Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 22.REKORD ŠMARNE GORE 2017

Tek - gorski Tekma:22.REKORD ŠMARNE GORE 2017 Datum:13.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub LR Time Več
M1 - DEčKI-M
185 ŠTEFE Gašper
Moški SLO 2009 0:19:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2009
Time: 0:19:36
184 ŠTEFE Jaka
Moški SLO 2007 0:22:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2007
Time: 0:22:52
182 PETRIČ Val
Moški SLO 2008 0:24:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2008
Time: 0:24:24
165 Novak Nejc
Moški SLO 2008 0:24:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2008
Time: 0:24:47
178 JUVAN Juš
Moški SLO 2008 0:23:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2008
Time: 0:23:28
176 Zarnik Luka
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2008 0:18:44 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2008
Time: 0:18:44
175 Volčanšek Žiga
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2010 0:27:32 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2010
Time: 0:27:32
173 Velepec Vid
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2002 0:18:40 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2002
Time: 0:18:40
164 Novak Blaž
TSK Jub Dol
Moški SLO TSK Jub Dol 2006 0:20:54 >
Klub TSK Jub Dol
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2006
Time: 0:20:54
162 Mučić Maksimiljan
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2010 0:22:20 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2010
Time: 0:22:20
160 Kavčič Nejc
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 0:22:24 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2007
Time: 0:22:24
155 Golob Filip
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2010 0:27:06 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2010
Time: 0:27:06
154 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2006 0:18:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2006
Time: 0:18:43
153 Černe David
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 2009 0:20:14 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2009
Time: 0:20:14
152 Cirk Đelović Luka
Moški SLO 2008 0:24:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2008
Time: 0:24:13
M2 - MLADINCI-M
1 . 29 Hren Tine
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1999 0:13:46 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1999
Time: 0:13:46
2 . 86 Uršič Nejc
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2001 0:14:26 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2001
Time: 0:14:26
3 . 34 Jezeršek Martin
AK Sljeme
Moški SLO AK Sljeme 2003 0:16:13 >
Klub AK Sljeme
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2003
Time: 0:16:13
4 . 66 Poljanšek Izak
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2004 0:16:27 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2004
Time: 0:16:27
5 . 26 Grad Jaka
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Moški SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 2001 0:17:00 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2001
Time: 0:17:00
6 . 56 Moškon Bor
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Moški SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 1999 0:18:11 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1999
Time: 0:18:11
7 . 96 Železen Jakob
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Moški SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 2001 0:18:19 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Moški
LR: 2001
Time: 0:18:19
8 . 15 Drobnič Vid
Tek.si
Moški SLO Tek.si 1998 0:20:42 >
Klub Tek.si
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1998
Time: 0:20:42
M3 - ČLANI-M
1 . 11 MAMU Petro
Moški SLO 1984 0:11:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1984
Time: 0:11:08
2 . 4 Bregar Gašper
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1990 0:12:10 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1990
Time: 0:12:10
3 . 116 JAKŠA Matej
ŠD Tek je Lek
Moški SLO ŠD Tek je Lek 1980 0:12:34 >
Klub ŠD Tek je Lek
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1980
Time: 0:12:34
4 . 119 Kramarič Luka
B3 Servis – Adidas
Moški SLO B3 Servis – Adidas 1994 0:12:44 >
Klub B3 Servis – Adidas
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1994
Time: 0:12:44
5 . 69 Rezai Bashir
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1995 0:13:05 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1995
Time: 0:13:05
6 . 65 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1993 0:13:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1993
Time: 0:13:17
7 . 89 Vodopivec Uroš
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1985 0:13:21 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1985
Time: 0:13:21
8 . 36 Kastelic Peter
GIBIT
Moški SLO GIBIT 1983 0:14:07 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1983
Time: 0:14:07
9 . 110 Zavodnik Boris
Moški SLO 1980 0:14:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1980
Time: 0:14:10
10 . 39 Kimovec Miha
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica 1983 0:14:17 >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1983
Time: 0:14:17
11 . 85 Trontelj Žiga
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1996 0:14:35 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1996
Time: 0:14:35
12 . 124 Likar Anej
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1994 0:14:38 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1994
Time: 0:14:38
13 . 104 Žitnik Urban
Moški SLO 1986 0:14:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1986
Time: 0:14:47
14 . 117 TEHOVNIK Blaž
Moški SLO 1988 0:14:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1988
Time: 0:14:48
15 . 99 Žlogar Jure
Tek.si
Moški SLO Tek.si 1982 0:14:49 >
Klub Tek.si
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1982
Time: 0:14:49
16 . 42 Kocjančič Primož
Moški SLO 1978 0:15:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1978
Time: 0:15:02
17 . 102 KELEMEN Mitja
Moški SLO 1988 0:15:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1988
Time: 0:15:04
18 . 10 Černigoj TevŽ
Alive Step Up
Moški SLO Alive Step Up 1986 0:15:15 >
Klub Alive Step Up
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1986
Time: 0:15:15
19 . 88 Vodopivec Dragan
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1981 0:15:23 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1981
Time: 0:15:23
20 . 24 Golob Nejc
Tek.si
Moški SLO Tek.si 1983 0:15:25 >
Klub Tek.si
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1983
Time: 0:15:25
21 . 121 TRŠEK Žiga
ŠD Hercules
Moški SLO ŠD Hercules 1992 0:15:27 >
Klub ŠD Hercules
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1992
Time: 0:15:27
22 . 109 BIZJAK Ivan
Moški SLO 1979 0:15:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1979
Time: 0:15:37
23 . 80 Šinkar Krištof
Moški SLO 1995 0:15:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1995
Time: 0:15:51
24 . 111 Perko Tomaž
Moški SLO 1985 0:16:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1985
Time: 0:16:10
25 . 81 Tacar Pino
Moški SLO 1995 0:16:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1995
Time: 0:16:20
26 . 112 Kastelic Uroš
Moški SLO 1988 0:16:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1988
Time: 0:16:44
27 . 49 Macedoni Žiga
GIBIT
Moški SLO GIBIT 1985 0:16:47 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1985
Time: 0:16:47
28 . 113 Grgič Blaž
Moški SLO 1979 0:16:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1979
Time: 0:16:52
29 . 50 Marinič Luka
GIBIT
Moški SLO GIBIT 1979 0:17:24 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1979
Time: 0:17:24
30 . 105 LEPOJIĆ Boris
Ninja Vaitapu Tea
Moški SLO Ninja Vaitapu Tea 1981 0:17:25 >
Klub Ninja Vaitapu Tea
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1981
Time: 0:17:25
31 . 106 Ličen Viktor
Moški SLO 1978 0:17:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1978
Time: 0:17:30
32 . 70 Rink Aleš
Moški SLO 1978 0:17:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1978
Time: 0:17:32
33 . 53 Maver Marko
EY Running
Moški SLO EY Running 1988 0:17:37 >
Klub EY Running
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1988
Time: 0:17:37
34 . 32 Javornik Andrej
GIBIT
Moški SLO GIBIT 1986 0:18:23 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1986
Time: 0:18:23
35 . 21 Forstnerič Rok
Vegan.si
Moški SLO Vegan.si 1995 0:18:25 >
Klub Vegan.si
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1995
Time: 0:18:25
36 . 98 Žibert Dejan
Amfibija
Moški SLO Amfibija 1978 0:18:56 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1978
Time: 0:18:56
37 . 82 Tramšek Lovro
GIBIT
Moški SLO GIBIT 1987 0:19:02 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1987
Time: 0:19:02
38 . 122 KOPRIVC Blaž
ŠD Hercules
Moški SLO ŠD Hercules 1992 0:19:14 >
Klub ŠD Hercules
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1992
Time: 0:19:14
39 . 126 Rupnik Martin
Moški SLO 1989 0:19:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1989
Time: 0:19:22
40 . 103 KOVAČEVIČ Valter
Moški SLO 1986 0:20:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1986
Time: 0:20:56
41 . 38 Keršmanc Jernej
Formatisk
Moški SLO Formatisk 1985 0:21:24 >
Klub Formatisk
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1985
Time: 0:21:24
42 . 64 Petrovič Denis
Moški SLO 1983 0:22:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1983
Time: 0:22:08
M4 - VETERANI 40+-M
1 . 17 Erzar Janez
Moški SLO 1976 0:14:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:14:45
2 . 108 Gregorc Gregor
SD Stahovica
Moški SLO SD Stahovica 1973 0:15:26 >
Klub SD Stahovica
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1973
Time: 0:15:26
3 . 114 TROBIŠ Boštjan
Moški SLO 1975 0:16:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1975
Time: 0:16:18
4 . 107 Zorc Zvone
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1972 0:16:40 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1972
Time: 0:16:40
5 . 9 Černe Andrej
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 1969 0:17:13 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1969
Time: 0:17:13
6 . 19 Flek Marko
Tek.si
Moški SLO Tek.si 1976 0:17:18 >
Klub Tek.si
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:17:18
7 . 43 Korošec Janez
Moški SLO 1968 0:18:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1968
Time: 0:18:03
8 . 57 Moškon Matej
Our Space
Moški SLO Our Space 1974 0:18:25 >
Klub Our Space
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1974
Time: 0:18:25
9 . 125 Turnes Ramon
Amfibija
Moški SLO Amfibija 1970 0:18:46 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1970
Time: 0:18:46
10 . 75 Rus Marjan
Sant Mat
Moški SLO Sant Mat 1975 0:18:50 >
Klub Sant Mat
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1975
Time: 0:18:50
11 . 118 ŠTEMBAL Mitja
Moški SLO 1976 0:18:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:18:51
12 . 62 Peklaj Uroš
SD Dolomiti
Moški SLO SD Dolomiti 1976 0:19:55 >
Klub SD Dolomiti
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:19:55
13 . 31 Jančar Andrej
Moški SLO 1969 0:20:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1969
Time: 0:20:29
14 . 87 Veselič Aleš
Amfibija
Moški SLO Amfibija 1977 0:20:33 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1977
Time: 0:20:33
15 . 97 Žgalin Dejan
Global Elektrik
Moški SLO Global Elektrik 1976 0:21:17 >
Klub Global Elektrik
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:21:17
16 . 74 Rupnik Jure
VztrajnoBosi
Moški SLO VztrajnoBosi 1974 0:21:22 >
Klub VztrajnoBosi
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1974
Time: 0:21:22
17 . 101 KAVČIČ Mitja
Moški SLO 1976 0:22:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1976
Time: 0:22:34
18 . 54 Mićić Mile
Bežigrajski rekreativec
Moški SLO Bežigrajski rekreativec 1972 0:23:36 >
Klub Bežigrajski rekreativec
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1972
Time: 0:23:36
19 . 72 Rotar Klemen
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1971 0:26:35 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1971
Time: 0:26:35
M5 - VETERANI 50+-M
1 . 79 Strnad Simon
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1967 0:13:38 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1967
Time: 0:13:38
2 . 22 GALIN Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1958 0:15:30 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1958
Time: 0:15:30
3 . 73 Rozman Aleš
ŠD Lom
Moški SLO ŠD Lom 1963 0:15:56 >
Klub ŠD Lom
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1963
Time: 0:15:56
4 . 58 Mraz Zdenko
Tekaški klub Laško - Nahrin
Moški SLO Tekaški klub Laško - Nahrin 1967 0:16:09 >
Klub Tekaški klub Laško - Nahrin
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1967
Time: 0:16:09
5 . 35 Jež Roman
TopAtlet
Moški SLO TopAtlet 1967 0:16:56 >
Klub TopAtlet
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1967
Time: 0:16:56
6 . 61 Papič Milivoj
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 1956 0:17:34 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1956
Time: 0:17:34
7 . 52 Markič Silvo
Moški SLO 1964 0:17:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1964
Time: 0:17:57
8 . 91 Vrečar Branko
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1966 0:18:00 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1966
Time: 0:18:00
9 . 8 Cvelbar Igor
Akademski alpinistični odsek
Moški SLO Akademski alpinistični odsek 1963 0:18:06 >
Klub Akademski alpinistični odsek
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1963
Time: 0:18:06
10 . 123 Macuh Peter
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1961 0:18:23 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1961
Time: 0:18:23
11 . 83 Trontelj Bogo
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1965 0:19:39 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1965
Time: 0:19:39
12 . 127 Hren Tibor
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1960 0:20:25 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1960
Time: 0:20:25
13 . 120 Perko Mirko
Canifit
Moški SLO Canifit 1962 0:20:40 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1962
Time: 0:20:40
14 . 115 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 1956 0:20:53 >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1956
Time: 0:20:53
15 . 14 Doljak Edvard
Marathon Novo mesto
Moški SLO Marathon Novo mesto 1952 0:21:20 >
Klub Marathon Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1952
Time: 0:21:20
16 . 41 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 1956 0:21:42 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1956
Time: 0:21:42
17 . 46 Lemark Ervin
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1967 0:22:17 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
LR: 1967
Time: 0:22:17
Z1 - DEKLICE-Ž
179 RUPNIK Eva
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 0:24:36 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2007
Time: 0:24:36
170 Podgoršek Ema
Ženski SLO 2005 0:22:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2005
Time: 0:22:04
169 Podgoršek Ana
Ženski SLO 2005 0:19:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2005
Time: 0:19:18
177 JENKO Maša
Ženski SLO 2010 0:28:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2010
Time: 0:28:46
161 kočan tara
Ženski SLO 2007 0:29:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2007
Time: 0:29:12
180 GROFF Ema
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2006 0:25:58 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2006
Time: 0:25:58
181 CLEMENTE Ema
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2006 0:25:50 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2006
Time: 0:25:50
174 Velepec Pina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2006 0:27:03 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2006
Time: 0:27:03
183 Štefe Ana
Ženski SLO 2005 0:22:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2005
Time: 0:22:45
168 Omerzel Gaja
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2005 0:27:16 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2005
Time: 0:27:16
166 Novak Ana
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2006 0:21:42 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2006
Time: 0:21:42
167 Novak Lena
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2009 0:26:39 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2009
Time: 0:26:39
158 Gorenčič Mirjam
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2009 0:21:44 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2009
Time: 0:21:44
157 Gorenčič Eliza
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 0:21:06 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2007
Time: 0:21:06
156 Golob Sara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2008 0:22:57 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2008
Time: 0:22:57
Z2 - MLADINKE-Ž
1 . 94 Zupanc Korošec Klara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2004 0:15:54 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2004
Time: 0:15:54
2 . 71 Rotar Loti
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2004 0:16:02 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2004
Time: 0:16:02
3 . 13 Dolinar Ana Meta
AD Mass Ljubljana
Ženski SLO AD Mass Ljubljana 2001 0:18:03 >
Klub AD Mass Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2001
Time: 0:18:03
4 . 44 Kovačič Lana
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Ženski SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 2001 0:19:46 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2001
Time: 0:19:46
5 . 78 Strehar Klara
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Ženski SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 1999 0:19:50 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1999
Time: 0:19:50
6 . 16 Erjavec Eva
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Ženski SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 2001 0:20:03 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 2001
Time: 0:20:03
Z3 - ČLANICE-Ž
1 . 12 Čufer Ana
Salomon / KGT Papež
Ženski SLO Salomon / KGT Papež 1996 0:15:28 >
Klub Salomon / KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1996
Time: 0:15:28
2 . 40 Klančnik Pobežin Karmen
LA Sportiva, ŠD Naklo
Ženski SLO LA Sportiva, ŠD Naklo 1990 0:15:41 >
Klub LA Sportiva, ŠD Naklo
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1990
Time: 0:15:41
3 . 45 Kozjek Tina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1993 0:16:51 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1993
Time: 0:16:51
4 . 63 Peperko Maja
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1986 0:17:23 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1986
Time: 0:17:23
5 . 18 Ferlin Katarina
Ženski SLO 1991 0:17:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1991
Time: 0:17:33
6 . 93 Zupan Špela
Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Ženski SLO Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim. 1987 0:18:22 >
Klub Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gim.
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1987
Time: 0:18:22
7 . 3 Ahačič Dominika
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 1991 0:20:19 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1991
Time: 0:20:19
8 . 95 Žehelj Polona
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 1984 0:22:35 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1984
Time: 0:22:35
9 . 25 Golob Mojca
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 1981 0:23:26 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1981
Time: 0:23:26
Z4 - VETERANKE 40+-Ž
1 . 84 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1969 0:17:50 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1969
Time: 0:17:50
2 . 23 Godec Andreja
Tekaški klub Laško - Nahrin
Ženski SLO Tekaški klub Laško - Nahrin 1977 0:18:33 >
Klub Tekaški klub Laško - Nahrin
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1977
Time: 0:18:33
3 . 7 Burgar Irena
Cekinčice
Ženski SLO Cekinčice 1969 0:19:31 >
Klub Cekinčice
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1969
Time: 0:19:31
4 . 2 Adlešič Barba Nataša
Ženski SLO 1973 0:19:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1973
Time: 0:19:59
Z5 - VETERANKE 50+-Ž
1 . 100 Žlogar Ivica
Ženski SLO 1967 0:21:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1967
Time: 0:21:26
2 . 37 Kastelic Zvonka
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 1955 0:22:17 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1955
Time: 0:22:17
3 . 47 Lenaršič Irena
/
Ženski SLO / 1967 0:29:52 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
LR: 1967
Time: 0:29:52

Komentarji

 

Mobile content