Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2018 Datum:08.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K2 Čas Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 175 Roglič Mateja Ženski SLO EPPINGER TEAM ASD 0:30:27.0 100 175 973 96
2 . 178 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 0:30:37.5 100 097 817 25
3 . 177 Zrimšek Petra Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:31:28.9 100 079 820 70
4 . 174 Maček Tina Ženski SLO KD LPP 0:32:30.1 100 804 414 74
5 . 170 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:32:38.5 100 797 443 87
6 . 173 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 0:32:52.0 100 588 993 90
7 . 172 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:33:32.9 100 176 365 03
8 . 162 Zupanc Nusa Ženski SLO PICIBICI 0:33:59.3 100 176 204 36
9 . 159 Gregorič Manca Ženski SLO PICI BICI 0:34:56.9 100 805 427 20
ŽENSKE B-Ž
1 . 155 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:30:59.1 100 524 716 27
2 . 156 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE 0:31:56.8 100 175 576 87
3 . 143 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:32:57.1 100 590 788 42
4 . 152 Dolinar Nina Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:33:51.7 100 176 388 26
ŽENSKE C-Ž
1 . 138 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:35:07.2 100 176 252 84
2 . 139 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:35:44.1 100 022 753 39
3 . 136 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:35:49.1 100 176 308 43
4 . 135 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:36:55.7 100 176 357 92
5 . 133 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:40:05.7 100 176 067 93
6 . 134 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:44:52.9 100 175 635 49
AMATERJI -M
1 . 422 Avguštin Simon Moški SLO ŠD Rikiteam 0:28:20.0 100 597 457 18
2 . 409 Galun Dejan Moški SLO ŠD Rikiteam 0:28:42.0 100 176 225 57
3 . 425 Homan Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 0:29:43.7 100 139 669 70
4 . 410 Murko Vid Moški SLO KD Selce 0:30:10.0 100 798 804 90
5 . 419 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 0:30:22.6 100 588 937 34
6 . 421 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 0:31:15.8 100 175 698 15
7 . 414 VIDNAR Rok Moški SLO KK Tropovci 0:37:43.1 100 716 443 82
MASTER A-M
1 . 399 Kravos Matej Moški SLO TUŠ team 0:26:05.8 100 175 778 95
2 . 396 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 0:27:11.0 100 176 220 52
3 . 392 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. Gulč, BTS Company 0:27:55.8 100 175 529 40
4 . 393 Šilak Jernej Moški SLO Športno društvo Turbo M 0:28:13.7 100 176 337 72
5 . 388 Artenjak Andrej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:28:29.9 100 537 437 41
6 . 375 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 0:29:01.1 100 586 354 70
7 . 391 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RikiTeam 0:29:12.0 100 516 164 11
8 . 397 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 0:29:14.4 100 176 366 04
9 . 389 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. Gulč - Bts Company 0:29:30.8 100 176 111 40
10 . 374 Štucin Alen Moški SLO MBKSportR.si 0:29:47.1 100 175 912 35
11 . 390 Čeh Bor Moški SLO PiciBici 0:30:15.3 100 175 891 14
MASTER B-M
1 . 366 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 0:27:16.9 100 175 870 90
2 . 373 Lovše Matej Moški SLO TUŠ team 0:27:28.1 100 038 944 31
3 . 369 Ribič Zoran Moški SLO MEDICUS Rikiteam 0:27:39.9 100 597 450 11
4 . 370 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:27:49.2 100 175 640 54
5 . 362 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:28:02.3 100 175 874 94
6 . 326 Jezeršek Andrej Moški SLO KD Alpe SIS 0:28:28.8 100 176 188 20
7 . 363 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:28:29.6 100 492 232 38
8 . 359 Golob Rok Moški SLO JB team Novo mesto 0:28:30.9 100 176 529 70
9 . 368 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 0:28:35.1 100 175 538 49
10 . 360 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 0:28:58.0 100 176 355 90
11 . 358 Golob Joze Moški SLO kd.branik maribor 0:30:16.8 100 176 009 35
12 . 353 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 0:30:31.7 100 176 408 46
13 . 330 Dečko Denis Moški SLO Bikerepublic 0:30:42.8 100 739 200 44
14 . 337 Kutoša David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:30:50.1 100 176 444 82
15 . 352 Dolenc Marko Moški SLO 0:31:39.6 100 176 081 10
16 . 327 LENIČ BLAŽ Moški SLO ŠD Turbo M 0:31:42.3 100 792 281 66
17 . 322 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 0:32:01.7 100 603 779 35
18 . 332 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 0:32:04.0 100 785 713 94
19 . 347 Pangeršič Andrej Moški SLO KK Zagorska dolina 0:32:07.9 100 175 969 92
20 . 346 Kramberger Miha Moški SLO KK Bike-EK Haloze2002 0:32:33.9 100 176 019 45
21 . 338 BabŠek Peter Moški SLO KD ROG 0:35:04.8 100 808 781 76
MASTER C-M
1 . 320 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:26:17.8 100 176 279 14
2 . 318 Jelič Borja Moški SLO TUŠ team 0:27:23.1 100 037 889 43
3 . 316 Bratuš Dean Moški SLO MBKsportR.si 0:27:41.1 100 175 983 09
4 . 315 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:28:03.3 100 176 166 95
5 . 317 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 0:28:10.4 100 175 856 76
6 . 314 Prešeren Jani Moški SLO BVG GULČ - BTS Company 0:28:23.2 100 175 537 48
7 . 313 Filipič Grega Moški SLO KD Alpe SiS 0:29:05.1 100 175 607 21
8 . 291 Draškič Tine Moški SLO ŠD GRMADA 0:29:32.2 100 779 174 54
9 . 288 Ferjančič Boštjan Moški SLO Izvir Vipava 0:29:42.6 100 512 661 00
10 . 301 Bernard Omar Moški SLO TURBO TEAM TROPOVCI 0:30:03.7 100 175 858 78
11 . 321 Mori Mitja Moški SLO Ganesha Team 0:30:16.2 100 712 751 76
12 . 290 špringer Igor Moški SLO KD Rog 0:30:48.2 100 576 407 17
13 . 310 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:30:53.9 100 176 299 34
14 . 309 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 0:31:18.8 100 175 693 10
15 . 307 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:31:58.7 100 595 983 96
MASTER D-M
1 . 442 Hajdinjak Dušan Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:28:11.5 100 160 090 24
2 . 285 Grilj Jernej Moški SLO Plama-Pur 0:28:15.9 100 175 670 84
3 . 286 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:28:39.0 100 175 936 59
4 . 283 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:28:55.6 100 175 909 32
5 . 282 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:21.6 100 176 183 15
6 . 279 Ketiš Dominik Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:30:38.0 100 629 701 58
7 . 265 Cesar Igor Moški SLO kd Papež Podgorje 0:30:40.3 100 175 636 50
8 . 278 Rac Radovan Moški SLO ŠD TEAM TURBO 0:32:10.7 100 175 869 89
9 . 262 Koderman Marjan Moški SLO KD Alpe SiS 0:33:45.1 100 779 135 15
MASTER E-M
1 . 226 Baloh Marko Moški SLO Kolesarski klub BTT 0:28:23.4 100 175 985 11
2 . 253 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 0:29:12.7 100 176 116 45
3 . 256 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 0:29:36.4 100 175 859 79
4 . 250 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 0:30:20.1 100 175 691 08
5 . 251 Danevčič Marko Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 0:30:32.3 100 175 518 29
6 . 249 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ team 0:30:56.6 100 175 776 93
7 . 225 Adamič Marko Moški SLO BVG Gulč BTS Company 0:31:00.5 100 175 622 36
8 . 248 Pezdir Roman Moški SLO BTC City Ljubljana 0:31:25.8 100 175 535 46
9 . 244 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:31:54.4 100 175 624 38
10 . 246 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:59.5 100 176 336 71
MASTER F-M
1 . 221 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ team 0:28:32.8 100 175 779 96
2 . 222 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 0:28:52.4 100 176 356 91
3 . 217 Bratina Marjan Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 0:31:28.5 100 175 521 32
4 . 216 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:51:53.5 100 176 379 17
MASTER G-M
1 . 204 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 0:29:44.7 100 176 322 57
2 . 203 Čuden Marjan Moški SLO BVG Gulč BTS Company 0:30:04.2 100 175 532 43
3 . 202 Car Ljubo Moški SLO branik maribor 0:31:31.3 100 175 876 96
4 . 200 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:32:59.6 100 176 309 44
5 . 201 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:19.7 100 176 362 00
6 . 199 Kirič Avgust Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 0:36:11.6 100 175 523 34
MASTER H-M
1 . 195 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:30:10.0 100 176 340 75
2 . 190 Prešeren Janez Moški SLO BVG GULČ - BTS Company 0:32:55.7 100 175 540 51
MASTER I-M
1 . 186 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:30:24.2 100 176 312 47
2 . 184 Cigoj Zorko Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 0:31:08.2 100 175 519 30
3 . 185 Končina Rafael Moški SLO KD Hrastnik 0:31:29.0 100 176 318 53
4 . 182 Saksida Marko Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 0:32:28.4 100 175 516 27
5 . 183 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 0:32:44.6 100 175 684 01
6 . 181 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 0:36:27.0 100 175 700 17
ELITE-M
1 . 452 Tratnik Jan Moški SLO CCC Sprandi Polkowice 0:24:44.6 0:49:59.2 100 064 864 52
2 . 436 Pogačar Tadej Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 0:24:53.3 0:51:01.5 100 149 727 40
3 . 441 Penko Izidor Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 0:25:13.4 0:51:34.3 100 098 007 21
4 . 449 Gazvoda Gregor Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:25:42.7 0:52:20.3 100 020 720 43
5 . 439 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 0:25:47.2 0:52:45.3 100 148 816 02
6 . 450 Per David Moški SLO Bahrain Merida 0:25:56.0 0:52:55.9 100 086 897 66
7 . 443 Grošelj Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:25:59.1 0:53:05.3 100 079 731 78
8 . 438 Primožič Jaka Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:26:11.3 0:53:10.0 100 149 922 41
9 . 433 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 0:26:36.1 0:53:59.1 100 153 322 46
10 . 447 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL 0:26:18.4 0:53:59.5 100 149 921 40
11 . 446 Pavlič Marko Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:26:36.4 0:54:25.4 100 079 740 87
12 . 435 ROŠKAR TIM Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:26:57.8 0:54:48.8 100 150 847 93
13 . 434 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 0:26:36.5 0:54:55.8 100 109 694 68
14 . 437 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:27:12.0 0:55:06.0 100 096 407 70
15 . 431 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:27:18.3 0:55:41.8 100 153 272 93
16 . 432 Sagadin Luka Moški SLO Team Wohnbefinden Graz Arbö 0:27:40.0 0:55:54.1 100 153 339 63
17 . 428 Dragar Blaž Moški SLO Energijateam.com 0:27:55.6 0:56:18.0 100 109 041 94
18 . 448 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 0:26:54.0 0:56:23.1 100 086 935 07
19 . 429 Bavec Timotej Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:28:33.4 0:57:52.0 100 175 690 07
20 . 426 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 0:28:12.2 0:57:57.4 100 138 157 13
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 82 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:34.3 100 175 879 02
2 . 80 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:45.6 100 175 853 73
3 . 85 Maček Matic Moški SLO KK Kranj 0:14:49.8 100 176 207 39
4 . 83 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Ljubljana AS 0:14:51.1 100 175 714 31
5 . 63 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:53.5 100 175 852 72
6 . 58 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:59.0 100 175 568 79
7 . 69 Ziherl Luka Moški SLO KK Kranj 0:15:05.9 100 176 156 85
8 . 401 Udir Žiga Moški SLO ŠD Koloka 0:15:06.3
9 . 81 Jablanovec Luka Moški SLO Kolesarski klub Tropovci 0:15:08.8 100 175 850 70
9 . 50 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:08.8 100 175 572 83
11 . 65 Kralj Fabijan Moški SLO KOLESARSKI KLUB PANTAL 0:15:11.4 100 620 112 72
12 . 79 Kovač Štefan Moški SLO KK Kranj 0:15:13.2 100 176 089 18
13 . 84 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:15.6 100 175 857 77
14 . 66 Sluga Matevž Moški SLO Tanin Sevnica 0:15:18.0 100 778 734 02
15 . 48 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:15:18.2 100 175 800 20
16 . 60 Škrlec Erik Moški SLO KK Kranj 0:15:19.5 100 645 559 08
17 . 54 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:15:23.1 100 175 806 26
18 . 52 Ornik Tomaž Moški SLO TBP LENART 0:15:25.2 100 175 659 73
19 . 67 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK Kranj 0:15:30.2 100 797 458 05
20 . 45 Tomšič Dan Andrej Moški SLO Ljubljana AS 0:15:38.7 100 175 721 38
21 . 46 Bedek Drejc Moški SLO Tanin Sevnica 0:15:39.1 100 176 475 16
22 . 78 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:52.0 100 175 851 71
23 . 76 Durkov Gregor Moški SLO KK Kranj 0:15:55.7 100 176 127 56
24 . 57 Levstik Kristjan Moški SLO Ljubljana AS 0:16:00.7 100 175 738 55
25 . 55 JOVAN TIM Moški SLO Ljubljana AS 0:16:05.6 100 175 740 57
26 . 400 Mrak Matevž Moški SLO MBK SportR.si 0:16:33.0 100 176 133 62
27 . 68 Tušar Lenart Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:16:34.3 100 176 134 63
28 . 47 Brezovšek Nejc Moški SLO Ljubljana AS 0:16:43.6 100 176 462 03
29 . 77 DRAŠLER ANŽE Moški SLO Ljubljana AS 0:16:48.2 100 175 732 49
30 . 62 Žagar Nejc Moški SLO Ljubljana AS 0:16:56.2 100 632 214 49
31 . 51 Oven Martin Moški SLO Ljubljana AS 0:16:58.7 100 175 736 53
32 . 53 Širca Urban Moški SLO Ljubljana AS 0:17:01.4 100 741 113 17
33 . 72 Skok Aleš Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:17:39.7 100 176 538 79
34 . 49 Žnidarič Bor Moški SLO Ljubljana AS 0:18:02.6 100 497 993 76
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 112 Omrzel Aljaž Moški SLO KK KK ADRIA MOBIL 0:26:38.3 100 176 294 29
2 . 113 Čadež David Moški SLO KK Kranj 0:26:46.7 100 176 014 40
3 . 107 Avbelj Blaž Moški SLO Ljubljana AS 0:26:46.8 100 175 634 48
4 . 114 Colnar Martin Moški SLO KK KK ADRIA MOBIL 0:26:50.9 100 176 323 58
5 . 108 Murn Boštjan Moški SLO KK KK ADRIA MOBIL 0:26:52.4 100 176 295 30
6 . 111 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 0:27:21.1 100 559 899 96
7 . 405 Gorjanc Tevž Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:28:01.5 10080185032
8 . 109 Skok Anže Moški SLO Ljubljana AS 0:28:19.3 100 176 537 78
9 . 104 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 0:28:22.3 100 176 007 33
10 . 88 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.si 0:28:41.4 100 175 824 44
11 . 98 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:28:43.7 100 175 797 17
12 . 105 Zalar Gašper Moški SLO Ljubljana AS 0:28:51.9 100 175 816 36
13 . 110 Kovačič Rok Moški SLO KK KK ADRIA MOBIL 0:29:13.7 100 176 296 31
14 . 106 Pirih Aleš Moški SLO KK Kranj 0:29:24.7 100 175 890 13
15 . 103 Jeretina Marko Moški SLO Ljubljana AS 0:29:31.3 100 175 818 38
16 . 95 Kostelec Aljaž Moški SLO KK Kranj 0:29:42.4 100 598 350 38
17 . 101 Čemažar Jaka Moški SLO Ljubljana AS 0:30:27.9 100 175 817 37
18 . 91 Petelin Karli Moški SLO TBP LENART 0:30:40.4 100 524 492 94
19 . 94 Teržan Jakob Moški SLO Ljubljana AS 0:30:42.5 100 175 610 24
20 . 89 Jančar Žiga Moški SLO Ljubljana AS 0:31:01.3 100 175 835 55
21 . 90 Pekovšek Aljaž Moški SLO Ljubljana AS 0:31:42.0 SLO 2001 0817
22 . 93 Jagodic Filip Moški SLO Ljubljana AS 0:31:52.7 100 175 821 41
23 . 92 Božič Matic Moški SLO Ljubljana AS 0:32:18.4 100 175 632 46
24 . 96 Čuk Tjaž Moški SLO Ljubljana AS 0:33:13.6 100 175 814 34
25 . 97 Kogovšek Kancijan Moški SLO Ljubljana AS 0:34:00.6 100 175 815 35
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 30 Ahačič Ana Ženski SLO KK Kranj 0:15:54.2 100 176 125 54
2 . 25 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK Kranj 0:16:01.2 100 752 588 46
3 . 29 Mikuž Metka Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:16:07.6 100 484 067 21
4 . 27 Prevc Eva Ženski SLO KK Kranj 0:16:26.6 100 176 076 05
5 . 28 Žibert Ema Ženski SLO KK Kranj 0:16:58.0 100 804 456 19
6 . 26 Hamler Tajda Ženski SLO TBP LENART 0:17:13.0 100 175 660 74
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 31 Movrin Vita Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:14:32.5 100 175 901 24
2 . 33 Mohorič Tajda Ženski SLO KK Kranj 0:16:17.1 100 804 466 29
3 . 35 Debenec Sara Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:16:25.1 100 175 893 16
4 . 32 HAUPTMAN ANAMARIJA Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:18:33.2 100 801 665 41
5 . 34 Povše Maša Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:18:37.7 100 497 979 62
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 2 Bujak Eugenia Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:27:25.1 100 064 125 89
2 . 39 Pintar Urša Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:29:07.6 100 078 592 06
3 . 43 Batagelj Polona Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:29:23.1 100 034 543 92
4 . 42 Žigart Urška Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:29:45.4 100 098 928 69
5 . 38 Kern Špela Ženski SLO Health Mate-Cyclelive team 0:29:48.2 100 091 548 61
6 . 40 Elsner Tanja Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:30:54.7 100 109 690 64
7 . 41 Bravec Urška Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:32:32.1 100 484 070 24
8 . 37 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:33:28.4 100 156 632 58

Komentarji