Rezultati za: Ciklokros Vipava 2017-2018 PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Vipava 2017-2018 PSLO Datum:25.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Tip kolesa Čas vožnje Licenca
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 78 Mezgec Luka Moški SLO ORICA SCOTT CX -- 1
2 . 22 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. CX -- 1
3 . 75 Korošec Rok Moški SLO AMPLATZ-BMC CX -- 1
4 . 77 Pogačar Tadej Moški SLO ROG AS CX -- 1
5 . 26 Obal Primož Moški SLO MEBLOJOGI KULT SOLKAN CX -- 1
6 . 3 Koren Kristijan Moški SLO CANNONDALE DRAPAC CX -- 1
7 . 79 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR CX -- 1
8 . 99 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ CX -- 1
9 . 73 Lavrenčič Mihael Moški ITA SaleseFactory Team CX -- 1
10 . 9 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI CX -- 1
11 . 4 Bitenc Jure Moški SLO PRIPOROCAM.SI CX --
12 . 24 Stibilj Jernej Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -- 1
13 . 19 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL CX -- 1
14 . 8 Breznik Gašper Moški SLO KD ŠENČUR CX -1 KROG 1
15 . 61 Zajc Robert Moški SLO BREZ CX -1 KROG
16 . 18 Šajn Marko Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG
17 . 17 T. Černic Jan Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG
18 . 6 Sušnik Blaž Moški SLO KD ŠENČUR CX -1 KROG
19 . 34 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG
20 . 12 Jančar Željko Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA CX -1 KROG
DNF 1 Vogrin Aljoša Moški SLO ŠD T-2 CX DNF
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 32 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL CX -- 1
2 . 107 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM CX -- 1
3 . 46 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI CX -- 1
4 . 47 Mori Mitja Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA CX --
5 . 54 Leghissa Christian Moški ITA A.S.D. PIAZZOLA CYCLING CX -- 1
6 . 30 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -- 1
7 . 53 Maniacco Renzo Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING CX -- 1
8 . 51 Seno Marco Moški ITA S.C.ROVEREDO IN PIANO CX -1 KROG 1
9 . 52 Mazgon Stefano Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING CX -1 KROG 1
10 . 63 Brancati Giuliano Moški ITA CAPRIVESI CX -1 KROG 1
11 . 100 Slejko Simon Moški SLO RAJD FUNSPORTS CX -1 KROG 1
12 . 48 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM CX -1 KROG 1
13 . 28 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT CX -1 KROG 1
14 . 27 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK CX -1 KROG 1
15 . 64 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA CX -- 1
DNF 43 Lazar Aleš Moški SLO KD ŠENČUR CX DNF
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 90 Lazzaro Ilenia Ženski ITA TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE CX -- 1
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 89 Skerl Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI CX 14:10:00 1
2 . 91 Skok Anže Moški SLO ROG AS CX -- 1
3 . 65 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1
4 . 62 SLEJKO LUKA Moški SLO BREZ CX -1 KROG
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 82 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ CX -- 1
2 . 80 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1

Komentarji