Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018 Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 21 AUER Daniel
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10008651976 WSA 03:27:59 -- >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008651976
Code: WSA
Čas: 03:27:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 145 PESSOT Alessandro
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10013373149 OE5 '' - '' -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013373149
Code: OE5
Čas: '' - ''
Zaostanek: 0
3 . 75 TIVANI GERMAN PEREZ
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10008697648 TRE '' - '' -- >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008697648
Code: TRE
Čas: '' - ''
Zaostanek: 0
4 . 61 HRINKOW Dominik
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10005722778 HAC '' - '' -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005722778
Code: HAC
Čas: '' - ''
Zaostanek: 0
5 . 45 PORZNER Manuel
Tirol Cycling Team
Moški DEU Tirol Cycling Team 10009090496 TIR 03:28:05 00:00:06 >
Klub Tirol Cycling Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009090496
Code: TIR
Čas: 03:28:05
Zaostanek: 00:00:06
6 . 76 ZANA Filippo
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015829370 TRE 03:28:15 00:00:16 >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015829370
Code: TRE
Čas: 03:28:15
Zaostanek: 00:00:16
7 . 146 ORLANDI Massimo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015082268 OE5 03:28:17 00:00:18 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015082268
Code: OE5
Čas: 03:28:17
Zaostanek: 00:00:18
8 . 73 ARNOULT Floryan
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški FRA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10014316675 TRE 03:28:20 00:00:21 >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10014316675
Code: TRE
Čas: 03:28:20
Zaostanek: 00:00:21
9 . 66 RAPP Jonas
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10009404233 HAC 03:28:24 00:00:25 >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009404233
Code: HAC
Čas: 03:28:24
Zaostanek: 00:00:25
10 . 142 BAIS Mattia
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10013879771 OE5 03:28:49 00:00:50 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013879771
Code: OE5
Čas: 03:28:49
Zaostanek: 00:00:50
11 . 26 Salzmann Jodok
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10008145960 WSA '' - '' 00:00:50 >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008145960
Code: WSA
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
12 . 3 COLNAGHI Luca
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015513920 SMV '' - '' 00:00:50 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015513920
Code: SMV
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
13 . 74 MAZZUCCO Fabio
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10015827451 TRE '' - '' 00:00:50 >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015827451
Code: TRE
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
14 . 63 HOFER Andreas
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10006824336 HAC '' - '' 00:00:50 >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006824336
Code: HAC
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
15 . 106 Primožič Jaka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE1 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992241
Code: OE1
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
16 . 65 LODERER Timon
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10011724957 HAC '' - '' 00:00:50 >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011724957
Code: HAC
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
17 . 51 OLIVETO Samuele
Kobanya Cycling Team
Moški ITA Kobanya Cycling Team 10014394073 KBN '' - '' 00:00:50 >
Klub Kobanya Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014394073
Code: KBN
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
18 . 52 MARENGO Alberto
Kobanya Cycling Team
Moški ITA Kobanya Cycling Team 10008685221 KBN '' - '' 00:00:50 >
Klub Kobanya Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008685221
Code: KBN
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
19 . 167 GÖNCZY Gergő
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10009802943 OE7 '' - '' 00:00:50 >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009802943
Code: OE7
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
20 . 83 HILL Benjamin
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški AUT Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 LJU '' - '' 00:00:50 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007745634
Code: LJU
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
21 . 111 Jenko Robi
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 OE2 '' - '' 00:00:50 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006686718
Code: OE2
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
22 . 62 BOSMAN Patrick
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008653289 HAC '' - '' 00:00:50 >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008653289
Code: HAC
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
23 . 126 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807023 OE3 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013807023
Code: OE3
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
24 . 113 Obal Primož
Meblo Jogi Pro-Concrete
Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015547565 OE2 '' - '' 00:00:50 >
Klub Meblo Jogi Pro-Concrete
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015547565
Code: OE2
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
25 . 64 FREIBERGER Markus
Hrinkow Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009782937 HAC '' - '' 00:00:50 >
Klub Hrinkow Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009782937
Code: HAC
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
26 . 134 BEN YUVAL MOSCHE
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10011042018 OE4 '' - '' 00:00:50 >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011042018
Code: OE4
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
27 . 125 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014894736 OE3 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014894736
Code: OE3
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
28 . 105 Lavrič Martin
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10015081662 OE1 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015081662
Code: OE1
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
29 . 131 EINHORN Itamar
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10011044442 OE4 '' - '' 00:00:50 >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011044442
Code: OE4
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
30 . 143 BAIS Davide
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015131879 OE5 '' - '' 00:00:50 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015131879
Code: OE5
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
31 . 87 Potočki Viktor
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški CRO Ljubljana Gusto Xaurum 10015338007 LJU '' - '' 00:00:50 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015338007
Code: LJU
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
32 . 22 Kolb Stefan
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10035052750 WSA '' - '' 00:00:50 >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035052750
Code: WSA
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
33 . 31 SIMON Péter
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10007157974 PNN '' - '' 00:00:50 >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10007157974
Code: PNN
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
34 . 34 FILUTÁS Viktor
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10009520532 PNN '' - '' 00:00:50 >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009520532
Code: PNN
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
35 . 44 KNAPP Daniel
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10014640920 TIR '' - '' 00:00:50 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014640920
Code: TIR
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
36 . 71 ABDERRAHIM Zahiri
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10009639255 TRE '' - '' 00:00:50 >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009639255
Code: TRE
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
37 . 41 ADAMIETZ Johannes
Tirol Cycling Team
Moški DEU Tirol Cycling Team 10015141781 TIR '' - '' 00:00:50 >
Klub Tirol Cycling Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015141781
Code: TIR
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
38 . 96 Kalaba Dušan
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10010125669 SRB '' - '' 00:00:50 >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10010125669
Code: SRB
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
39 . 11 Kišerlovski Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' 00:00:50 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002725579
Code: MKT
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
40 . 72 FEDELI Alessandro
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Moški ITA Trevigiani Phonix - Hemus 1896 10010166186 TRE '' - '' 00:00:50 >
Klub Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010166186
Code: TRE
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
41 . 104 Kvasina Filip
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Code: OE1
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
42 . 174 SOLYMOSI Márton
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10006066524 OE8 '' - '' 00:00:50 >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006066524
Code: OE8
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
43 . 123 černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014860077 OE3 03:29:00 00:01:01 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014860077
Code: OE3
Čas: 03:29:00
Zaostanek: 00:01:01
44 . 81 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 LJU 03:29:02 00:01:03 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Code: LJU
Čas: 03:29:02
Zaostanek: 00:01:03
45 . 114 Repse Uros
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10008692190 OE2 03:29:05 00:01:06 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008692190
Code: OE2
Čas: 03:29:05
Zaostanek: 00:01:06
46 . 86 Finkšt Tilen
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 LJU '' - '' 00:01:06 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
Code: LJU
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
47 . 164 Zoltán Vigh
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10004840583 OE7 '' - '' 00:01:06 >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004840583
Code: OE7
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
48 . 47 VERMEULEN Moran
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10035085284 TIR '' - '' 00:01:06 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035085284
Code: TIR
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
49 . 141 ALEOTTI Giovanni
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015827855 OE5 '' - '' 00:01:06 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015827855
Code: OE5
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
50 . 24 LEOPOLD Hans-Jörg
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10002727401 WSA '' - '' 00:01:06 >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002727401
Code: WSA
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
51 . 91 DANILOVIĆ Marko
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10007298727 SRB '' - '' 00:01:06 >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10007298727
Code: SRB
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
52 . 25 PÖLL Stefan
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10005862824 WSA '' - '' 00:01:06 >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005862824
Code: WSA
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
53 . 116 Hočevar Kristjan
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017629025 OE2 '' - '' 00:01:06 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629025
Code: OE2
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
54 . 171 KISS Gergely
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10002083662 OE8 '' - '' 00:01:06 >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10002083662
Code: OE8
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
55 . 95 KLISURIĆ Stevan
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10012124475 SRB '' - '' 00:01:06 >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10012124475
Code: SRB
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:06
56 . 144 GIURIATO Alberto
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015077723 OE5 03:29:17 00:01:18 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015077723
Code: OE5
Čas: 03:29:17
Zaostanek: 00:01:18
57 . 103 Drinovec Matej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE1 '' - '' 00:01:18 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968862
Code: OE1
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:18
58 . 82 Jerman Žiga
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 LJU 03:29:23 00:01:24 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992039
Code: LJU
Čas: 03:29:23
Zaostanek: 00:01:24
59 . 112 Pavlič Marko
Meblo Jogi Pro-Concrete
Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10007974087 OE2 '' - '' 00:01:24 >
Klub Meblo Jogi Pro-Concrete
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007974087
Code: OE2
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:24
60 . 137 HERSHLER Saar
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10015195032 OE4 '' - '' 00:01:24 >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015195032
Code: OE4
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:24
61 . 117 Čibej Simon
Meblo Jogi Pro-Concrete
Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10010186802 OE2 '' - '' 00:01:24 >
Klub Meblo Jogi Pro-Concrete
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Code: OE2
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:24
62 . 101 Čemažar Nik
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10015332246 OE1 '' - '' 00:01:24 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015332246
Code: OE1
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:24
63 . 23 KOPFAUF Markus
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10008821324 WSA 03:29:34 00:01:35 >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008821324
Code: WSA
Čas: 03:29:34
Zaostanek: 00:01:35
64 . 84 Penko Izidor
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 LJU '' - '' 00:01:35 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009800721
Code: LJU
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:35
65 . 4 SALVIETTI Niccolo'
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10010970579 SMV 03:29:43 00:01:44 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010970579
Code: SMV
Čas: 03:29:43
Zaostanek: 00:01:44
66 . 2 GAFFURINI Nicola
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10007855667 SMV '' - '' 00:01:44 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007855667
Code: SMV
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:01:44
67 . 12 Frankovic Mateo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT 03:29:48 00:01:49 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009065642
Code: MKT
Čas: 03:29:48
Zaostanek: 00:01:49
68 . 7 MARINOZZI Alessandro
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015393375 SMV 03:29:53 00:01:54 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015393375
Code: SMV
Čas: 03:29:53
Zaostanek: 00:01:54
69 . 46 SCHINNAGEL Johannes
Tirol Cycling Team
Moški DEU Tirol Cycling Team 10009782533 TIR 03:30:57 00:02:58 >
Klub Tirol Cycling Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009782533
Code: TIR
Čas: 03:30:57
Zaostanek: 00:02:58
70 . 1 DRAPERI Matteo
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10006704300 SMV 03:31:15 00:03:16 >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006704300
Code: SMV
Čas: 03:31:15
Zaostanek: 00:03:16
71 . 92 STEFANOVIĆ Stefan
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10008695830 SRB '' - '' 00:03:16 >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10008695830
Code: SRB
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:03:16
72 . 152 HRACHOVINA Eduard
Team Forman Cinelli
Moški CZE Team Forman Cinelli 10014393871 OE6 '' - '' 00:03:16 >
Klub Team Forman Cinelli
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10014393871
Code: OE6
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:03:16
73 . 54 ZHUKOVSKYI Rostyslav
Kobanya Cycling Team
Moški Kobanya Cycling Team 10009823050 KBN '' - '' 00:03:16 >
Klub Kobanya Cycling Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009823050
Code: KBN
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:03:16
74 . 102 Čotar Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE1 03:33:23 0.00375 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013815713
Code: OE1
Čas: 03:33:23
Zaostanek: 0.00375
75 . 135 SCOTT Andrew
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10072253664 OE4 03:34:34 00:06:35 >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10072253664
Code: OE4
Čas: 03:34:34
Zaostanek: 00:06:35
76 . 173 SZEGHALMI Bálint
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10002380524 OE8 03:34:37 00:06:38 >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10002380524
Code: OE8
Čas: 03:34:37
Zaostanek: 00:06:38
77 . 162 PÁPAI Ádám
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10009004210 OE7 03:36:22 00:08:23 >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009004210
Code: OE7
Čas: 03:36:22
Zaostanek: 00:08:23
78 . 53 MÓRICZ Dániel
Kobanya Cycling Team
Moški HUN Kobanya Cycling Team 10009500627 KBN 03:37:00 00:09:01 >
Klub Kobanya Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009500627
Code: KBN
Čas: 03:37:00
Zaostanek: 00:09:01
79 . 151 FIERLA Ondrej
Team Forman Cinelli
Moški CZE Team Forman Cinelli 10013451254 OE6 '' - '' 00:09:01 >
Klub Team Forman Cinelli
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10013451254
Code: OE6
Čas: '' - ''
Zaostanek: 00:09:01
80 . 93 Veselinovic Dusan
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10015330832 SRB 03:38:42 00:10:43 >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10015330832
Code: SRB
Čas: 03:38:42
Zaostanek: 00:10:43
DNF 6 CIABOCCO Elia
Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis - Vega 10015132283 SMV -- DNF >
Klub Sangemini - Mg. K Vis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015132283
Code: SMV
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 13 VOJSKOVIĆ Ivan
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10028436138 MKT -- DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028436138
Code: MKT
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 16 Marenzi Lorenzo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 MKT -- DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015259696
Code: MKT
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 17 Budimir Kristijan
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 MKT -- DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011204692
Code: MKT
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 27 VERMEULEN Mika
WSA Pushbikers
Moški AUT WSA Pushbikers 10060406227 WSA -- DNF >
Klub WSA Pushbikers
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10060406227
Code: WSA
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 32 SZABO Miklos
Pannon Cycling Team
Moški SVK Pannon Cycling Team 10011220961 PNN -- DNF >
Klub Pannon Cycling Team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10011220961
Code: PNN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 33 OROSZ Gergő
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10011000790 PNN -- DNF >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011000790
Code: PNN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 35 KRIVÁN András
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10010785269 PNN -- DNF >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010785269
Code: PNN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 36 HOLLÓ Botond
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10008731495 PNN -- DNF >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008731495
Code: PNN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 37 ZATHURECZKY Márk
Pannon Cycling Team
Moški HUN Pannon Cycling Team 10009825676 PNN -- DNF >
Klub Pannon Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009825676
Code: PNN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 42 GAMPER Florian
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10015329620 TIR -- DNF >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015329620
Code: TIR
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 55 Bence Lóki
Kobanya Cycling Team
Moški HUN Kobanya Cycling Team 10010039985 KBN -- DNF >
Klub Kobanya Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010039985
Code: KBN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 56 ISTLSTEKKER Zsolt
Kobanya Cycling Team
Moški HUN Kobanya Cycling Team 10015084288 KBN -- DNF >
Klub Kobanya Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015084288
Code: KBN
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 85 Ručigaj Žiga
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 LJU -- DNF >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008693507
Code: LJU
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 97 RAJKOVIĆ Jovan
Serbia National Team
Moški SRB Serbia National Team 10006494536 SRB -- DNF >
Klub Serbia National Team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10006494536
Code: SRB
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 107 Kavšek Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10017647213 OE1 -- DNF >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647213
Code: OE1
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 115 Ostervuh Jan
Meblo Jogi Pro-Concrete
Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015828966 OE2 -- DNF >
Klub Meblo Jogi Pro-Concrete
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015828966
Code: OE2
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 121 Topolovec Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10017600430 OE3 -- DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600430
Code: OE3
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 124 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014431560 OE3 -- DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014431560
Code: OE3
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 127 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013819854 OE3 -- DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013819854
Code: OE3
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 155 HEINRICH Lukáš
Team Forman Cinelli
Moški CZE Team Forman Cinelli 10003190674 OE6 -- DNF >
Klub Team Forman Cinelli
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003190674
Code: OE6
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 172 DIAN Ábel
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10015326586 OE8 -- DNF >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015326586
Code: OE8
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 175 Dolleschall Patrick
Team Epronex - Bike Hungary
Moški AUT Team Epronex - Bike Hungary 10012631707 OE8 -- DNF >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10012631707
Code: OE8
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 176 MINKÓ Roland
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10015577776 OE8 -- DNF >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015577776
Code: OE8
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 177 SZARKA Gergely
Team Epronex - Bike Hungary
Moški HUN Team Epronex - Bike Hungary 10011151950 OE8 -- DNF >
Klub Team Epronex - Bike Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011151950
Code: OE8
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 132 ABU-FARES Saned
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10063114244 OE4 -- DNF >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10063114244
Code: OE4
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 133 GABAY Nir
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10016191102 OE4 -- DNF >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10016191102
Code: OE4
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 136 BEAR Ido
Israel Cycling Academy Devo Team
Moški Israel Cycling Academy Devo Team 10014527651 OE4 -- DNF >
Klub Israel Cycling Academy Devo Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10014527651
Code: OE4
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 153 WINKLER Jakub
Team Forman Cinelli
Moški CZE Team Forman Cinelli 10083314189 OE6 -- DNF >
Klub Team Forman Cinelli
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10083314189
Code: OE6
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 154 FIERLA Jan
Team Forman Cinelli
Moški CZE Team Forman Cinelli 10016047218 OE6 -- DNF >
Klub Team Forman Cinelli
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016047218
Code: OE6
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 161 KISS MÁTÉ Hunor
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10015856248 OE7 -- DNF >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015856248
Code: OE7
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 165 SZENTPÉTERI András
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10023649590 OE7 -- DNF >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023649590
Code: OE7
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 166 HAJDU Barna
Kontent - DKSI
Moški HUN Kontent - DKSI 10014561805 OE7 -- DNF >
Klub Kontent - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10014561805
Code: OE7
Čas: 00:00:00
Zaostanek: DNF

Komentarji

 

Mobile content