Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Zvoh Night Attack 2018

Tek - gorski Tekma:Zvoh Night Attack 2018 Datum:10.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
GORSKI TEK - MOšKI-M
1 . 156 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 20:27.0 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 20:27.0
2 . 146 Koželj Martin
Kgt Papež
Moški SLO Kgt Papež 21:25.9 >
Klub Kgt Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 21:25.9
3 . 103 Novak Simon
Križka sulica
Moški SLO Križka sulica 22:39.2 >
Klub Križka sulica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 22:39.2
4 . 10 Alič Simon
Šd Nanos
Moški SLO Šd Nanos 23:05.2 >
Klub Šd Nanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:05.2
6 . 19 Porenta Primož
Sibo d.o.o
Moški SLO Sibo d.o.o 23:39.1 >
Klub Sibo d.o.o
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:39.1
7 . 30 Mikelj Uroš
Moški SLO 23:46.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:46.1
8 . 82 Udovic Ales
inov slovenmija
Moški SLO inov slovenmija 23:53.6 >
Klub inov slovenmija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:53.6
9 . 112 Žitnik Urban
Moški SLO 23:59.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:59.9
10 . 18 Ulbl Denis
Tk.šmarnogorska naveza
Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza 24:13.6 >
Klub Tk.šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 24:13.6
11 . 92 Božič Aljaž
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 25:06.6 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:06.6
12 . 36 Kožar Uroš
KINVITAL SALOMON/SUUNTO
Moški SLO KINVITAL SALOMON/SUUNTO 25:11.9 >
Klub KINVITAL SALOMON/SUUNTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:11.9
13 . 143 Hren Tine
tk šmarnogorska naveza
Moški SLO tk šmarnogorska naveza 25:15.6 >
Klub tk šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:15.6
14 . 141 Kosec Sebastjan
Sveta Valburga
Moški SLO Sveta Valburga 25:23.9 >
Klub Sveta Valburga
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:23.9
15 . 88 Pavšek Janez
Gasa
Moški SLO Gasa 25:26.8 >
Klub Gasa
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:26.8
16 . 138 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 25:35.4 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:35.4
18 . 90 Hočevar Nejc
/
Moški SLO / 25:50.3 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:50.3
19 . 159 Globočnik Dušan
Moški SLO 25:54.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:54.2
20 . 79 Mlačnik Gašper
PGD Zabreznica
Moški SLO PGD Zabreznica 25:56.0 >
Klub PGD Zabreznica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:56.0
21 . 144 Plaznik Matic
CNC Servis
Moški SLO CNC Servis 25:58.3 >
Klub CNC Servis
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:58.3
22 . 87 Bitenc Jure
Moški SLO 26:01.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:01.3
24 . 74 Dolar Tomaž
PGD Zabreznica
Moški SLO PGD Zabreznica 26:03.4 >
Klub PGD Zabreznica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:03.4
25 . 127 Juvan Nejc
Moški SLO 26:12.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:12.4
26 . 86 Sušnik Blaž
KD Šenčur
Moški SLO KD Šenčur 26:42.9 >
Klub KD Šenčur
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:42.9
28 . 37 Hren Luka
KINVITAL SALOMON/SUUNTO
Moški SLO KINVITAL SALOMON/SUUNTO 27:05.1 >
Klub KINVITAL SALOMON/SUUNTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:05.1
30 . 131 Thaler Matjaž
Moški SLO 27:40.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:40.3
31 . 50 Koželj Simon
TK Trisport
Moški SLO TK Trisport 27:40.9 >
Klub TK Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:40.9
32 . 2 Pikel Jernej
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 27:49.4 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:49.4
34 . 31 Štefe Janez
Moški SLO 28:07.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:07.6
35 . 40 Kovač Marko
Rodex
Moški SLO Rodex 28:23.9 >
Klub Rodex
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:23.9
37 . 160 SAJOVEC ANDREJ
11/11 AS Art
Moški SLO 11/11 AS Art 28:28.5 >
Klub 11/11 AS Art
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:28.5
38 . 11 Perko Tomaž
Moški SLO 28:29.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:29.4
39 . 120 Trontelj Žiga
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 28:32.0 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:32.0
40 . 58 Lotrič Stane
AGP PRO
Moški SLO AGP PRO 28:32.7 >
Klub AGP PRO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:32.7
41 . 45 Eržen Luka
Rodex
Moški SLO Rodex 28:37.4 >
Klub Rodex
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:37.4
42 . 13 Pugelj Andrej
Moški SLO 28:48.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:48.8
43 . 83 Bulovec Grega 
PGD SMOKUČ
Moški SLO PGD SMOKUČ 28:51.8 >
Klub PGD SMOKUČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:51.8
44 . 72 Lajič Dalibor
Moški SLO 29:05.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:05.9
46 . 7 Saksida Marko
Moški SLO 29:09.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:09.0
47 . 69 Kobold Marko
MARKO ULTRA TEAM
Moški SLO MARKO ULTRA TEAM 29:10.5 >
Klub MARKO ULTRA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:10.5
48 . 46 Mali Klemen
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 29:25.7 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:25.7
50 . 32 Miklavčič Evgen
Moški SLO 29:42.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:42.8
51 . 106 Podbregar Grega
Moški SLO 29:43.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:43.4
58 . 39 Vidmar Mitja
Moški SLO 30:39.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:39.4
61 . 34 Trobec Marjan
ŠD Divji zajci
Moški SLO ŠD Divji zajci 30:58.2 >
Klub ŠD Divji zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:58.2
62 . 64 Kastelic Uroš
/
Moški SLO / 31:15.4 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:15.4
63 . 164 Korošec Janez
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 31:21.7 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:21.7
64 . 35 Rupar Robert
Moški SLO 31:27.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:27.7
66 . 125 Mlakar Vojko
Moški SLO 31:44.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:44.0
68 . 91 Zupančič Denis
Moški SLO 31:52.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:52.5
70 . 123 Pfeifer Matija
BeBrave
Moški SLO BeBrave 31:59.8 >
Klub BeBrave
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:59.8
71 . 118 Vrečar Branko
TK Šmarnogorska Naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza 32:07.6 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:07.6
73 . 47 Koželj Peter
Moški SLO 32:20.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:20.3
74 . 23 Martinčič Vinko
CRK Cerknica
Moški SLO CRK Cerknica 32:22.8 >
Klub CRK Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:22.8
75 . 122 Brankovič Matej
ABS TEAM
Moški SLO ABS TEAM 32:29.6 >
Klub ABS TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:29.6
79 . 6 Ličen Viktor
Moški SLO 33:11.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:11.9
81 . 148 Ribič Blaž
Moški SLO 33:32.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:32.8
85 . 77 Jelovčan Roman
PGD ZABREZNICA
Moški SLO PGD ZABREZNICA 34:37.9 >
Klub PGD ZABREZNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:37.9
90 . 29 Markič Silvo
Amfibija trail adventures
Moški SLO Amfibija trail adventures 34:55.1 >
Klub Amfibija trail adventures
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:55.1
91 . 71 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 34:59.3 >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:59.3
97 . 41 Perko Mirko
Canifit team
Moški SLO Canifit team 35:18.9 >
Klub Canifit team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:18.9
98 . 136 Kotar Dušan
Moški SLO 35:19.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:19.4
100 . 139 Sterle Gregor
ŠKD RTV Slovenija
Moški SLO ŠKD RTV Slovenija 35:31.5 >
Klub ŠKD RTV Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:31.5
103 . 105 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 36:50.9 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:50.9
106 . 80 Nadižar Žan
PGD Zabreznica
Moški SLO PGD Zabreznica 37:59.7 >
Klub PGD Zabreznica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:59.7
110 . 22 Fekonja Peter
Pulz šport
Moški SLO Pulz šport 39:13.0 >
Klub Pulz šport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 39:13.0
114 . 52 Kert Anton
Varuh zdravja Jakopina
Moški SLO Varuh zdravja Jakopina 40:13.9 >
Klub Varuh zdravja Jakopina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:13.9
115 . 16 Urh Gregor
Moški SLO 40:43.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:43.1
DNF 43 Križaj Jakob
Rodex
Moški SLO Rodex -- >
Klub Rodex
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF 78 Jovanov Dejan
Pgd Zabreznica
Moški SLO Pgd Zabreznica -- >
Klub Pgd Zabreznica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF 157 Bečan Tomaž
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode -- >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
GORSKI TEK - MOšKI-Ž
5 . 142 KERN Boštjan
Ženski SLO 23:23.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 23:23.7
29 . 126 SOKLIČ Franci
SŠD Tržič
Ženski SLO SŠD Tržič 27:28.2 >
Klub SŠD Tržič
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 27:28.2
36 . 75 DABIŽLJEVIĆ Bojan
PGD Zabreznica
Ženski SLO PGD Zabreznica 28:25.7 >
Klub PGD Zabreznica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 28:25.7
45 . 152 SOKLIČ Nejc
ŠENTURŠKI OKTET
Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 29:06.8 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:06.8
49 . 155 BUDNA Aljoša
Ženski SLO 29:41.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:41.8
52 . 27 JENKO Jure
Scum
Ženski SLO Scum 29:44.2 >
Klub Scum
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:44.2
54 . 44 KRIZMANIC Mauricio
Trickeri
Ženski CRO Trickeri 30:12.3 >
Klub Trickeri
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 30:12.3
55 . 128 ADAMIČ Bojan
Ženski SLO 30:16.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 30:16.4
56 . 38 BERGANT Nikolaj
Ženski SLO 30:21.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 30:21.8
57 . 70 ZGANK Benjamin
Ženski SLO 30:26.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 30:26.1
59 . 60 PUCELJ Matjaž
Alive
Ženski SLO Alive 30:44.2 >
Klub Alive
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 30:44.2
65 . 107 JERIČ Robert
JUNAKI kRVAVCA
Ženski SLO JUNAKI kRVAVCA 31:34.5 >
Klub JUNAKI kRVAVCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:34.5
69 . 56 TEŽAK Andrej
10ka, Alive
Ženski SLO 10ka, Alive 31:56.5 >
Klub 10ka, Alive
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:56.5
77 . 162 URBANIJA Blaž
Amfibija
Ženski SLO Amfibija 32:35.4 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:35.4
78 . 124 VOLAVŠEK Gregor
Ženski SLO 32:49.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:49.8
82 . 102 HABJAN Franci
Amfibija
Ženski SLO Amfibija 33:35.2 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:35.2
83 . 89 MAGLICA Danijel
Olimpik Umag
Ženski CRO Olimpik Umag 33:43.8 >
Klub Olimpik Umag
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 33:43.8
84 . 84 LEGAT Janez
Ženski SLO 33:54.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:54.2
86 . 1 ŠPEC Blaž
Ženski SLO 34:39.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:39.3
87 . 5 DUGON Marki
Vitezi
Ženski SLO Vitezi 34:43.7 >
Klub Vitezi
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:43.7
88 . 65 BENEDIK Dean
Skupina BIT
Ženski SLO Skupina BIT 34:47.2 >
Klub Skupina BIT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:47.2
92 . 3 KREK Marko
Ženski SLO 35:02.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:02.6
95 . 54 DUDIČ Marko
Ženski SLO 35:11.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:11.6
108 . 101 ZALOŽNIK Zvone
ŠD DIVJI ZAJCI
Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 38:21.1 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 38:21.1
109 . 48 HODŽIĆ Senad
SD Trickeri
Ženski CRO SD Trickeri 38:45.4 >
Klub SD Trickeri
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 38:45.4
119 . 121 ALJAŽ Luka
abs team
Ženski SLO abs team 44:41.7 >
Klub abs team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 44:41.7
120 . 63 ŠURAN Ivica
Trickeri
Ženski CRO Trickeri 47:12.6 >
Klub Trickeri
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 47:12.6
121 . 26 KRSTIĆ Goran
TRICKERI
Ženski CRO TRICKERI 47:20.8 >
Klub TRICKERI
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 47:20.8
DNF 20 NOVAK Ivan
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
DNF 108 BAJT Uroš
abs team
Ženski SLO abs team -- >
Klub abs team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
GORSKI TEK - žENSKE-Ž
1 . 61 PERKER Marlies
Ženski SLO 25:48.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 25:48.5
8 . 62 ZORKO Katja
ŠD Utrip
Ženski SLO ŠD Utrip 32:17.7 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:17.7
11 . 68 LESNIK Natalija
Ženski SLO 34:51.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:51.2
13 . 57 LOTRIČ Ivi
Ženski SLO 35:07.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:07.2
15 . 110 BLATNIK Marjeta
Ženski SLO 35:25.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:25.2
16 . 51 MARKUN Barbara
Ženski SLO 36:19.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 36:19.9
17 . 137 KOTAR lana
Ženski SLO 36:43.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 36:43.1
18 . 21 WHYTE Tessa
Ženski SLO 37:09.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:09.5
22 . 53 FERLAN Andreja
Varuh zdravja Jakopina
Ženski SLO Varuh zdravja Jakopina 39:52.5 >
Klub Varuh zdravja Jakopina
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 39:52.5
23 . 28 GRADISŠAR Andreja
Pulz šport
Ženski SLO Pulz šport 40:00.4 >
Klub Pulz šport
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:00.4
26 . 24 MARTINČIČ Divna
IZIŠPORT
Ženski SLO IZIŠPORT 43:28.7 >
Klub IZIŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:28.7
27 . 25 AVSEC Damjana
Ženski SLO 48:25.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 48:25.4
GORSKI TEK - žENSKE-Ž
2 . 158 Jelovšek Jasmina
Klub gorskih tekačev Papež
Ženski SLO Klub gorskih tekačev Papež 26:02.4 >
Klub Klub gorskih tekačev Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 26:02.4
3 . 111 Klinar Tina
Ženski SLO 26:50.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 26:50.2
4 . 12 Trunkelj Barbara
Salomon
Ženski SLO Salomon 27:54.6 >
Klub Salomon
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 27:54.6
5 . 140 Kozjek Tina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 29:56.0 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:56.0
6 . 165 Zupanc Korošec Klara
TK Smarnogorska naveza
Ženski SLO TK Smarnogorska naveza 30:49.8 >
Klub TK Smarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 30:49.8
7 . 163 Bogataj Tajda
SportKa Žiri
Ženski SLO SportKa Žiri 31:47.8 >
Klub SportKa Žiri
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:47.8
9 . 119 Vrečar Ana
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 32:32.9 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:32.9
10 . 161 Trobec Urša
Kgt Papež
Ženski SLO Kgt Papež 33:29.3 >
Klub Kgt Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:29.3
12 . 49 Šipelj Špela
Pulz šport
Ženski SLO Pulz šport 35:07.2 >
Klub Pulz šport
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:07.2
14 . 42 Novak Barbara
Naviterra.si
Ženski SLO Naviterra.si 35:12.3 >
Klub Naviterra.si
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:12.3
19 . 73 Žlogar Ivica
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 37:17.9 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:17.9
20 . 4 Dugon Darja
Vitrzi
Ženski SLO Vitrzi 38:08.1 >
Klub Vitrzi
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 38:08.1
21 . 33 Trobec Mlakar Polona
ŠD Divji zajci
Ženski SLO ŠD Divji zajci 39:46.9 >
Klub ŠD Divji zajci
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 39:46.9
24 . 17 Udovič Barbara
Ženski SLO 41:00.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:00.9
25 . 66 Sotlar Tjaša
Ženski SLO 41:13.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:13.0
TURNO SMUčANJE - MOšKI-M
2 . 151 Soklič Tomaž
ŠENTURŠKI OKTET
Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 23:29.8 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:29.8
3 . 93 Kramarič Luka
Moški SLO 23:56.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:56.9
4 . 109 Kolar Aljaž
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa 24:35.0 >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 24:35.0
5 . 55 Habjan Tine
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 25:24.5 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:24.5
6 . 98 Pritržnik Robert
TKS LiMa
Moški SLO TKS LiMa 25:29.1 >
Klub TKS LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:29.1
7 . 67 Fertala Christian
dreilaenderATTeck.at/SCArnoldstein
Moški AUT dreilaenderATTeck.at/SCArnoldstein 26:00.0 >
Klub dreilaenderATTeck.at/SCArnoldstein
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 26:00.0
10 . 104 Tepina Marijan
Moški SLO 29:12.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:12.6
11 . 154 Strupi Tomaž
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 29:49.3 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:49.3
12 . 94 Lesjak Marko
TTSO Jezersko
Moški SLO TTSO Jezersko 30:33.1 >
Klub TTSO Jezersko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:33.1
17 . 129 Oman Matic
KD Šenčur H2OMAN
Moški SLO KD Šenčur H2OMAN 33:01.1 >
Klub KD Šenčur H2OMAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:01.1
18 . 135 Cvelbar Igor
Akademski alpinistični odsek
Moški SLO Akademski alpinistični odsek 33:24.6 >
Klub Akademski alpinistični odsek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:24.6
26 . 150 Drole Boris
Moški SLO 37:49.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:49.9
TURNO SMUčANJE - MOšKI-Ž
1 . 132 MIKLOŠA Matjaž
tsk olimpik
Ženski SLO tsk olimpik 21:38.5 >
Klub tsk olimpik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 21:38.5
8 . 147 MEGLIČ Milan
GRS Tržič
Ženski SLO GRS Tržič 28:14.2 >
Klub GRS Tržič
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 28:14.2
9 . 97 PRITRŽNIK Maj
TKS LiMa
Ženski SLO TKS LiMa 28:19.8 >
Klub TKS LiMa
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 28:19.8
14 . 100 WEISSEISEN Boris
TTSO JEZERSKO
Ženski SLO TTSO JEZERSKO 32:29.6 >
Klub TTSO JEZERSKO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:29.6
15 . 153 STRUPI Luka
TSK Olimpik
Ženski SLO TSK Olimpik 32:31.9 >
Klub TSK Olimpik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:31.9
20 . 130 MIKOLIČ Klemen
Ženski SLO 35:08.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:08.4
21 . 149 KUHAR Borut
Ženski SLO 35:14.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:14.4
23 . 81 ČERMELJ Robert
GRS Kranj
Ženski SLO GRS Kranj 35:57.3 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:57.3
27 . 114 GUBINA Andrej
Ženski SLO 41:06.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:06.5
DNF 134 ČERNE Primož
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
TURNO SMUčANJE - žENSKE-Ž
4 . 15 MARKIČ Anja
kranski mucki - mucke
Ženski SLO kranski mucki - mucke 35:14.9 >
Klub kranski mucki - mucke
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:14.9
5 . 59 STRUŽNIK Stanka
/
Ženski SLO / 36:05.5 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 36:05.5
25 . 9 OMAN Jerneja
Ženski SLO 37:46.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:46.0
28 . 99 WEISSEISEN Vesna
Ženski SLO 43:29.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:29.6
DNF 115 IVACIC Barbara
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
DNF 116 JAKŠIĆ Živa
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
TURNO SMUčANJE - žENSKE-Ž
1 . 117 Zupan Špela
TSK Olimpik
Ženski SLO TSK Olimpik 31:04.1 >
Klub TSK Olimpik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:04.1
2 . 96 PRITRŽNIK KATARINA
TKS LiMa
Ženski SLO TKS LiMa 32:41.2 >
Klub TKS LiMa
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:41.2
3 . 133 Janša Katja
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 34:48.6 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:48.6

Komentarji

 

Mobile content