Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN IDRIJE 2018 (25. do 27.5.2018)

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2018 (25. do 27.5.2018) Datum:25.05.2018 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 39 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:08:34
2 . 48 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:08:47
3 . 29 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:23
4 . 49 Wrolich Manolo Moški SPORT AM WÖRTHERSEE 100 00:09:39
5 . 26 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:11
6 . 28 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:53
7 . 43 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:11:07
8 . 27 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:17
9 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:24
10 . 42 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:33
11 . 44 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:12:11
12 . 34 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:16
13 . 46 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:12:20
14 . 41 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:27
15 . 30 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:11
16 . 33 Kovačič Urban Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:27
17 . 45 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:13:29
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 61 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:05
2 . 63 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:16
3 . 65 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:31
4 . 85 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:12:40
5 . 69 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:48
6 . 71 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:55
7 . 80 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 00:13:15
8 . 68 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:15
9 . 81 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:13:16
10 . 76 Oblak Domen Moški ROG AS 100 00:13:27
11 . 78 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:13:36
12 . 64 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:45
13 . 62 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:49
14 . 72 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:14:03
15 . 79 Bevc Jakob Moški ROG AS 100 00:14:14
16 . 73 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:14:20
17 . 84 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 00:14:35
18 . 70 Černe Ožbej Moški KK GORJE 100 00:14:41
19 . 66 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:50
20 . 82 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 00:15:12
21 . 74 Zupan Luka Moški ROG AS 100 00:15:35
22 . 75 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:15:44
23 . 77 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 00:17:32
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 130 Rus Jure Moški MBK SPORTR.SI 100 00:11:40
2 . 124 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:11:42
3 . 133 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:11:49
4 . 127 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:11:56
5 . 104 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:58
6 . 121 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:12:00
7 . 138 STEKIĆ Lazar Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:12:07
8 . 114 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:10
9 . 135 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 00:12:10
10 . 102 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:11
11 . 129 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 100 00:12:14
12 . 137 Stolic Mihajlo Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:12:24
13 . 123 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 00:12:25
14 . 101 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:26
15 . 103 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:27
16 . 139 Percic Mark Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:12:30
17 . 128 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 00:12:44
18 . 117 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:47
19 . 105 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:49
20 . 132 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 00:12:52
21 . 107 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:00
22 . 125 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 00:13:26
23 . 110 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:26
24 . 119 Poljanec Jon Moški ROG AS 100 00:13:27
25 . 115 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:13:35
26 . 113 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:13:52
27 . 120 Mutec Martin Moški ROG AS 100 00:13:52
28 . 111 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 00:13:55
29 . 112 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 00:14:06
30 . 126 Copot Luka Moški ROG AS 100 00:14:34
31 . 140 BOJOVIĆ Luka Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:14:38
32 . 131 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 00:15:15
33 . 134 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 100 00:15:43
34 . 122 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 100 00:15:48
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:10:51
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:11:45
3 . 6 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:12:41
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:13:40
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 13 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 100 00:10:19
2 . 11 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:10:53
3 . 12 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:13:51
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 54 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:14:20
2 . 53 Galof Pija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:14:50
3 . 51 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:14:55
4 . 55 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 00:18:24
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 94 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 00:12:35
2 . 93 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:13:54
3 . 95 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 00:13:57
4 . 99 Pocuca Sara Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:14:16
5 . 98 Vujasinovic Bojana Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:14:27
6 . 100 TANCIK Marija Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:14:42
7 . 97 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 00:15:02
8 . 96 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 00:15:27
9 . 91 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 100 00:15:54
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2018 (25. do 27.5.2018) Datum:26.05.2018 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 39 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:10:03
2 . 48 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:10:13
3 . 29 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:28
4 . 49 Wrolich Manolo Moški SPORT AM WÖRTHERSEE 100 00:10:39
5 . 26 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:59
6 . 28 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:03
7 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:06
8 . 27 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:07
9 . 41 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:35
10 . 42 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:37
11 . 43 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:11:40
12 . 44 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:12:00
13 . 45 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:12:07
14 . 46 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:12:12
15 . 34 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:12
16 . 33 Kovačič Urban Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:42
17 . 30 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:44
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 65 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:20
2 . 81 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:09:38
3 . 63 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:42
4 . 80 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 00:09:48
5 . 61 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:51
6 . 71 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:09:52
7 . 78 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:10:01
8 . 72 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:04
9 . 85 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:10:14
10 . 69 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:21
11 . 76 Oblak Domen Moški ROG AS 100 00:10:28
12 . 66 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:28
13 . 84 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 00:10:30
14 . 68 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:34
15 . 62 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:37
16 . 79 Bevc Jakob Moški ROG AS 100 00:10:44
17 . 73 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:53
18 . 64 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:57
19 . 75 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:11:05
20 . 82 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 00:11:08
21 . 74 Zupan Luka Moški ROG AS 100 00:11:56
22 . 77 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 00:12:03
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 124 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:08:49
2 . 127 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:08:55
3 . 130 Rus Jure Moški MBK SPORTR.SI 100 00:09:05
4 . 133 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:09:12
5 . 137 Stolic Mihajlo Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:09:21
6 . 121 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:09:22
7 . 104 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:26
8 . 102 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:30
9 . 138 STEKIĆ Lazar Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:09:31
10 . 129 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 100 00:09:37
11 . 107 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:38
12 . 114 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:09:42
13 . 105 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:45
14 . 135 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 00:09:56
15 . 139 Percic Mark Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:09:57
16 . 125 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 00:10:00
17 . 132 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 00:10:08
18 . 123 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 00:10:10
19 . 103 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:10:12
20 . 120 Mutec Martin Moški ROG AS 100 00:10:14
21 . 117 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:17
22 . 112 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 00:10:20
23 . 140 BOJOVIĆ Luka Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:10:21
24 . 128 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 00:10:27
25 . 111 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 00:10:28
26 . 113 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:30
27 . 101 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:10:32
28 . 119 Poljanec Jon Moški ROG AS 100 00:10:34
29 . 110 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:37
30 . 122 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 100 00:10:52
31 . 126 Copot Luka Moški ROG AS 100 00:10:54
32 . 131 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 00:10:58
33 . 115 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:00
34 . 134 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 100 00:11:24
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:12
2 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:12:19
3 . 6 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:12:57
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:11:00
2 . 13 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 100 00:11:18
3 . 12 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:12:07
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 53 Galof Pija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:10:48
2 . 54 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:10:53
3 . 51 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:11:07
4 . 55 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 00:12:36
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 99 Pocuca Sara Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:10:09
2 . 94 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 00:10:09
3 . 95 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 00:10:12
4 . 96 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 00:10:35
5 . 93 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:10:37
6 . 98 Vujasinovic Bojana Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:10:38
7 . 100 TANCIK Marija Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:10:47
8 . 91 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 100 00:11:08
9 . 97 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 00:11:10
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2018 (25. do 27.5.2018) Datum:27.05.2018 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 48 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:24:27
2 . 29 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:28
3 . 49 Wrolich Manolo Moški SPORT AM WÖRTHERSEE 100 00:24:29
4 . 26 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:25:48
5 . 28 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:26:10
6 . 43 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:26:31
7 . 42 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:27:01
8 . 46 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:27:07
9 . 41 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:30:07
10 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:30:07
11 . 27 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:30:07
12 . 44 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:33:07
13 . 45 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:36:07
14 . 30 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:42:07
15 . 33 Kovačič Urban Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:45:07
16 . 34 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:45:07
DNS 39 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 DNS
DNS 40 Ambrožič Tadej Moški KK BLED 100 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 61 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:40:32
2 . 65 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:40:44
3 . 69 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:40:51
4 . 81 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:40:54
5 . 71 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:40:58
6 . 68 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:40:59
7 . 76 Oblak Domen Moški ROG AS 100 00:41:00
8 . 63 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:41:26
9 . 78 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:41:35
10 . 62 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:41:35
11 . 85 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:41:36
12 . 72 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:42:37
13 . 64 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:46:10
14 . 66 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:52:10
15 . 75 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:55:10
16 . 73 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:59:10
17 . 77 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 01:05:10
DNS 74 Zupan Luka Moški ROG AS 100 DNS
DNS 80 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 82 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 84 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 137 Stolic Mihajlo Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:59:29
2 . 121 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:59:30
3 . 139 Percic Mark Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 00:59:30
4 . 124 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:59:47
5 . 130 Rus Jure Moški MBK SPORTR.SI 100 00:59:47
6 . 114 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:59:47
7 . 127 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:59:47
8 . 133 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:59:47
9 . 102 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:59:50
10 . 104 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:59:50
11 . 129 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 100 00:59:50
12 . 103 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:00:01
13 . 105 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:00:05
14 . 128 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 01:00:05
15 . 107 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:01:18
16 . 101 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:01:19
17 . 123 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 01:01:19
18 . 120 Mutec Martin Moški ROG AS 100 01:19:19
19 . 117 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:19:19
20 . 140 BOJOVIĆ Luka Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:22:19
21 . 111 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 01:28:19
22 . 113 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:28:19
23 . 138 STEKIĆ Lazar Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:31:19
24 . 125 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 01:37:19
25 . 115 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:49:19
DNF 122 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 100 DNF
DNS 112 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 DNS
DNS 118 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 100 DNS
DNS 135 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 134 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 132 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 131 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:33:07
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:39:07
3 . 6 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:42:07
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 13 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 100 00:26:53
2 . 11 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:33:07
3 . 12 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:39:07
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 54 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:41:53
2 . 51 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:43:10
3 . 53 Galof Pija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:55:10
DNS 55 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 DNS
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 94 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 01:04:19
2 . 93 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 01:04:19
3 . 98 Vujasinovic Bojana Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:22:19
4 . 99 Pocuca Sara Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:31:19
DNS 95 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 DNS
DNS 96 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 DNS
DNS 97 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2018 (25. do 27.5.2018) Datum:27.05.2018 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 48 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:43:27
2 . 29 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:44:19
3 . 49 Wrolich Manolo Moški SPORT AM WÖRTHERSEE 100 00:44:47
4 . 26 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:46:58
5 . 28 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:48:06
6 . 43 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:49:18
7 . 42 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:50:11
8 . 46 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:51:39
9 . 27 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:52:31
10 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:52:37
11 . 41 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:54:09
12 . 44 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:57:18
13 . 45 Križman Miha Moški ROG AS 100 01:01:43
14 . 30 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:08:02
15 . 34 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:09:35
16 . 33 Kovačič Urban Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:11:16
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 61 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:02:28
2 . 65 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:02:35
3 . 63 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:03:24
4 . 71 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:03:45
5 . 81 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 01:03:48
6 . 69 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:04:00
7 . 85 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 01:04:30
8 . 68 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:04:48
9 . 76 Oblak Domen Moški ROG AS 100 01:04:55
10 . 78 Čuk Enej Moški ROG AS 100 01:05:12
11 . 62 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:06:01
12 . 72 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:06:44
13 . 64 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:10:52
14 . 66 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:17:28
15 . 75 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 01:21:59
16 . 73 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:24:23
17 . 77 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 01:34:45
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 124 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 01:20:18
2 . 130 Rus Jure Moški MBK SPORTR.SI 100 01:20:32
3 . 127 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 01:20:38
4 . 133 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 01:20:48
5 . 121 Muha Luka Moški ROG AS 100 01:20:52
6 . 104 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:21:14
7 . 137 Stolic Mihajlo Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:21:14
8 . 102 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:21:31
9 . 114 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:21:39
10 . 129 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 100 01:21:41
11 . 139 Percic Mark Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:21:57
12 . 105 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:22:39
13 . 103 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:22:40
14 . 128 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 01:23:16
15 . 123 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 01:23:54
16 . 107 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:23:56
17 . 101 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:24:17
18 . 117 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:42:23
19 . 120 Mutec Martin Moški ROG AS 100 01:43:25
20 . 140 LUKA BOJOVIĆ Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:47:18
21 . 113 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:52:41
22 . 111 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 01:52:42
23 . 138 LAZAR STEKIĆ Moški SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:52:57
24 . 125 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 02:00:45
25 . 115 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 02:13:54
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:56:17
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:03:04
3 . 6 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 01:07:45
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 13 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 100 00:48:30
2 . 11 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:55:00
3 . 12 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 01:05:05
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 54 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 01:07:06
2 . 51 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:09:12
3 . 53 Galof Pija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 01:20:48
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 94 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 01:27:03
2 . 93 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 01:28:50
3 . 98 Vujasinovic Bojana Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:47:24
4 . 99 Pocuca Sara Ženski SERBIAN NATIONAL TEAM 100 01:55:44

Komentarji

@prijavim.se

Bilten: https://prijavim.se/uploads/files/5b0d8e16a4dd3_Bilten_VN_Idrije2018.pdf
objavil @prijavim.se, 1 let