Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 4. TEK OBČINE MENGEŠ 2017

Tek Tekma:4. TEK OBČINE MENGEŠ 2017 Datum:11.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
10M1-M
1 . 106 Vilhar Klemen
Moški SLO 0:38:13 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 107 Mišvelj Saš
Moški SLO 0:43:16 0:05:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:16
Zaostanek: 0:05:03
3 . 103 Jeretina Marko
ROG AS
Moški SLO ROG AS 0:45:01 0:06:48 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:01
Zaostanek: 0:06:48
4 . 102 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:45:52 0:07:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:52
Zaostanek: 0:07:39
5 . 105 Poženel Natan Maj
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 0:48:27 0:10:14 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:27
Zaostanek: 0:10:14
6 . 223 Bašelj Jaša
ROG AS
Moški SLO ROG AS 0:50:25 0:12:12 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:25
Zaostanek: 0:12:12
7 . 104 Sitar Gašper
Moški SLO 0:54:33 0:16:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:33
Zaostanek: 0:16:20
10M2-M
1 . 111 Štebe Simon
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:42:56 0:00:00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:56
Zaostanek: 0:00:00
2 . 110 Krašovec Rok
Moški SLO 0:56:04 0:13:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:04
Zaostanek: 0:13:08
10M3-Ž
3 . 212 MIKELJ Andrej
Poljski tekači
Ženski SLO Poljski tekači 0:37:45 0:01:58 >
Klub Poljski tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:45
Zaostanek: 0:01:58
12 . 199 SLAPAR Aleš
Ženski SLO 0:45:15 0:09:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:45:15
Zaostanek: 0:09:28
10M3-M
1 . 101 Mulej Janez
TEAM LJUBIČ
Moški SLO TEAM LJUBIČ 0:35:47 0:00:00 >
Klub TEAM LJUBIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:47
Zaostanek: 0:00:00
2 . 120 Bedrač Leon
Moški SLO 0:36:58 0:01:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:58
Zaostanek: 0:01:11
4 . 127 Kališnik Tomaž
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:38:42 0:02:55 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:42
Zaostanek: 0:02:55
5 . 215 Koncilija Miha
Kolesarsko drušvo ROG
Moški SLO Kolesarsko drušvo ROG 0:39:09 0:03:22 >
Klub Kolesarsko drušvo ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:09
Zaostanek: 0:03:22
6 . 128 Obreza Anže
INFINITI
Moški SLO INFINITI 0:39:13 0:03:26 >
Klub INFINITI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:13
Zaostanek: 0:03:26
7 . 222 Šturm Grega
Top fit team
Moški SLO Top fit team 0:40:54 0:05:07 >
Klub Top fit team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:54
Zaostanek: 0:05:07
8 . 125 Mehle Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:40:56 0:05:09 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:56
Zaostanek: 0:05:09
9 . 115 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:44:15 0:08:28 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:15
Zaostanek: 0:08:28
10 . 198 Krusic Matevz
TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TRISPORT KAMNIK 0:44:57 0:09:10 >
Klub TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:57
Zaostanek: 0:09:10
11 . 117 Jerman Tine
Moški SLO 0:45:00 0:09:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:00
Zaostanek: 0:09:13
13 . 123 Rejc Rok
Moški SLO 0:45:33 0:09:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:33
Zaostanek: 0:09:46
14 . 114 Hribar Damjan
Moški SLO 0:45:55 0:10:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:55
Zaostanek: 0:10:08
15 . 126 Osenar Sašo
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:47:38 0:11:51 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:38
Zaostanek: 0:11:51
16 . 116 Vidovic Dragomir
Moški SLO 0:50:05 0:14:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:05
Zaostanek: 0:14:18
17 . 122 Posavec Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:51:38 0:15:51 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:38
Zaostanek: 0:15:51
18 . 118 Erčulj Matjaž
ŠD TRZIN
Moški SLO ŠD TRZIN 0:54:20 0:18:33 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:20
Zaostanek: 0:18:33
19 . 129 Rink Saša
Moški SLO 0:54:29 0:18:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:29
Zaostanek: 0:18:42
20 . 124 Popivoda Miloš
Moški SLO 1:13:29 0:37:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:29
Zaostanek: 0:37:42
10M4-Ž
5 . 218 ŽGAJNAR Miran
Drn in strm team
Ženski SLO Drn in strm team 0:44:38 0:08:09 >
Klub Drn in strm team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:44:38
Zaostanek: 0:08:09
11 . 221 VIDMAR JANEZ
Ženski SLO 0:48:41 0:12:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:48:41
Zaostanek: 0:12:12
17 . 206 DEBEVC Miha
Ženski SLO 0:55:49 0:19:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:55:49
Zaostanek: 0:19:20
10M4-M
1 . 134 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:36:29 0:00:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:29
Zaostanek: 0:00:00
2 . 131 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:36:48 0:00:19 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:48
Zaostanek: 0:00:19
3 . 138 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:40:04 0:03:35 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:04
Zaostanek: 0:03:35
4 . 132 Grošelj Aleš
Moški SLO 0:41:53 0:05:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:53
Zaostanek: 0:05:24
6 . 203 Skok Robert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:44:45 0:08:16 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:45
Zaostanek: 0:08:16
7 . 136 Gril Andrej
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 0:45:24 0:08:55 >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:24
Zaostanek: 0:08:55
8 . 133 Gregorc Miha
Moški SLO 0:46:09 0:09:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:09
Zaostanek: 0:09:40
9 . 130 Smuk Boštjan
Moški SLO 0:47:14 0:10:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:14
Zaostanek: 0:10:45
10 . 220 Železnik Franci
ŠD Češnjice
Moški SLO ŠD Češnjice 0:48:15 0:11:46 >
Klub ŠD Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:15
Zaostanek: 0:11:46
12 . 148 Janežič Peter
TRZINCI
Moški SLO TRZINCI 0:49:11 0:12:42 >
Klub TRZINCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:11
Zaostanek: 0:12:42
13 . 142 Ornik Frenk
Moški SLO 0:49:46 0:13:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:46
Zaostanek: 0:13:17
14 . 146 Burja Matej
Moški SLO 0:50:36 0:14:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:36
Zaostanek: 0:14:07
15 . 145 Stopar Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:50:42 0:14:13 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:42
Zaostanek: 0:14:13
16 . 140 Veider Matjaz
Moški SLO 0:51:13 0:14:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:13
Zaostanek: 0:14:44
18 . 144 Drenik Robert
Moški SLO 0:56:33 0:20:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:33
Zaostanek: 0:20:04
19 . 147 Plos Primož
šD KEPA
Moški SLO šD KEPA 0:59:01 0:22:32 >
Klub šD KEPA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:01
Zaostanek: 0:22:32
20 . 143 Modec Miha
Moški SLO 1:00:27 0:23:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:27
Zaostanek: 0:23:58
10M5-Ž
6 . 202 ŠKRILEJ Redža
KOLIČEVO KARTON
Ženski SLO KOLIČEVO KARTON 0:44:15 0:05:06 >
Klub KOLIČEVO KARTON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:44:15
Zaostanek: 0:05:06
9 . 208 ROJŠEK Tomaž
URBANI TEKAČI
Ženski SLO URBANI TEKAČI 0:48:54 0:09:45 >
Klub URBANI TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:48:54
Zaostanek: 0:09:45
10 . 219 VERŠNIK Marjan
Ženski SLO 0:50:19 0:11:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:50:19
Zaostanek: 0:11:10
10M5-M
1 . 151 Marolt Jože
Moški SLO 0:39:09 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:09
Zaostanek: 0:00:00
2 . 158 Vrhunc Matjaž
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 0:40:56 0:01:47 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:56
Zaostanek: 0:01:47
3 . 154 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:41:38 0:02:29 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:38
Zaostanek: 0:02:29
4 . 159 Božič Ivan
Moški SLO 0:41:53 0:02:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:53
Zaostanek: 0:02:44
5 . 217 Jesenko Andrej
Moški SLO 0:43:15 0:04:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:15
Zaostanek: 0:04:06
7 . 201 Franko Tomaz
Moški SLO 0:45:55 0:06:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:55
Zaostanek: 0:06:46
8 . 156 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:47:37 0:08:28 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:37
Zaostanek: 0:08:28
11 . 155 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 0:50:53 0:11:44 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:53
Zaostanek: 0:11:44
12 . 160 PLANKL JOŽE
JPS TEAM
Moški SLO JPS TEAM 0:52:45 0:13:36 >
Klub JPS TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:45
Zaostanek: 0:13:36
13 . 150 Hribar Rajko
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 0:59:48 0:20:39 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:48
Zaostanek: 0:20:39
14 . 161 Kepic Rajko
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 1:01:47 0:22:38 >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:47
Zaostanek: 0:22:38
10M6-M
1 . 166 ČadeŽ Rado
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 0:43:59 0:00:00 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:59
Zaostanek: 0:00:00
2 . 167 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:50:44 0:06:45 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:44
Zaostanek: 0:06:45
3 . 164 Kosec Marjan
Moški SLO 0:51:06 0:07:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:06
Zaostanek: 0:07:07
4 . 165 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:51:12 0:07:13 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:12
Zaostanek: 0:07:13
5 . 163 Radetic Radovan
Moški SLO 0:59:18 0:15:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:18
Zaostanek: 0:15:19
6 . 205 Sušnik Alojz
DU Kamnik
Moški SLO DU Kamnik 1:02:22 0:18:23 >
Klub DU Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:22
Zaostanek: 0:18:23
10Ž2-Ž
1 . 172 Skube Nives
Ženski SLO 0:45:03 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:45:03
Zaostanek: 0:00:00
2 . 170 Mušič Lucija
Ženski SLO 0:48:42 0:03:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:48:42
Zaostanek: 0:03:39
3 . 171 Ložar Kos Kaja
Ženski SLO 0:49:44 0:04:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:49:44
Zaostanek: 0:04:41
4 . 168 Šetinc Klara
Ženski SLO 0:55:14 0:10:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:55:14
Zaostanek: 0:10:11
5 . 169 Novak Uršula
Ženski SLO 1:01:10 0:16:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:10
Zaostanek: 0:16:07
10Ž3-Ž
1 . 174 Radkovič Nataša
/
Ženski SLO / 0:46:08 0:00:00 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:46:08
Zaostanek: 0:00:00
2 . 211 Čebulj Alenka
Ženski SLO 0:47:04 0:00:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:04
Zaostanek: 0:00:56
3 . 182 Omerzu Tome Anita
/
Ženski SLO / 0:57:37 0:11:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:37
Zaostanek: 0:11:29
4 . 173 Škrokov Ajda
Ženski SLO 1:00:12 0:14:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:00:12
Zaostanek: 0:14:04
5 . 180 Modec Katja
Ženski SLO 1:00:27 0:14:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:00:27
Zaostanek: 0:14:19
6 . 175 Žlindra Ines
Ženski SLO 1:01:43 0:15:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:43
Zaostanek: 0:15:35
7 . 177 Keršmanc Jernej
Ženski SLO 1:02:05 0:15:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:02:05
Zaostanek: 0:15:57
8 . 179 Colnar Jana
Ženski SLO 1:08:57 0:22:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:08:57
Zaostanek: 0:22:49
10Ž4-Ž
1 . 213 AVERSPERGER Irena
Ženski SLO 0:47:49 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:49
Zaostanek: 0:00:00
6 . 209 AHAČIČ Katja
Sonček
Ženski SLO Sonček 0:54:54 0:07:05 >
Klub Sonček
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:54
Zaostanek: 0:07:05
9 . 204 OCEPEK Simona
Ženski SLO 0:58:31 0:10:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:31
Zaostanek: 0:10:42
10Ž4-Ž
2 . 189 Jeretina Saša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:52:53 0:05:04 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:52:53
Zaostanek: 0:05:04
3 . 184 Knez Tadeja
Ženski SLO 0:53:08 0:05:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:53:08
Zaostanek: 0:05:19
4 . 183 žibert renata
Ženski SLO 0:54:31 0:06:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:31
Zaostanek: 0:06:42
5 . 200 Kalčič Mateja
Ženski SLO 0:54:47 0:06:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:47
Zaostanek: 0:06:58
7 . 186 Skok Katja
Ženski SLO 0:55:54 0:08:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:55:54
Zaostanek: 0:08:05
8 . 191 Božič Nataša
Ženski SLO 0:57:44 0:09:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:44
Zaostanek: 0:09:55
10 . 207 Avsenik Olga
Ženski SLO 0:59:06 0:11:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:59:06
Zaostanek: 0:11:17
11 . 185 Berk Skok Meta
Ženski SLO 1:00:17 0:12:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:00:17
Zaostanek: 0:12:28
12 . 188 Kalan Ingrid
Ženski SLO 1:08:01 0:20:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:08:01
Zaostanek: 0:20:12
13 . 190 Novak Helena
Ženski SLO 1:09:48 0:21:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:09:48
Zaostanek: 0:21:59
14 . 192 MALIN JURJEC NATAŠA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 1:14:46 0:26:57 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:14:46
Zaostanek: 0:26:57
10Ž5-Ž
1 . 214 PRAŠNIKAR Nataša
Hervis
Ženski SLO Hervis 0:47:14 0:00:00 >
Klub Hervis
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:14
Zaostanek: 0:00:00
4 . 210 PRAZNIK Katarina
TSK JUB DOL
Ženski SLO TSK JUB DOL 0:59:46 0:12:32 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:59:46
Zaostanek: 0:12:32
10Ž5-Ž
2 . 193 Škrbinc Štefka
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 0:57:49 0:10:35 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:49
Zaostanek: 0:10:35
3 . 194 Kovačič Majda
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 0:58:10 0:10:56 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:10
Zaostanek: 0:10:56
5 . 216 Meglič Jana
Ženski SLO 1:02:40 0:15:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:02:40
Zaostanek: 0:15:26
6 . 195 Jerič Maja
MENGEšKA 100KRAT
Ženski SLO MENGEšKA 100KRAT 1:13:11 0:25:57 >
Klub MENGEšKA 100KRAT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:13:11
Zaostanek: 0:25:57
10Ž6-Ž
1 . 196 Srna Notka
Ženski SLO 1:05:27 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:05:27
Zaostanek: 0:00:00
2 . 197 Rink Marjeta
ŠD TRZIN
Ženski SLO ŠD TRZIN 1:06:42 0:01:15 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:06:42
Zaostanek: 0:01:15
5M1-Ž
7 . 77 VUGA Klemen
Ženski SLO 0:28:58 0:07:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:58
Zaostanek: 0:07:29
5M1-M
1 . 10 Hren Gašper
Moški SLO 0:21:29 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:29
Zaostanek: 0:00:00
2 . 88 KomljenoviČ Luka
NK Jesenice
Moški SLO NK Jesenice 0:23:52 0:02:23 >
Klub NK Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:52
Zaostanek: 0:02:23
3 . 2 Trojer Pavel
SK IHAN
Moški SLO SK IHAN 0:24:39 0:03:10 >
Klub SK IHAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:39
Zaostanek: 0:03:10
4 . 3 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:26:15 0:04:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:15
Zaostanek: 0:04:46
5 . 6 Peterlin Jaka
Moški SLO 0:26:40 0:05:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:40
Zaostanek: 0:05:11
6 . 5 Peterlin Nejc
Moški SLO 0:26:42 0:05:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:42
Zaostanek: 0:05:13
8 . 9 Sitar Matic
Moški SLO 0:29:23 0:07:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:23
Zaostanek: 0:07:54
9 . 7 Jerič Nejc
ATLETSKI KLUB OLIMPIJA
Moški SLO ATLETSKI KLUB OLIMPIJA 0:34:18 0:12:49 >
Klub ATLETSKI KLUB OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:18
Zaostanek: 0:12:49
10 . 4 Drabik Marcel
Moški SLO 0:36:54 0:15:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:54
Zaostanek: 0:15:25
5M2-M
1 . 11 Pogačnik Nejc
Moški SLO 0:21:31 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:31
Zaostanek: 0:00:00
2 . 14 Osolnik Gregor
Moški SLO 0:21:47 0:00:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:47
Zaostanek: 0:00:16
3 . 19 Rink Aleš
AMFIBIJA / ŠD TRZIN
Moški SLO AMFIBIJA / ŠD TRZIN 0:22:43 0:01:12 >
Klub AMFIBIJA / ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:43
Zaostanek: 0:01:12
4 . 13 Jarc Domen
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:22:51 0:01:20 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:51
Zaostanek: 0:01:20
5 . 12 Godler Rok
KLUB VZGOJITELJEV
Moški SLO KLUB VZGOJITELJEV 0:22:57 0:01:26 >
Klub KLUB VZGOJITELJEV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:57
Zaostanek: 0:01:26
6 . 18 Indihar Miha
Moški SLO 0:23:54 0:02:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:54
Zaostanek: 0:02:23
7 . 79 Lovenjak Damir
VESCA RULZ!
Moški SLO VESCA RULZ! 0:25:33 0:04:02 >
Klub VESCA RULZ!
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:33
Zaostanek: 0:04:02
8 . 17 Golavšek Matevž
Moški SLO 0:35:49 0:14:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:49
Zaostanek: 0:14:18
5M3-Ž
10 . 89 SMOLEJ Rudi
Ženski SLO 0:27:31 0:05:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:31
Zaostanek: 0:05:20
12 . 83 ZOREC Robi
Ženski SLO 0:29:27 0:07:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:27
Zaostanek: 0:07:16
14 . 87 ROPOTAR Robert
Kolesarski klub Mebgeš
Ženski SLO Kolesarski klub Mebgeš 0:29:49 0:07:38 >
Klub Kolesarski klub Mebgeš
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:49
Zaostanek: 0:07:38
15 . 76 VUGA Gregor
Ženski SLO 0:29:59 0:07:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:59
Zaostanek: 0:07:48
16 . 71 STJEPANOVIČ Dane
Ženski SLO 0:30:10 0:07:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:10
Zaostanek: 0:07:59
19 . 70 GARIN Luka
Ženski SLO 0:32:40 0:10:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:40
Zaostanek: 0:10:29
5M3-M
1 . 29 Gorjup Uroš
Moški SLO 0:22:11 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:11
Zaostanek: 0:00:00
2 . 31 Iglič Robert
Moški SLO 0:22:53 0:00:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:53
Zaostanek: 0:00:42
3 . 24 Krušnik Sebastjan
Moški SLO 0:23:55 0:01:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:55
Zaostanek: 0:01:44
4 . 30 Klemenčič Pavle
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:23:58 0:01:47 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:58
Zaostanek: 0:01:47
5 . 22 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:24:18 0:02:07 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:18
Zaostanek: 0:02:07
6 . 26 Varlec Grega
Moški SLO 0:24:38 0:02:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:38
Zaostanek: 0:02:27
7 . 28 Lopatič Marko
ŠD ABANKA
Moški SLO ŠD ABANKA 0:24:50 0:02:39 >
Klub ŠD ABANKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:50
Zaostanek: 0:02:39
8 . 73 Gnus Tomaž
ŠD LEK
Moški SLO ŠD LEK 0:25:36 0:03:25 >
Klub ŠD LEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:36
Zaostanek: 0:03:25
9 . 25 Rotenhajzer Marko
Moški SLO 0:26:05 0:03:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:05
Zaostanek: 0:03:54
11 . 21 Božičnik Matej
Moški SLO 0:29:02 0:06:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:02
Zaostanek: 0:06:51
13 . 27 StramŠak TomaŽ
ČD MENGEš
Moški SLO ČD MENGEš 0:29:42 0:07:31 >
Klub ČD MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:42
Zaostanek: 0:07:31
17 . 1 Jerič Franc
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:30:15 0:08:04 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:15
Zaostanek: 0:08:04
18 . 23 Kuhar Igor
Moški SLO 0:30:23 0:08:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:23
Zaostanek: 0:08:12
20 . 20 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:34:06 0:11:55 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:06
Zaostanek: 0:11:55
21 . 32 Snedic Janez
Moški SLO 0:44:14 0:22:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:14
Zaostanek: 0:22:03
5M4-M
1 . 34 Lešnik Štefan
Moški SLO 0:24:02 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:02
Zaostanek: 0:00:00
2 . 82 Povše Brane
DU Kamnik
Moški SLO DU Kamnik 0:29:33 0:05:31 >
Klub DU Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:33
Zaostanek: 0:05:31
3 . 81 Dobrin Marislav
Moški SLO 0:38:20 0:14:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:20
Zaostanek: 0:14:18
5Ž1-Ž
2 . 84 ZRIM Hana
SK IHAN
Ženski SLO SK IHAN 0:27:35 0:01:08 >
Klub SK IHAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:35
Zaostanek: 0:01:08
5Ž1-Ž
1 . 35 Osolnik Lejla
Ženski SLO 0:26:27 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:27
Zaostanek: 0:00:00
3 . 38 Skok Pia
Ženski SLO 0:28:16 0:01:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:16
Zaostanek: 0:01:49
4 . 39 VUGA MANCA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:28:54 0:02:27 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:54
Zaostanek: 0:02:27
5 . 40 Snedic Marusa
Ženski SLO 0:30:44 0:04:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:44
Zaostanek: 0:04:17
6 . 72 MEHLE Lina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:30:58 0:04:31 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:58
Zaostanek: 0:04:31
7 . 36 Berk Skok Kaja
Ženski SLO 0:31:15 0:04:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:15
Zaostanek: 0:04:48
8 . 41 Narat Nina
Ženski SLO 0:32:46 0:06:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:46
Zaostanek: 0:06:19
9 . 42 Smole Nika
Ženski SLO 0:35:03 0:08:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:03
Zaostanek: 0:08:36
5Ž2-Ž
14 . 75 GOGISHKOVA Stella
Ženski SLO 0:37:03 0:09:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:03
Zaostanek: 0:09:29
5Ž2-Ž
1 . 59 Rink Barbara
AMFIBIJA / ŠD TRZIN
Ženski SLO AMFIBIJA / ŠD TRZIN 0:27:34 0:00:00 >
Klub AMFIBIJA / ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:34
Zaostanek: 0:00:00
2 . 57 Jeretina Katja
Ženski SLO 0:27:48 0:00:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:48
Zaostanek: 0:00:14
3 . 45 Robnik Katarina
Ženski SLO 0:28:36 0:01:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:36
Zaostanek: 0:01:02
4 . 86 VES BLAŽKA
Ženski SLO 0:29:03 0:01:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:03
Zaostanek: 0:01:29
5 . 49 Šturm Blažka
Ženski SLO 0:29:32 0:01:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:32
Zaostanek: 0:01:58
6 . 44 Bergant Angelca
Ženski SLO 0:30:17 0:02:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:17
Zaostanek: 0:02:43
7 . 56 Mušič Liza
Ženski SLO 0:31:35 0:04:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:35
Zaostanek: 0:04:01
8 . 58 Kunstelj Polona
Ženski SLO 0:32:02 0:04:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:02
Zaostanek: 0:04:28
9 . 55 Mehle Urška
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:32:39 0:05:05 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:39
Zaostanek: 0:05:05
10 . 46 Muhvič Nina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:34:00 0:06:26 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:00
Zaostanek: 0:06:26
11 . 51 Boštaj Jožica
Ženski SLO 0:34:24 0:06:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:24
Zaostanek: 0:06:50
12 . 43 Dolinšek Valerija
Ženski SLO 0:35:12 0:07:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:12
Zaostanek: 0:07:38
13 . 53 Majdič Eva
Ženski SLO 0:36:25 0:08:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:25
Zaostanek: 0:08:51
15 . 52 TODIĆ SANJA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:37:12 0:09:38 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:12
Zaostanek: 0:09:38
16 . 50 OMERADŽIĆ ELMA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:37:12 0:09:38 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:12
Zaostanek: 0:09:38
17 . 47 STOJNIĆ DAMJANA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:37:49 0:10:15 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:49
Zaostanek: 0:10:15
18 . 85 Tominc Neza
Ženski SLO 0:40:55 0:13:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:40:55
Zaostanek: 0:13:21
5Ž3-Ž
2 . 78 URANKAR LIDIJA VUGA
Ženski SLO 0:28:57 0:02:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:57
Zaostanek: 0:02:02
5Ž3-Ž
1 . 90 Žlogar Ivica
Ženski SLO 0:26:55 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:55
Zaostanek: 0:00:00
3 . 74 Marolt Barbara
Ženski SLO 0:29:26 0:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:26
Zaostanek: 0:02:31
4 . 60 Božičnik Petra
IQ SPORT
Ženski SLO IQ SPORT 0:29:30 0:02:35 >
Klub IQ SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:30
Zaostanek: 0:02:35
5 . 66 Kuhar Sonja
Ženski SLO 0:30:15 0:03:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:15
Zaostanek: 0:03:20
6 . 62 HUMAR GORDANA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:32:05 0:05:10 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:05
Zaostanek: 0:05:10
7 . 68 URANKAR MIKELI BRIGITA
VESELI POLŽKI
Ženski SLO VESELI POLŽKI 0:32:09 0:05:14 >
Klub VESELI POLŽKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:09
Zaostanek: 0:05:14
8 . 67 Sitar Špela
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:32:10 0:05:15 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:10
Zaostanek: 0:05:15
9 . 61 Kern Petra
Ženski SLO 0:35:20 0:08:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:20
Zaostanek: 0:08:25
10 . 65 Peterlin Zinka
Ženski SLO 0:36:32 0:09:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:32
Zaostanek: 0:09:37
11 . 80 Poljanšek Marija
Ženski SLO 0:37:49 0:10:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:49
Zaostanek: 0:10:54
12 . 64 StramŠak Marjetka
Ženski SLO 0:38:24 0:11:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:24
Zaostanek: 0:11:29
13 . 63 Jerič Nataša
MENGEšKA100
Ženski SLO MENGEšKA100 0:41:12 0:14:17 >
Klub MENGEšKA100
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:41:12
Zaostanek: 0:14:17

Komentarji

 

Mobile content