Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TTT kronometer 2018 DP

Cestno kolesarstvo Tekma:TTT kronometer 2018 DP Datum:17.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Gap
REKREATIVCI (BREZ LICENC)-M
1 . 111 Gjerkeš Simon Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:20:56,87 00:00:00,00
2 . 113 Dervarič Danijel Moški SLO SLO19750311 00:21:21,89 00:00:25,03
3 . 112 Štemberger Igor Moški SLO 00:21:48,39 00:00:51,52
ŽENSKE A-Ž
1 . 16 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:20:32,57 00:00:00,00
2 . 21 Roglič Mateja Ženski SLO TEAM EPPINGER 10017597396 00:21:05,81 00:00:33,25
3 . 20 Zrimšek Petra Ženski SLO ŠD BAM.BI 10007982070 00:21:08,54 00:00:35,97
4 . 18 Maček Tina Ženski SLO KD LPP 10080441474 00:21:56,71 00:01:24,14
5 . 19 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 00:22:02,56 00:01:29,99
6 . 15 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:22:43,81 00:02:11,24
7 . 14 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:22:45,69 00:02:13,12
8 . 17 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:23:12,32 00:02:39,76
9 . 13 Petovar Barbara Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586383 00:28:15,18 00:07:42,61
ŽENSKE B-Ž
1 . 12 Nabernik Matejka Ženski SLO BAM.BI 10052471627 00:20:54,16 00:00:00,00
2 . 11 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:21:13,58 00:00:19,42
3 . 10 Dolinar Nina Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017638826 00:22:26,07 00:01:31,90
4 . 8 Horvat Darja Ženski SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059225857 00:22:59,33 00:02:05,17
5 . 9 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10017596386 00:23:58,41 00:03:04,25
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:23:19,21 00:00:00,00
2 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:23:43,81 00:00:24,60
3 . 1 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017635792 00:24:13,88 00:00:54,67
4 . 4 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10002275339 00:24:30,14 00:01:10,94
5 . 3 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:25:41,43 00:02:22,22
6 . 2 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 00:29:30,56 00:06:11,35
AMATERJI -M
1 . 110 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:18:48,38 00:00:00,00
2 . 103 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 00:19:07,64 00:00:19,26
3 . 108 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 00:19:11,69 00:00:23,31
4 . 106 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 10079880490 00:19:34,57 00:00:46,18
5 . 107 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:20:21,96 00:01:33,58
6 . 102 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 10017584161 00:21:09,15 00:02:20,76
7 . 105 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:21:41,77 00:02:53,39
8 . 101 Kardinar Robert Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059227170 00:21:43,56 00:02:55,18
9 . 104 VIDNAR Rok Moški SLO KK TROPOVCI 10071644382 00:25:40,36 00:06:51,98
DNS 109 Homan Gregor Moški SLO BAM.BI 10013966970 00:25:03,51 00:06:15,13
DNS 100 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 00:31:47,09 00:12:58,71
MASTER A-M
1 . 99 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:18:05,68 00:00:00,00
2 . 98 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 00:18:22,54 00:00:16,86
3 . 97 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 00:18:55,04 00:00:49,36
4 . 95 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017590528 00:18:57,32 00:00:51,64
5 . 94 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:19:42,43 00:01:36,75
6 . 96 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633772 00:19:44,42 00:01:38,74
7 . 90 špilak Mitja Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059231618 00:20:02,69 00:01:57,01
8 . 91 Rebernak Sebastjan Moški SLO KK TROPOVCI 10017588104 00:21:58,93 00:03:53,25
DNS 93 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:36:58,00 00:18:52,32
DNS 92 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:37:40,78 00:19:35,10
MASTER B-M
1 . 85 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 00:18:33,73 00:00:00,00
2 . 89 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 10017587090 00:18:36,34 00:00:02,61
3 . 86 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 00:18:45,09 00:00:11,35
4 . 88 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:18:48,18 00:00:14,45
5 . 84 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:19:22,36 00:00:48,62
6 . 82 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635590 00:19:25,11 00:00:51,38
7 . 87 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 10017553849 00:19:28,57 00:00:54,84
8 . 83 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:19:28,98 00:00:55,24
9 . 80 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:20:18,14 00:01:44,40
10 . 81 Dečko Denis Moški SLO BikeRepublic 10073920044 00:20:21,93 00:01:48,20
11 . 76 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 00:20:34,23 00:02:00,49
12 . 79 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 10060377935 00:20:38,29 00:02:04,56
13 . 78 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:21:44,23 00:03:10,50
14 . 77 Omulec Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10002527236 00:23:21,49 00:04:47,76
MASTER C-M
1 . 71 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:17:56,21 00:00:00,00
2 . 75 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 00:18:34,90 00:00:38,68
3 . 74 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:18:40,56 00:00:44,35
4 . 73 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:18:52,54 00:00:56,33
5 . 70 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:18:54,44 00:00:58,23
6 . 72 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 00:18:55,81 00:00:59,60
7 . 69 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:19:17,03 00:01:20,82
8 . 68 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 00:19:45,97 00:01:49,76
9 . 67 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 2018TZS146 00:20:56,30 00:03:00,09
MASTER D-M
1 . 65 Grilj Jernej Moški SLO KK PLAMA-PUR 10017567084 00:18:53,52 00:00:00,00
2 . 66 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:19:04,45 00:00:10,93
3 . 64 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:19:06,14 00:00:12,63
4 . 62 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:19:25,91 00:00:32,39
5 . 57 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek 10017617406 00:20:07,37 00:01:13,85
6 . 60 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 00:20:22,80 00:01:29,28
7 . 61 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:20:27,88 00:01:34,37
8 . 58 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:21:14,00 00:02:21,48
9 . 56 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:21:19,82 00:02:26,31
DNS 63 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 10017618315 00:59:23,89 00:40:30,37
DNS 59 Koderman Marjan Moški SLO KD ALPE SiS 10077913515 01:02:21,87 00:43:28,35
MASTER E-M
1 . 55 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:19:28,32 00:00:00,00
2 . 52 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:20:04,99 00:00:36,67
3 . 53 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:20:12,10 00:00:43,78
4 . 54 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:20:31,76 00:01:03,44
5 . 51 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:21:13,71 00:01:45,39
6 . 50 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 00:21:20,78 00:01:52,46
7 . 49 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:23:11,61 00:03:43,30
MASTER F-M
1 . 48 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:19:06,75 00:00:00,00
2 . 47 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:19:27,84 00:00:21,08
3 . 44 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:19:51,95 00:00:45,19
4 . 43 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 10017592548 00:21:04,22 00:01:57,46
5 . 46 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:21:05,31 00:01:58,56
6 . 45 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 00:22:05,09 00:02:58,34
7 . 42 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017587801 00:23:31,89 00:04:25,14
MASTER G-M
1 . 41 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:19:47,28 00:00:00,00
2 . 40 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:20:49,29 00:01:02,01
3 . 39 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:21:31,73 00:01:44,46
4 . 38 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:21:35,27 00:01:47,99
5 . 37 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:22:01,15 00:02:13,87
6 . 36 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:23:07,34 00:03:20,06
MASTER H-M
1 . 35 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:20:09,38 00:00:00,00
2 . 31 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:21:33,03 00:01:23,64
3 . 30 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:22:03,75 00:01:54,37
4 . 32 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:22:54,85 00:02:45,47
DNS 29 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:23:19,65 01:03:10,27
MASTER I-M
1 . 27 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:20:46,99 00:00:00,00
2 . 25 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:20:55,66 00:00:08,67
3 . 26 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:21:22,39 00:00:35,40
4 . 24 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:21:54,09 00:01:07,09
5 . 23 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 00:23:43,69 00:02:56,70
6 . 22 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 10017631752 00:32:04,98 00:11:17,99

Komentarji