Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 7. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO NOVI GRAD - BK NOVIGRAD 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:7. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO NOVI GRAD - BK NOVIGRAD 2017/2018 Datum:18.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 514 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 501 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 500 Ban Adriano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 523 Janjušić Vedran
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 300 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 315 Šobot Logan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 1 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 316 Braida Lucrezia
A.S.D. TEAM GRANZON
Ženski ITA A.S.D. TEAM GRANZON 2 -- >
Klub A.S.D. TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 128 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 167 VANTAGGIATO Ramon
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 992 Braida Edoardo
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 4 -- >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 133 Cudiz Tomas
Velociraptors
Moški ITA Velociraptors 4 -- >
Klub Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 160 Calcinotto Thomas
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 159 FOLLEDORE Emanuele
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 4 -- >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 168 LEGOVIĆ Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 162 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 994 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 4 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 156 Ločnikar Martin
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 4 -- >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 996 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 108 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 166 COCIANI Alessandro
Fincantieri
Moški ITA Fincantieri 4 -- >
Klub Fincantieri
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 80 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 995 SCHIAVON Giacomo
Bora Multisport
Moški ITA Bora Multisport 3 -- >
Klub Bora Multisport
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 107 BAN Tom
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 9 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 169 Marchesic Alessandro
Gruppo Generali
Moški ITA Gruppo Generali 4 -- >
Klub Gruppo Generali
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 165 Babici Andrea
CSI Udine
Moški ITA CSI Udine 4 -- >
Klub CSI Udine
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 158 Ločnikar Bojan
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 4 -- >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 138 Perica Ante
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 161 Calcinotto Luciano
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 130 MILOCCO Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 15 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 102 Radmanović Dario
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 991 Brozic Matteo
AS PEDALE PONCHESE
Moški ITA AS PEDALE PONCHESE 3 -- >
Klub AS PEDALE PONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 58 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 993 Braida Marco
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 3 -- >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 164 CAPUTO Stefano
Velociraptors
Moški ITA Velociraptors 3 -- >
Klub Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 127 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 126 Botter Fiorella
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 83 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 2 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content