Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017 - TPOK

Tek Tekma: 22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017 - TPOK Datum:25.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaostanek Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 106 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 114 UdoviČ Lia
OŠ Stranje
Ženski SLO OŠ Stranje -- -- >
Klub OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 101 Žagar Neža
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 102 Poljanšek Ela
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 115 Ferlič Karin
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 116 Udovič Nea
OŠ Stranje
Ženski SLO OŠ Stranje -- -- >
Klub OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 109 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 111 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 110 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 113 RUS Anže
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 108 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 107 Erjavšek Val
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 112 Potokar Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 118 Šerkezi Joža Matjaž
OŠ Stranje
Moški SLO OŠ Stranje -- -- >
Klub OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - DEKLICE-Ž
1 . 82 Zupanc Korošec Klara
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 83 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 81 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 80 Pahor Žan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 71 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 72 PER MAJA
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Ćirović Tjaša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 73 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - MLADINKE-Ž
1 . 79 Mali Nuša
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- -- >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - MLADINCI-M
1 . 75 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 76 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 86 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 78 Habjan Tine
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 87 Mali Jakob
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 77 Kranjec Žan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - ČLANICE-Ž
1 . 36 Klinar Tina
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 39 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 33 TERAŽ AMADEJA
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 34 Repanšek Uršič Alenka
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 38 Češnovar Joži
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 31 Žabkar Nataša
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 40 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - ČLANI A-M
1 . 16 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 88 Rezai Bashir
ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 10 Erjavšek Boštjan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 17 Osolnik Gregor
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 7 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 9 Globočnik Dušan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 3 Vivod Jernej
ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM -- -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 13 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 11 Cafnik Matej
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 1 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM -- -- >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 12 Mali Klemen
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 8 Lavrač Jani
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 14 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 5 Suhoveršnik Tomaž
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 4 Varga Bojan
TELEMACH
Moški SLO TELEMACH -- -- >
Klub TELEMACH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 15 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 6 Pugelj Andrej
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 2 Žibert Matej
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - ČLANI B-M
1 . 29 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 19 Soklič Tomaž
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 30 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 27 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 23 Osolnik Damjan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 28 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 18 Vodlan Martin
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 22 Pikel Jernej
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -- -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 24 Krnc Matjaž
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 84 Kostanjevec Stojan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 85 Spruk Marko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 25 Korošec Janez
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 20 Sakač Damjan
ŠILT
Moški SLO ŠILT -- -- >
Klub ŠILT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 26 Per Stane
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 21 Pirc Grega
HOFER
Moški SLO HOFER -- -- >
Klub HOFER
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - VETERANI A-M
1 . 41 Vivod Milan
ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM -- -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Teraž Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 46 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 47 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 45 Atelšek Rafko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 53 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 43 Škrijelj Redža
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 48 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 49 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 52 Kramar Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 54 Meza Stane
TD VZPON 2
Moški SLO TD VZPON 2 -- -- >
Klub TD VZPON 2
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 42 Uršič Miran
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - VETERANI B-M
1 . 60 Jesenko Andrej
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 64 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 57 Mali Karol
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 59 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA -- -- >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 65 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 55 Povše Brane
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 62 Grum Miroslav
TK TRžIšKE STRELE
Moški SLO TK TRžIšKE STRELE -- -- >
Klub TK TRžIšKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KP - VETERANKE-Ž
1 . 89 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 70 Meža Boža
TD VZPON
Ženski SLO TD VZPON -- -- >
Klub TD VZPON
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 68 Bogataj Helena
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 69 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 67 Rutar Bergant Mojca
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content