Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ŽMINJSKA BOŠKA - BK ŽMINJ 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:3. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ŽMINJSKA BOŠKA - BK ŽMINJ 2017/2018 Datum:17.12.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 518 BERNOBIĆ David
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 521 BARTOLIĆ Anteo
Individual
Moški CRO Individual 2 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 517 RENCELJ Jakob
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 508 Hlabian Erik
CYCLING TEAM FRIULI
Moški CRO CYCLING TEAM FRIULI 4 -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 519 KUHAR Noa
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 503 MAJCAN Tino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 501 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 520 GALANT Lean
BK Zminj
Moški CRO BK Zminj 2 -- >
Klub BK Zminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 504 MAJCAN Nino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 500 Ban Adriano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 307 RENCELJ Filip
Individual
Moški CRO Individual 2 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 309 Ban Antonio
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 2 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 300 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 302 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 78 Kernjus Deni
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 5 -- >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 94 Pilat Noel
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 Jotanović Marin
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 93 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 90 Bažon Sandi
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 5 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 29 Baniček Deni
BK BIKE EVENT
Moški CRO BK BIKE EVENT 5 -- >
Klub BK BIKE EVENT
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 84 Pajek Rok
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 -- >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 85 Škoda Andraž
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 -- >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 32 Jovanović - Verbanac Alen
BK BIKE EVENT
Moški CRO BK BIKE EVENT 5 -- >
Klub BK BIKE EVENT
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 65 JariĆ Ivo
Moški CRO 5 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 63 Brajković Manuel
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 -- >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 67 Hinic Ivan
Moški CRO 4 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 10 Klarić Eugen
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 68 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 92 Petrović Ivan
BK Axa
Moški CRO BK Axa 4 -- >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 96 Beaković Alen
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 4 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 5 -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 81 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 76 Kernjus Ivan
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 5 -- >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 70 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 30 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 8 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 73 ŽUFIĆ Alen
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 2 Judež Andrej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 4 -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 80 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 82 Pavlić Marino
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 3 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 46 BartoliĆ Igor
Moški CRO 3 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 95 DESPINIĆ Željko
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 3 -- >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 97 Ritoša Bernard
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 2 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 27 Božić Igor
VK Arupinum
Moški CRO VK Arupinum 1 DNF >
Klub VK Arupinum
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 71 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 -- >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 79 ČESNIK Tomaž
Individual
Moški SLO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 75 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 72 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 5 -- >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 77 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 91 Peruško Serđo
BK Axa
Moški CRO BK Axa 4 -- >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 25 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 86 Kuhar Bojan
Individual
Moški SLO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 16 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 100 Davide Davor
Moški CRO 2 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 66 Kliba Valter
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 102 Radmanović Dario
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 15 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 6 Tiefengraber Igor
Geko
Moški CRO Geko 4 -- >
Klub Geko
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 58 Petropoli Željko
Team Rodeo
Moški CRO Team Rodeo 4 -- >
Klub Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 64 Pušić Željko
Team Mamils
Moški CRO Team Mamils 4 -- >
Klub Team Mamils
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 69 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 4 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 87 Kuhar Barbara
Individual
Ženski SLO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 98 Crevatin Davide Lara
Ženski CRO 2 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content