Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 8. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO REŽANCI- BK AXA 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:8. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO REŽANCI- BK AXA 2017/2018 Datum:04.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:10:49,3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:10:49,3
2 . 539 YAKYMENKO Dmytro
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 6 0:12:17,7 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:12:17,7
3 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 0:10:08,3 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:10:08,3
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 0:09:49,8 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 0:09:49,8
2 . 514 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:11:18,9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 0:11:18,9
3 . 519 KUHAR Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 7 0:11:23,1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 0:11:23,1
4 . 503 MAJCAN Tino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 6 0:11:21,0 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:11:21,0
5 . 534 ZOHIL Jakov
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 0:10:35,5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:10:35,5
6 . 506 Turčić Dino
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 5 0:11:12,7 >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:11:12,7
7 . 501 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 0:10:21,1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:10:21,1
8 . 888 ŽGOMBA Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 0:11:32,3 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:11:32,3
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 0:10:15,4 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 0:10:15,4
2 . 504 MAJCAN Nino
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 7 0:11:07,1 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 0:11:07,1
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 0:12:22,0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:12:22,0
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 317 Starman Gal
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 3 0:30:53,6 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 0:30:53,6
2 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 0:38:24,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 0:38:24,7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
3 . 318 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 0:25:42,5 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 0:25:42,5
4 . 319 Ivančić Giani
TK Pula
Moški CRO TK Pula 3 0:28:24,6 >
Klub TK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 0:28:24,6
5 . 525 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 0:42:36,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 0:42:36,5
6 . 315 Šobot Logan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 0:24:32,5 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 0:24:32,5
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 535 HUDYMA Oleksandr
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 6 0:56:50,5 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:56:50,5
2 . 533 Starman Jaka
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 6 1:06:17,3 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:06:17,3
3 . 320 Ruba Marko
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:19,5 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:10:19,5
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 536 Lukan Pavlo
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 6 0:55:56,8 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:55:56,8
2 . 524 Bukley Anton
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 6 0:56:10,1 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:56:10,1
3 . 777 Matek Lovro
BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 6 0:57:05,6 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:57:05,6
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 538 Shevtsov Artem
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 6 0:54:49,3 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:54:49,3
2 . 528 Meštrić Matija
BK MARATON KREIDLER
Moški CRO BK MARATON KREIDLER 6 0:55:14,1 >
Klub BK MARATON KREIDLER
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:55:14,1
3 . 531 CEROVIĆ Goran
PLJEVLJA XC TEAM
Moški CRO PLJEVLJA XC TEAM 6 0:56:57,3 >
Klub PLJEVLJA XC TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:56:57,3
4 . 530 BAJČETA Stefan
PLJEVLJA XC TEAM
Moški CRO PLJEVLJA XC TEAM 6 1:00:19,3 >
Klub PLJEVLJA XC TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:00:19,3
5 . 131 Žužić Diego
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 5 1:01:13,4 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:13,4
6 . 11 Šajina Sebastijan
BK TNT PAZIN
Moški CRO BK TNT PAZIN 5 1:06:02,6 >
Klub BK TNT PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:02,6
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 151 Babić Dalibor
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 6 0:58:07,1 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:58:07,1
2 . 56 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:59:49,1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 0:59:49,1
3 . 996 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:04:26,0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:04:26,0
4 . 108 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 6 1:06:38,3 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:06:38,3
5 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:07:29,4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:07:29,4
6 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 0:55:02,4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:55:02,4
7 . 73 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 0:56:34,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:56:34,7
8 . 529 Milosevic Manuel
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 5 0:58:35,4 >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:58:35,4
9 . 8 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:01:06,0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:06,0
10 . 9 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:10:17,2 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:17,2
11 . 117 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:13:51,4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:51,4
12 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 0:55:04,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:55:04,7
13 . 110 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 0:57:02,8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:57:02,8
14 . 107 BAN Tom
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 0:57:39,1 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:57:39,1
DNF 27 Božić Igor
VK Arupinum
Moški CRO VK Arupinum 3 DNF >
Klub VK Arupinum
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: DNF
DNF 82 Pavlić Marino
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 1 DNF >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 71 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 6 1:04:33,0 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:04:33,0
2 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 5 0:58:27,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:58:27,9
3 . 119 Starman Jan
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 5 0:58:59,4 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:58:59,4
4 . 77 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 0:59:32,4 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:59:32,4
5 . 72 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 5 0:59:44,7 >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:59:44,7
6 . 138 Perica Ante
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:00:47,5 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:47,5
7 . 152 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:02:31,7 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:31,7
8 . 86 Kuhar Bojan
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 4 1:00:24,5 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:24,5
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 130 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 6 1:02:27,5 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:27,5
2 . 15 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 0:59:09,0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:59:09,0
3 . 6 Tiefengraber Igor
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 5 1:01:19,4 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:19,4
4 . 58 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:05:02,5 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:02,5
5 . 532 Srblin Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 0:55:17,9 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 0:55:17,9
6 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:03:42,1 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:42,1
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 4 1:03:41,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:41,0
2 . 87 Kuhar Barbara
BK Žminj
Ženski CRO BK Žminj 4 1:07:51,6 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:51,6
3 . 124 Žufić Danijela
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:12:04,6 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:04,6
4 . 150 xmaja Maja
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 4 1:12:49,0 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:49,0
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 537 Sherstiuk Maria
Ukraine National Team
Ženski UKR Ukraine National Team 5 0:56:34,5 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:56:34,5
2 . 526 Filipović Ema
BGK Tuškanac
Ženski CRO BGK Tuškanac 5 0:59:12,4 >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 0:59:12,4
3 . 48 Filipović Jana
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 5 1:01:16,2 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:16,2
4 . 527 Jerbić Lucija
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 5 1:11:41,3 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:41,3

Komentarji

 

Mobile content