Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCO Kočevje C2 2017 SLOXCUP Elite+U23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje C2 2017 SLOXCUP Elite+U23 Datum:03.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog Več
ELITE+U23-M
1 . 1 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 7 -- 00:10:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:10:34
2 . 4 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 7 -- 00:10:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:10:49
3 . 26 Lenzi Alberto
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 -- 7 -- 00:11:18 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349011
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:18
4 . 8 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 7 -- 00:10:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:10:56
5 . 27 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 -- 7 -- 00:11:18 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:18
6 . 3 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 7 -- 00:10:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:10:57
7 . 2 Turk Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 7 -- 00:10:56 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005873029
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:10:56
8 . 5 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 7 -- 00:11:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:18
9 . 11 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 7 -- 00:11:39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:39
10 . 29 Meštrić Matija
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 -- 7 -- 00:11:38 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:38
11 . 20 Tauceri Federico
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 -- 7 -- 00:11:27 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:27
12 . 9 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 -- 7 -- 00:11:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:58
13 . 22 Roccon Andrea
ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE
Moški ITA ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE 10014349415 -- 7 -- 00:11:59 >
Klub ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349415
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:59
14 . 23 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 -- 7 -- 00:11:24 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:24
15 . 13 Čibej Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 7 -- 00:11:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:45
16 . 7 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 7 -- 00:12:09 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:09
17 . 21 Mihalkovits Lukas
RADWELT MK FACTORY RACING
Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 -- 7 -- 00:12:26 >
Klub RADWELT MK FACTORY RACING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10013974246
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:26
18 . 17 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028402590 -- 7 -- 00:12:32 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028402590
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:32
19 . 10 Skuzin Matej
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 -- 7 -- 00:12:09 >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:09
20 . 18 Štirn Andraž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 6 -- 00:12:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060303769
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:24
21 . 12 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 -- 6 -- 00:12:49 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:49
22 . 19 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 6 -- 00:13:15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:15
23 . 28 Dalla Pria Andrea
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 -- 6 -- 00:11:54 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014209672
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:54
24 . 24 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 -- 6 -- 00:13:15 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:15
25 . 15 Tratnik Bajc Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 6 -- 00:11:44 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010728281
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:44
26 . 30 Drzic Adriano
BBK TUREK KARLOVAC
Moški CRO BBK TUREK KARLOVAC 10007463930 -- 6 -- 00:14:15 >
Klub BBK TUREK KARLOVAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007463930
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:15
27 . 25 Mašić Amor
BK KOZARA
Moški BK KOZARA 10016268092 -- 5 -- 00:13:08 >
Klub BK KOZARA
Država
Spol: Moški
Licenca: 10016268092
Time: 00:00:00
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:08
DNF 14 Molinari Rudy
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 -- 1 -- 01:34:49 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010602282
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:34:49
DNF 16 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 1 -- 01:34:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648526
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:34:51
DNS 6 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 -- 4 -- 00:11:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010825685
Time: 00:00:00
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:48
DNS 31 Pedić Zvonko
Bk Luks Racing Team
Moški CRO Bk Luks Racing Team 10010905612 -- 3 -- 00:13:01 >
Klub Bk Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010905612
Time: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:01

Komentarji

 

Mobile content