Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Maraton Black Hole Bike Fest 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Maraton Black Hole Bike Fest 2017 Datum:23.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
BH - A OD 16 DO 25-M
1 . 59 Krajnc Gregor
KD CALCIT
Moški SLO KD CALCIT 02:40:11 >
Klub KD CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:40:11
2 . 43 Tratnik Bajc Miha
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 02:53:16 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:53:16
3 . 56 Marot Blaž
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI 03:42:10 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:42:10
4 . 22 Lazar Rok
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 04:11:55 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:11:55
5 . 36 Sedar Tadej
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI 04:25:25 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:25:25
DNF 1 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNF >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNF
BH - B OD 26 DO 35-M
1 . 5 Čibej Aleš
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 02:49:14 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:49:14
2 . 55 Maretič Žiga
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 02:55:26 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:55:26
3 . 44 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 03:03:13 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:03:13
4 . 24 Micheu Mario
TEAM PENHAB
Moški SLO TEAM PENHAB 03:14:54 >
Klub TEAM PENHAB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:14:54
5 . 15 Kert Jernej
MASAKER FACTORY RACING
Moški SLO MASAKER FACTORY RACING 03:18:51 >
Klub MASAKER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:18:51
6 . 66 Vrhovnik Mohor
CALCIT KAMNIK
Moški SLO CALCIT KAMNIK 03:29:08 >
Klub CALCIT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:29:08
7 . 21 Krainz Manuel
MBT UNTERKARNTEN
Moški AUT MBT UNTERKARNTEN 03:43:17 >
Klub MBT UNTERKARNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Time: 03:43:17
8 . 14 Grahor Vid
Moški SLO 04:40:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:40:48
9 . 64 GREGOR KAVŠČEK
Moški SLO 04:50:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:50:56
DNS 40 Šubic Klemen
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 38 Skrt Klavdij
HIDRIA AET
Moški SLO HIDRIA AET DNS >
Klub HIDRIA AET
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 11 Gabršček Andrej
HIDRIA AET
Moški SLO HIDRIA AET DNS >
Klub HIDRIA AET
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 39 Šturm Tomaž
HIDRIA AET
Moški SLO HIDRIA AET DNS >
Klub HIDRIA AET
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
BH - C OD 36 DO 45-M
1 . 45 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 03:09:19 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:09:19
2 . 28 Otoničar Domen
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 03:17:45 >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:17:45
3 . 9 Epšek Mitja
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 03:30:07 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:30:07
4 . 41 Šumah Robert
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI 03:33:56 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:33:56
5 . 61 Strasek Ales
Moški SLO 03:42:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:42:19
6 . 60 DARKO GROS
Moški SLO 03:44:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:44:15
7 . 17 Kobold Marko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 03:46:54 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:46:54
8 . 65 Buhin Alan
BGK TUŠKANC
Moški CRO BGK TUŠKANC 03:58:27 >
Klub BGK TUŠKANC
Država CRO
Spol: Moški
Time: 03:58:27
9 . 42 Tilinger Rok
Moški SLO 03:59:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:59:10
10 . 54 OPETNIK CHRISTIAN
MTB PETZEN-PECA
Moški AUT MTB PETZEN-PECA 03:59:42 >
Klub MTB PETZEN-PECA
Država AUT
Spol: Moški
Time: 03:59:42
11 . 10 FLIS MATEJ
KK PENDALNA
Moški SLO KK PENDALNA 04:18:50 >
Klub KK PENDALNA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:18:50
12 . 2 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 04:22:40 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:22:40
13 . 23 Lečnik Samo
ŠD SIJ
Moški SLO ŠD SIJ 04:25:55 >
Klub ŠD SIJ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:25:55
14 . 37 Sekuti Damjan
Moški SLO 04:31:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:31:12
15 . 29 Parotat Aljoša
ŠD GOLAŽ
Moški SLO ŠD GOLAŽ 05:10:19 >
Klub ŠD GOLAŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 05:10:19
16 . 50 Založnik Tilen
Moški SLO 05:19:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 05:19:48
DNS 18 Koražija Primož
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 12 Goličnik Aleš
MTB VELENJE
Moški SLO MTB VELENJE DNS >
Klub MTB VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 35 Rak Gašper
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 16 Klančič Borut
DEŠ FLEŠ KRASKROS
Moški SLO DEŠ FLEŠ KRASKROS DNS >
Klub DEŠ FLEŠ KRASKROS
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 33 Pritržnik Tomaž
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 26 Barbič Rok
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 46 Vidovič Iztok
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 4 Cecelja Dražen
BK SUTLA
Moški CRO BK SUTLA DNS >
Klub BK SUTLA
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS 8 Durič Miha
/
Moški SLO / DNS >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
BH - D OD 46 DO 55-M
1 . 53 Budimir David
UFA.SI-POHORC
Moški SLO UFA.SI-POHORC 03:31:30 >
Klub UFA.SI-POHORC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:31:30
2 . 67 Prevorčič Fonza
Moški SLO 03:36:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:36:06
3 . 6 Dekleva Andrej
SUPERSNURF MTB.SI
Moški SLO SUPERSNURF MTB.SI 04:32:22 >
Klub SUPERSNURF MTB.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:32:22
4 . 49 Weineck Sven
PULSSCHLAG ERZGEBIRGE
Moški AUT PULSSCHLAG ERZGEBIRGE 04:39:08 >
Klub PULSSCHLAG ERZGEBIRGE
Država AUT
Spol: Moški
Time: 04:39:08
DNS 27 Nemeček Dejan
PROADVENTURE ZIPVIT SPORT
Moški SLO PROADVENTURE ZIPVIT SPORT DNS >
Klub PROADVENTURE ZIPVIT SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
BH - E NAD 55-M
1 . 63 Šisernik Branko
MTB KOROŠKA
Moški SLO MTB KOROŠKA 04:39:28 >
Klub MTB KOROŠKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 04:39:28
BH - G OD 16 -30-Ž
1 . 62 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 03:15:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 03:15:57
2 . 31 Plantak Teja
Ženski SLO 03:51:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 03:51:35
3 . 20 Kos Kaja
IZIRAJDRS
Ženski SLO IZIRAJDRS 03:52:42 >
Klub IZIRAJDRS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 03:52:42
4 . 34 PRUD CLOE HOMME
ENDURANCE SHOP MILLAU
Ženski AUT ENDURANCE SHOP MILLAU 04:42:29 >
Klub ENDURANCE SHOP MILLAU
Država AUT
Spol: Ženski
Time: 04:42:29
BH - H OD 31 DO 40-Ž
1 . 32 Plešnik Anja
MTB.SI
Ženski SLO MTB.SI 03:31:17 >
Klub MTB.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 03:31:17
2 . 57 Vrdoljak Paula
ŠKOLA BICIKLIZMA ZAGREB
Ženski SLO ŠKOLA BICIKLIZMA ZAGREB 04:04:13 >
Klub ŠKOLA BICIKLIZMA ZAGREB
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 04:04:13
3 . 51 Zavrl Maja
POHORC-UFA.SI
Ženski SLO POHORC-UFA.SI 04:09:41 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 04:09:41
4 . 47 Vidovič Tina
IZIRAJDRS
Ženski SLO IZIRAJDRS 04:44:24 >
Klub IZIRAJDRS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 04:44:24
BH - I NAD 40-Ž
1 . 58 Đurek Tea
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 04:36:39 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 04:36:39
KLASIK A DO 15-M
1 . 28 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 01:13:29 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:13:29
2 . 16 Klemenčič Jakob
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:13:30 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:13:30
3 . 42 Rus Jure
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:24:21 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:24:21
4 . 10 Jereb Tine
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:30:29 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:29
5 . 9 Jereb Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:30:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:30
6 . 44 Smrdel Miha
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:30:33 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:33
7 . 47 Svetličič Peter
RAJD FUNSPORTS
Moški SLO RAJD FUNSPORTS 01:51:32 >
Klub RAJD FUNSPORTS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:32
8 . 64 ARL ŽAN
Moški SLO 01:52:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:01
KLASIK C OD 16 DO 25-M
1 . 5 Govekar Matevž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:09:42 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:09:42
2 . 15 Klemenčič Miha
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:09:43 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:09:43
3 . 24 Lozar Matjaž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:11:09 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:11:09
4 . 56 Želimorski Luka
ŠD 2SIMPL
Moški SLO ŠD 2SIMPL 01:26:38 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:26:38
5 . 60 BIRSA GREGA
Moški SLO 01:49:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:19
KLASIK D OD 26 DO 35-M
1 . 1 Budin Matjaž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:15:21 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:15:21
2 . 31 Podgornik Tadej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:19:39 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:19:39
3 . 53 Vasilenko Miha
TWENTYSIX. RU
Moški TWENTYSIX. RU 01:21:03 >
Klub TWENTYSIX. RU
Država
Spol: Moški
Time: 01:21:03
4 . 58 STAMCAR THOMAS
Moški SLO 01:26:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:26:29
5 . 67 Zeme Jurij
Moški SLO 01:31:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:31:16
6 . 68 Deželak Denis
Moški SLO 01:31:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:31:29
7 . 57 Mihelj Rok
Moški SLO 01:35:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:35:37
8 . 34 Premože David
Moški SLO 01:39:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:39:03
9 . 74 HUMAR MATJAŽ
Moški SLO 01:41:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:41:31
10 . 49 Šapek Boštjan
Moški SLO 01:48:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:26
11 . 51 Tavzelj Matjaz
MASAKER FACTORY RACING
Moški SLO MASAKER FACTORY RACING 01:48:40 >
Klub MASAKER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:40
12 . 40 Rotar Rok
Moški SLO 01:50:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:50:16
13 . 25 mavrič marko
Moški SLO 01:56:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:29
14 . 23 Lovrić Karlo
VELENJE MTB
Moški SLO VELENJE MTB 01:56:50 >
Klub VELENJE MTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:50
15 . 59 ŠKARLIN GORAN
Moški SLO 01:57:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:57:21
16 . 80 Kordiš Dejan
Moški SLO 02:00:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:23
17 . 36 Prodan Til
Moški SLO 02:25:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:25:03
18 . 13 Gradišar Peter
Moški SLO 02:26:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:26:42
19 . 35 Prodan Simon
Moški SLO 02:33:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:33:57
20 . 38 Purič Alex
Moški SLO 02:57:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:57:15
21 . 41 Rupnik Gaber
KD RAJD
Moški SLO KD RAJD 03:27:04 >
Klub KD RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:27:04
DNS22 . 17 Kocjan Andrej
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
DNS23 . 14 Kavscek Grega
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
KLASIK E OD 36 DO 45-M
1 . 73 Kučan Tomaž
KD RAJD FUNSPORTS
Moški SLO KD RAJD FUNSPORTS 01:29:06 >
Klub KD RAJD FUNSPORTS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:29:06
2 . 70 DURKOVIČ VLADIMIR
Moški SLO 01:30:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:32
3 . 62 Kos Rajko
Moški SLO 01:30:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:45
4 . 55 VOLF Tomaž
Moški SLO 01:40:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:41
5 . 26 Nunić Predrag
MTB VELENJE
Moški SLO MTB VELENJE 01:44:32 >
Klub MTB VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:44:32
6 . 37 Prošt Dani
Moški SLO 01:49:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:59
7 . 50 Šteharnik Matej
Moški SLO 01:55:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:55:36
8 . 65 zapušek borut
Moški SLO 01:55:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:55:49
9 . 2 Burgic Mirsad
VELENJE MTB
Moški SLO VELENJE MTB 01:56:45 >
Klub VELENJE MTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:45
10 . 29 Piko Domen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 01:59:12 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:12
11 . 45 Sodin Rok
Moški SLO 02:01:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:06
12 . 75 KLOBČAR BENO
ŠD ADRIA
Moški SLO ŠD ADRIA 02:11:04 >
Klub ŠD ADRIA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:04
13 . 77 ROSTOMAR SREČKO
ŠD ADRIA
Moški SLO ŠD ADRIA 02:11:08 >
Klub ŠD ADRIA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:08
14 . 52 Uršej Jure
Moški SLO 02:14:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:13
15 . 66 Komar Jure
Moški SLO 02:14:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:37
16 . 20 Kovač Gorazd
Moški SLO 02:22:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:22:53
17 . 32 Podgoršek Gabrijel
/
Moški SLO / 02:22:54 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:22:54
18 . črna 3 Bradač Miha
NM
Moški SLO NM 02:23:41 >
Klub NM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:23:41
19 . črna 30 PIRC Peter
Moški SLO 02:28:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:28:01
20 . 4 Čuden Matjaž
Moški SLO 02:29:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:29:47
21 . 33 Poteko Gregor
Moški SLO 02:32:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:32:17
22 . črna 25 Mihačič Samo
Moški SLO 02:32:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:32:51
DNS23 . 46 Studnička Mitja
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
KLASIK F OD 46 DO 55-M
1 . 69 MAČEK BRANKO
Moški SLO 01:30:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:30:31
2 . 27 Oštir Robert
Moški SLO 01:40:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:19
3 . 22 KRANČAN BRANKO
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 01:56:20 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:20
4 . 77 Sgerm Jože
KK MTB KOROŠKA
Moški SLO KK MTB KOROŠKA 01:59:03 >
Klub KK MTB KOROŠKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:03
5 . 8 Hmelak Boštjan
Moški SLO 02:01:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:47
6 . 61 ŠKRLEC IVAN
SURFPARK
Moški SLO SURFPARK 02:08:15 >
Klub SURFPARK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:08:15
7 . 63 KAVAŠ SREČKO
BORISOVA BEŽEČA DECA
Moški SLO BORISOVA BEŽEČA DECA 02:08:17 >
Klub BORISOVA BEŽEČA DECA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:08:17
8 . 54 Vogrinec Milan
Moški SLO 02:12:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:21
9 . 19 Kotar Martin
ŠD SMOLE
Moški SLO ŠD SMOLE 02:12:23 >
Klub ŠD SMOLE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:23
10 . 79 Baloh Franjo
KRKA
Moški SLO KRKA 02:13:17 >
Klub KRKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:13:17
11 . 13 Kamnik Vlado
Moški SLO 02:34:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:34:35
12 . 71 PRAPER MIRAN
Moški SLO 02:57:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:57:27
DNS13 . 11 Kadrić Dževad
VELENJE MTB
Moški SLO VELENJE MTB DNS >
Klub VELENJE MTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNS
KLASIK G NAS 55-M
1 . 48 SVETLIČIČ LEO
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 02:18:54 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:18:54
2 . 6 Hertiš Marijan
Moški SLO 02:57:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:57:52
KLASIK H OD 16 DO 30-Ž
1 . 21 Krajnc Blanka
Ženski SLO 01:53:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:53:31
2 . 39 Radosavac Aleksandra
Ženski SLO 02:57:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:57:17
KLASIK I OD 31 DO 40-Ž
1 . 78 KOTNIK DAŠA
ŠD OJSTRA RIDA
Ženski SLO ŠD OJSTRA RIDA 02:04:54 >
Klub ŠD OJSTRA RIDA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:04:54
2 . 18 Konečnik Janja
Ženski SLO 02:25:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:25:32
3 . 30 Pintarič Vesna
Ženski SLO 02:37:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:37:30
KLASIK J NAD 40-Ž
1 . 3 Comino Milka
Ženski SLO 03:13:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 03:13:21
DNS 7 Hertiš Irena
Ženski SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: DNS
DNS 12 Kamnik Danica
Ženski SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: DNS

Komentarji

 

Mobile content