Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Završnica C2 2017 U23+ Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica C2 2017 U23+ Elite Datum:29.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek Najboljši krog Več
ELITE+U23-M
1 . 17 Bouwmeester Marc
MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
Moški MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM 10009822545 -- 6 -- 00:14:39 >
Klub MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009822545
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:39
2 . 7 Fumarola Denis
ASD SIXS BOSCARO
Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007707137 -- 6 -- 00:14:36 >
Klub ASD SIXS BOSCARO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007707137
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:36
3 . 15 Naspi Alessandro
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10008728465 -- 6 -- 00:14:52 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008728465
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:52
4 . 2 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 6 -- 00:14:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:57
5 . 3 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 6 -- 00:14:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:51
6 . 1 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 -- 00:15:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:17
7 . 10 Shevtsov Artem
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 -- 6 -- 00:15:11 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10007673387
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:11
8 . 11 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 6 -- 00:15:11 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:11
9 . 33 Prudek Dominik
MORAVEC TEAM
Moški CZE MORAVEC TEAM 10010777185 -- 6 -- 00:15:35 >
Klub MORAVEC TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010777185
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:35
10 . 6 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 -- 00:15:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:52
11 . 9 Konyaev Oleksandr
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 -- 6 -- 00:15:50 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10009442225
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:50
12 . 20 Laposse Lorenzo
ASD SIXS BOSCARO
Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10031798402 -- 6 -- 00:16:29 >
Klub ASD SIXS BOSCARO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031798402
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:29
13 . 14 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 -- 6 -- 00:16:19 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:19
14 . 32 Molinari Rudy
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 -- 6 -- 00:16:39 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010602282
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:39
15 . 21 Čibej Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 6 -- 00:16:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:45
16 . 12 ICEN Izzet Sahin
SALCANO CAPPADOCI
Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10011179737 -- 6 -- 00:16:26 >
Klub SALCANO CAPPADOCI
Država TUR
Spol: Moški
Licenca: 10011179737
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:26
17 . 22 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 6 -- 00:17:22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:22
18 . 8 Unal Isac
SALCANO CAPPADOCI
Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10007402696 -- 6 -- 00:16:48 >
Klub SALCANO CAPPADOCI
Država TUR
Spol: Moški
Licenca: 10007402696
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:48
19 . 27 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028402590 -- 5 -- 00:17:25 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028402590
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:25
20 . 16 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 -- 5 -- 00:18:10 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:18:10
21 . 34 Gašparík Branislav
TOP SPORT TEAM
Moški SVK TOP SPORT TEAM 10015293446 -- 5 -- 00:18:09 >
Klub TOP SPORT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10015293446
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:18:09
22 . 24 Štirn Andraž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 -- 00:17:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060303769
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:57
23 . 29 žídek Pavol
TOP SPORT TEAM
Moški SVK TOP SPORT TEAM 10016257483 -- 5 -- 00:18:05 >
Klub TOP SPORT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10016257483
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:18:05
24 . 23 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 5 -- 00:19:15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:19:15
25 . 35 Golian Erik
TOP SPORT TEAM
Moški SVK TOP SPORT TEAM 10015294759 -- 5 -- 00:19:54 >
Klub TOP SPORT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10015294759
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:19:54
26 . 13 ERMIS Oguzhan
SALCANO CAPPADOCI
Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10015616172 -- 5 -- 00:19:46 >
Klub SALCANO CAPPADOCI
Država TUR
Spol: Moški
Licenca: 10015616172
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:19:46
27 . 25 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 5 -- 00:20:23 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648526
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:20:23
DNF 5 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 1 -- 00:17:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:08
DNF 30 Cerutti Gregorio
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823656 -- 1 -- 01:40:44 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009823656
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:44
DNF 31 Almonti Andrea
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 1 -- 01:40:45 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349213
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:45
DNS 28 Eric Polansek
RSC MCDonalds Klopeiner See
Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 10009026236 -- 1 -- 01:40:41 >
Klub RSC MCDonalds Klopeiner See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009026236
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:41
DNS 26 Ramšak Borut
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10005531711 -- 1 -- 01:40:38 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005531711
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:38
DNS 19 Tratnik Bajc Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 1 -- 01:40:36 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010728281
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:36
DNS 18 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 1 -- 01:40:34 >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003343147
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:34
DNS 4 Osicki Kornel
OK Racing Dabrowa Gornicza
Moški POL OK Racing Dabrowa Gornicza 10005354279 -- 1 -- 01:40:32 >
Klub OK Racing Dabrowa Gornicza
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10005354279
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:40:32

Komentarji

 

Mobile content