Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018

Tek - gorski Tekma:19. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
Z1-Ž
1 . 321 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:35 --
2 . 318 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:39 00:00:04
3 . 319 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:49 00:00:14
4 . 320 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:52 00:00:17
5 . 334 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE 00:03:54 00:00:19
Z2-Ž
1 . 335 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE 00:07:34 --
2 . 324 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:56 00:00:22
3 . 325 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 00:08:13 00:00:39
4 . 323 Kermc Julija Ženski SLO AK SEVNICA 00:08:55 00:01:21
5 . 322 Vencelj Iza Ženski SLO AK SEVNICA 00:11:06 00:03:32
Z3-Ž
1 . 329 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:11:12 --
2 . 328 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:11:31 00:00:19
3 . 330 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:11:48 00:00:36
4 . 327 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA 00:12:26 00:01:14
Z4-Ž
1 . 257 Gonza Špela Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 00:26:50 --
2 . 259 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:27:33 00:00:43
3 . 258 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:37 00:00:47
Z5-Ž
1 . 199 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:39:58 --
2 . 186 Trunkelj Barbara Ženski SLO 01:45:52 00:05:54
3 . 195 Belušić Barbara Ženski CRO AK ISTRA PULA 01:48:36 00:08:38
4 . 190 Klinar Tina Ženski SLO 01:51:03 00:11:05
5 . 191 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO 02:00:21 00:20:23
6 . 223 Wernig Martina Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 02:02:09 00:22:11
7 . 196 Marukić Maja Ženski CRO ADCLUB BIKESPEAK 02:02:35 00:22:37
8 . 198 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:04:01 00:24:03
9 . 192 Evangelist Julia Ženski AUT ALPINX 02:06:11 00:26:13
10 . 187 Munih Jasmina Ženski SLO 02:25:04 00:45:06
11 . 197 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 02:27:30 00:47:32
12 . 189 Marolt Katja Ženski SLO TSK JUB DOL 02:31:12 00:51:14
13 . 185 Zampieri Stefania Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:36:58 00:57:00
14 . 194 Bizmana Amina Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:37:00 00:57:02
Z6-Ž
1 . 201 Švigelj Marta Ženski SLO PGT 02:08:56 --
2 . 208 Delingerová Marie Ženski CZE SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN 02:15:12 00:06:16
3 . 202 Race Petra Ženski SLO 02:15:54 00:06:58
4 . 209 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:16:51 00:07:55
5 . 205 Kosec Nataša Ženski SLO 02:18:24 00:09:28
6 . 204 Krašovec Bogdana Ženski SLO 02:21:48 00:12:52
7 . 206 Kaplan Rakowski Regina Ženski KMF 02:25:19 00:16:23
8 . 203 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 02:34:39 00:25:43
Z7-Ž
1 . 213 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:05:19 --
2 . 211 Jelovčan Ana Ženski SLO - 02:05:28 00:00:09
3 . 210 žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA 02:42:55 00:37:36
M1-M
1 . 301 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA 00:03:06 --
2 . 303 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:12 00:00:06
3 . 302 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:03:23 00:00:17
4 . 337 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:50 00:00:44
5 . 336 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:58 00:00:52
6 . 331 PRITRŽNIK Bor Moški SLO TSK LIMA 00:04:06 00:01:00
7 . 333 WHITWORTH Tilen Moški HOPE VALLEY HURRICANES 00:04:37 00:01:31
8 . 332 WHITWORTH Dejan Moški HOPE VALLEY HURRICANES 00:04:38 00:01:32
M2-M
1 . 305 Fatur Tanej Moški SLO 00:06:23 --
2 . 309 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:06:44 00:00:21
3 . 306 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:06:59 00:00:36
4 . 310 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:21 00:00:58
5 . 311 Pritržnik Jon Moški SLO TSK LIMA 00:07:30 00:01:07
6 . 304 Rakowski Oliver Moški INDEPENDENT 00:09:16 00:02:53
M3-M
1 . 314 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:10:40 --
2 . 317 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LIMA 00:10:49 00:00:09
3 . 313 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:11:06 00:00:26
4 . 316 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:09 00:00:29
5 . 315 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:39 00:00:59
M4-M
1 . 251 SPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:24:47 --
2 . 253 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:24:58 00:00:11
3 . 256 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:12 00:00:25
4 . 255 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:27 00:00:40
5 . 254 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:41 00:00:54
6 . 260 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:49 00:01:02
M5-M
1 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:25:33 --
2 . 65 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:26:09 00:00:36
3 . 71 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:28:51 00:03:18
4 . 227 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:29:13 00:03:40
5 . 225 Döcke Max Moški AUT ASKOE VILLACH 01:31:07 00:05:34
6 . 4 Zewe Philipp Moški HUN 01:31:28 00:05:55
7 . 3 Žitnik Urban Moški SLO 01:36:03 00:10:30
8 . 38 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA 01:36:11 00:10:38
9 . 73 Delavec Primož Moški SLO / 01:36:25 00:10:52
10 . 77 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:36:34 00:11:01
11 . 222 DELLA GIUSEPPE MEA Moški ITA ALDO MERO 01:36:47 00:11:14
12 . 62 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:13 00:12:40
13 . 219 ŠPOLJAR Nikola Moški CRO AK ZABOK 01:40:01 00:14:28
14 . 72 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:40:31 00:14:58
15 . 74 Kožar Uroš Moški SLO KINVITAL 01:40:39 00:15:06
16 . 44 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:41:25 00:15:52
17 . 32 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEčE 01:42:18 00:16:45
18 . 27 Markuš Klemen Moški SLO 01:43:34 00:18:01
19 . 64 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:44:04 00:18:31
20 . 2 Zupan Primož Moški SLO 01:44:10 00:18:37
21 . 75 Ulbl Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:44:37 00:19:04
22 . 20 Rudan Igor Moški CRO 01:45:00 00:19:27
23 . 18 Saksida Marko Moški SLO 01:45:13 00:19:40
24 . 36 Kovač Marko Moški SLO / 01:46:02 00:20:29
25 . 43 Gračan Vedran Moški CRO HOKA EGS 01:46:20 00:20:47
26 . 220 Špehar Luka Moški CRO SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR 01:46:52 00:21:19
27 . 14 Sobočan Anže Moški SLO 01:48:46 00:23:13
28 . 48 Čačulovič Matic Moški SLO 01:49:02 00:23:29
29 . 28 Markuš Rok Moški SLO 01:49:51 00:24:18
30 . 221 SCHREIER Markus Moški AUT KELAG ENERGY 01:50:26 00:24:53
31 . 6 Wernig Stefan Moški AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 01:50:52 00:25:19
32 . 80 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LIMA 01:51:44 00:26:11
33 . 70 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:51:58 00:26:25
34 . 23 Pogačnik Nejc Moški SLO 01:52:05 00:26:32
35 . 81 Vovk Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž 01:53:57 00:28:24
36 . 37 Kočevar Simon Moški SLO SK LOŠKA DOLINA 01:54:05 00:28:32
37 . 15 Škulj Miha Moški SLO 01:54:08 00:28:35
38 . 31 Lajič Dalibor Moški SLO THERMOWAVE 01:54:25 00:28:52
39 . 54 Bajde Matej Moški SLO GAMA 01:56:50 00:31:17
40 . 79 Golob Nejc Moški SLO TEK.SI 01:57:11 00:31:38
41 . 33 Kulstrunk Matthias Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 01:57:30 00:31:57
42 . 45 Deželak Iztok Moški SLO 01:58:02 00:32:29
43 . 58 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:58:21 00:32:48
44 . 57 Maraž žiga Moški SLO ŠD GRMADA 01:58:27 00:32:54
45 . 226 Laj Gregor Moški SLO TKD BELA KRAJINA 02:00:34 00:35:01
46 . 35 Kreber Domagoj Moški CRO KCIPT SAMOBOR 02:01:08 00:35:35
47 . 66 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:02:06 00:36:33
48 . 24 Podbregar Grega Moški SLO RAVNSKI STROJI 02:03:31 00:37:58
49 . 52 Benčina Boštjan Moški SLO 02:05:19 00:39:46
50 . 67 Kožuh Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:06:36 00:41:03
51 . 49 Bokal Jurij Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA 02:07:01 00:41:28
52 . 61 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:07:36 00:42:03
53 . 40 Kajfeš Ivan Moški CRO CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM 02:09:45 00:44:12
54 . 59 Kovač Darko Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:10:41 00:45:08
55 . 82 Kolenc Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž 02:12:00 00:46:27
56 . 46 čufer Matija Moški SLO SLADKI POWHI 02:12:32 00:46:59
57 . 30 Lesičar Nikola Moški CRO SD LASTAVICA 02:12:39 00:47:06
58 . 9 Tajnik Dejan Moški SLO 02:14:07 00:48:34
59 . 17 Sinkovič David Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA 02:14:09 00:48:36
60 . 5 Zajc Robert Moški SLO 02:14:49 00:49:16
61 . 7 Vuković Ante Moški CRO TK.DO.PUNTE 02:16:07 00:50:34
62 . 39 Kapušin Jani Moški SLO 02:22:56 00:57:23
63 . 41 Irt Iztok Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 02:23:03 00:57:30
64 . 21 Rizzetto Gino Moški ITA ASD TRIESTE ATLETICA 02:23:28 00:57:55
65 . 10 Tacar Pino Moški SLO 02:24:05 00:58:32
66 . 60 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:25:00 00:59:27
67 . 42 Hamar Balint Moški HUN 02:25:44 01:00:11
68 . 12 Suchánek Lukáš Moški CZE KHB RADEGAST 02:33:24 01:07:51
69 . 230 Kosmač Metod Moški SLO / 02:34:14 01:08:41
70 . 47 Černe Aljaž Moški SLO 02:37:43 01:12:10
71 . 78 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME 02:43:31 01:17:58
72 . 22 Porčić Muris Moški CRO TK MARATON KRAPINA 02:45:38 01:20:05
73 . 25 Petrovič Denis Moški SLO TRAILLAKERS 02:48:01 01:22:28
M6-M
1 . 128 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:30:17 --
2 . 104 Manning Tommy Moški 01:34:48 00:04:31
3 . 133 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:06 00:07:49
4 . 100 Pintar Boštjan Moški SLO / 01:42:46 00:12:29
5 . 129 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:43:22 00:13:05
6 . 134 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:43:52 00:13:35
7 . 124 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 01:45:40 00:15:23
8 . 229 Jazbec Matija Moški SLO / 01:49:02 00:18:45
9 . 91 Štiglic Boštjan Moški SLO 01:50:35 00:20:18
10 . 139 Pritržnik Robert Moški SLO TSK LIMA 01:50:46 00:20:29
11 . 111 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 01:52:40 00:22:23
12 . 88 Tremolada Roberto Moški SLO 01:53:06 00:22:49
13 . 87 Tursic Tom Moški SLO BRICALP 01:54:22 00:24:05
14 . 108 Kosec Sebastjan Moški SLO SVETA VALBURGA 01:54:49 00:24:32
15 . 103 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA 01:54:52 00:24:35
16 . 130 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:57:00 00:26:43
17 . 131 Trobevšek Tadej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:59:17 00:29:00
18 . 231 JAKOME Matjaž Moški SLO VALINA 02:00:05 00:29:48
19 . 89 Thaler Matjaž Moški SLO KARANTANIJA 02:01:20 00:31:03
20 . 85 Verčič Klemen Moški SLO FORCH 02:01:53 00:31:36
21 . 107 Kosirnik Janez Moški SLO 02:02:27 00:32:10
22 . 119 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ 02:03:18 00:33:01
23 . 136 Ferbežar Gregor Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 02:03:23 00:33:06
24 . 110 Kereži Robert Moški SLO ULTRAROBERT.SI 02:04:03 00:33:46
25 . 112 Jusić Esmir Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:07:26 00:37:09
26 . 101 Mlakar Vojko Moški SLO 02:07:54 00:37:37
27 . 97 Rupar Robert Moški SLO 02:10:05 00:39:48
28 . 83 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 02:11:10 00:40:53
29 . 109 Klančnik Tomislav Moški SLO UTVV 02:13:01 00:42:44
30 . 138 Ortynski Aleksandar Moški CRO AK SLJEME 02:14:49 00:44:32
31 . 84 Whitworth Mark Moški DARK PEAK FELL RUNNERS 02:17:22 00:47:05
32 . 90 Šuler Renato Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:18:16 00:47:59
33 . 121 Breznik Iztok Moški SLO 02:20:58 00:50:41
34 . 215 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA 02:21:49 00:51:32
35 . 125 ANTON MALI Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 02:22:10 00:51:53
36 . 102 Mlakar Boštjan Moški SLO ŠD POLJANE 02:23:32 00:53:15
37 . 92 Špunt Marjan Moški SLO 02:24:40 00:54:23
38 . 86 Valas Luka Moški CHE LEPA 02:28:47 00:58:30
39 . 116 Glogovšek Robert Moški SLO 02:30:33 01:00:16
40 . 115 Hlade Branko Moški SLO 02:30:41 01:00:24
41 . 113 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:32:09 01:01:52
42 . 106 Ličen Viktor Moški SLO 02:34:36 01:04:19
43 . 99 Rakowski David Moški INDEPENDENT 02:36:34 01:06:17
44 . 224 ŠPIK Janez Moški SLO P.D. CEMPIN 02:41:46 01:11:29
45 . 98 Rauter Dušan Moški SLO AO KOZJAK MARIBOR 02:57:56 01:27:39
46 . 94 Špehar Marko Moški CRO 02:58:02 01:27:45
M7-M
1 . 140 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 01:40:45 --
2 . 149 Močnik Metod Moški SLO SLO ODLO MARATON TEAM 01:50:10 00:09:25
3 . 151 Lotrič Stane Moški SLO AGP PRO 01:53:15 00:12:30
4 . 162 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA 01:53:32 00:12:47
5 . 169 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:53:55 00:13:10
6 . 218 šebenik Marjan Moški SLO TEAM GRMADA 01:58:09 00:17:24
7 . 156 Čufer Mirko Moški SLO 02:02:47 00:22:02
8 . 164 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:04:24 00:23:39
9 . 161 Kralj Vane Moški SLO IRT3000 02:05:44 00:24:59
10 . 144 Šnevajs Radomír Moški CZE KHB RADEGAST 02:07:13 00:26:28
11 . 159 Bavdek Dare Moški SLO TEAM GRMADA 02:07:45 00:27:00
12 . 146 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION-PD CEMPIN 02:10:18 00:29:33
13 . 160 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 02:13:26 00:32:41
14 . 145 Šipec Robert Moški SLO 02:14:09 00:33:24
15 . 167 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:19:48 00:39:03
16 . 166 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:20:32 00:39:47
17 . 154 Korošec Janez Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:21:33 00:40:48
18 . 155 Gelletti Marco Moški ITA 02:21:46 00:41:01
19 . 150 Miholić Ranko Moški CRO S.D.LASTAVICA 02:24:12 00:43:27
20 . 165 Ferbežar Boštjan Moški SLO KLUB POLET 02:26:36 00:45:51
21 . 147 Pirc Franci Moški SLO TEKAšKI FORUM 02:29:53 00:49:08
22 . 168 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:30:07 00:49:22
23 . 141 Toplak Slavko Moški SLO MAJSTRI LENART 02:36:29 00:55:44
24 . 157 Čadež Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN 02:40:40 00:59:55
25 . 228 Maraž Klavdij Moški SLO DLT FILIPIDES 02:41:26 01:00:41
26 . 163 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:44:18 01:03:33
27 . 152 Lemajič Gorazd Moški SLO 02:47:35 01:06:50
28 . 158 Becht Lothar Moški DEU 02:59:45 01:19:00
M8-M
1 . 217 PRAGER XAVER Franz Moški LG PASSAU 01:41:02 --
2 . 177 Čufer Stanko Moški SLO PGT 01:52:25 00:11:23
3 . 183 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:55:26 00:14:24
4 . 176 Drole Boris Moški SLO 02:02:45 00:21:43
5 . 175 Jesenko Andrej Moški SLO 02:06:55 00:25:53
6 . 184 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 02:13:05 00:32:03
7 . 174 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 02:24:12 00:43:10
8 . 181 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:30:03 00:49:01
9 . 179 Alič Anton Moški SLO PGD HOTAVLJE 02:32:35 00:51:33
10 . 180 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 02:40:09 00:59:07
11 . 173 Maksimović Vitomir Moški SLO 02:40:37 00:59:35
Z8-Ž
1 . 214 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET 02:34:47 --

Komentarji