Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCO Izgubljena Ovca C2 2017 U23+Elite Sloxcup

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma: XCO Izgubljena Ovca C2 2017 U23+Elite Sloxcup Datum:26.08.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No.laps Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE+U23-M
1 . 24 HOLZ Maximilian
German Technology Racing Team
Moški DEU German Technology Racing Team 10007454634 7 -- -- >
Klub German Technology Racing Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10007454634
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 16 Ritzinger Felix
SU Bikestore Team
Moški AUT SU Bikestore Team 10008820011 7 -- -- >
Klub SU Bikestore Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008820011
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 3 Palumby Zsombor
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10008821223 7 -- -- >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008821223
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 10 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 7 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 21 Lenzi Alberto
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 7 -- -- >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349011
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 7 SALÁK Tomáš
SLOVAKIA NATIONAL TEAM
Moški SVK SLOVAKIA NATIONAL TEAM 10010101219 7 -- -- >
Klub SLOVAKIA NATIONAL TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10010101219
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 1 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 7 -- -- >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 13 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 7 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 4 Setti Mattia
Team Giant-Liv
Moški ITA Team Giant-Liv 10007885373 7 -- -- >
Klub Team Giant-Liv
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007885373
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 2 Borsos Benedek
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10010834173 7 -- -- >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010834173
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 23 Dalla Pria Andrea
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 7 -- -- >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014209672
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 15 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 7 -- -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 19 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 7 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 20 Meštrić Matija
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 7 -- -- >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
No.laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 18 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 6 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
No.laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 6 Gašparík Branislav
TOP SPORT TEAM
Moški SVK TOP SPORT TEAM 10015293446 5 -- -- >
Klub TOP SPORT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10015293446
No.laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 8 Popović Eugen
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10009421714 5 -- -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009421714
No.laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 9 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 5 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
No.laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 11 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
No.laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 5 žídek Pavol
TOP SPORT TEAM
Moški SVK TOP SPORT TEAM 10016257483 4 -- -- >
Klub TOP SPORT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10016257483
No.laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 14 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 4 -- -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
No.laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 17 Drzic Adriano
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 10007463930 3 -- -- >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007463930
No.laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 12 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
No.laps:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DSQ 22 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 -- -- >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
No.laps:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content