Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 TPOK

Tek Tekma:12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 TPOK Datum:17.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time L Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 74 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- -- 2006 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2006
2 . 70 VENCELJ Iza
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:15 2006 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:15
L: 2006
3 . 3 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:17 2006 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:17
L: 2006
4 . 68 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- 00:00:25 2006 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:25
L: 2006
5 . 100 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:38 2007 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:38
L: 2007
6 . 73 Kermc Julija
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:49 2006 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:49
L: 2006
7 . 1 PER ZOJA
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- 00:01:17 2009 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:01:17
L: 2009
8 . 2 Žagar Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:59 2008 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:01:59
L: 2008
9 . 97 PIŠEK Reza
Ženski SLO -- 00:04:18 2009 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:04:18
L: 2009
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 75 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 2006 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2006
2 . 84 Fatur Tanej
AK POSTOJNA
Moški SLO AK POSTOJNA -- 00:00:07 2006 >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:07
L: 2006
3 . 6 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:37 2006 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:37
L: 2006
4 . 71 Krašovec Timotej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:38 2007 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:38
L: 2007
5 . 7 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:18 2007 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:18
L: 2007
6 . 5 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:01:25 2006 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:25
L: 2006
7 . 106 Pačnik Jaka
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA -- 00:02:16 2008 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:02:16
L: 2008
KP - DEKLICE-Ž
1 . 12 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- 2004 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2004
2 . 72 Slapšak Ajda
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:26 2005 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:26
L: 2005
3 . 9 Medja Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA -- 00:00:43 2004 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:43
L: 2004
4 . 10 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:03:22 2005 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:03:22
L: 2005
5 . 102 KRMELJ Maša
Ženski SLO -- 00:05:17 2004 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:05:17
L: 2004
KP - DEčKI-M
1 . 15 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 2004 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2004
2 . 13 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:06 2005 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:06
L: 2005
3 . 14 Dolinar Lenart
AD MASS LJ
Moški SLO AD MASS LJ -- 00:00:37 2004 >
Klub AD MASS LJ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:37
L: 2004
4 . 93 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- 00:00:50 2004 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:50
L: 2004
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 87 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 2002 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2002
2 . 77 SELŠAR Tomaž
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:11 2003 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:11
L: 2003
3 . 79 KERKOČ Pavel
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:00:24 2002 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:24
L: 2002
4 . 92 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- 00:00:30 2003 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:30
L: 2003
5 . 18 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:42 2003 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:42
L: 2003
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 16 PER MAJA
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- -- 2002 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 2002
2 . 83 LEVEC Zoja
AK POSTOJNA
Ženski SLO AK POSTOJNA -- 00:00:18 2003 >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:18
L: 2003
3 . 78 DURN Sara
ŠD NANOS
Ženski SLO ŠD NANOS -- 00:02:09 2002 >
Klub ŠD NANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:02:09
L: 2002
4 . 17 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:06:49 2003 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:06:49
L: 2003
KP - MLADINKE-Ž
1 . 21 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 1999 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1999
2 . 19 Mali Nuša
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- 00:00:12 2001 >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:12
L: 2001
3 . 20 Dolinar Ana Meta
AD MASS LJ
Ženski SLO AD MASS LJ -- 00:05:43 2001 >
Klub AD MASS LJ
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:05:43
L: 2001
KP - MLADINCI-M
1 . 25 Bogataj Mark
SPORTKA ŽIRI
Moški SLO SPORTKA ŽIRI -- -- 1998 >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1998
2 . 26 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:22 1999 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:22
L: 1999
3 . 24 Habjan Tine
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:35 2000 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:35
L: 2000
4 . 23 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:21 2001 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:21
L: 2001
5 . 22 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:45 2001 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:45
L: 2001
KP - ČLANICE-Ž
1 . 28 Klinar Tina
Ženski SLO -- -- 1994 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1994
1 . 43 Godec Andreja
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- -- 1977 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1977
2 . 29 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:02 1982 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:01:02
L: 1982
2 . 42 Lotrič Dolinar Aleša
Ženski SLO -- 00:14:58 1974 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:14:58
L: 1974
3 . 33 Jaklič Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:01:30 1993 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:01:30
L: 1993
4 . 32 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:03:12 1993 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:03:12
L: 1993
5 . 31 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:05:34 1986 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:05:34
L: 1986
6 . 30 Bogataj Tajda
SPORTKA ŽIRI
Ženski SLO SPORTKA ŽIRI -- 00:07:48 1993 >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:07:48
L: 1993
KP - ČLANI A-M
1 . 39 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 1990 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1990
2 . 40 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:40 1996 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:40
L: 1996
3 . 35 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:40 1989 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:01:40
L: 1989
4 . 34 Kramarič Luka
B3SERVIS
Moški SLO B3SERVIS -- 00:02:57 1994 >
Klub B3SERVIS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:02:57
L: 1994
5 . 89 Osolnik Gregor
AMBROŽ TEAM
Moški SLO AMBROŽ TEAM -- 00:08:23 1979 >
Klub AMBROŽ TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:08:23
L: 1979
6 . 37 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:13:17 1982 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:13:17
L: 1982
7 . 86 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:16:05 1982 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:16:05
L: 1982
8 . 38 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:24:54 1981 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:24:54
L: 1981
KP - ČLANI B-M
1 . 51 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 1968 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1968
2 . 52 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:04:22 1969 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:04:22
L: 1969
3 . 88 Pintar Boštjan
Moški SLO -- 00:06:14 1974 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:06:14
L: 1974
4 . 50 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:07:55 1970 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:07:55
L: 1970
5 . 53 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:08:10 1977 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:08:10
L: 1977
6 . 48 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- 00:10:37 1970 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:10:37
L: 1970
7 . 47 Dolinar Gregor
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ -- 00:12:10 1971 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:12:10
L: 1971
8 . 94 Černe Andrej
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR -- 00:12:57 1969 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:12:57
L: 1969
9 . 49 Mederal Andrej
ŠD AGONIJA
Moški SLO ŠD AGONIJA -- 00:14:25 1968 >
Klub ŠD AGONIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:14:25
L: 1968
10 . 46 Železnik Franci
Moški SLO -- 00:18:39 1973 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:18:39
L: 1973
11 . 104 Šimenc Janko
Stebljevek
Moški SLO Stebljevek -- 00:28:22 1973 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:28:22
L: 1973
KP - VETERANI A-M
1 . 63 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- 1967 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1967
2 . 58 Vivod Milan
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- 00:00:15 1966 >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:00:15
L: 1966
3 . 60 Mraz Zdenko
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA -- 00:03:29 1967 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:03:29
L: 1967
4 . 64 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:03:38 1958 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:03:38
L: 1958
6 . 105 Macuh Peter
Moški SLO -- 00:09:54 1961 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:09:54
L: 1961
7 . 65 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:10:44 1965 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:10:44
L: 1965
8 . 61 Cvelbar Igor
AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK -- 00:11:06 1963 >
Klub AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:11:06
L: 1963
9 . 66 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA -- 00:12:50 1962 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:12:50
L: 1962
10 . 85 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:13:34 1960 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:13:34
L: 1960
12 . 101 Slatnar Vladislav
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:16:46 1959 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:16:46
L: 1959
KP - VETERANI B-M
5 . 95 Jesenko Andrej
Moški SLO -- 00:05:25 1957 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:05:25
L: 1957
11 . 80 Derganc Anton
R.D. REVOZ NM
Moški SLO R.D. REVOZ NM -- 00:15:37 1952 >
Klub R.D. REVOZ NM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:15:37
L: 1952
13 . 62 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- 00:18:17 1952 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:18:17
L: 1952
14 . 81 Sušnik Alojz
Moški SLO -- 00:44:28 1944 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
: 00:44:28
L: 1944
KP - VETERANKE-Ž
1 . 82 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- 1966 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:00:00
L: 1966
2 . 57 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:02:47 1967 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:02:47
L: 1967
3 . 55 Žlogar Ivica
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA -- 00:11:32 1967 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:11:32
L: 1967
4 . 91 Meglič Jana
TRŽIČ
Ženski SLO TRŽIČ -- 00:26:21 1962 >
Klub TRŽIČ
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
: 00:26:21
L: 1962

Komentarji

 

Mobile content