 LONDERO Gianni Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 44 03:21:53
51 . 109 Perković Danijel Moški CRO bbk t-rex 46 03:21:59
52 . 30 Roset Pavao Moški CRO Keindl Sport 46 03:23:02
53 . 123 MAINARDIS Maurizio Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 43 03:23:38
54 . 151 PAŠKVAN Zoran Moški CRO BK Strada 41 03:26:15
55 . 196 VUKMIR Roberto Moški CRO - 46 03:32:07
56 . 211 KLIBA Kristijan Moški CRO Adrenalina 44 03:33:03
57 . 208 TOSSUTTI Marco Moški ITA A.S.D. BORA MS 44 03:35:25
58 . 136 PRATI Marco Moški ITA INBICI top challenge 49 03:38:21
59 . 140 DOMENICONI Manuel Moški ITA INBICI top challenge 41 03:38:22
60 . 156 D'AGNESE Gennaro Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 51 03:45:24
61 . 40 REGAZZO Federico Moški ITA 42 03:45:57
62 . 3 RUPENA Bruno Moški ITA ALABARDA 49 03:48:30
63 . 191 SKERK Andrea Moški ITA ALABARDA 47 03:48:32
64 . 25 Muhič Zvone Moški SLO JB TEAM 48 03:56:14
65 . 146 TOLLARI Claudio Moški ITA INBICI top challenge 50 03:59:53
66 . 200 MISSONI Maurizio Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 51 03:59:53
67 . 111 NADALI Luca Moški ITA Carnia Bike 42 03:59:59
68 . 232 Maršanić Miroslav Moški CRO 42 04:05:41
69 . 71 BABIĆ Vilim Moški CRO 47 04:08:48
70 . 235 BOGOVIĆ Ivo Moški CRO 41 04:29:12
71 . 49 MACCHI Guido Moški ITA ASD Team Lino 50 04:34:11
72 . 105 DESTALLIS Paolo Moški ITA ALABARDA 50 04:36:44
73 . 107 Furlan Paolo Moški ITA ALABARDA 51 04:36:45
74 . 121 BERTOLDI Marco Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 41 04:36:48
MEDIOFONDO MAN-M
1 . 272 Perković Antonio Stanko Moški CRO BK Pula 22 01:32:39
2 . 265 SALVO Francesco Moški ITA A.S.D. K-PROJECT 48 01:32:39
3 . 275 ZANOTTI Daniele Moški ITA INBICI top challenge 44 01:32:40
4 . 189 GUIDUCCI Gianluca Moški ITA INBICI top challenge 45 01:36:57
5 . 273 Petavs Stane Moški SLO KD Rog 48 01:36:57
6 . 255 KNEZICS JOSZEF ATTILA Moški HUN 47 01:37:03
7 . 264 GRIGNANI Stefano Moški ITA A.S.D. K-PROJECT 26 01:40:11
8 . 260 BELTRAME Gabriele Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 53 01:42:39
9 . 172 CAPORALE Luca Moški ITA ASD CHARLY GAUL INT. 51 01:42:39
10 . 261 VALERI Mario Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 70 01:42:41
11 . 190 BELTRAMI Filippo Moški ITA INBICI top challenge 49 01:42:44
12 . 280 LEKOVIĆ Marko Moški CRO BBK Orlov Krug Vodice 48 01:42:47
13 . 281 MASTROVIĆ Marko Moški CRO 50 01:42:48
14 . 263 PAČIĆ Eduard Moški ITA 34 01:45:44
15 . 252 MARIĆ Emilijano Moški CRO 43 01:49:27
16 . 256 KOŽELJ Slavko Moški SLO JB TEAM 51 01:50:13
17 . 250 ALMASSI Moreno Moški CRO 46 01:53:04
18 . 259 PERUŠKO Alen Moški CRO 39 01:53:57
19 . 276 KOŽELJ Rok Moški SLO JB Team 25 01:54:46
20 . 271 ĆURKOVIĆ Jozo Moški CRO 55 01:54:48
21 . 277 DELLE WALTER CASE Moški ITA ASD Delle Casse Renzo 58 01:54:49
22 . 258 TOMINIĆ Christian Moški CRO BK Strada 45 01:55:48
23 . 257 PAVLOVIĆ Davor Moški CRO 46 01:58:23
24 . 251 KOBE Anton Moški SLO JB TEAM 55 02:02:11
25 . 282 CEROVAC Denis Moški CRO 53 02:03:33
26 . 274 MAMBELLI Roberto Moški ITA INBICI top challenge 54 02:05:02
27 . 268 KRŠAN Sandi Moški CRO 35 02:17:40
28 . 279 MILETIĆ Dean Moški CRO 53 02:17:43
29 . 240 MEMEDOVIĆ Boban Moški CRO BK-CC "AXA" 50 02:34:44
30 . 270 BABIĆ Goran Moški CRO 59 02:40:11
31 . 266 STRAMBINI Mattia Moški ITA A.S.D. K-PROJECT 31 02:54:31
32 . 284 Blečić Ivan Moški CRO 38 03:14:10
33 . 287 Milat Erik Moški CRO BK CANPETO 50 03:14:10
35 . 262 VALENTINI Daniele Moški ITA INBICI top challenge 50 03:14:21
DNF 267 ZUBAN Leonid Moški CRO 41 --
MEDIOFONDO WOMAN-Ž
1 . 188 PALAZZO Lavinia Ženski ITA INBICI top challenge 45 01:37:10
2 . 254 PLANINŠEK Jana Ženski SLO JB TEAM 28 01:54:45
3 . 253 ZORKO Karolina Ženski SLO JB TEAM 33 01:54:45
4 . 283 PAPIC EDITA DUKIĆ Ženski CRO BK Strada 34 02:05:03
5 . 269 BABIĆ Nataša Ženski CRO 59 02:42:28
SENIORS-M
1 . 83 BRBOT Branimir Moški CRO BK Roda 35 02:51:51
2 . 44 Vidoni Roberto Moški ITA i falchi di tuxon 40 02:54:08
3 . 58 Vrankar Gregor Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 40 02:54:08
4 . 158 DE MARCO STEFANO Moški ITA 40 02:54:08
5 . 23 BERNARDINI Lorenzo Moški ITA INBICI top challenge 35 02:54:09
6 . 101 Dessoni Marco Moški ITA CICLI SPEZZOTTO DREAMTEAM 35 02:54:18
7 . 5 LADAVAC Mladen Moški CRO BK Novigrad 39 02:54:19
9 . 68 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 36 02:54:27
10 . 112 STASI Alfonso Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 40 02:54:28
11 . 187 GALLO Luca Moški ITA INBICI top challenge 40 02:54:32
12 . 193 Mesić Milan Moški CRO BK Strada 40 02:54:33
13 . 57 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 37 02:54:33
14 . 207 KODERMAC Erik Moški SLO KK Sorca Kobarid 40 02:54:35
15 . 201 ZERULI Igor Moški ITA ASD Running World 38 02:54:40
16 . 96 PASCOLO Marco Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 38 02:54:41
17 . 161 BONARDI Mauro Moški ITA INBICI top challenge 40 02:54:42
18 . 192 Junc Ales Moški SLO 37 02:54:42
19 . 45 HRASTAR Marko Moški SLO JB TEAM 37 02:54:43
20 . 162 Berta Nino Moški CRO bk rotor 36 02:54:48
21 . 24 PALAMIN Diego Moški ITA Dream team 40 02:54:50
22 . 92 špringer Igor Moški SLO ALPE ADRIA TOUR 39 02:58:55
23 . 143 BALESTRI Diego Moški ITA INBICI top challenge 34 02:59:34
24 . 224 GALOVIĆ Goran Moški CRO bkk t-rex 34 03:09:04
25 . 65 ŠKODA Andraž Moški SLO JB TEAM 34 03:09:43
26 . 239 Bergant Rok Moški SLO SD Koloka 34 03:09:46
27 . 46 ZANIBONI Davide Moški ITA INBICI top challenge 38 03:09:47
28 . 72 Pomazan Loris Moški CRO BK Strada 40 03:09:49
29 . 154 ŠIRCA Aleš Moški SLO Mathitech bikes 40 03:09:54
30 . 110 BIANCO Emmanuele Moški ITA INBICI top challenge 40 03:09:57
31 . 226 Milaković Domagoj Moški CRO bbk t-rex 35 03:09:58
32 . 119 IOANNONE Andrea Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 40 03:21:01
33 . 230 FONDA Thomas Moški ITA ASD AMICIDEBICI MUJA 40 03:21:13
34 . 150 VEJNOVIĆ Danilo Moški CRO Triatlon klub Rival Rijeka 39 03:21:34
35 . 31 LYPOLT Hrvoje Moški CRO Keindl Sport 35 03:21:46
36 . 234 PILČIĆ Ivica Moški CRO 36 03:21:49
37 . 222 SAVIĆ Slaven Moški CRO bk novigrad 37 03:22:03
38 . 116 GASPARI Luca Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 40 03:23:22
39 . 223 MATIJEVIĆ Krešo Moški CRO BK Strada 36 03:35:25
40 . 238 Sabadin Viktor Moški CRO BK Umag 36 03:38:19
41 . 120 BUSOLINI Piero Moški ITA ALPE ADRIA TOUR 34 03:38:26
42 . 214 Pustijanac Mario Moški CRO Adrenalina 39 03:38:32
43 . 212 Sobot Filip Moški CRO kbbxs ADRENALINA 38 03:38:32
44 . 221 Atanasić Andrej Moški CRO bk novigrad 37 03:42:40
45 . 89 DVORŠAK TOMAŽ Moški SLO Dtim 36 03:48:26
46 . 220 DUKIĆ Hrvoje Moški CRO BK Strada 38 04:15:06
47 . 236 SENKIĆ Danijel Moški CRO 38 04:29:10
48 . 18 DALLA ROSSANO VALERIA Moški ITA ALABARDA 40 04:36:44
SUPER GENTLEMAN A-M
1 . 50 LIVON Luciano Moški ITA INBICI top challenge 61 03:09:45
2 . 115 MAIER Silvio Moški ITA 63 03:21:13
3 . 149 VIRGOLINI Luigi Moški ITA 68 04:26:28
4 . 33 MULLER Harry Moški DEU 63 04:27:09
5 . 80 BALOTTA Antonio Moški ITA INBICI top challenge 62 04:33:59
6 . 7 BERGAMASCO Danilo Moški ITA ALABARDA 61 04:36:43
7 . 8 CANONICI Sandro Moški ITA ALABARDA 68 04:36:44
8 . 14 MASSAROTTO Livio Moški ITA ALABARDA 65 04:36:46
WOMAN DIAMOND-Ž
1 . 137 ZOFFOLI Alice Ženski ITA INBICI top challenge 49 03:38:22
2 . 133 CALBI Paola Ženski ITA INBICI top challenge 51 03:38:22
3 . 144 BERNARDONI Ornella Ženski ITA INBICI top challenge 52 03:59:55
4 . 9 CARBONI Elisabetta Ženski ITA ALABARDA 51 04:36:47
WOMAN GOLD-Ž
1 . 87 LEEMAN Kersti Ženski ITA INBICI top challenge 45 03:09:55
2 . 134 BIGUZZI Belinda Ženski ITA INBICI top challenge 47 03:38:24
3 . 38 LAZZARINI Chiara Ženski ITA ALPE ADRIA TOUR 45 03:45:55
4 . 178 DELL'ASTE MITZI BRANDOLINI Ženski ITA INBICI top challenge 41 04:27:08
WOMAN PINK-Ž
2 . 148 MAJER Katja Ženski SLO ALPE ADRIA TOUR 29 03:38:25
WOMAN SILVER-Ž
1 . 99 LUIJSTERBURG Nicolien Ženski HUN Nglaze Granfondo Cycling Team 36 03:09:55
2 . 81 FALCONI Serena Ženski ITA INBICI top challenge 35 03:21:40
3 . 29 Kiršić Andrea Ženski CRO Keindl Sport 38 03:21:48
WOMAN PINK-Ž
1 . 204 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 27 02:54:45

Komentarji