Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 1. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO STAZINE DRAŽICE- BK GROBNIK 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO STAZINE DRAŽICE- BK GROBNIK 2017/2018 Datum:12.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub YoB Št. Krogov Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija
Individual
Moški CRO Individual 2011 4 0:09:41,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2011
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:09:41,1
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 503 MAJCAN Tino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2009 5 0:10:05,7 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2009
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:10:05,7
2 . 506 Turčić Dino
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 2010 4 0:09:27,3 >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2010
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:09:27,3
3 . 501 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2010 4 0:09:55,4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2010
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:09:55,4
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 2007 6 0:09:19,7 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2007
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:09:19,7
2 . 504 MAJCAN Nino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2007 6 0:09:40,6 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2007
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:09:40,6
3 . 500 Ban Adriano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2008 5 0:09:42,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2008
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:09:42,5
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2010 3 0:10:05,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
YoB: 2010
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 0:10:05,5
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 303 MEDIĆ Fran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2005 2 0:25:29,2 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2005
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 0:25:29,2
2 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2006 2 0:27:41,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2006
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 0:27:41,7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 48 Ban Antonio
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 2004 2 0:23:47,9 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2004
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 0:23:47,9
2 . 300 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2003 2 0:30:02,3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2003
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 0:30:02,3
3 . 302 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2004 2 0:40:59,9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2004
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 0:40:59,9
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 20 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 2001 6 0:58:23,5 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2001
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:58:23,5
2 . 21 Miholjević Fran
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 2002 5 0:57:10,7 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2002
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:57:10,7
DNF3 . 4 Kukuljan Roko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2002 3 DNF >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2002
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: DNF
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 Jotanović Marin
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 2000 5 0:55:30,0 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2000
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:55:30,0
DNF2 . 47 Matek Lovro
BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 2000 1 DNF >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 2000
Št. Krogov: 1
Čas vožnje: DNF
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 34 Frankovic Mateo
BK Meridiana
Moški CRO BK Meridiana 1994 6 0:55:35,4 >
Klub BK Meridiana
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1994
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:55:35,4
2 . 29 Baniček Deni
BK BIKE EVENT
Moški CRO BK BIKE EVENT 1990 6 0:57:53,3 >
Klub BK BIKE EVENT
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1990
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:57:53,3
3 . 51 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1995 6 0:59:26,0 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1995
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:59:26,0
4 . 32 Jovanović - Verbanac Alen
BK BIKE EVENT
Moški CRO BK BIKE EVENT 1990 6 1:00:44,8 >
Klub BK BIKE EVENT
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1990
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:00:44,8
5 . 11 Šajina Sebastijan
BK TNT PAZIN
Moški CRO BK TNT PAZIN 1990 5 0:53:58,5 >
Klub BK TNT PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1990
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:53:58,5
6 . 14 ŠOJAT Sven
Individual
Moški CRO Individual 1993 5 0:57:41,2 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1993
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:57:41,2
7 . 10 Klarić Eugen
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1996 5 0:59:51,7 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1996
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:59:51,7
8 . 17 Gojak Dalibor
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1991 5 1:00:51,3 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1991
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:00:51,3
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 1984 6 0:53:03,3 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1984
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:53:03,3
2 . 37 Kišerlovski Robert
BKJ
Moški CRO BKJ 1986 6 0:53:04,1 >
Klub BKJ
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1986
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:53:04,1
3 . 42 Golob Rok
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 1981 6 0:58:12,3 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1981
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:58:12,3
4 . 3 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 1980 6 0:59:43,3 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1980
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:59:43,3
5 . 49 DUMIĆ Alan
Individual
Moški CRO Individual 1982 6 1:00:33,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1982
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:00:33,0
6 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1982 6 1:01:05,2 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1982
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:01:05,2
7 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1980 6 1:02:02,1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1980
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:02:02,1
8 . 19 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1987 6 1:02:09,6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1987
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:02:09,6
9 . 30 Bobolanović Tihomir
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 1981 6 1:03:35,4 >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1981
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 1:03:35,4
10 . 39 Dominković Saša
BK STRADA
Moški CRO BK STRADA 1985 5 0:54:13,6 >
Klub BK STRADA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1985
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:54:13,6
11 . 8 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1987 5 0:54:18,2 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1987
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:54:18,2
12 . 5 Vidmar Gregor
Individual
Moški SLO Individual 1986 5 0:56:04,5 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1986
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:56:04,5
13 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1981 5 0:56:08,1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1981
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:56:08,1
14 . 59 Brođanac Tomislav
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1986 5 0:56:23,1 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1986
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:56:23,1
15 . 27 Božić Igor
VK Arupinum
Moški CRO VK Arupinum 1979 5 1:01:48,3 >
Klub VK Arupinum
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1979
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:01:48,3
16 . 45 PRENKPALAJ Patrik
Individual
Moški CRO Individual 1987 5 1:02:42,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1987
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:02:42,9
17 . 50 Rudež Vice
Individual
Moški CRO Individual 1981 5 1:04:33,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1981
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:04:33,4
18 . 18 Krišto Goran
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1983 5 1:04:48,4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1983
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:04:48,4
19 . 23 Sambt Goran
KD RAKETA
Moški CRO KD RAKETA 1981 4 0:55:04,5 >
Klub KD RAKETA
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1981
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:55:04,5
20 . 9 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1986 4 0:57:27,2 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1986
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:57:27,2
21 . 26 Iljadica Nenad
Individual
Moški CRO Individual 1980 4 0:59:19,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1980
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:59:19,3
22 . 46 BartoliĆ Igor
Individual
Moški CRO Individual 1978 4 1:02:09,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1978
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 1:02:09,0
23 . 99 Vigini Manuel
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 3 0:54:16,4 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1978
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 0:54:16,4
DNF24 . 2 Judež Andrej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 1986 -- DNF >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1986
Št. Krogov: 0
Čas vožnje: DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 40 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1976 6 0:59:53,4 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1976
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 0:59:53,4
2 . 88 ČESNIK Tomaž
Individual
Moški SLO Individual 1974 5 0:53:39,2 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1974
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:53:39,2
3 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1977 5 0:53:55,9 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1977
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:53:55,9
4 . 38 Perica Ante
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 1973 5 0:54:09,4 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1973
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:54:09,4
5 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 1977 5 0:55:17,8 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1977
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:55:17,8
6 . 33 Ružić Igor
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1977 5 0:56:36,8 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1977
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:56:36,8
7 . 44 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1973 5 0:58:30,9 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1973
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:58:30,9
8 . 77 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 1970 5 0:58:35,6 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1970
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:58:35,6
9 . 31 ĐOKIĆ Igor
SRK Alba
Moški CRO SRK Alba 1969 5 1:04:02,7 >
Klub SRK Alba
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1969
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:04:02,7
10 . 28 TRAMIŠAK Tibor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1971 5 1:05:54,7 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1971
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:05:54,7
11 . 25 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 1977 4 0:54:26,7 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1977
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:54:26,7
12 . 16 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1969 3 0:54:16,4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1969
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 0:54:16,4
DNF13 . 36 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 1 DNF >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
YoB: 1975
Št. Krogov: 1
Čas vožnje: DNF
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1967 5 0:55:57,4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1967
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:55:57,4
2 . 15 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1964 5 0:57:22,0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1964
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:57:22,0
3 . 6 Tiefengraber Igor
Geko
Moški CRO Geko 1962 5 0:58:25,8 >
Klub Geko
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1962
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 0:58:25,8
4 . 24 Dodič Denis
M
Moški CRO M 1965 5 1:03:34,2 >
Klub M
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1965
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:03:34,2
5 . 58 Petropoli Željko
Team Rodeo
Moški CRO Team Rodeo 1958 5 1:03:44,0 >
Klub Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1958
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 1:03:44,0
6 . 54 Gomojić Ćiro
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 1954 4 0:53:57,7 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1954
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:53:57,7
7 . 64 Pušić Željko
Team Mamils
Moški CRO Team Mamils 1964 4 0:56:21,7 >
Klub Team Mamils
Država CRO
Spol: Moški
YoB: 1964
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 0:56:21,7
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 1983 4 1:01:36,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
YoB: 1983
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 1:01:36,4

Komentarji

 

Mobile content