Rezultati za: 6. kolesarski Vzpon na Lubnik 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:6. kolesarski Vzpon na Lubnik 2017 Datum:10.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
M1-M
1 . 12 Tavčar Luka Moški SLO Calcit bike team 17:24.8
2 . 57 Porenta Primož Moški SLO PUKLI 17:25.3
3 . 59 Rimahazi Matija Moški SLO TOPFIT TEAM 17:25.8
4 . 46 Draksler Andrej Moški SLO KOLOKA 17:30.2
5 . 50 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 17:35.0
6 . 13 Berlot Gašper Moški SLO Kd alpe sis 17:52.6
7 . 33 Macek Matic Moški SLO KK Sava Kranj 18:12.8
8 . 7 Potisk Tilen Moški SLO ŠD Poljane 18:22.3
9 . 54 Sušnik Blaž Moški SLO 19:09.9
10 . 53 Božnar Kristjan Moški SLO Pedal racing team 19:14.0
11 . 79 Maretič Žiga Moški SLO KOLOKA 19:36.2
12 . 30 Zlate Luka Moški SLO KK Sava Kranj 19:36.7
13 . 48 Kalan Benjamin Moški SLO 21:22.3
14 . 75 Udir Žiga Moški SLO 21:56.9
15 . 66 DOBRAVEC MITJA Moški SLO 22:47.3
16 . 44 Škrlec Erik Moški SLO KK Sava Kranj 23:10.6
17 . 23 Flajs Maj Moški SLO KK Sava Kranj 24:19.8
18 . 25 Valjavec Erazem Moški SLO KK Sava Kranj 25:07.2
19 . 28 Oman Urban Moški SLO KK Sava Kranj 25:07.5
20 . 20 PROSEN ENEJ Božnar Moški SLO KK Sava Kranj 28:57.3
21 . 70 Močnik Matija Moški SLO 31:52.6
22 . 45 DEBELJAK TILEN Moški SLO 32:41.6
23 . 52 KORENČ JAN Moški SLO KOLOKA 34:18.1
24 . 27 KALAN Urban Moški SLO KK Sava Kranj 34:59.1
M2-M
1 . 19 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 18:16.6
2 . 41 Uršič Janez Moški SLO ŠD Utrip 19:45.5
3 . 9 Dolenc Marko Moški SLO 20:37.4
4 . 56 SODNIK SIMON Moški SLO KD ALPE SIS 21:30.1
5 . 4 Cankar Janez Moški SLO KD Belaunce 22:06.1
6 . 62 Oblak Martin Moški SLO 22:11.5
7 . 40 ŠTURM Simon Moški SLO ŠD Utrip 23:03.7
8 . 42 Šorn Gorazd Moški SLO ŠD Utrip 23:12.6
9 . 61 FERLAN TOMAŽ Moški SLO 23:59.7
10 . 43 Zupan Matej Moški SLO ŠD Utrip 25:08.3
M3-M
1 . 6 Prešeren Jani Moški SLO BVG Gulč BTS Company --
2 . 11 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 18:12.1
3 . 14 Oter Mitja Moški SLO 5ra Racing 19:05.2
4 . 71 Prevodnik Izidor Moški SLO KOLOKA 19:40.8
5 . 72 Jugovic Sandi Moški SLO KOLOKA 20:59.1
6 . 81 Košir Jože Moški SLO 21:43.9
7 . 47 Debenec Jaka Moški SLO KOLOKA 23:00.2
8 . 55 Kern Viki Moški SLO KD ŠENČUR 23:28.5
9 . 51 Šesek UroŠ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 26:27.5
10 . 73 JELOVČAN TOMAŽ Moški SLO KOLOKA 32:49.2
11 . 74 KAVAN LUKA Moški SLO 35:02.1
12 . 76 MARETIČ MATJAŽ Moški SLO KOLOKA 36:11.5
M4-M
1 . 16 Dolar Tomaž Moški SLO KK Završnica 19:11.7
2 . 49 KORDIŠ JOŽE Moški SLO KOLOKA 19:37.6
3 . 8 Debeljak Janez Moški SLO bambi 19:53.3
4 . 10 RUPAR Milan Moški SLO KD Belaunce 21:55.8
5 . 60 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ TEAM 22:04.1
6 . 63 PUSTOVRH MARKO Moški SLO 23:21.8
M5-M
1 . 5 Mihovec Matej Moški SLO Turbo M Lj 22:31.2
2 . 18 Hafner Franc Moški SLO BAMBI 23:22.6
3 . 3 Peternel Franc Moški SLO ŠD Sv. Urban 23:29.3
4 . 39 Habjan Andrej Moški SLO ŠD Utrip 30:44.6
5 . 101 JEŠE Miha Moški SLO Občina Škofja Loka 34:07.5
Ž1-Ž
1 . 67 Grm Tamara Ženski SLO 21:28.6
2 . 15 Jesenko Erika Ženski SLO JB Team 21:33.7
3 . 58 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 21:45.7
4 . 37 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK Sava Kranj 22:10.1
5 . 17 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC City Ljubljana 23:04.8
6 . 78 REMS POLONA Ženski SLO KOLOKA 27:52.8
7 . 36 Kalan Neja Ženski SLO KK Sava Kranj --
Ž3-Ž
1 . 77 Kalan Lubajnšek Petra Ženski SLO 23:31.1
2 . 64 Mrak Valerija Ženski SLO KOLOKA 24:07.1
Ž4-Ž
1 . 38 Habjan Dragica Ženski SLO ŠD Utrip 33:15.1
Ž5-Ž
1 . 69 Ušeničnik Tina Ženski SLO BAMBI 33:16.7

Komentarji