Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO REŽANCI- BK AXA 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:8. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO REŽANCI- BK AXA 2017/2018 Datum:04.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:10:49,3
2 . 539 YAKYMENKO Dmytro Moški UKR Ukraine National Team 6 0:12:17,7
3 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO BK Žminj 5 0:10:08,3
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 0:09:49,8
2 . 514 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:11:18,9
3 . 519 KUHAR Noa Moški CRO BK ŽMINJ 7 0:11:23,1
4 . 503 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 6 0:11:21,0
5 . 534 ZOHIL Jakov Moški CRO BK ŽMINJ 5 0:10:35,5
6 . 506 Turčić Dino Moški CRO BK Grožnjan 5 0:11:12,7
7 . 501 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 0:10:21,1
8 . 888 ŽGOMBA Ivan Moški CRO BK AXA 4 0:11:32,3
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 0:10:15,4
2 . 504 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 7 0:11:07,1
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 4 0:12:22,0
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 317 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team 3 0:30:53,6
2 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 3 0:38:24,7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
3 . 318 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 3 0:25:42,5
4 . 319 Ivančić Giani Moški CRO TK Pula 3 0:28:24,6
5 . 525 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 3 0:42:36,5
6 . 315 Šobot Logan Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 0:24:32,5
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 535 HUDYMA Oleksandr Moški UKR Ukraine National Team 6 0:56:50,5
2 . 533 Starman Jaka Moški SLO Calcit Bike Team 6 1:06:17,3
3 . 320 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:19,5
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 536 Lukan Pavlo Moški UKR Ukraine National Team 6 0:55:56,8
2 . 524 Bukley Anton Moški UKR Ukraine National Team 6 0:56:10,1
3 . 777 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 6 0:57:05,6
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 538 Shevtsov Artem Moški UKR Ukraine National Team 6 0:54:49,3
2 . 528 Meštrić Matija Moški CRO BK MARATON KREIDLER 6 0:55:14,1
3 . 531 CEROVIĆ Goran Moški CRO PLJEVLJA XC TEAM 6 0:56:57,3
4 . 530 BAJČETA Stefan Moški CRO PLJEVLJA XC TEAM 6 1:00:19,3
5 . 131 Žužić Diego Moški CRO BK Poreč 5 1:01:13,4
6 . 11 Šajina Sebastijan Moški CRO BK TNT PAZIN 5 1:06:02,6
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 151 Babić Dalibor Moški CRO BK Buzet 6 0:58:07,1
2 . 56 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:59:49,1
3 . 996 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:04:26,0
4 . 108 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 6 1:06:38,3
5 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:07:29,4
6 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 0:55:02,4
7 . 73 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 5 0:56:34,7
8 . 529 Milosevic Manuel Moški CRO Bk Novigrad 5 0:58:35,4
9 . 8 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 1:01:06,0
10 . 9 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 5 1:10:17,2
11 . 117 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:13:51,4
12 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 0:55:04,7
13 . 110 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 4 0:57:02,8
14 . 107 BAN Tom Moški CRO BK POREČ 4 0:57:39,1
DNF 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 3 DNF
DNF 82 Pavlić Marino Moški CRO BK Parenzana 1 DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 6 1:04:33,0
2 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 5 0:58:27,9
3 . 119 Starman Jan Moški SLO Calcit Bike Team 5 0:58:59,4
4 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 5 0:59:32,4
5 . 72 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 0:59:44,7
6 . 138 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:00:47,5
7 . 152 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:02:31,7
8 . 86 Kuhar Bojan Moški CRO BK Žminj 4 1:00:24,5
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 130 Milocco Giancarlo Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 6 1:02:27,5
2 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 0:59:09,0
3 . 6 Tiefengraber Igor Moški SLO KD Alpe SiS 5 1:01:19,4
4 . 58 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:05:02,5
5 . 532 Srblin Aldo Moški CRO BK AXA 4 0:55:17,9
6 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:03:42,1
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 4 1:03:41,0
2 . 87 Kuhar Barbara Ženski CRO BK Žminj 4 1:07:51,6
3 . 124 Žufić Danijela Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:12:04,6
4 . 150 maja Maja Ženski CRO BK Grobnik 4 1:12:49,0
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 537 Sherstiuk Maria Ženski UKR Ukraine National Team 5 0:56:34,5
2 . 526 Filipović Ema Ženski CRO BGK Tuškanac 5 0:59:12,4
3 . 48 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 5 1:01:16,2
4 . 527 Jerbić Lucija Ženski CRO BK BIKER 5 1:11:41,3

Komentarji