Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Zvoh Night Attack 2018

Tek - gorski Tekma:Zvoh Night Attack 2018 Datum:10.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
GORSKI TEK - MOšKI-M
1 . 156 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 20:27.0
2 . 146 Koželj Martin Moški SLO Kgt Papež 21:25.9
3 . 103 Novak Simon Moški SLO Križka sulica 22:39.2
4 . 10 Alič Simon Moški SLO Šd Nanos 23:05.2
6 . 19 Porenta Primož Moški SLO Sibo d.o.o 23:39.1
7 . 30 Mikelj Uroš Moški SLO 23:46.1
8 . 82 Udovič Aleš Moški SLO inov slovenmija 23:53.6
9 . 112 Žitnik Urban Moški SLO 23:59.9
10 . 18 Ulbl Denis Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza 24:13.6
11 . 92 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 25:06.6
12 . 36 Kožar Uroš Moški SLO KINVITAL SALOMON/SUUNTO 25:11.9
13 . 143 Hren Tine Moški SLO tk šmarnogorska naveza 25:15.6
14 . 141 Kosec Sebastjan Moški SLO Sveta Valburga 25:23.9
15 . 88 Pavšek Janez Moški SLO Gasa 25:26.8
16 . 138 Vogrin David Moški SLO Kd Sloga 1902 25:35.4
18 . 90 Hočevar Nejc Moški SLO / 25:50.3
19 . 159 Globočnik Dušan Moški SLO 25:54.2
20 . 79 Mlačnik Gašper Moški SLO PGD Zabreznica 25:56.0
21 . 144 Plaznik Matic Moški SLO CNC Servis 25:58.3
22 . 87 Bitenc Jure Moški SLO 26:01.3
24 . 74 Dolar Tomaž Moški SLO PGD Zabreznica 26:03.4
25 . 127 Juvan Nejc Moški SLO 26:12.4
26 . 86 Sušnik Blaž Moški SLO KD Šenčur 26:42.9
28 . 37 Hren Luka Moški SLO KINVITAL SALOMON/SUUNTO 27:05.1
30 . 131 Thaler Matjaž Moški SLO 27:40.3
31 . 50 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport 27:40.9
32 . 2 Pikel Jernej Moški SLO Brez kluba 27:49.4
34 . 31 Štefe Janez Moški SLO 28:07.6
35 . 40 Kovač Marko Moški SLO Rodex 28:23.9
37 . 160 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO 11/11 AS Art 28:28.5
38 . 11 Perko Tomaž Moški SLO 28:29.4
39 . 120 Trontelj Žiga Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 28:32.0
40 . 58 Lotrič Stane Moški SLO AGP PRO 28:32.7
41 . 45 Eržen Luka Moški SLO Rodex 28:37.4
42 . 13 Pugelj Andrej Moški SLO 28:48.8
43 . 83 Bulovec Grega  Moški SLO PGD SMOKUČ 28:51.8
44 . 72 Lajič Dalibor Moški SLO 29:05.9
46 . 7 Saksida Marko Moški SLO 29:09.0
47 . 69 Kobold Marko Moški SLO MARKO ULTRA TEAM 29:10.5
48 . 46 Mali Klemen Moški SLO KGT Papež 29:25.7
50 . 32 Miklavčič Evgen Moški SLO 29:42.8
51 . 106 Podbregar Grega Moški SLO 29:43.4
58 . 39 Vidmar Mitja Moški SLO 30:39.4
61 . 34 Trobec Marjan Moški SLO ŠD Divji zajci 30:58.2
62 . 64 Kastelic Uroš Moški SLO / 31:15.4
63 . 164 Korošec Janez Moški SLO Pustolovec Rajd 31:21.7
64 . 35 Rupar Robert Moški SLO 31:27.7
66 . 125 Mlakar Vojko Moški SLO 31:44.0
68 . 91 Zupančič Denis Moški SLO 31:52.5
70 . 123 Pfeifer Matija Moški SLO BeBrave 31:59.8
71 . 118 Vrečar Branko Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza 32:07.6
73 . 47 Koželj Peter Moški SLO 32:20.3
74 . 23 Martinčič Vinko Moški SLO CRK Cerknica 32:22.8
75 . 122 Brankovič Matej Moški SLO ABS TEAM 32:29.6
79 . 6 Ličen Viktor Moški SLO 33:11.9
81 . 148 Ribič Blaž Moški SLO 33:32.8
85 . 77 Jelovčan Roman Moški SLO PGD ZABREZNICA 34:37.9
90 . 29 Markič Silvo Moški SLO Amfibija trail adventures 34:55.1
91 . 71 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone 34:59.3
97 . 41 perko mirko Moški SLO Canifit team 35:18.9
98 . 136 Kotar Dušan Moški SLO 35:19.4
100 . 139 Sterle Gregor Moški SLO ŠKD RTV Slovenija 35:31.5
103 . 105 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 36:50.9
106 . 80 Nadižar Žan Moški SLO PGD Zabreznica 37:59.7
110 . 22 Fekonja Peter Moški SLO Pulz šport 39:13.0
114 . 52 Kert Anton Moški SLO Varuh zdravja Jakopina 40:13.9
115 . 16 Urh Gregor Moški SLO 40:43.1
DNF 43 Križaj Jakob Moški SLO Rodex --
DNF 78 Jovanov Dejan Moški SLO Pgd Zabreznica --
DNF 157 Bečan Tomaž Moški SLO KK Medvode --
GORSKI TEK - MOšKI-Ž
5 . 142 KERN Boštjan Ženski SLO 23:23.7
29 . 126 SOKLIČ Franci Ženski SLO SŠD Tržič 27:28.2
36 . 75 DABIŽLJEVIĆ Bojan Ženski SLO PGD Zabreznica 28:25.7
45 . 152 SOKLIČ Nejc Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 29:06.8
49 . 155 BUDNA Aljoša Ženski SLO 29:41.8
52 . 27 JENKO Jure Ženski SLO Scum 29:44.2
54 . 44 KRIZMANIC Mauricio Ženski CRO Trickeri 30:12.3
55 . 128 ADAMIČ Bojan Ženski SLO 30:16.4
56 . 38 BERGANT Nikolaj Ženski SLO 30:21.8
57 . 70 ZGANK Benjamin Ženski SLO 30:26.1
59 . 60 PUCELJ Matjaž Ženski SLO Alive 30:44.2
65 . 107 JERIČ Robert Ženski SLO JUNAKI kRVAVCA 31:34.5
69 . 56 TEŽAK Andrej Ženski SLO 10ka, Alive 31:56.5
77 . 162 URBANIJA Blaž Ženski SLO Amfibija 32:35.4
78 . 124 VOLAVŠEK Gregor Ženski SLO 32:49.8
82 . 102 HABJAN Franci Ženski SLO Amfibija 33:35.2
83 . 89 MAGLICA Danijel Ženski CRO Olimpik Umag 33:43.8
84 . 84 LEGAT Janez Ženski SLO 33:54.2
86 . 1 ŠPEC Blaž Ženski SLO 34:39.3
87 . 5 DUGON Marki Ženski SLO Vitezi 34:43.7
88 . 65 BENEDIK Dean Ženski SLO Skupina BIT 34:47.2
92 . 3 KREK Marko Ženski SLO 35:02.6
95 . 54 DUDIČ Marko Ženski SLO 35:11.6
108 . 101 ZALOŽNIK Zvone Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 38:21.1
109 . 48 HODŽIĆ Senad Ženski CRO SD Trickeri 38:45.4
119 . 121 ALJAŽ Luka Ženski SLO abs team 44:41.7
120 . 63 ŠURAN Ivica Ženski CRO Trickeri 47:12.6
121 . 26 KRSTIĆ Goran Ženski CRO TRICKERI 47:20.8
DNF 20 NOVAK Ivan Ženski SLO --
DNF 108 BAJT Uroš Ženski SLO abs team --
GORSKI TEK - žENSKE-Ž
1 . 61 PERKER Marlies Ženski SLO 25:48.5
8 . 62 ZORKO Katja Ženski SLO ŠD Utrip 32:17.7
11 . 68 LESNIK Natalija Ženski SLO 34:51.2
13 . 57 LOTRIČ Ivi Ženski SLO 35:07.2
15 . 110 BLATNIK Marjeta Ženski SLO 35:25.2
16 . 51 MARKUN Barbara Ženski SLO 36:19.9
17 . 137 KOTAR lana Ženski SLO 36:43.1
18 . 21 WHYTE Tessa Ženski SLO 37:09.5
22 . 53 FERLAN Andreja Ženski SLO Varuh zdravja Jakopina 39:52.5
23 . 28 GRADISŠAR Andreja Ženski SLO Pulz šport 40:00.4
26 . 24 MARTINČIČ Divna Ženski SLO IZIŠPORT 43:28.7
27 . 25 AVSEC Damjana Ženski SLO 48:25.4
GORSKI TEK - žENSKE-Ž
2 . 158 Jelovšek Jasmina Ženski SLO Klub gorskih tekačev Papež 26:02.4
3 . 111 Klinar Tina Ženski SLO 26:50.2
4 . 12 Trunkelj Barbara Ženski SLO Salomon 27:54.6
5 . 140 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 29:56.0
6 . 165 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK Smarnogorska naveza 30:49.8
7 . 163 Bogataj Tajda Ženski SLO SportKa Žiri 31:47.8
9 . 119 Vrečar Ana Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 32:32.9
10 . 161 Trobec Urša Ženski SLO Kgt Papež 33:29.3
12 . 49 Šipelj Špela Ženski SLO Pulz šport 35:07.2
14 . 42 Novak Barbara Ženski SLO Naviterra.si 35:12.3
19 . 73 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 37:17.9
20 . 4 Dugon Darja Ženski SLO Vitrzi 38:08.1
21 . 33 Trobec Mlakar Polona Ženski SLO ŠD Divji zajci 39:46.9
24 . 17 Udovič Barbara Ženski SLO 41:00.9
25 . 66 Sotlar Tjaša Ženski SLO 41:13.0
TURNO SMUčANJE - MOšKI-M
2 . 151 Soklič Tomaž Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 23:29.8
3 . 93 Kramarič Luka Moški SLO 23:56.9
4 . 109 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LiMa 24:35.0
5 . 55 Habjan Tine Moški SLO KGT Papež 25:24.5
6 . 98 Pritržnik Robert Moški SLO TKS LiMa 25:29.1
7 . 67 Fertala Christian Moški AUT dreilaenderATTeck.at/SCArnoldstein 26:00.0
10 . 104 Tepina Marijan Moški SLO 29:12.6
11 . 154 Strupi Tomaž Moški SLO GRS Kranj 29:49.3
12 . 94 Lesjak Marko Moški SLO TTSO Jezersko 30:33.1
17 . 129 Oman Matic Moški SLO KD Šenčur H2OMAN 33:01.1
18 . 135 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski alpinistični odsek 33:24.6
26 . 150 Drole Boris Moški SLO 37:49.9
TURNO SMUčANJE - MOšKI-Ž
1 . 132 MIKLOŠA Matjaž Ženski SLO tsk olimpik 21:38.5
8 . 147 MEGLIČ Milan Ženski SLO GRS Tržič 28:14.2
9 . 97 PRITRŽNIK Maj Ženski SLO TKS LiMa 28:19.8
14 . 100 WEISSEISEN Boris Ženski SLO TTSO JEZERSKO 32:29.6
15 . 153 STRUPI Luka Ženski SLO TSK Olimpik 32:31.9
20 . 130 MIKOLIČ Klemen Ženski SLO 35:08.4
21 . 149 KUHAR Borut Ženski SLO 35:14.4
23 . 81 ČERMELJ Robert Ženski SLO GRS Kranj 35:57.3
27 . 114 GUBINA Andrej Ženski SLO 41:06.5
DNF 134 ČERNE Primož Ženski SLO --
TURNO SMUčANJE - žENSKE-Ž
4 . 15 MARKIČ Anja Ženski SLO kranski mucki - mucke 35:14.9
5 . 59 STRUŽNIK Stanka Ženski SLO / 36:05.5
25 . 9 OMAN Jerneja Ženski SLO 37:46.0
28 . 99 WEISSEISEN Vesna Ženski SLO 43:29.6
DNF 115 IVACIC Barbara Ženski SLO --
DNF 116 JAKŠIĆ Živa Ženski SLO --
TURNO SMUčANJE - žENSKE-Ž
1 . 117 Zupan Špela Ženski SLO TSK Olimpik 31:04.1
2 . 96 PRITRŽNIK KATARINA Ženski SLO TKS LiMa 32:41.2
3 . 133 Janša Katja Ženski SLO AK Radovljica 34:48.6

Komentarji