Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. Ptujski triatlon 2018

Triatlon Tekma:17. Ptujski triatlon 2018 Datum:06.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Swim T1 Bike T2 Run Čas
AKVATLON A - M-M
1 . 340 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 1:12,3 2:04,0 03:16,3
2 . 350 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 1:09,6 2:10,2 03:19,8
3 . 317 JURČIČ Anej Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJE 1:22,7 2:19,9 03:42,7
4 . 337 Miletić Einar Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 1:20,8 2:24,0 03:44,9
5 . 313 Hudovornik Domen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 1:27,0 2:19,7 03:46,8
6 . 338 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 1:32,9 2:14,3 03:47,2
7 . 308 Dobravac Lovro Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 1:30,3 2:18,4 03:48,8
8 . 311 Goznik Bine Moški SLO 1:21,6 2:29,5 03:51,1
9 . 336 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 1:24,0 2:27,3 03:51,4
10 . 332 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 1:26,8 2:27,2 03:54,1
11 . 349 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 1:40,0 2:15,6 03:55,7
12 . 364 Zupan Luka Moški SLO TK NOVO MESTO 1:29,3 2:29,1 03:58,5
13 . 329 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 1:41,7 2:18,1 03:59,8
14 . 354 Stebe Liam Moški SLO TK UTRIP 1:25,8 2:37,2 04:03,1
15 . 348 Rihar Val Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA 1:21,9 2:48,9 04:10,8
16 . 360 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:35,2 2:37,5 04:12,8
17 . 353 Smole Martin Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 1:46,2 2:41,9 04:28,2
18 . 324 Križan Bor Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 2:13,9 2:32,1 04:46,0
19 . 346 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2:07,5 2:39,7 04:47,2
20 . 357 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2:05,7 2:46,3 04:52,0
21 . 378 PURGAJ Jaka Moški SLO 2:16,9 2:42,5 04:59,5
22 . 377 PURGAJ Gaj Moški SLO 2:34,9 2:26,0 05:00,9
23 . 328 Kuzman Marcel Blaž Moški SLO 2:12,5 2:51,1 05:03,7
24 . 331 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2:22,7 2:46,7 05:09,5
25 . 368 JAKŠE Tjan Moški SLO TK UTRIP 2:39,8 2:30,0 05:09,9
26 . 367 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 2:20,3 2:51,3 05:11,6
27 . 347 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2:30,5 2:55,5 05:26,0
28 . 320 Koritnik Kristijan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 3:08,6 3:02,5 06:11,1
DNS 366 Žagar Filip Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA DNS
AKVATLON B - W-Ž
1 . 312 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 1:14,9 2:28,4 03:43,4
2 . 342 Peteršič Sofija Ženski SLO 1:36,2 2:24,6 04:00,8
3 . 352 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 1:34,7 2:26,8 04:01,5
4 . 333 Martinšek Enja Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA 1:36,4 2:25,2 04:01,7
5 . 325 Križan Ela Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 1:45,3 2:26,2 04:11,5
6 . 319 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:37,8 2:49,3 04:27,2
7 . 370 ŠTEFANC Taja Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 2:03,3 3:27,0 05:30,3
AKVATLON B -M-M
1 . 315 ILAR Lun Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 03:14,0 04:10,5 07:24,5
2 . 306 Denša Tian Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA 04:20,1 03:52,5 08:12,6
3 . 307 Dežman Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:12,4 04:09,3 08:21,8
4 . 358 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 04:01,4 04:34,5 08:36,0
5 . 356 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 04:41,2 04:15,3 08:56,5
6 . 314 Hudovornik Erik Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 03:54,6 05:05,8 09:00,4
7 . 361 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:30,5 04:48,8 09:19,4
8 . 359 Šporn Mark Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:37,0 04:44,7 09:21,8
9 . 318 Jurman Samo Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA 05:23,3 04:23,7 09:47,1
10 . 339 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 05:11,9 04:36,2 09:48,1
11 . 310 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 05:06,7 04:41,9 09:48,6
12 . 305 Černelič Matic Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 05:13,2 04:36,0 09:49,3
13 . 323 KOVAČIČ GAL Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 05:13,8 04:50,1 10:03,9
14 . 365 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 05:05,3 05:05,2 10:10,5
15 . 335 MEDVEDEC MATIJA Štefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:49,9 05:34,6 10:24,5
16 . 330 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 05:39,7 04:47,7 10:27,5
17 . 375 SARIĆ Luka Moški SLO 05:10,6 05:22,4 10:33,0
18 . 345 Primosich Michael Moški SLO 04:47,3 05:53,5 10:40,9
19 . 302 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 05:25,8 05:15,5 10:41,3
20 . 363 Vuić Leon Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 05:06,3 05:57,5 11:03,8
21 . 304 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 06:39,9 04:48,8 11:28,7
22 . 369 ŠTEFANC Žan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 05:28,2 06:48,6 12:16,8
23 . 343 Pleše Žan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 07:15,3 06:19,9 13:35,2
24 . 321 Koritnik Aleksander Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 07:28,8 06:41,2 14:10,0
25 . 371 TIRŠEK FILIP Bizjak Moški SLO SWIM CLINIC 07:19,7 07:24,1 14:43,9
AKVATLON B -W-Ž
1 . 341 Perc Živa Ženski SLO TK VELENJE 03:26,8 04:34,4 08:01,2
2 . 326 Križan Mia Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 04:02,4 04:50,0 08:52,5
3 . 301 Ban Elena Ženski SLO TRIATLON KLUB MATULJI 04:44,9 04:17,9 09:02,8
4 . 322 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:55,1 04:47,6 09:42,8
5 . 362 VOHAR Ela Ženski SLO SWIM CLINIC 04:39,5 05:17,8 09:57,3
6 . 376 Valič Isa Ženski SLO 05:41,3 04:52,4 10:33,8
7 . 344 Preložnik Ana Ženski SLO TK VELENJE 05:14,7 05:19,6 10:34,4
8 . 303 Bela KoČar Lina Ženski SLO 05:21,1 05:21,0 10:42,1
OSTALI - M-M
1 . 166 Dornik Domen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 03:46 0:45 12:47 0:22 05:30 0:23:11
2 . 177 Kojc Nik Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 03:49 0:42 12:48 0:19 06:06 0:23:45
3 . 222 VIDEMŠEK David Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 03:49 0:42 12:49 0:18 06:44 0:24:24
4 . 172 Hutter Žiga Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 03:46 0:48 14:17 0:20 05:57 0:25:10
5 . 170 Herodež Vid Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 03:55 0:51 16:01 0:23 07:24 0:28:36
6 . 153 Baburič Tomi Moški SLO PULZ SPORT 07:19 2:10 15:52 1:18 10:16 0:36:57
7 . 187 Maček Jernej Moški SLO 07:26 1:53 17:09 0:25 10:09 0:37:04
8 . 205 Posch Gerald Moški SLO SWIM CLINIC 08:52 2:05 18:39 0:59 08:41 0:39:17
OSTALI - W-Ž
1 . 215 Tominc Nika Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF 04:18 1:03 16:32 0:21 08:51 0:31:06
TRIATLON ZA VSAKOGAR M-M
6 . 255 Jereb Maks Moški SLO Triatlon LAJF 01:21 1:01 15:10 0:20 03:56 0:21:51
7 . 257 Kaučevič Tadej Moški SLO 01:44 0:58 14:50 0:24 04:02 0:21:59
8 . 266 Zupan Anže Moški SLO 01:43 1:07 15:38 0:33 03:38 0:22:40
9 . 254 Glažar Roman Moški SLO 02:24 0:58 15:45 0:18 04:02 0:23:28
10 . 258 kovačič žiga Moški SLO 02:27 1:47 15:46 0:43 04:52 0:25:36
11 . 261 Peteršič Davorin Moški SLO 02:29 1:26 17:53 0:17 05:16 0:27:22
12 . 252 ColariČ Matej Moški SLO KRŠKO 02:31 1:40 18:10 0:22 04:54 0:27:39
13 . 263 Primosich Jacopo Moški SLO ŠD 3ŠPORT 02:04 1:27 18:51 0:23 05:22 0:28:09
14 . 262 Peteršič Jurij Moški SLO 02:03 1:25 19:55 0:28:18
15 . 276 ZUPANČIČ Žiga Moški SLO 02:48 2:34 20:17 0:24 05:55 0:32:00
16 . 275 HRIBAR Marjan Moški SLO 02:46 1:44 21:09 0:24 06:18 0:32:23
TRIATLON ZA VSAKOGAR W-Ž
1 . 264 Rodič Barbara Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA 01:47 1:11 16:12 0:19 04:26 0:23:57
4 . 256 Jereb Tanja Ženski SLO TK NOVO MESTO 02:33 1:31 17:36 0:19 04:24 0:26:24
5 . 274 MEKUŽ Maruša Ženski SLO 02:13 1:20 18:10 0:19 06:28 0:28:33
6 . 265 Špoljar Barbara Ženski SLO TK NOVO MESTO 02:36 1:26 20:00 0:24 04:39 0:29:06
7 . 260 Ninković Saša Ženski SLO 02:46 1:40 21:32 0:25 06:09 0:32:33
VETERANKE 1-Ž
1 . 75 Perc Jana Ženski SLO TK Velenje TZS 14:55 1:17 33:35 0:31 25:45 1:16:05
2 . 56 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 15:02 1:09 36:38 0:29 23:56 1:17:15
3 . 40 Kokol Manja Ženski SLO TK Maraton Ptuj 14:59 1:31 36:18 0:43 24:24 1:17:55
4 . 10 Bertoncelj Helena Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 17:43 1:55 36:49 0:58 26:13 1:23:39
5 . 21 KARLOVIĆ ALENA DETAN Ženski CRO TK PETAR ZRINSKI 18:33 1:36 36:45 0:29 26:19 1:23:45
6 . 4 Antonič Urška Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 17:13 1:39 37:31 0:54 30:25 1:27:44
VETERANKE 2-Ž
1 . 13 Bradač Irena Ženski SLO TZS 18:28 1:28 37:03 0:55 26:25 1:24:22
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 159 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 04:38 0:54 15:05 0:20 07:18 0:28:18
2 . 151 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 04:42 1:01 15:23 0:17 07:05 0:28:29
3 . 194 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:13 16:28 07:16 0:29:20
4 . 206 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:12 1:05 15:24 0:30:16
5 . 214 Tisaj Jan Moški CRO Tk Petar Zrinski TZS 05:54 0:54 15:59 0:30:37
6 . 164 Dežman Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:19 1:05 16:25 0:18 07:41 0:30:50
7 . 161 Brebrić Karlo Moški CRO Tk Petar Zrinski DA 05:51 0:59 16:00 0:18 08:04 0:31:14
8 . 157 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 04:45 1:04 16:57 0:18 08:12 0:31:17
9 . 223 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 05:18 1:33 16:38 0:26 07:36 0:31:33
10 . 193 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek TZS 06:07 1:00 16:48 0:25 07:28 0:31:49
11 . 201 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:11 18:02 08:30 0:32:10
12 . 207 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:22 1:03 17:07 0:29 08:10 0:32:11
13 . 175 Karlović Tin Moški CRO Tk Petar Zrinski DA 05:50 1:20 16:57 0:23 08:32 0:33:03
14 . 226 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 07:07 1:20 17:34 0:19 07:16 0:33:37
15 . 225 Žagar Matic Moški SLO Rog AS TZS 07:41 1:11 17:10 0:19 07:32 0:33:54
16 . 183 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 05:53 1:09 17:04 0:39 09:29 0:34:15
17 . 227 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 07:43 1:22 17:28 0:24 07:38 0:34:36
18 . 188 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:51 1:09 18:11 0:17 09:15 0:34:46
19 . 178 Koprivšek Miha Moški SLO SWIM CLINIC 05:55 21:45 07:50 0:35:56
20 . 210 Škornik Lukas Moški SLO SWIM CLINIC 05:56 1:15 20:39 0:20 08:18 0:36:30
21 . 176 Kepe Gregor Moški SLO SWIMM CLINIC 07:25 1:20 20:31 0:21 07:58 0:37:36
22 . 165 Dobravac Borna Moški CRO Triatlon klub Rival DA 06:12 1:31 19:57 0:29 10:02 0:38:12
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 195 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec TZS 04:40 0:59 15:34 0:23 07:09 0:28:48
2 . 211 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 04:41 1:04 15:27 0:17 07:43 0:29:12
3 . 209 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 05:13 1:10 15:28 0:17 07:47 0:29:57
4 . 199 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:12 1:08 16:45 0:18 07:11 0:30:36
5 . 219 ValinČiĆ Aurora Ženski CRO TK RIVAL DA 05:22 0:50 16:54 0:31 07:56 0:31:34
6 . 197 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje TZS 04:38 1:02 16:37 0:15 09:02 0:31:35
7 . 185 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 05:26 1:04 17:29 0:33:01
8 . 169 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 05:50 1:28 18:16 0:19 07:54 0:33:48
9 . 213 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 06:26 1:07 18:14 0:20 08:06 0:34:15
10 . 218 Vale Lana Ženski CRO Triatlon klub Rival 06:17 1:15 18:22 0:20 08:02 0:34:18
11 . 158 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:33 1:10 17:38 0:15 10:01 0:34:39
12 . 181 Kotnik Zoja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 06:09 1:28 19:08 0:22 08:28 0:35:36
13 . 160 Bošnjak Nika Ženski CRO Tk Petar Zrinski DA 05:22 1:08 19:03 0:34 10:36 0:36:45
14 . 204 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 06:24 1:17 21:15 0:20 10:24 0:39:43
KADETI-M
1 . 189 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 04:22 0:50 14:04 0:19 06:15 0:25:52
2 . 202 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP TZS 04:31 0:52 13:56 0:17 06:25 0:26:02
3 . 196 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP TZS 04:03 0:54 14:20 0:20 06:42 0:26:20
4 . 216 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:26:27
5 . 224 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 04:25 0:48 14:07 0:19 06:59 0:26:39
6 . 155 Barac Gabriel Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 04:38 0:49 14:32 0:22 06:33 0:26:56
7 . 191 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 04:37 0:53 14:30 0:21 06:50 0:27:12
8 . 168 Fesel Vid Moški SLO SWIM CLINIC 04:52 1:14 15:01 0:16 07:05 0:28:30
9 . 163 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 05:09 1:06 15:25 0:22 07:07 0:29:10
10 . 220 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP TZS 04:43 0:58 16:01 0:24 07:12 0:29:20
11 . 162 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:16 0:56 15:34 0:20 07:37 0:29:44
12 . 221 Veselinovič Gal Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 05:22 1:14 16:11 0:15 07:17 0:30:21
13 . 174 Karbič Enej Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 06:01 1:20 17:12 0:20 07:49 0:32:43
14 . 167 Ferk Filip Moški SLO SWIM CLINIC 05:52 1:08 18:07 0:33:09
15 . 171 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:38 19:08 11:23 0:36:42
DNF 203 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP TZS 04:31 44:22 DNF
KADETINJE-Ž
1 . 156 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 04:39 0:53 15:05 0:19 06:43 0:27:41
2 . 184 Krajnc DaŠa Ženski SLO Triatlon klub Krško TZS 04:18 1:10 15:49 0:13 07:30 0:29:02
3 . 217 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS 04:40 0:55 15:39 0:22 07:41 0:29:19
4 . 192 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 05:24 0:55 15:30 0:25 07:18 0:29:34
5 . 200 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 04:37 1:00 14:58 0:23 08:45 0:29:45
6 . 180 Kosec Feltrin Eva Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF TZS 04:41 1:06 17:17 0:16 07:04 0:30:26
7 . 198 Ovčar Lara Ženski SLO TK Velenje TZS 04:31 1:09 17:24 0:16 08:39 0:32:01
8 . 182 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 05:37 1:06 16:20 0:27 08:41 0:32:13
9 . 190 Mandič Tara Ženski SLO TK UTRIP TZS 05:27 1:00 18:02 0:22 09:04 0:33:57
10 . 152 Aubelj Tina Ženski SLO PLAVALNA AKADEMIJA KURENT PTUJ 04:58 1:15 19:02 0:18 09:41 0:35:16
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 100 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 09:38 0:58 28:07 0:15 18:04 0:57:03
2 . 68 Močnik Matic Moški SLO ŠDP TZS 09:37 0:48 28:21 0:21 18:38 0:57:48
3 . 74 Perc Jan Moški SLO TK Velenje TZS 10:14 0:56 29:15 0:30 21:27 1:02:23
4 . 38 Karlović Fran Moški SLO Tk Petar Zrinski DA 13:49 1:38 35:39 0:26 30:35 1:22:08
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 7 Baković Zara Ženski CRO TK PETAR ZRINSKI DA 1:05:54
2 . 83 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS 10:13 0:52 34:09 0:19 20:47 1:06:22
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 71 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 09:28 0:45 28:31 0:16 19:05 0:58:07
2 . 102 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 10:31 0:53 29:03 0:18 18:08 0:58:55
3 . 20 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 09:26 0:52 28:32 0:19 20:49 1:00:01
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 79 Pevec Hanah Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 13:27 1:01 31:33 0:23 20:58 1:07:23
2 . 82 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 12:04 1:00 32:48 0:21 21:44 1:07:59
3 . 3 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 12:06 0:54 32:54 0:23 23:16 1:09:34
ČLANI 1-M
1 . 105 Tichy Philipp Moški AUT SU TRI STYRIA 10:54 1:02 28:35 0:24 17:44 0:58:40
2 . 114 Žgaljić Adrian Moški CRO Tk Petar Zrinski DA 09:52 0:46 29:48 0:15 18:48 0:59:31
3 . 72 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 11:02 0:52 28:35 0:21 19:55 1:00:46
4 . 26 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 10:43 0:58 28:48 0:20 20:58 1:01:48
5 . 117 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 12:41 1:02 29:31 0:33 19:19 1:03:07
6 . 76 Petelinšek Amadej Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 12:07 1:05 30:01 0:20 19:45 1:03:19
7 . 90 Rozman Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 12:47 1:02 29:17 0:25 20:51 1:04:23
8 . 101 ZOBEC Nik Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 11:53 0:53 30:25 0:31 21:57 1:05:41
9 . 51 Lavrič Miha Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 11:56 1:06 30:12 0:29 22:26 1:06:11
10 . 50 Lavrič Rok Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 13:58 1:09 32:18 0:27 19:58 1:07:51
11 . 98 Šolar Peter Moški SLO ŠD TURBO M TZS 15:56 1:40 33:43 1:19 24:30 1:17:10
12 . 84 Prelec Marko Moški SLO TK Logatec TZS 15:43 2:13 36:05 0:23 27:30 1:21:55
DNF 11 Bojanc Klemen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 10:09 0:51 DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 60 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško TZS 10:44 0:54 33:30 0:20 21:02 1:06:31
2 . 94 Seebacher Lilli Ženski AUT 12:18 1:08 32:29 0:26 21:42 1:08:04
3 . 9 Bedene Pia Ženski SLO TK Novo mesto TZS 13:32 1:12 31:14 0:31 23:33 1:10:05
ČLANI 2-M
1 . 42 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON TZS 13:14 0:57 28:59 0:26 20:42 1:04:20
2 . 54 Lulik Dimitrij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 13:43 1:18 30:03 0:26 22:12 1:07:44
3 . 88 Repše Gorazd Moški SLO TK Novo mesto 12:29 1:35 32:05 0:37 22:18 1:09:05
4 . 28 Gorinšek Jure Moški SLO ŠD PULZ 13:59 1:29 32:59 0:37 20:29 1:09:34
5 . 52 Lepojič Sašo Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 14:27 1:37 32:04 0:30 21:08 1:09:48
6 . 87 Purgaj Bojan Moški SLO 14:42 2:39 31:52 0:29 20:23 1:10:07
7 . 53 Logar Primož Moški SLO TK 3KM TZS 14:30 1:07 32:24 0:37 23:21 1:12:00
8 . 67 Memić Mirsad Moški CRO 15:09 1:12 32:25 0:40 23:25 1:12:53
9 . 108 Verbajs Matej Moški SLO TK POVODNI MOŽ 15:03 1:15 32:45 0:30 24:00 1:13:34
10 . 96 Senekovič Niko Moški SLO 14:38 1:27 32:33 1:12 24:32 1:14:24
11 . 97 Sodin Rado Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ 15:54 1:42 34:31 0:38 22:34 1:15:21
12 . 85 prestor aleš Moški SLO 14:46 1:54 32:35 0:33 25:54 1:15:44
13 . 32 Hafner Uroš Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 14:20 1:11 34:19 0:53 26:57 1:17:41
14 . 110 Zadravec Blaž Moški SLO 15:07 1:56 34:23 1:10 26:23 1:19:00
15 . 19 Črešnar Rok Moški SLO TK Novo mesto TZS 14:36 1:21 38:50 0:24 25:06 1:20:19
16 . 113 Zupanič Silvo Moški SLO 18:45 2:24 33:00 1:11 25:24 1:20:45
17 . 86 Pugelj Mitja Moški SLO TK Logatec 15:00 1:48 34:23 0:30 31:28 1:23:10
18 . 78 Petrovič Sašo Moški SLO TRIATLON KLUB LOGATEC 14:02 1:53 35:17 0:52 41:48 1:33:54
ČLANICE 2-Ž
1 . 58 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO Gazelce TZS 11:28 0:57 32:47 0:21 19:52 1:05:26
2 . 95 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto TZS 13:40 1:06 31:11 0:30 22:36 1:09:06
3 . 116 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 12:18 1:12 32:32 0:25 23:26 1:09:55
4 . 63 Marjetič Alenka Ženski SLO TK Novo mesto TZS 15:12 1:41 37:55 0:50 23:32 1:19:11
VETERANI 1-M
1 . 33 Harnold Peter Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 10:51 0:50 33:00 0:22 18:26 1:03:29
2 . 69 nikolič peter Moški SLO ŠD TURBO M TZS 15:07 1:37 31:56 1:01 23:28 1:13:10
3 . 109 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 14:32 1:32 31:59 0:34 24:52 1:13:31
4 . 70 Novšak Borut Moški SLO ŠD TRIMUS 16:40 1:30 33:54 0:51 22:16 1:15:13
5 . 36 Jereb Robert Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 17:47 1:16 33:09 0:40 24:54 1:17:48
6 . 64 Marter Borut Moški SLO SPARKS 16:00 2:36 35:13 0:59 31:06 1:25:56
DNS 57 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS DNS
VETERANI 2-M
1 . 55 Maček Uroš Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 12:16 1:24 29:48 0:32 21:31 1:05:32
2 . 29 Gostinčar Robert Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 12:44 1:04 31:22 0:46 20:31 1:06:29
3 . 103 Štabuc Roman Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF TZS 13:59 1:01 30:07 0:33 21:25 1:07:08
4 . 25 Flajs Rok Moški SLO 3K Šport TZS 13:00 1:07 31:03 0:42 23:00 1:08:52
5 . 59 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj TZS 15:45 1:17 32:14 0:29 24:21 1:14:08
6 . 35 Hunjet Andrej Moški SLO TK Maraton Ptuj 15:42 1:18 32:23 0:43 25:57 1:16:06
7 . 107 TRPIN MATEJ Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 17:18 1:24 33:29 0:47 25:41 1:18:40
8 . 45 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 14:14 1:26 43:43 0:49 22:49 1:23:02
9 . 5 Arnuš Janko Moški SLO 16:15 1:50 35:53 0:49 29:13 1:24:02
10 . 44 Kovačič Iztok Moški SLO TK Novo mesto TZS 17:20 1:27 37:08 1:16 28:27 1:25:40
11 . 49 Kuzman Primož Moški SLO 19:20 1:41 37:41 0:46 28:52 1:28:21
VETERANI 3-M
1 . 2 Adamič Marko Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 13:59 1:00 29:59 0:22 19:33 1:04:54
2 . 92 Sagadin Miran Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 14:02 1:06 29:54 0:40 21:03 1:06:45
3 . 112 Zupančič Peter Moški SLO 10:47 1:07 34:04 0:20 21:36 1:07:57
4 . 23 Egart Janez Moški SLO DiscoGroup 15:45 1:12 32:22 0:37 22:48 1:12:46
5 . 46 Kramarič Miro Moški SLO TK Novo mesto TZS 12:52 1:10 29:23 0:35 28:51 1:12:52
VETERANI 4-M
1 . 48 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 12:45 1:00 29:27 0:27 19:46 1:03:27
2 . 41 Komel Branimir Moški SLO TK Maraton Ptuj TZS 14:02 1:04 29:53 0:13 19:53 1:05:07
3 . 77 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 2018TZS047 12:48 1:02 29:41 0:29 24:04 1:08:05
4 . 65 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 13:33 1:23 33:20 0:34 23:48 1:12:38
5 . 81 Pliberšek Ljubo Moški SLO ŠD Slovenia Control TZS 15:52 1:47 31:42 0:38 22:48 1:12:49
6 . 30 Gregorec Slavko Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:37 1:46 35:21 1:04 29:29 1:24:19
7 . 115 Žlender Boris Moški SLO 17:24 2:54 41:57 0:56 32:52 1:36:04
VETERANKE 4-Ž
1 . 62 Marinov Branka Ženski CRO TK PETAR ZRINSKI DA 18:29 1:46 46:29 1:11 36:18 1:44:14
VETERANI 5-M
1 . 1 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj TZS 15:48 1:22 33:53 0:27 22:31 1:14:01
2 . 24 Erhovnic Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M TZS 15:04 1:43 34:23 0:39 27:05 1:18:55
3 . 17 Cizerl Franc Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:38 1:46 35:22 0:45 29:45 1:24:19
4 . 18 Černeka Zvone Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 16:34 1:48 36:35 0:22 30:30 1:25:50
5 . 47 Krasnik Gorazd Moški SLO 20:43 2:26 40:05 0:45 32:37 1:36:37
VETERANKE 5-Ž
1 . 104 Štrukelj Ljuba Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 18:05 1:34 36:47 0:39 25:16 1:22:21
VETERANI 6-M
1 . 91 Rozman Marjan Moški SLO 20:31 2:39 39:52 0:38 27:33 1:31:14
2 . 37 Kabaj Milan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM TZS 17:31 2:22 45:05 2:40 41:27 1:49:07
VETERANI 7-M
1 . 12 Borko Milan Moški SLO 20:47 1:47 36:44 0:47 24:45 1:24:52

Komentarji