Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Ciklokros Vipava 2017-2018 - zimska liga

Ciklokros Tekma:Ciklokros Vipava 2017-2018 - zimska liga Datum:25.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Tip kolesa Čas vožnje Licenca Več
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 78 Mezgec Luka
ORICA-Scott
Moški SLO ORICA-Scott CX -- 1 >
Klub ORICA-Scott
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
2 . 22 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. CX -- 1 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
3 . 75 Korošec Rok
AMPLATZ-BMC
Moški SLO AMPLATZ-BMC CX -- 1 >
Klub AMPLATZ-BMC
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
4 . 77 Pogačar Tadej
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA CX -- 1 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
5 . 26 Obal Primož
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan CX -- 1 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
6 . 3 Koren Kristijan
CANNONDALE DRAPAC
Moški SLO CANNONDALE DRAPAC CX -- 1 >
Klub CANNONDALE DRAPAC
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
7 . 79 Kerkez Vladimir
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR CX -- 1 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
8 . 99 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ CX -- 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
9 . 73 Lavrenčič Mihael
SaleseFactory Team
Moški ITA SaleseFactory Team CX -- 1 >
Klub SaleseFactory Team
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
10 . 9 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI CX -- 1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
11 . 4 Bitenc Jure
PRIPOROCAM.SI
Moški SLO PRIPOROCAM.SI CX -- Č >
Klub PRIPOROCAM.SI
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: Č
12 . 24 Stibilj Jernej
PICI BICI CITY EXPRESS
Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -- 1 >
Klub PICI BICI CITY EXPRESS
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
13 . 19 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL CX -- 1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
14 . 58 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA OSTALI -1 KROG >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca:
15 . 8 Breznik Gašper
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR CX -1 KROG 1 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
16 . 76 Ručigaj Žiga
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA OSTALI -1 KROG 1 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
17 . 61 Zajc Robert
BREZ
Moški SLO BREZ CX -1 KROG >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca:
18 . 5 Mikuš Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL OSTALI -1 KROG 1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
19 . 18 Šajn Marko
PICI BICI CITY EXPRESS
Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG č >
Klub PICI BICI CITY EXPRESS
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: č
20 . 17 Terbižan Jan
PICI BICI CITY EXPRESS
Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG č >
Klub PICI BICI CITY EXPRESS
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: č
21 . 6 Sušnik Blaž
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR CX -1 KROG č >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: č
22 . 34 Čeh Bor
PICI BICI CITY EXPRESS
Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 KROG č >
Klub PICI BICI CITY EXPRESS
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: č
23 . 12 Jančar Željko
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana CX -1 KROG č >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: č
DNF 1 Vogrin Aljoša
ŠD T-2
Moški SLO ŠD T-2 CX DNF č >
Klub ŠD T-2
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: DNF
Licenca: č
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 89 Skerl Daniel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli CX 14:10:00 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 14:10:00
Licenca: 1
2 . 91 Skok Anže
Rog AS
Moški SLO Rog AS CX -- 1 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
3 . 96 Godnič Jan
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli OSTALI -- 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
4 . 97 Chenda Peter
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli OSTALI -- 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
5 . 65 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
6 . 62 SLEJKO LUKA
BREZ
Moški SLO BREZ CX -1 KROG >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca:
7 . 60 GORKIČ ALJAŽ
BREZ
Moški SLO BREZ OSTALI -1 KROG >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca:
DNF 59 CVJETIČANIN Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ OSTALI -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca:
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 90 Lazzaro Ilenia
TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE
Ženski ITA TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE CX -- 1 >
Klub TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE
Država ITA
Spol: Ženski
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
2 . 69 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO OSTALI -- 1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 32 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL CX -- 1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
2 . 107 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM CX -- 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
3 . 46 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI CX -- 1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
4 . 47 Mori Mitja
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana CX -- >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca:
5 . 54 Leghissa Christian
TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE
Moški ITA TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE CX -- 1 >
Klub TEAM LAMPIERRE -TRETINO - ALE
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
6 . 30 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -- 1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
7 . 53 Maniacco Renzo
BEERBANTY FACTORY RACING
Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING CX -- 1 >
Klub BEERBANTY FACTORY RACING
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
8 . 66 Simonič Erik
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA OSTALI -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca:
9 . 51 Seno Marco
S.C.ROVEREDO IN PIANO
Moški ITA S.C.ROVEREDO IN PIANO CX -1 KROG 1 >
Klub S.C.ROVEREDO IN PIANO
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
10 . 52 Mazgon Stefano
BEERBANTY FACTORY RACING
Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING CX -1 KROG 1 >
Klub BEERBANTY FACTORY RACING
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
11 . 72 PERIC MARKO
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL OSTALI -1 KROG 1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
12 . 63 Brancati Giuliano
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI CX -1 KROG 1 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
13 . 100 Slejko Simon
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports CX -1 KROG 1 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
14 . 48 Omahen Blaž
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM CX -1 KROG 1 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
15 . 45 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI OSTALI -1 KROG 1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
16 . 28 Muhič Zvone
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO CX -1 KROG 1 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
17 . 27 Žnidaršič Anton
CRK
Moški SLO CRK CX -1 KROG 1 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
18 . 64 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna CX -- 1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
DNF 43 Lazar Aleš
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR CX DNF >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: DNF
Licenca:
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 98 Rus Jure
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si OSTALI 06:05:00 1 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 06:05:00
Licenca: 1
2 . 82 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ CX -- 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
3 . 71 Gladek Marcel
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si OSTALI -- 1 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
4 . 83 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ OSTALI -- 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
5 . 80 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: CX
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
6 . 85 Martellani Alessio
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli OSTALI -- 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
7 . 68 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ OSTALI -- 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
8 . 57 RENCELJ Filip
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli OSTALI -- 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
9 . 74 Kovač Pij
TKA
Moški SLO TKA OSTALI -- č >
Klub TKA
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: č
10 . 56 RENCELJ Jakob
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli OSTALI -1 KROG 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
11 . 84 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ OSTALI -1 KROG 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: -1 KROG
Licenca: 1
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 88 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ OSTALI -- 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1
2 . 87 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA OSTALI -- 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Tip kolesa: OSTALI
Čas vožnje: 00:00:00
Licenca: 1

Komentarji

 

Mobile content