Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP Izola 2018 UCI 1.2

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Izola 2018 UCI 1.2 Datum:25.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Time Gap
ELITE-M
1 . 10 Rajović Dušan Moški Adria Mobil 10009436262 ADR 02:35:43
2 . 85 AUER Daniel Moški AUT WSA Pushbikers 10008651976 WSA '' - '' --
3 . 116 GIBSON Matthew Moški JLT Condor 10009499112 JLT '' - '' --
4 . 38 LIEPINS Emils Moški One Pro Cycling 10007527584 ONE '' - '' --
5 . 70 STEIMLE Jannik Moški DEU Team Vorarlberg Santic 10009231552 VOL '' - '' --
6 . 48 TIVANI GERMAN PEREZ Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10008697648 TRE '' - '' --
7 . 25 Korošec Rok Moški SLO My Bike Stevens 10007386128 MBS '' - '' --
8 . 63 DRAPERI Matteo Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10006704300 SMV '' - '' --
9 . 61 TOTÒ Paolo Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10009318549 SMV '' - '' --
10 . 111 TURRIN Alex Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10008897409 WIL '' - '' --
11 . 104 STACCHIOTTI Riccardo Moški ITA Mstina Focus 10008854868 MST '' - '' --
12 . 157 KERS JEROEN Koos Moški Global Cycling Team 10007760586 OE6 '' - '' --
13 . 16 Pogačar Tadej Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 LJU '' - '' --
14 . 150 PESSOT Alessandro Moški ITA CT Friuli 10013373149 OE5 '' - '' --
15 . 65 FRIESECKE Gian Moški Team Vorarlberg Santic 10008673093 VOL '' - '' --
16 . 74 RASTELLI Luca Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10015905051 BIC '' - '' --
17 . 43 FEDELI Alessandro Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10010166186 TRE '' - '' --
18 . 45 MAZZUCCO Fabio Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015827451 TRE '' - '' --
19 . 52 HOFER Andreas Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10006824336 HAC '' - '' --
20 . 117 STEWART Thomas Moški JLT Condor 10008826778 JLT '' - '' --
21 . 82 MARENGO Alberto Moški ITA Kobanya Cycling Team 10008685221 KBN '' - '' --
22 . 169 SCHÄPPI Martin Moški IAM Excelsior 10009498809 OE8 '' - '' --
23 . 56 LODERER Timon Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10011724957 HAC '' - '' --
24 . 18 Penko Izidor Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 LJU '' - '' --
25 . 42 WILLIAMS Peter Moški One Pro Cycling 10003261911 ONE '' - '' --
26 . 151 BAIS Davide Moški ITA CT Friuli 10015131879 OE5 '' - '' --
27 . 130 Veber Matic Moški SLO KK Bled 10013807023 OE2 '' - '' --
28 . 163 Sagadin Luka Moški SLO Cycling Team Graz ARBÖ 10015333963 OE7 '' - '' --
29 . 174 MÄDER Gino Moški IAM Excelsior 10009734942 OE8 '' - '' --
30 . 110 ROSA Massimo Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10008131513 WIL '' - '' --
31 . 170 BELLIA Matteo Moški ITA IAM Excelsior 10014971528 OE8 '' - '' --
32 . 29 BÁRTA Jan Moški CZE Elkov - Author 10003245945 ELA '' - '' --
33 . 76 SALVADOR Enrico Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10008950050 BIC '' - '' --
34 . 2 GAMPER Florian Moški AUT Tirol Cycling Team 10015329620 TIR '' - '' --
35 . 175 RAPPO Anthony Moški IAM Excelsior 10015749447 OE8 '' - '' --
36 . 120 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE1 '' - '' --
37 . 172 GUEX Quentin Moški IAM Excelsior 10009714633 OE8 '' - '' --
38 . 171 DEBONS Antoine Moški IAM Excelsior 10015956177 OE8 '' - '' --
39 . 112 VELASCO Simone Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10008018850 WIL '' - '' --
40 . 14 Bozic Jon Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR '' - '' --
41 . 60 SALVIETTI Niccolo' Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10010970579 SMV '' - '' --
42 . 8 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR '' - '' --
43 . 31 ČERNÝ Josef Moški CZE Elkov - Author 10007523241 ELA '' - '' --
44 . 89 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Pushbikers 10008145960 WSA '' - '' --
45 . 26 KUSZTOR Péter Moški HUN My Bike Stevens 10003214724 MBS '' - '' --
46 . 35 ZAHÁLKA Matej Moški CZE Elkov - Author 10008708560 ELA '' - '' --
47 . 106 FLOREZ MIGUEL LOPEZ Moški Wilier Triestina - Selle Italia 10010984020 WIL '' - '' --
48 . 107 FONZI Giuseppe Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10008896601 WIL '' - '' --
49 . 153 ORLANDI Massimo Moški ITA CT Friuli 10015082268 OE5 '' - '' --
50 . 154 VENCHIARUTTI Nicola Moški ITA CT Friuli 10015083177 OE5 02:35:55 00:00:12
51 . 125 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE1 '' - '' 00:00:12
52 . 34 KONWA Piotr Moški POL Elkov - Author 10007951657 ELA '' - '' 00:00:12
53 . 83 ØVERLAND VEVATNE Bjørnar Moški Kobanya Cycling Team 10010975532 KBN '' - '' 00:00:12
54 . 102 ZURLO Federico Moški ITA Mstina Focus 10007585077 MST '' - '' 00:00:12
55 . 140 Repse Uros Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10008692190 OE3 '' - '' 00:00:12
56 . 128 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 10014894736 OE2 '' - '' 00:00:12
57 . 13 Gazvoda Gregor Moški SLO Adria Mobil 10002072043 ADR '' - '' 00:00:12
58 . 23 Bajc Andi Moški SLO My Bike Stevens 10004610312 MBS '' - '' 00:00:12
59 . 15 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 LJU '' - '' 00:00:12
60 . 54 FREIBERGER Markus Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009782937 HAC '' - '' 00:00:12
61 . 87 KOPFAUF Markus Moški AUT WSA Pushbikers 10008821324 WSA '' - '' 00:00:12
62 . 22 Kuen Maximilian Moški AUT My Bike Stevens 10007510612 MBS '' - '' 00:00:12
63 . 40 ORAM James Moški One Pro Cycling 10008088467 ONE '' - '' 00:00:12
64 . 33 POLNICKÝ Jirí Moški CZE Elkov - Author 10004771976 ELA '' - '' 00:00:12
65 . 75 RAVANELLI Simone Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10010086970 BIC '' - '' 00:00:12
66 . 58 GAFFURINI Nicola Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10007855667 SMV '' - '' 00:00:12
67 . 115 SLATER Alistair Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' 00:00:12
68 . 57 GAZZARA Michele Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10010970478 SMV '' - '' 00:00:12
69 . 51 BOSMAN Patrick Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008653289 HAC '' - '' 00:00:12
70 . 12 Grošelj Žiga Moški SLO Adria Mobil 10007973178 ADR '' - '' 00:00:12
71 . 37 DOMAGALSKI Karol Moški POL One Pro Cycling 10006142003 ONE '' - '' 00:00:12
72 . 86 Kolb Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10035052750 WSA '' - '' 00:00:12
73 . 59 PUCCIONI Dario Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10014033456 SMV '' - '' 00:00:12
74 . 162 Ritzinger Felix Moški AUT Cycling Team Graz ARBÖ 10008820011 OE7 '' - '' 00:00:12
75 . 114 BURTON Germain Moški JLT Condor 10008666528 JLT '' - '' 00:00:12
76 . 124 Lavrič Martin Moški SLO KK Kranj 10015081662 OE1 '' - '' 00:00:12
77 . 118 MOSES Thomas Moški JLT Condor 10007063604 JLT '' - '' 00:00:12
78 . 97 RABOTTINI Matteo Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' 00:00:12
79 . 9 Golčer Jure Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR '' - '' 00:00:12
80 . 67 ORRICO Davide Moški ITA Team Vorarlberg Santic 10007881737 VOL '' - '' 00:00:12
81 . 100 DOBRE Vlad-Nicolae Moški Mstina Focus 10009429996 MST '' - '' 00:00:12
82 . 99 BERLATO Giacomo Moški ITA Mstina Focus 10007518490 MST '' - '' 00:00:12
83 . 39 MCCORMICK Hayden Moški One Pro Cycling 10007809692 ONE '' - '' 00:00:12
84 . 19 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 LJU '' - '' 00:00:12
85 . 144 MALGAY Lukas Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10057683254 OE4 '' - '' 00:00:12
86 . 11 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR 02:36:03 0.00023148148148149
87 . 32 KUKRLE Michael Moški CZE Elkov - Author 10008680470 ELA '' - '' 0.00023148148148149
88 . 109 RAGGIO Luca Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10013581394 WIL '' - '' 0.00023148148148149
89 . 136 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 OE3 '' - '' 0.00023148148148149
90 . 137 Obal Primož Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015547565 OE3 '' - '' 0.00023148148148149
91 . 50 HRINKOW Dominik Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10005722778 HAC '' - '' 0.00023148148148149
92 . 53 FRIEDL Nils Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10010196603 HAC '' - '' 0.00023148148148149
93 . 134 Čibej Simon Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10010186802 OE3 '' - '' 0.00023148148148149
94 . 71 AMICI Alberto Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10074375742 BIC '' - '' 0.00023148148148149
95 . 44 JURADO CHRISTOFER LOPEZ Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10013400330 TRE '' - '' 0.00023148148148149
96 . 152 ALEOTTI Giovanni Moški ITA CT Friuli 10015827855 OE5 '' - '' 0.00023148148148149
97 . 135 Hočevar Kristjan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017629025 OE3 02:36:45 0.00071759259259259
98 . 121 Čemažar Nik Moški SLO KK Kranj 10015332246 OE1 '' - '' 0.00071759259259259
99 . 173 QUINCEY Scott Moški IAM Excelsior 10016123404 OE8 '' - '' 0.00071759259259259
100 . 30 BUCHÁČEK Tomáš Moški CZE Elkov - Author 10002058202 ELA 02:36:49 00:01:06
101 . 17 Jerman Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 LJU 02:38:26 00:02:43
102 . 141 BRANDLMEIER Stefan Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE4 02:40:20 00:04:37
DNF 72 BERTOLETTI Stefano Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10015389941 BIC -- DNF
DNF 77 ORLANDI Federico Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10009993408 BIC -- DNF
DNF 160 VAN DAVID EERD Moški Global Cycling Team 10008654909 OE6 -- DNF
DNF 88 LEOPOLD Hans-Jörg Moški AUT WSA Pushbikers 10002727401 WSA -- DNF
DNF 84 PASCAZI Matteo Moški ITA Kobanya Cycling Team 10012988179 KBN -- DNF
DNF 149 GIURIATO Alberto Moški ITA CT Friuli 10015077723 OE5 -- DNF
DNF 24 UMHALLER Thomas Moški AUT My Bike Stevens 10009399785 MBS -- DNF
DNF 36 BAYLIS Thomas Moški One Pro Cycling 10009788391 ONE -- DNF
DNF 41 RICHARDSON Alexandar Moški One Pro Cycling 10016056514 ONE -- DNF
DNF 64 BADILATTI Matteo Moški Team Vorarlberg Santic 10014093979 VOL -- DNF
DNF 66 MEILER Martin Moški DEU Team Vorarlberg Santic 10009745955 VOL -- DNF
DNF 68 SCHELLING Patrick Moški Team Vorarlberg Santic 10006469072 VOL -- DNF
DNF 69 STALLAERT Joeri Moški Team Vorarlberg Santic 10006882334 VOL -- DNF
DNF 73 GOZZI Nicolo Moški ITA Biesse Carrera Gavardo 10010113949 BIC -- DNF
DNF 79 ØVERLAND VEVATNE Erik Moški Kobanya Cycling Team 10019963691 KBN -- DNF
DNF 81 LÁSZLÓ Attila Moški HUN Kobanya Cycling Team 10009974210 KBN -- DNF
DNF 101 MARCELLI Mattia Moški ITA Mstina Focus 10006636194 MST -- DNF
DNF 164 TIEFENGRABNER Matthias Moški AUT Cycling Team Graz ARBÖ 10014973245 OE7 -- DNF
DNF 132 Šranc Peter Moški SLO KK Bled 10015921623 OE2 -- DNF
DNF 122 Lakota Luka Moški SLO KK Kranj 10015720246 OE1 -- DNF
DNF 103 SINZA Raul-Antonio Moški Mstina Focus 10060805947 MST -- DNF
DNF 113 MCCARTHY Robert-Jon Moški JLT Condor 10007810096 JLT -- DNF
DNF 142 PECHER Anton Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036367910 OE4 -- DNF
DNF 94 Kišerlovski Emanuel Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT -- DNF
DNF 78 BERNÁRD BENCE Bendegúz Moški HUN Kobanya Cycling Team 10062178802 KBN -- DNF
DNF 21 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 LJU -- DNF
DNF 6 VERMEULEN Moran Moški AUT Tirol Cycling Team 10035085284 TIR -- DNF
DNF 95 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT -- DNF
DNF 127 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 10014860077 OE2 -- DNF
DNF 146 SOMMER Aaron Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036352045 OE4 -- DNF
DNF 148 BAIS Mattia Moški ITA CT Friuli 10013879771 OE5 -- DNF
DNF 93 Baniček Deni Moški CRO Meridiana Kamen Team 10006053992 MKT -- DNF
DNF 138 Roškar Tim Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015084793 OE3 -- DNF
DNF 49 ZANA Filippo Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015829370 TRE -- DNF
DNF 5 BAYER Tobias Moški AUT Tirol Cycling Team 10011072229 TIR -- DNF
DNF 1 ADAMIETZ Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10015141781 TIR -- DNF
DNF 3 KNAPP Daniel Moški AUT Tirol Cycling Team 10014640920 TIR -- DNF
DNF 155 NOBEL Rick Moški Global Cycling Team 10012832171 OE6 -- DNF
DNF 156 BUIJK Jacob Moški Global Cycling Team 10011122244 OE6 -- DNF
DNF 158 DIELISSEN Bart Moški Global Cycling Team 10009811027 OE6 -- DNF
DNF 4 PORZNER Manuel Moški DEU Tirol Cycling Team 10009090496 TIR -- DNF
DNF 20 Prah Aljaž Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10017647112 LJU -- DNF
DNF 46 MONTOYA JAVIER MONTOYA Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10009688866 TRE -- DNF
DNF 47 PEÑALVER MANUEL ANIORTE Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015391153 TRE -- DNF
DNF 62 VIVIANI Attilio Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10009501132 SMV -- DNF
DNF 80 Bence Lóki Moški HUN Kobanya Cycling Team 10010039985 KBN -- DNF
DNF 159 MERX Peter Moški Global Cycling Team 10007863650 OE6 -- DNF
DNF 166 TAFERNER Stefan Moški AUT Cycling Team Graz ARBÖ 10009783442 OE7 -- DNF
DNF 92 Rumac Josip Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822729 MKT -- DNF
DNF 96 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT -- DNF
DNF 98 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški ITA Meridiana Kamen Team 10013834709 MKT -- DNF
DNF 108 PACIONI Luca Moški ITA Wilier Triestina - Selle Italia 10007744624 WIL -- DNF
DNF 123 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 -- DNF
DNF 129 Šmid Jakob Moški SLO KK Bled 10014431560 OE2 -- DNF
DNF 131 Koželj Martin Moški SLO KK Bled 10017610332 OE2 -- DNF
DNF 139 Pavlič Marko Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10007974087 OE3 -- DNF
DNF 143 GROßBERGER Ales Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10054063639 OE4 -- DNF
DNF 145 SONNLEITNER Jonas Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE4 -- DNF
DNF 165 Köck Daniel Moški AUT Cycling Team Graz ARBÖ 10015730148 OE7 -- DNF
DNS 55 RAPP Jonas Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10009404233 HAC -- DNS

Komentarji