Maraton Black Hole Bike Fest 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Maraton Black Hole Bike Fest 2017 Datum:23.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
BH - A OD 16 DO 25-M
1 . 59 Krajnc Gregor Moški SLO KD CALCIT 02:40:11
2 . 43 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 02:53:16
3 . 56 Marot Blaž Moški SLO POHORC-UFA.SI 03:42:10
4 . 22 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 04:11:55
5 . 36 Sedar Tadej Moški SLO POHORC-UFA.SI 04:25:25
DNF 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNF
BH - B OD 26 DO 35-M
1 . 5 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 02:49:14
2 . 55 Maretič Žiga Moški SLO ŠD KOLOKA 02:55:26
3 . 44 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 03:03:13
4 . 24 Micheu Mario Moški SLO TEAM PENHAB 03:14:54
5 . 15 Kert Jernej Moški SLO MASAKER FACTORY RACING 03:18:51
6 . 66 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT KAMNIK 03:29:08
7 . 21 Krainz Krainz Moški AUT MBT UNTERKARNTEN 03:43:17
8 . 14 Grahor Vid Moški SLO 04:40:48
9 . 64 GREGOR KAVŠČEK Moški SLO 04:50:56
DNS 40 Šubic Klemen Moški SLO DNS
DNS 38 Skrt Klavdij Moški SLO HIDRIA AET DNS
DNS 11 Gabršček Andrej Moški SLO HIDRIA AET DNS
DNS 39 Šturm Tomaž Moški SLO HIDRIA AET DNS
BH - C OD 36 DO 45-M
1 . 45 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 03:09:19
2 . 28 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 03:17:45
3 . 9 Epšek Mitja Moški SLO KK RAVNE 03:30:07
4 . 41 Šumah Robert Moški SLO POHORC-UFA.SI 03:33:56
5 . 61 Strasek Ales Moški SLO 03:42:19
6 . 60 DARKO GROS Moški SLO 03:44:15
7 . 17 Kobold Marko Moški SLO KK RAVNE 03:46:54
8 . 65 Buhin Alan Moški CRO BGK TUŠKANC 03:58:27
9 . 42 Tilinger Rok Moški SLO 03:59:10
10 . 54 OPETNIK CHRISTIAN Moški AUT MTB PETZEN-PECA 03:59:42
11 . 10 FLIS MATEJ Moški SLO KK PENDALNA 04:18:50
12 . 2 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 04:22:40
13 . 23 Lečnik Samo Moški SLO ŠD SIJ 04:25:55
14 . 37 Sekuti Damjan Moški SLO 04:31:12
15 . 29 Parotat Aljoša Moški SLO ŠD GOLAŽ 05:10:19
16 . 50 Založnik Tilen Moški SLO 05:19:48
DNS 18 Koražija Primož Moški SLO DNS
DNS 12 Goličnik Aleš Moški SLO MTB VELENJE DNS
DNS 35 Rak Gašper Moški SLO DNS
DNS 16 Klančič Borut Moški SLO DEŠ FLEŠ KRASKROS DNS
DNS 33 Pritržnik Tomaž Moški SLO DNS
DNS 26 Barbič Rok Moški SLO DNS
DNS 46 Vidovič Iztok Moški SLO DNS
DNS 4 Cecelja Dražen Moški CRO BK SUTLA DNS
DNS 8 Durič Miha Moški SLO / DNS
BH - D OD 46 DO 55-M
1 . 53 Budimir David Moški SLO UFA.SI-POHORC 03:31:30
2 . 67 Prevorčič Fonza Moški SLO 03:36:06
3 . 6 Dekleva Andrej Moški SLO SUPERSNURF MTB.SI 04:32:22
4 . 49 Weineck Sven Moški AUT PULSSCHLAG ERZGEBIRGE 04:39:08
DNS 27 Nemeček Dejan Moški SLO PROADVENTURE ZIPVIT SPORT DNS
BH - E NAD 55-M
1 . 63 Šisernik Branko Moški SLO MTB KOROŠKA 04:39:28
BH - G OD 16 -30-Ž
1 . 62 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 03:15:57
2 . 31 Plantak Teja Ženski SLO 03:51:35
3 . 20 Kos Kaja Ženski SLO IZIRAJDRS 03:52:42
4 . 34 PRUD CLOE HOMME Ženski AUT ENDURANCE SHOP MILLAU 04:42:29
BH - H OD 31 DO 40-Ž
1 . 32 Plešnik Anja Ženski SLO MTB.SI 03:31:17
2 . 57 Vrdoljak Paula Ženski SLO ŠKOLA BICIKLIZMA ZAGREB 04:04:13
3 . 51 Zavrl Maja Ženski SLO POHORC-UFA.SI 04:09:41
4 . 47 VIDOVIČ TINA Ženski SLO IZIRAJDRS 04:44:24
BH - I NAD 40-Ž
1 . 58 Đurek Tea Ženski CRO BK BIKER 04:36:39
KLASIK A DO 15-M
1 . 28 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 01:13:29
2 . 16 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.si 01:13:30
3 . 42 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.si 01:24:21
4 . 10 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:30:29
5 . 9 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:30:30
6 . 44 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.si 01:30:33
7 . 47 Svetličič Peter Moški SLO RAJD FUNSPORTS 01:51:32
8 . 64 ARL ŽAN Moški SLO 01:52:01
KLASIK C OD 16 DO 25-M
1 . 5 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.si 01:09:42
2 . 15 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.si 01:09:43
3 . 24 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.si 01:11:09
4 . 56 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 01:26:38
5 . 60 BIRSA GREGA Moški SLO 01:49:19
KLASIK D OD 26 DO 35-M
1 . 1 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.si 01:15:21
2 . 31 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.si 01:19:39
3 . 53 Vasilenko Miha Moški TWENTYSIX. RU 01:21:03
4 . 58 STAMCAR THOMAS Moški SLO 01:26:29
5 . 67 Zeme Jurij Moški SLO 01:31:16
6 . 68 Deželak Denis Moški SLO 01:31:29
7 . 57 Mihelj Rok Moški SLO 01:35:37
8 . 34 Premože David Moški SLO 01:39:03
9 . 74 HUMAR MATJAŽ Moški SLO 01:41:31
10 . 49 Šapek Boštjan Moški SLO 01:48:26
11 . 51 Tavzelj Matjaz Moški SLO MASAKER FACTORY RACING 01:48:40
12 . 40 Rotar Rok Moški SLO 01:50:16
13 . 25 mavrič marko Moški SLO 01:56:29
14 . 23 Lovrić Karlo Moški SLO VELENJE MTB 01:56:50
15 . 59 ŠKARLIN GORAN Moški SLO 01:57:21
16 . 80 Kordiš Dejan Moški SLO 02:00:23
17 . 36 Prodan Til Moški SLO 02:25:03
18 . 13 Gradišar Peter Moški SLO 02:26:42
19 . 35 Prodan Simon Moški SLO 02:33:57
20 . 38 Purič Alex Moški SLO 02:57:15
21 . 41 Rupnik Gaber Moški SLO KD RAJD 03:27:04
DNS22 . 17 Kocjan Andrej Moški SLO DNS
DNS23 . 14 Kavscek Grega Moški SLO DNS
KLASIK E OD 36 DO 45-M
1 . 73 Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD FUNSPORTS 01:29:06
2 . 70 DURKOVIČ VLADIMIR Moški SLO 01:30:32
3 . 62 Kos Rajko Moški SLO 01:30:45
4 . 55 Volf Tomaž Moški SLO 01:40:41
5 . 26 Nunić Predrag Moški SLO MTB VELENJE 01:44:32
6 . 37 Prošt Dani Moški SLO 01:49:59
7 . 50 Šteharnik Matej Moški SLO 01:55:36
8 . 65 zapušek borut Moški SLO 01:55:49
9 . 2 Burgic Mirsad Moški SLO VELENJE MTB 01:56:45
10 . 29 Piko Domen Moški SLO KK RAVNE 01:59:12
11 . 45 Sodin Rok Moški SLO 02:01:06
12 . 75 KLOBČAR BENO Moški SLO ŠD ADRIA 02:11:04
13 . 77 ROSTOMAR SREČKO Moški SLO ŠD ADRIA 02:11:08
14 . 52 Uršej Jure Moški SLO 02:14:13
15 . 66 Komar Jure Moški SLO 02:14:37
16 . 20 Kovač Gorazd Moški SLO 02:22:53
17 . 32 Podgoršek Gabrijel Moški SLO / 02:22:54
18 . črna 3 Bradač Miha Moški SLO NM 02:23:41
19 . črna 30 Pirc Peter Moški SLO 02:28:01
20 . 4 Čuden Matjaž Moški SLO 02:29:47
21 . 33 Poteko Gregor Moški SLO 02:32:17
22 . črna 25 Mihačič Samo Moški SLO 02:32:51
DNS23 . 46 Studnička Mitja Moški SLO DNS
KLASIK F OD 46 DO 55-M
1 . 69 MAČEK BRANKO Moški SLO 01:30:31
2 . 27 Oštir Robert Moški SLO 01:40:19
3 . 22 KRANČAN BRANKO Moški SLO KK RAVNE 01:56:20
4 . 77 Sgerm Jože Moški SLO KK MTB KOROŠKA 01:59:03
5 . 8 Hmelak Boštjan Moški SLO 02:01:47
6 . 61 ŠKRLEC IVAN Moški SLO SURFPARK 02:08:15
7 . 63 KAVAŠ SREČKO Moški SLO BORISOVA BEŽEČA DECA 02:08:17
8 . 54 Vogrinec Milan Moški SLO 02:12:21
9 . 19 Kotar Martin Moški SLO ŠD SMOLE 02:12:23
10 . 79 Baloh Franjo Moški SLO KRKA 02:13:17
11 . 13 Kamnik Vlado Moški SLO 02:34:35
12 . 71 PRAPER MIRAN Moški SLO 02:57:27
DNS13 . 11 Kadrić Dževad Moški SLO VELENJE MTB DNS
KLASIK G NAS 55-M
1 . 48 Svetličič Leo Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 02:18:54
2 . 6 Hertiš Marijan Moški SLO 02:57:52
KLASIK H OD 16 DO 30-Ž
1 . 21 Krajnc Blanka Ženski SLO 01:53:31
2 . 39 Radosavac Aleksandra Ženski SLO 02:57:17
KLASIK I OD 31 DO 40-Ž
1 . 78 KOTNIK DAŠA Ženski SLO ŠD OJSTRA RIDA 02:04:54
2 . 18 Konečnik Janja Ženski SLO 02:25:32
3 . 30 Pintarič Vesna Ženski SLO 02:37:30
KLASIK J NAD 40-Ž
1 . 3 Comino Milka Ženski SLO 03:13:21
DNS 7 Hertiš Irena Ženski SLO DNS
DNS 12 Kamnik Danica Ženski SLO DNS

Komentarji