Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ŽMINJSKA BOŠKA - BK ŽMINJ 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:3. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ŽMINJSKA BOŠKA - BK ŽMINJ 2017/2018 Datum:17.12.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 518 BERNOBIĆ David Moški CRO Individual 3 --
2 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 3 --
3 . 521 BARTOLIĆ Anteo Moški CRO Individual 2 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 517 RENCELJ Jakob Moški CRO Individual 4 --
2 . 508 Hlabian Erik Moški CRO CYCLING TEAM FRIULI 4 --
3 . 519 KUHAR Noa Moški CRO Individual 4 --
4 . 503 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 --
5 . 501 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 3 --
6 . 520 GALANT Lean Moški CRO BK Zminj 2 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 504 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 --
2 . 500 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 3 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 307 RENCELJ Filip Moški CRO Individual 2 --
2 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2 --
2 . 309 Ban Antonio Moški CRO BK RIJEKA 2 --
3 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2 --
4 . 302 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 1 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 78 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 5 --
2 . 94 Pilat Noel Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 Jotanović Marin Moški CRO BK RIJEKA 5 --
2 . 93 Baldaš Paolo Moški CRO BK POREČ 4 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 90 Bažon Sandi Moški CRO BBK Grožnjan 5 --
2 . 29 Baniček Deni Moški CRO BK BIKE EVENT 5 --
3 . 84 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 --
4 . 85 Škoda Andraž Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 --
5 . 32 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO BK BIKE EVENT 5 --
6 . 65 JariĆ Ivo Moški CRO 5 --
7 . 63 Brajković Manuel Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 --
8 . 67 Hinic Ivan Moški CRO 4 --
9 . 10 Klarić Eugen Moški CRO BK POREČ 4 --
10 . 68 Lučić Hrvoje Moški CRO 4 --
11 . 92 Petrović Ivan Moški CRO BK Axa 4 --
12 . 96 Beakovic Alen Moški CRO BK Parenzana 4 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 5 --
2 . 81 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 --
3 . 76 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 5 --
4 . 70 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 --
5 . 30 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 --
6 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 --
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 --
8 . 8 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 --
9 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 5 --
10 . 73 Žufić Alen Moški CRO BBK Grožnjan 4 --
11 . 2 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM 4 --
12 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 --
13 . 80 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 --
14 . 82 Pavlić Marino Moški CRO BK Parenzana 3 --
15 . 46 BartoliĆ Igor Moški CRO 3 --
16 . 95 DESPINIĆ Željko Moški CRO BK Buzet 3 --
17 . 97 Ritoša Bernard Moški CRO BK Parenzana 2 --
DNF 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 1 DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 5 --
2 . 79 ČESNIK Tomaž Moški SLO Individual 5 --
3 . 75 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
4 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 5 --
5 . 72 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 --
6 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 5 --
7 . 91 Peruško Serđo Moški CRO BK Axa 4 --
8 . 25 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 --
9 . 86 Kuhar Bojan Moški SLO Individual 4 --
10 . 16 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 --
11 . 100 Davide Davor Moški CRO 2 --
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
2 . 102 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 --
3 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 --
4 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 --
5 . 6 Tiefengraber Igor Moški CRO Geko 4 --
6 . 58 Petropoli Željko Moški CRO Team Rodeo 4 --
7 . 64 PUŠIĆ Željko Moški CRO Team Mamils 4 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 69 ŠPACAPAN META Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 4 --
2 . 87 Kuhar Barbara Ženski SLO Individual 3 --
3 . 98 Crevatin Lara Ženski CRO 2 --

Komentarji