Rezultati za: 9. Veronikin tek 2017

Tek Tekma:9. Veronikin tek 2017 Datum:07.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Absolutno
ČLANI A (1997 – 1978) -M
1 . 702 Grbić Dino Moški SLO 00:35:52.8 3
2 . 737 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:36:41.9 4
3 . 33 Koželj Simon Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:37:42.3 6
4 . 701 Obreza Anže Moški SLO 00:37:49.3 7
5 . 34 Kotnik Gregor Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:37:54.9 8
6 . 125 Globočnik Dušan Moški SLO 00:38:26.2 10
7 . 53 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:38:38.0 11
8 . 707 Krajnik Aleš Moški SLO KI & TI 00:38:43.2 12
9 . 124 Sitar Denis Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:00.3 14
10 . 128 Vučko Vlado Moški SLO 00:39:11.9 15
11 . 130 Osolnik Gregor Moški SLO INFINITI 00:39:19.3 16
12 . 141 Nadvešnik Tadej Moški SLO 00:40:05.1 21
13 . 52 Letnar Grega Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:40:13.7 22
14 . 148 Gregorc Marko Moški SLO 00:40:56.0 23
15 . 145 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:12.7 25
16 . 60 Kovač Darko Moški SLO 00:41:22.5 28
17 . 728 Sladič Matej Moški SLO -- 29
18 . 41 ZORE ŽIGA Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:41:28.4 32
19 . 42 Sušnik Aleš Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:41:39.2 34
20 . 43 FRANTAR PRIMOŽ Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK -- 35
21 . 146 Matijevič Robert Moški SLO VESCA RULZ! 00:41:56.4 37
22 . 722 LEPOJIĆ BORIS Moški SLO 00:42:30.2 39
23 . 135 Šubic Žiga Moški SLO SIWIM TEAM -- 40
24 . 147 Hribar Damjan Moški SLO 00:42:58.6 43
25 . 704 Jerman Tine Moški SLO 00:43:35.2 47
26 . 31 Krusic Matevz Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:44:02.8 51
27 . 4 Rejc Rok Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:44:21.9 53
28 . 132 Serko Matevž Moški SLO 00:44:47.9 55
29 . 131 MITROVSKI IVAN Moški SLO 00:45:43.8 59
30 . 137 Lovenjak Damir Moški SLO KEJžAR TEAM 00:47:08.7 64
31 . 51 Jereb Miha Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:51:30.7 101
32 . 730 Erčulj Matjaž Moški SLO -- 104
33 . 27 JUTERŠEK ANDREJ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:53:19.9 107
34 . 708 Drofenik Timotej Moški SLO 00:55:35.0 123
35 . 59 SKALAR SIMON Moški SLO -- 124
36 . 25 Fabčič Tadej Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:10.2 128
37 . 10 KRIŽNIK ŽIGA Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:58:51.1 139
ČLANI B (1977 – 1968)-M
1 . 61 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:35:19.4 2
2 . 110 Guzelj Denis Moški SLO 00:36:58.1 5
3 . 118 Sojer Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:38:13.6 9
4 . 97 Petek Tomo Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:38:44.8 13
5 . 726 STROHMAIER MARK Moški SLO 00:39:33.5 19
6 . 109 Krohne Aljoša Moški SLO 00:41:07.1 24
7 . 119 ESIH UROŠ Moški SLO 00:41:15.2 26
8 . 106 Ferbežar Gregor Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:24.0 30
9 . 112 Ažnik Miha Moški SLO BREZ KLUBA 00:41:33.6 33
10 . 116 Gril Andrej Moški SLO Hitre želve Komenda 00:43:46.7 48
11 . 96 Pikel Jernej Moški SLO UNION VR FAHRRADPROFI.AT 00:43:51.8 49
12 . 104 JEGLIČ ROBERT Moški SLO 00:44:15.9 52
13 . 26 Primožić Matej Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:44:32.3 54
14 . 733 Železnik Franci Moški SLO 00:45:07.9 57
15 . 98 OSANIČ ALEŠ Moški SLO 00:46:54.5 63
16 . 723 VIDMAR JANEZ Moški SLO 00:47:14.6 68
17 . 56 Kyrinov Argir Moški SLO 00:47:37.4 69
18 . 65 Tilinger Marino Moški SLO 00:48:24.8 73
19 . 108 Burja Matej Moški SLO ŠD POLIDOM 00:48:41.8 76
20 . 100 Prosen Robert Moški SLO 00:49:13.2 81
21 . 107 BELE JOŽE Moški SLO 00:49:14.1 82
22 . 719 Mav Igor Moški SLO 00:49:58.9 86
23 . 64 špruk Andrej Moški SLO 00:50:23.5 92
24 . 120 Hanžel Vjeran Frank Moški SLO FATBURN TEAM 00:50:33.0 93
25 . 725 DREV PRIMOŽ Moški SLO 00:50:49.7 95
26 . 62 TOMANIĆ ILIJA Moški SLO 00:51:28.8 99
27 . 102 Bičanič Drago Moški SLO 00:52:26.4 103
28 . 115 Brinovec Aleš Moški SLO 00:52:39.6 106
29 . 92 Štalec Vladimir Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:53:49.4 113
30 . 63 Michelizza Matej Moški SLO ŠD AKSON 00:54:46.4 117
31 . 23 CESTNIK BOŠTJAN Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:54:50.3 119
32 . 121 CAPUDER DAVID Moški SLO 00:56:10.1 127
33 . 101 NAVERŠNIK BOŠTJAN Moški SLO 00:58:49.4 138
34 . 24 PETROVČIČ MATEJ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 140
35 . 122 PAVLIČ GAŠPER Moški SLO 01:00:43.1 145
ČLANICE (1997 - 1968)-Ž
1 . 710 Skube Nives Ženski SLO 00:43:06.2 44
2 . 142 Radkovič Nataša Ženski SLO -- 45
3 . 94 Aljančič Nataša Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:46:14.4 60
4 . 705 Kuhar Mateja Ženski SLO 00:46:43.9 62
5 . 47 GROJZDEK KARMEN Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:47:13.7 67
6 . 138 Dacar Darja Ženski SLO 00:48:28.9 74
7 . 126 Jensterle Monika Ženski SLO 00:49:30.1 84
8 . 40 SLAPAR KARMEN Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:49:34.4 85
9 . 117 Knez Tadeja Ženski SLO 00:50:10.5 90
10 . 123 Soroscy Sabina Ženski SLO 00:50:54.4 96
11 . 38 BRADAČ IRENA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:51:30.4 100
12 . 143 Žnidar Nina Ženski SLO 00:52:26.0 102
13 . 720 KALČIČ MATEJA Ženski SLO 00:52:37.1 105
14 . 19 Kuhar Sonja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 109
15 . 105 Žibert Darinka Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:53:32.0 110
16 . 712 Cerar Urša Ženski SLO 00:53:44.7 112
17 . 113 Božičnik Petra Ženski SLO 00:54:50.5 120
18 . 20 RUTAR SONJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:55:16.5 121
19 . 127 Hrastnik Polona Ženski SLO 00:56:01.6 125
20 . 28 BEVC ANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:07.1 126
21 . 16 LIPAR MARTINA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:15.5 129
22 . 95 Cerar Barbara Ženski SLO 00:56:37.5 130
23 . 12 Cestnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:57.1 131
24 . 32 MOZETIČ METKA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:57:58.8 133
25 . 21 MIKLIČ TANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:58:05.9 134
26 . 103 Žabkar Nataša Ženski SLO 00:58:44.8 136
27 . 99 MOHAR DARINKA Ženski SLO 00:58:49.4 137
28 . 14 Rutar Katarina Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:59:10.7 141
29 . 11 BELE ANDREJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:59:58.5 142
30 . 18 LOŽAR POLONA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:00:02.4 143
31 . 15 JURANČIČ KATJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:01:31.2 148
32 . 6 Vrhovnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:02:26.3 150
33 . 39 HOMAR MIRJAM Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:02:35.9 151
34 . 3 CAPUDER ANA JUTERŠEK Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:31.9 152
35 . 7 KOLAR ALEKSANDRA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 154
36 . 13 VOLLMAJER IRENA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:04:33.1 157
37 . 36 POVŠIČ MONIKA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:07:26.7 158
38 . 8 JAVORŠEK URŠA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:11:35.1 160
MLADINCI (1998 DO 2002)-M
1 . 49 Bojanc Klemen Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:34:18.4 1
2 . 715 OBREZA DOMEN Moški SLO 00:39:20.8 17
3 . 714 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:54.9 56
4 . 718 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:48:51.8 77
5 . 724 DREV MATIC Moški SLO 00:50:49.5 94
6 . 55 Narat Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:51:06.9 97
MLADINKE (1998 DO 2002)-Ž
1 . 716 VRTAČIČ TJAŠA Ženski SLO 00:41:25.4 31
2 . 717 BRNOT URŠKA Ženski SLO 00:47:13.7 66
UčENCI (2003 IN 2004)-M
1 . 174 VIRIJANT ROBERT Moški SLO OŠ Toma Brejca 00:03:30.7 1
2 . 175 Podbregar Miha Moški SLO OŠ Toma Brejca 00:03:31.0 2
3 . 44 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:03:54.6 7
UčENCI (2005 IN 2006)-M
1 . 777 ILAR NAL Moški SLO OŠ OSKAR KOVAČIČ 00:03:42.7 1
3 . 261 Pavlin Jan Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:04:00.7 5
4 . 257 LEKOVIĆ NIKOLA Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:02.3 6
5 . 168 Petek Jošt Moški SLO ŽNK RADOMLJE 00:04:02.4 7
6 . 300 Žagar Luka Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:04:03.9 8
7 . 179 ŠKERJANEC MATIJA Moški SLO OŠ Toma Brejca 00:04:07.7 11
8 . 177 ALBIČ JAKA Moški SLO OŠ Toma Brejca 00:04:08.2 12
9 . 48 BOJANC DOMEN Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:04:10.9 14
10 . 797 RIFEL ANŽE Moški SLO 00:04:13.6 15
11 . 781 Torkar Lenart Moški SLO 00:04:16.7 17
12 . 270 OSOLNIK BLAŽ Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:04:17.1 18
13 . 780 LACIJAN GREGOR Moški SLO -- 21
14 . 178 ŠKEDELJ ŽAN Moški SLO OŠ Toma Brejca 00:04:24.7 22
15 . 50 RIFEL NEJC Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:04:29.8 24
16 . 252 URANKAR SAMO Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:30.8 25
17 . 224 LUKMAN ENEJ Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:31.4 26
18 . 186 MAJDIČ LUKA Moški SLO OŠ Šmartno 00:04:47.8 28
UčENCI (2007 IN MLAJšI)-M
1 . 162 Česen Nal Moški SLO AD Kamnik 00:01:08.4 1
2 . 227 GORINJAC DAVID Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:09.4 2
3 . 203 HOMOVEC ALEKSANDER Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:12.1 3
4 . 767 HRASTNIK LENART Moški SLO 00:01:13.4 4
5 . 185 Petek Nejc Moški SLO OŠ Šmartno 00:01:15.4 5
6 . 776 ILAR LUN Moški SLO OŠ OSKAR KOVAČIČ 00:01:15.6 6
7 . 296 ŠINKO ANŽE Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:16.7 7
8 . 197 Bičanič Tilen Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:18.3 8
9 . 799 Kuhar Žiga Moški SLO 00:01:18.5 9
10 . 287 Majnik Maks Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:19.2 10
11 . 269 OSOLNIK LUKA Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:20.8 11
12 . 788 VUČKO NIK Moški SLO 00:01:20.9 12
13 . 798 RIFEL GAŠPER Moški SLO 00:01:21.8 13
14 . 288 ŠINKOVEC LUKA Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:24.6 14
15 . 228 JAN JAŠA Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:25.0 15
16 . 158 Mandič Maj Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:25.0 16
17 . 198 Bičanič Domen Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:25.5 17
18 . 299 BURSIČ NICK Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:26.1 18
19 . 202 Cankar Nik Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:26.8 19
20 . 286 Šerkezi Joža Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog -- 20
21 . 45 Černelič Matic Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:01:27.9 21
22 . 183 Petek Luka Moški SLO OŠ Šmartno 00:01:28.3 22
23 . 210 JANŽEKOVIČ ERAZEM Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:28.5 23
24 . 218 Prelec Žiga Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:28.8 24
25 . 161 Ahčin Ažbe Moški SLO BREZ KLUBA 00:01:29.0 25
26 . 164 CAPUDER IZAK Moški SLO 00:01:29.2 26
27 . 155 Potočnik Pikel Urh Moški SLO TK UTRIP 00:01:30.7 27
28 . 782 Torkar Ažbe Moški SLO -- 28
29 . 231 Plut Lan Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:31.6 29
30 . 291 ŽAGAR LIN Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:31.7 30
31 . 201 SLANOVEC MATEJ Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:31.8 31
32 . 220 Pate Urban Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:32.0 32
33 . 207 ŠPEH ANŽE Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:32.4 33
34 . 195 POHLIN AŽBE Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:32.6 34
35 . 200 Cankar Tian Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:32.9 35
36 . 215 Kremžar Nace Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:33.9 36
37 . 285 Krapež Jakob Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:34.2 37
38 . 152 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 00:01:34.5 38
39 . 281 POLJANŠEK GAL Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:36.3 39
40 . 157 Žnidar Taj Moški SLO 00:01:37.1 40
41 . 190 POLJANŠEK ANŽE Moški SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:37.1 41
42 . 793 GRUDNIK ROK Moški SLO 00:01:38.1 42
43 . 273 PODJED LENART Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:38.1 43
44 . 226 KLADNIK ANEJ VOLF Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:39.3 44
45 . 284 Arbajter Jošt Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:39.4 45
46 . 283 PUŠKAR ŽAN Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:40.6 46
47 . 223 BOHTE MARTIN RAJ Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:40.8 47
48 . 213 KIRŠNER LUKA Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:42.0 48
49 . 184 ŽAVBI ŽIGA Moški SLO OŠ Šmartno 00:01:42.9 49
50 . 214 KIRŠNER LAN Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:43.1 50
51 . 274 KOROŠEC LOVRO Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:43.5 51
52 . 159 Berginc Aljaž Moški SLO 00:01:44.4 52
53 . 279 MIHALIČ SIMON Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:45.0 53
54 . 217 JAN KOSTJA Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:45.4 54
55 . 232 VIDOVIČ LUKA Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:47.8 55
56 . 794 GRUDNIK MARK Moški SLO 00:01:48.9 56
57 . 278 ŠINKO MATIC Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:49.2 57
58 . 204 HENIGMAN TIM Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:51.4 58
59 . 277 ŠINKO JURE Moški SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:53.5 59
60 . 153 Janežič Aleksej Moški SLO 00:02:06.4 60
61 . 239 FRIC JAKOB Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:02:15.9 61
62 . 230 MALEŽIČ FILIP Moški SLO OŠ Frana Albrehta 00:05:10.6 62
UčENKE (2003 IN 2004)-Ž
1 . 778 ILAR ULA Ženski SLO OŠ OSKAR KOVAČIČ 00:03:32.3 3
2 . 171 Turšič Neža Ženski SLO AD KAMNIK 00:03:38.1 4
3 . 173 Lamprečnik Lara Ženski SLO AD Kamnik 00:03:42.2 5
4 . 251 URANKAR ELA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:03:42.5 6
5 . 779 Ilar Lina Ženski SLO OŠ OSKAR KOVAČIČ 00:04:01.2 8
6 . 243 PLUT LARA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:12.6 9
7 . 241 MARADIN MANCA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:16.3 10
8 . 247 TOMAŠIĆ ANA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:17.1 11
9 . 246 KVAS NENA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:18.7 12
10 . 244 BOŠTIC ANITA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta -- 13
11 . 265 ŠERKEZI MEDEJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:29.1 14
12 . 188 PANČUR MANCA Ženski SLO OŠ Šmartno -- 15
13 . 796 RIFEL NEŽA Ženski SLO 00:04:43.2 16
UčENKE (2005 IN 2006)-Ž
1 . 167 Osolnik Lejla Ženski SLO 00:03:55.8 2
2 . 169 VEHOVAR ML. ANA Ženski SLO 00:03:59.4 4
3 . 249 VIDOVIČ ANA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:05.0 9
4 . 259 ŠKRJANC VITA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:06.1 10
5 . 187 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ Šmartno 00:04:09.0 13
6 . 766 HRASTNIK LIJA Ženski SLO 00:04:14.7 16
7 . 166 Podkrajšek Tisa Ženski SLO -- 19
8 . 205 TOMANIĆ TAMARA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:19.6 20
9 . 182 ERMENC MOJCA Ženski SLO OŠ Toma Brejca 00:04:24.9 23
10 . 248 KOKALJ GAJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:04:44.5 27
11 . 181 MIKUŠ MAŠA Ženski SLO OŠ Toma Brejca 00:04:53.3 29
12 . 180 POROVNE LANA Ženski SLO OŠ Toma Brejca -- 30
13 . 800 VDOVČ SARA Ženski SLO 00:05:06.2 31
14 . 258 VDOVČ GAJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:05:06.6 32
15 . 787 ČEHIĆ LANA Ženski SLO 00:05:33.7 33
16 . 254 KVAS EMA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:05:34.2 34
17 . 255 SEKOLOVNIK AJDA ZULE Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:05:41.4 35
18 . 253 RACAJ ARIONA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:05:45.6 36
UčENKE (2007 IN MLAJšI)-Ž
1 . 292 ŠERKEZI TEREZA MARUŠA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:10.1 1
2 . 225 UČAKAR ALINA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:11.4 2
3 . 295 PERNE JULIJA IZZA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:12.6 3
4 . 792 TOMAŠIĆ IVA Ženski SLO 00:01:14.6 4
5 . 221 JELENC LUCIJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:16.2 5
6 . 267 RAK EMA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:16.4 6
7 . 163 VIDMAR LIZA Ženski SLO 00:01:16.6 7
8 . 293 Gradišek Špela Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:16.8 8
9 . 160 Deisinger Jonna Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:01:20.2 9
10 . 298 SITAR NINA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:21.2 10
11 . 208 PLEMENITI MIŠA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:23.5 11
12 . 297 PUŠKAR MAŠA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:24.2 12
13 . 150 Osolnik Rubi Ženski SLO AD KAMNIK 00:01:24.9 13
14 . 768 HRASTNIK ELZA Ženski SLO 00:01:25.5 14
15 . 189 GORŠE MARIJA LARA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:27.3 15
16 . 191 POHLIN GAJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:01:27.6 16
17 . 785 BROJAN MIJA Ženski SLO 00:01:28.3 17
18 . 165 VEHOVAR EVA Ženski SLO 00:01:30.1 18
19 . 770 STROMMAIER ELA TAVČAR Ženski SLO 00:01:34.2 19
20 . 212 SLUGA LUCIJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:36.2 20
21 . 235 SIMIČAK LARA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:37.1 21
22 . 206 BOŽIČNIK ANJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:38.7 22
23 . 769 PUSTOTNIK EVA Ženski SLO 00:01:39.9 23
24 . 229 IBALLI ZEJNIE Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:40.3 24
25 . 236 SLADIČ INJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:41.6 25
26 . 238 PLEMENITI PIKA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:42.6 26
27 . 156 VEHOVAR TEA Ženski SLO 00:01:43.1 27
28 . 784 Hribar Hana Ženski SLO 00:01:43.9 28
29 . 268 RAK ANA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:45.1 29
30 . 272 LIPIČNIK TINKARA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:47.8 30
31 . 786 BROJAN ZOJA Ženski SLO 00:01:47.9 31
32 . 280 ŽVOKELJ LILIJA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:49.6 32
33 . 775 SERKO JULIJA Ženski SLO 00:01:50.2 33
34 . 774 SERKO LUCIJA Ženski SLO -- 34
35 . 240 FILIPOVIĆ ANJA MARTIĆ Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:52.2 35
36 . 282 POLJANŠEK ULA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:01:55.8 36
37 . 233 FRIC KAROLINA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:57.9 37
38 . 234 SLUGA KLARA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:01:58.2 38
39 . 237 DORNIK NINA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:02:01.1 39
40 . 264 Hribar Julija Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:02:03.9 40
41 . 275 KOŽELJ NEŽA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:02:07.8 41
42 . 266 BERLEC NEŽA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:02:10.8 42
43 . 192 KOSIĆ ANASTASIJA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta - POŠ Mekinje 00:02:13.7 43
44 . 222 MURADBAŠIĆ ANISA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta 00:02:16.2 44
45 . 216 URANKAR ANA Ženski SLO OŠ Frana Albrehta -- 45
46 . 154 MUHVIČ AJDA Ženski SLO 00:02:22.8 46
47 . 276 KOŽELJ IVA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:02:25.6 47
48 . 271 GRDEN PIKA Ženski SLO OŠ Stranje - Zdrav Življenski slog 00:02:27.7 48
VETERANI A (1967– 1958)-M
1 . 30 ŠKRLEP MARKO Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:39:29.1 18
2 . 57 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:47.4 20
3 . 721 HREN MARE Moški SLO 00:41:53.3 36
4 . 78 Hrastovec Matjaž Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:24.9 38
5 . 81 Klemenčič Pavle Moški SLO KD MENGEŠ 00:42:53.4 42
6 . 85 Bajec Herman Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:43:52.1 50
7 . 76 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:45:33.3 58
8 . 734 ROJŠEK TOMAŽ Moški SLO 00:46:42.5 61
9 . 80 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:47:09.1 65
10 . 66 Primc Marko Moški SLO 00:48:31.9 75
11 . 86 Šebenik Robert Moški SLO 00:49:10.3 79
12 . 37 Vrankar Lojze Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:49:11.3 80
13 . 54 PodbreŽnik Branko Moški SLO 00:50:00.5 87
14 . 87 Kos Boštjan Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:50:21.4 91
15 . 88 Hribar Rajko Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 00:54:39.7 116
16 . 29 HRIBAR MATJAŽ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 149
VETERANI B (1957 IN STAREJšI)-M
1 . 75 ČadeŽ Rado Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:41:21.3 27
2 . 729 Lešnik Štefan Moški SLO 00:42:40.6 41
3 . 72 Košnjek Tone Moški SLO AK DOMŽALE 00:43:34.2 46
4 . 68 Ručigaj Zdravc Moški SLO URBANOVI TEKAčI 00:48:01.4 72
5 . 727 RAJGELJ FRANCI Moški SLO 00:49:15.7 83
6 . 58 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:08.4 89
7 . 731 Jelenc Janez Moški SLO 00:51:13.5 98
8 . 67 Povše Brane Moški SLO 00:53:22.5 108
9 . 70 Gajić Mićo Moški SLO SIJ ELEKTRODE -- 115
10 . 732 KORENČIČ BRANE Moški SLO 00:54:50.1 118
VETERANI B (1957 IN STAREJšI)-Ž
1 . 82 Bolta Nina Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:47:46.6 70
2 . 736 Robida Mira Ženski SLO Robida 00:47:56.6 71
3 . 89 Bogataj Helena Ženski SLO BREZ KLUBA 00:48:56.5 78
4 . 77 Milič Marinka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:50:08.2 88
5 . 90 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO MI 2 00:53:42.1 111
6 . 74 Vertnik Ivanka Ženski SLO 00:53:53.5 114
7 . 17 KOTNIK MIRA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:55:34.6 122
8 . 1 HOČEVAR TANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:57:56.6 132
9 . 84 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:33.0 135
10 . 2 klemen tatjana Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:00:33.8 144
11 . 735 Meglič Jana Ženski SLO 01:01:02.2 146
12 . 69 Koprivšek Justina Ženski SLO Brez kluba 01:01:26.5 147
13 . 22 maja Maja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:42.6 153
14 . 5 VIŠENJAK GABRIJELA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:48.0 155
15 . 35 RIFEL SONJA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:04:15.5 156
16 . 9 GOLOB BERNARDKA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:07:47.9 159

Komentarji