Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Vzpon za pokal občine Kobarid 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za pokal občine Kobarid 2018 Datum:06.10.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:27:46 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 588 993 90
Čas vožnje: 00:27:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:42:01 00:14:15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Čas vožnje: 00:42:01
Zaostanek: 00:14:15
ŽENSKE B-Ž
1 . 103 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 634 614 24 00:39:43 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 634 614 24
Čas vožnje: 00:39:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 00:43:45 00:04:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 523 424 93
Čas vožnje: 00:43:45
Zaostanek: 00:04:02
ŽENSKE C-Ž
1 . 102 PREŠEREN Mateja
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:37:23 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:37:23
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:39:31 00:02:08 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas vožnje: 00:39:31
Zaostanek: 00:02:08
AMATERJI -M
1 . 88 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 776 579 78 00:23:42 -- >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 776 579 78
Čas vožnje: 00:23:42
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 00:24:06 00:00:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 755 507 55
Čas vožnje: 00:24:06
Zaostanek: 00:00:24
3 . 10 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 784 300 39 00:24:12 00:00:30 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 784 300 39
Čas vožnje: 00:24:12
Zaostanek: 00:00:30
4 . 78 Kurnik Michael
Arbsaskö Raitteisen eld am See
Moški AUT Arbsaskö Raitteisen eld am See 100 144 850 13 00:24:21 00:00:39 >
Klub Arbsaskö Raitteisen eld am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 144 850 13
Čas vožnje: 00:24:21
Zaostanek: 00:00:39
5 . 7 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:25:34 00:01:52 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 00:25:34
Zaostanek: 00:01:52
6 . 72 KONJAR Matevž
Moški SLO 00:25:58 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:25:58
Zaostanek: 00:02:16
7 . 91 žagar Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 632 214 49 00:26:41 00:02:59 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 632 214 49
Čas vožnje: 00:26:41
Zaostanek: 00:02:59
8 . 6 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:27:08 00:03:26 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Čas vožnje: 00:27:08
Zaostanek: 00:03:26
10 . 104 Mugerli Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 00:28:32 00:04:50 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Čas vožnje: 00:28:32
Zaostanek: 00:04:50
11 . 9 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 175 686 03 00:28:54 00:05:12 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 686 03
Čas vožnje: 00:28:54
Zaostanek: 00:05:12
12 . 5 Kenda Jakob
Moški SLO 00:30:08 00:06:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:30:08
Zaostanek: 00:06:26
MASTER A-M
1 . 82 Bole Miran
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 996517F 00:24:11 -- >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 996517F
Čas vožnje: 00:24:11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 105 KORINČIČ Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:26:30 00:02:19 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:26:30
Zaostanek: 00:02:19
MASTER B-M
1 . 94 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 597 450 11 00:24:26 -- >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 450 11
Čas vožnje: 00:24:26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 66 Melinc Matevž
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19800608 00:25:07 00:00:41 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800608
Čas vožnje: 00:25:07
Zaostanek: 00:00:41
3 . 16 Mlekuž Davor
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:25:20 00:00:54 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:25:20
Zaostanek: 00:00:54
4 . 85 Miklavič Sašo
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19811024 00:26:34 00:02:08 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811024
Čas vožnje: 00:26:34
Zaostanek: 00:02:08
5 . 14 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:27:58 00:03:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:27:58
Zaostanek: 00:03:32
6 . 67 MATELIČ Peter
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:29:08 00:04:42 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:29:08
Zaostanek: 00:04:42
7 . 95 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:29:16 00:04:50 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 019 45
Čas vožnje: 00:29:16
Zaostanek: 00:04:50
8 . 15 Mikuš Tomaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 930 53 00:30:38 00:06:12 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 930 53
Čas vožnje: 00:30:38
Zaostanek: 00:06:12
9 . 73 Karidi Jurij
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:31:36 00:07:10 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:31:36
Zaostanek: 00:07:10
MASTER C-M
1 . 20 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:24:02 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Čas vožnje: 00:24:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 17 Vidoni Roberto
ASD SC I FALCHI DI TUXON
Moški ITA ASD SC I FALCHI DI TUXON 10074364628 00:24:14 00:00:12 >
Klub ASD SC I FALCHI DI TUXON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10074364628
Čas vožnje: 00:24:14
Zaostanek: 00:00:12
3 . 18 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:24:16 00:00:14 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas vožnje: 00:24:16
Zaostanek: 00:00:14
4 . 21 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:26:04 00:02:02 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Čas vožnje: 00:26:04
Zaostanek: 00:02:02
5 . 19 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:26:06 00:02:04 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Čas vožnje: 00:26:06
Zaostanek: 00:02:04
6 . 93 IVANČIČ Ivan
Moški SLO 00:27:00 00:02:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:27:00
Zaostanek: 00:02:58
7 . 100 KOŠIR Andrej
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:29:20 00:05:18 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:29:20
Zaostanek: 00:05:18
8 . 98 Rutar Damjan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:30:14 00:06:12 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:30:14
Zaostanek: 00:06:12
9 . 77 Šuligoj Aleš
Moški SLO 00:31:23 00:07:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:31:23
Zaostanek: 00:07:21
MASTER D-M
1 . 29 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:24:43 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Čas vožnje: 00:24:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 70 Volarič Milko
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19700119 00:25:38 00:00:55 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
Čas vožnje: 00:25:38
Zaostanek: 00:00:55
3 . 26 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:25:42 00:00:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Čas vožnje: 00:25:42
Zaostanek: 00:00:59
4 . 31 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:25:48 00:01:05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Čas vožnje: 00:25:48
Zaostanek: 00:01:05
5 . 23 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:25:53 00:01:10 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Čas vožnje: 00:25:53
Zaostanek: 00:01:10
6 . 83 purinani andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 00:26:14 00:01:31 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:26:14
Zaostanek: 00:01:31
7 . 27 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:26:46 00:02:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Čas vožnje: 00:26:46
Zaostanek: 00:02:03
8 . 24 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 00:34:55 00:10:12 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 680 94
Čas vožnje: 00:34:55
Zaostanek: 00:10:12
MASTER E-M
1 . 87 Pertl Gebhard
RC Feld Am See
Moški AUT RC Feld Am See 100 350 800 32 00:23:54 -- >
Klub RC Feld Am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 800 32
Čas vožnje: 00:23:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 86 MASETTI Enrico
Squadra Corse Cussigh Bike
Moški ITA Squadra Corse Cussigh Bike 00:24:37 00:00:43 >
Klub Squadra Corse Cussigh Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:24:37
Zaostanek: 00:00:43
3 . 68 Bonča Valter
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 008 230 66 00:25:20 00:01:26 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 008 230 66
Čas vožnje: 00:25:20
Zaostanek: 00:01:26
4 . 75 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:25:39 00:01:45 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 628 36
Čas vožnje: 00:25:39
Zaostanek: 00:01:45
5 . 37 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:26:04 00:02:10 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Čas vožnje: 00:26:04
Zaostanek: 00:02:10
6 . 35 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:27:09 00:03:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Čas vožnje: 00:27:09
Zaostanek: 00:03:15
7 . 36 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:28:28 00:04:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 558 69
Čas vožnje: 00:28:28
Zaostanek: 00:04:34
8 . 80 ČAVS Aleš
Moški SLO 00:28:38 00:04:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:28:38
Zaostanek: 00:04:44
9 . 33 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:28:51 00:04:57 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Čas vožnje: 00:28:51
Zaostanek: 00:04:57
10 . 39 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:34:48 00:10:54 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 00:34:48
Zaostanek: 00:10:54
MASTER F-M
1 . 46 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:25:37 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Čas vožnje: 00:25:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 43 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:26:36 00:00:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Čas vožnje: 00:26:36
Zaostanek: 00:00:59
3 . 42 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:27:37 00:02:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Čas vožnje: 00:27:37
Zaostanek: 00:02:00
4 . 81 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 00495 00:28:47 00:03:10 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00495
Čas vožnje: 00:28:47
Zaostanek: 00:03:10
5 . 69 CALGINOTTO Denis
Team Oranzon
Moški ITA Team Oranzon 00:30:21 00:04:44 >
Klub Team Oranzon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:30:21
Zaostanek: 00:04:44
6 . 41 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:30:46 00:05:09 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 511 52
Čas vožnje: 00:30:46
Zaostanek: 00:05:09
7 . 97 COMAR Roberto
Cicli Canesin
Moški ITA Cicli Canesin 00:30:59 00:05:22 >
Klub Cicli Canesin
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:30:59
Zaostanek: 00:05:22
8 . 101 OBID DARKO
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 589 03 00:31:10 00:05:33 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 589 03
Čas vožnje: 00:31:10
Zaostanek: 00:05:33
9 . 44 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:33:32 00:07:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas vožnje: 00:33:32
Zaostanek: 00:07:55
10 . 84 BORGOBELLO Dino
Moški ITA 00:36:52 00:11:15 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:36:52
Zaostanek: 00:11:15
11 . 96 GODEASSI Silvano
A.S.D. Giro F.V.G
Moški ITA A.S.D. Giro F.V.G 00:37:27 00:11:50 >
Klub A.S.D. Giro F.V.G
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:37:27
Zaostanek: 00:11:50
12 . 89 Tratnik Franci
Sloga 1902 Idrija
Moški SLO Sloga 1902 Idrija 00:37:41 00:12:04 >
Klub Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:37:41
Zaostanek: 00:12:04
MASTER G-M
1 . 47 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:28:17 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas vožnje: 00:28:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:33:56 00:05:39 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas vožnje: 00:33:56
Zaostanek: 00:05:39
3 . 49 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:35:36 00:07:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Čas vožnje: 00:35:36
Zaostanek: 00:07:19
4 . 50 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:38:36 00:10:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Čas vožnje: 00:38:36
Zaostanek: 00:10:19
5 . 99 LOKAR Rok
Moški SLO 00:39:04 00:10:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:39:04
Zaostanek: 00:10:47
MASTER H-M
1 . 79 Boštic Ljubo
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:28:41 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:28:41
Zaostanek: 00:00:00
2 . 53 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:31:40 00:02:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 358 93
Čas vožnje: 00:31:40
Zaostanek: 00:02:59
3 . 54 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:34:01 00:05:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas vožnje: 00:34:01
Zaostanek: 00:05:20
4 . 55 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:35:10 00:06:29 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Čas vožnje: 00:35:10
Zaostanek: 00:06:29
MASTER I-M
1 . 61 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:32:18 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas vožnje: 00:32:18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 71 TARMANN Franz
Moški AUT 00:34:33 00:02:15 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:34:33
Zaostanek: 00:02:15
3 . 60 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:36:52 00:04:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas vožnje: 00:36:52
Zaostanek: 00:04:34
4 . 58 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 00:40:43 00:08:25 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Čas vožnje: 00:40:43
Zaostanek: 00:08:25
5 . 92 ANDLOVEC Janez
Cajna Vipava
Moški SLO Cajna Vipava 00:42:14 00:09:56 >
Klub Cajna Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:14
Zaostanek: 00:09:56
6 . 63 SIVEC Pavel
Moški SLO 00:43:04 00:10:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:04
Zaostanek: 00:10:46
7 . 59 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški ITA KD BRDA DOBROVO 00:43:30 00:11:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:30
Zaostanek: 00:11:12

Komentarji

 

Mobile content