Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018 Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas Zaostanek
ELITE-M
1 . 21 AUER Daniel Moški AUT WSA Pushbikers 10008651976 WSA 03:27:59 --
2 . 145 PESSOT Alessandro Moški ITA Cycling Team Friuli 10013373149 OE5 '' - '' --
3 . 75 TIVANI GERMAN PEREZ Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10008697648 TRE '' - '' --
4 . 61 HRINKOW Dominik Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10005722778 HAC '' - '' --
5 . 45 PORZNER Manuel Moški DEU Tirol Cycling Team 10009090496 TIR 03:28:05 00:00:06
6 . 76 ZANA Filippo Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015829370 TRE 03:28:15 00:00:16
7 . 146 ORLANDI Massimo Moški ITA Cycling Team Friuli 10015082268 OE5 03:28:17 00:00:18
8 . 73 ARNOULT Floryan Moški FRA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10014316675 TRE 03:28:20 00:00:21
9 . 66 RAPP Jonas Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10009404233 HAC 03:28:24 00:00:25
10 . 142 BAIS Mattia Moški ITA Cycling Team Friuli 10013879771 OE5 03:28:49 00:00:50
11 . 26 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Pushbikers 10008145960 WSA '' - '' 00:00:50
12 . 3 COLNAGHI Luca Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015513920 SMV '' - '' 00:00:50
13 . 74 MAZZUCCO Fabio Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015827451 TRE '' - '' 00:00:50
14 . 63 HOFER Andreas Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10006824336 HAC '' - '' 00:00:50
15 . 106 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE1 '' - '' 00:00:50
16 . 65 LODERER Timon Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10011724957 HAC '' - '' 00:00:50
17 . 51 OLIVETO Samuele Moški ITA Kobanya Cycling Team 10014394073 KBN '' - '' 00:00:50
18 . 52 MARENGO Alberto Moški ITA Kobanya Cycling Team 10008685221 KBN '' - '' 00:00:50
19 . 167 GÖNCZY Gergő Moški HUN Kontent - DKSI 10009802943 OE7 '' - '' 00:00:50
20 . 83 HILL Benjamin Moški AUT Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 LJU '' - '' 00:00:50
21 . 111 JENKO Robert Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10006686718 OE2 '' - '' 00:00:50
22 . 62 BOSMAN Patrick Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008653289 HAC '' - '' 00:00:50
23 . 126 Veber Matic Moški SLO KK Bled 10013807023 OE3 '' - '' 00:00:50
24 . 113 Obal Primož Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015547565 OE2 '' - '' 00:00:50
25 . 64 FREIBERGER Markus Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009782937 HAC '' - '' 00:00:50
26 . 134 BEN YUVAL MOSCHE Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10011042018 OE4 '' - '' 00:00:50
27 . 125 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 10014894736 OE3 '' - '' 00:00:50
28 . 105 Lavrič Martin Moški SLO KK Kranj 10015081662 OE1 '' - '' 00:00:50
29 . 131 EINHORN Itamar Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10011044442 OE4 '' - '' 00:00:50
30 . 143 BAIS Davide Moški ITA Cycling Team Friuli 10015131879 OE5 '' - '' 00:00:50
31 . 87 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Xaurum 10015338007 LJU '' - '' 00:00:50
32 . 22 Kolb Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10035052750 WSA '' - '' 00:00:50
33 . 31 SIMON Péter Moški HUN Pannon Cycling Team 10007157974 PNN '' - '' 00:00:50
34 . 34 FILUTÁS Viktor Moški HUN Pannon Cycling Team 10009520532 PNN '' - '' 00:00:50
35 . 44 KNAPP Daniel Moški AUT Tirol Cycling Team 10014640920 TIR '' - '' 00:00:50
36 . 71 ABDERRAHIM Zahiri Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10009639255 TRE '' - '' 00:00:50
37 . 41 ADAMIETZ Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10015141781 TIR '' - '' 00:00:50
38 . 96 Kalaba Dušan Moški SRB Serbia National Team 10010125669 SRB '' - '' 00:00:50
39 . 11 Kišerlovski Emanuel Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' 00:00:50
40 . 72 FEDELI Alessandro Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10010166186 TRE '' - '' 00:00:50
41 . 104 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 '' - '' 00:00:50
42 . 174 SOLYMOSI Márton Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10006066524 OE8 '' - '' 00:00:50
43 . 123 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 10014860077 OE3 03:29:00 00:01:01
44 . 81 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 LJU 03:29:02 00:01:03
45 . 114 Repse Uros Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10008692190 OE2 03:29:05 00:01:06
46 . 86 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 LJU '' - '' 00:01:06
47 . 164 Zoltán Vigh Moški HUN Kontent - DKSI 10004840583 OE7 '' - '' 00:01:06
48 . 47 VERMEULEN Moran Moški AUT Tirol Cycling Team 10035085284 TIR '' - '' 00:01:06
49 . 141 ALEOTTI Giovanni Moški ITA Cycling Team Friuli 10015827855 OE5 '' - '' 00:01:06
50 . 24 LEOPOLD Hans-Jörg Moški AUT WSA Pushbikers 10002727401 WSA '' - '' 00:01:06
51 . 91 DANILOVIĆ Marko Moški SRB Serbia National Team 10007298727 SRB '' - '' 00:01:06
52 . 25 PÖLL Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10005862824 WSA '' - '' 00:01:06
53 . 116 Hočevar Kristjan Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10017629025 OE2 '' - '' 00:01:06
54 . 171 KISS Gergely Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10002083662 OE8 '' - '' 00:01:06
55 . 95 KLISURIĆ Stevan Moški SRB Serbia National Team 10012124475 SRB '' - '' 00:01:06
56 . 144 GIURIATO Alberto Moški ITA Cycling Team Friuli 10015077723 OE5 03:29:17 00:01:18
57 . 103 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE1 '' - '' 00:01:18
58 . 82 Jerman Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 LJU 03:29:23 00:01:24
59 . 112 Pavlič Marko Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10007974087 OE2 '' - '' 00:01:24
60 . 137 HERSHLER Saar Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10015195032 OE4 '' - '' 00:01:24
61 . 117 Čibej Simon Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10010186802 OE2 '' - '' 00:01:24
62 . 101 Čemažar Nik Moški SLO KK Kranj 10015332246 OE1 '' - '' 00:01:24
63 . 23 KOPFAUF Markus Moški AUT WSA Pushbikers 10008821324 WSA 03:29:34 00:01:35
64 . 84 Penko Izidor Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 LJU '' - '' 00:01:35
65 . 4 SALVIETTI Niccolo' Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10010970579 SMV 03:29:43 00:01:44
66 . 2 GAFFURINI Nicola Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10007855667 SMV '' - '' 00:01:44
67 . 12 Frankovic Mateo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT 03:29:48 00:01:49
68 . 7 MARINOZZI Alessandro Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015393375 SMV 03:29:53 00:01:54
69 . 46 SCHINNAGEL Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10009782533 TIR 03:30:57 00:02:58
70 . 1 DRAPERI Matteo Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10006704300 SMV 03:31:15 00:03:16
71 . 92 STEFANOVIĆ Stefan Moški SRB Serbia National Team 10008695830 SRB '' - '' 00:03:16
72 . 152 HRACHOVINA Eduard Moški CZE Team Forman Cinelli 10014393871 OE6 '' - '' 00:03:16
73 . 54 ZHUKOVSKYI Rostyslav Moški Kobanya Cycling Team 10009823050 KBN '' - '' 00:03:16
74 . 102 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE1 03:33:23 0.00375
75 . 135 SCOTT Andrew Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10072253664 OE4 03:34:34 00:06:35
76 . 173 SZEGHALMI Bálint Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10002380524 OE8 03:34:37 00:06:38
77 . 162 PÁPAI Ádám Moški HUN Kontent - DKSI 10009004210 OE7 03:36:22 00:08:23
78 . 53 MÓRICZ Dániel Moški HUN Kobanya Cycling Team 10009500627 KBN 03:37:00 00:09:01
79 . 151 FIERLA Ondrej Moški CZE Team Forman Cinelli 10013451254 OE6 '' - '' 00:09:01
80 . 93 Veselinovic Dusan Moški SRB Serbia National Team 10015330832 SRB 03:38:42 00:10:43
DNF 6 CIABOCCO Elia Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015132283 SMV -- DNF
DNF 13 VOJSKOVIĆ Ivan Moški CRO Meridiana Kamen Team 10028436138 MKT -- DNF
DNF 16 Marenzi Lorenzo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 MKT -- DNF
DNF 17 Budimir Kristijan Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 MKT -- DNF
DNF 27 VERMEULEN Mika Moški AUT WSA Pushbikers 10060406227 WSA -- DNF
DNF 32 SZABO Miklos Moški SVK Pannon Cycling Team 10011220961 PNN -- DNF
DNF 33 OROSZ Gergő Moški HUN Pannon Cycling Team 10011000790 PNN -- DNF
DNF 35 KRIVÁN András Moški HUN Pannon Cycling Team 10010785269 PNN -- DNF
DNF 36 HOLLÓ Botond Moški HUN Pannon Cycling Team 10008731495 PNN -- DNF
DNF 37 ZATHURECZKY Márk Moški HUN Pannon Cycling Team 10009825676 PNN -- DNF
DNF 42 GAMPER Florian Moški AUT Tirol Cycling Team 10015329620 TIR -- DNF
DNF 55 Bence Lóki Moški HUN Kobanya Cycling Team 10010039985 KBN -- DNF
DNF 56 ISTLSTEKKER Zsolt Moški HUN Kobanya Cycling Team 10015084288 KBN -- DNF
DNF 85 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 LJU -- DNF
DNF 97 RAJKOVIĆ Jovan Moški SRB Serbia National Team 10006494536 SRB -- DNF
DNF 107 Kavšek Luka Moški SLO KK Kranj 10017647213 OE1 -- DNF
DNF 115 Ostervuh Jan Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015828966 OE2 -- DNF
DNF 121 Topolovec Matija Moški SLO KK Bled 10017600430 OE3 -- DNF
DNF 124 Šmid Jakob Moški SLO KK Bled 10014431560 OE3 -- DNF
DNF 127 Kranjc Martin Moški SLO KK Bled 10013819854 OE3 -- DNF
DNF 155 HEINRICH Lukáš Moški CZE Team Forman Cinelli 10003190674 OE6 -- DNF
DNF 172 DIAN Ábel Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10015326586 OE8 -- DNF
DNF 175 Dolleschall Patrick Moški AUT Team Epronex - Bike Hungary 10012631707 OE8 -- DNF
DNF 176 MINKÓ Roland Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10015577776 OE8 -- DNF
DNF 177 SZARKA Gergely Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10011151950 OE8 -- DNF
DNF 132 ABU-FARES Saned Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10063114244 OE4 -- DNF
DNF 133 GABAY Nir Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10016191102 OE4 -- DNF
DNF 136 BEAR Ido Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10014527651 OE4 -- DNF
DNF 153 WINKLER Jakub Moški CZE Team Forman Cinelli 10083314189 OE6 -- DNF
DNF 154 FIERLA Jan Moški CZE Team Forman Cinelli 10016047218 OE6 -- DNF
DNF 161 KISS MÁTÉ Hunor Moški HUN Kontent - DKSI 10015856248 OE7 -- DNF
DNF 165 SZENTPÉTERI András Moški HUN Kontent - DKSI 10023649590 OE7 -- DNF
DNF 166 HAJDU Barna Moški HUN Kontent - DKSI 10014561805 OE7 -- DNF

Komentarji