Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 4. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ST. BECICH - BK POREČ 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ST. BECICH - BK POREČ 2017/2018 Datum:07.01.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 521 BARTOLIĆ Anteo
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 541 CURIĆ Patrik
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 519 KUHAR Noa
Individual
Moški CRO Individual 7 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 514 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 506 Turčić Dino
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 5 -- >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 501 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 540 CURIĆ Rene
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 500 Ban Adriano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 310 Garic Deni
Moški CRO 1 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 21 Miholjević Fran
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 5 -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 Jotanović Marin
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 128 Berton Alessandro
Velociraptors
Moški CRO Velociraptors 5 -- >
Klub Velociraptors
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 123 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški CRO TEAM EPPINGER 5 -- >
Klub TEAM EPPINGER
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 32 Jovanović - Verbanac Alen
BK BIKE EVENT
Moški CRO BK BIKE EVENT 5 -- >
Klub BK BIKE EVENT
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 84 Pajek Rok
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 4 -- >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 10 Klarić Eugen
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 63 Brajković Manuel
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 -- >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 104 Košir Jakob
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 29 Baniček Deni
MERIDIANA KAMEN TEAM
Moški CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 1 DNF >
Klub MERIDIANA KAMEN TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: DNF
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 121 Čefuta Tomaž
TEAM EPPINGER
Moški SLO TEAM EPPINGER 5 -- >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 56 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 42 Golob Rok
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 5 -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 122 Sandri Simone
Eppinger
Moški CRO Eppinger 5 -- >
Klub Eppinger
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 30 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 3 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 5 -- >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 19 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 108 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 4 -- >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 70 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 8 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 73 ŽUFIĆ Alen
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 5 Vidmar Gregor
Moški SLO 4 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 27 Božić Igor
VK Arupinum
Moški CRO VK Arupinum 4 -- >
Klub VK Arupinum
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
18 . 110 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
19 . 115 Brkljača Mauro
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 3 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
20 . 129 LAKOVIĆ Robert
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
21 . 82 Pavlić Marino
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 3 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
22 . 107 BAN Tom
Individual
Moški CRO Individual 2 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 97 Ritoša Bernard
BK Parenzana
Moški SLO BK Parenzana 1 DNF >
Klub BK Parenzana
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 105 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 77 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 36 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 91 Peruško Serđo
BK Axa
Moški CRO BK Axa 4 -- >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 31 ĐOKIĆ Igor
SRK Alba
Moški CRO SRK Alba 4 -- >
Klub SRK Alba
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 125 Dragobratović Kristian
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 4 -- >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 86 Kuhar Bojan
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 100 Davide Davor
Moški CRO 3 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 106 Marassi Giovanni
GS Azzida
Moški CRO GS Azzida 4 -- >
Klub GS Azzida
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 102 Radmanović Dario
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 15 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 58 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 64 Pušić Željko
Team Mamils
Moški CRO Team Mamils 2 -- >
Klub Team Mamils
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 127 Berton Massimo
Velociraptors
Moški CRO Velociraptors 2 -- >
Klub Velociraptors
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 126 Botter Fiorella
ASD Team Velociraptors
Ženski CRO ASD Team Velociraptors 3 -- >
Klub ASD Team Velociraptors
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 87 Kuhar Barbara
Individual
Ženski CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 124 Žufić Danijela
BBK Grožnjan
Ženski CRO BBK Grožnjan 2 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 109 Čargonja Dorotea
BK RIJEKA
Ženski SLO BK RIJEKA 3 -- >
Klub BK RIJEKA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content