Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2018

Triatlon Tekma:Triatlon Ankaran 2018 Datum:26.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca Več
CM0-M
1 . 3 JESENKO Florian
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:34 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:34
Licenca:
2 . 13 Žagar Filip
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:56 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:56
Licenca:
3 . 9 Koritnik Kristijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:01 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:01
Licenca:
CZ0-Ž
1 . 7 Franjga Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:31
Licenca:
TRIATLON ZA VSAKOGAR - MOšKI-M
1 . 35 Koren Rok
Brezmejni
Moški SLO Brezmejni 0:04:33 (0:48) 0:19:41 (0:44) 0:10:01 0:35:49 >
Klub Brezmejni
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:33 (0:48) 0:19:41 (0:44) 0:10:01
Rezultat: 0:35:49
Licenca:
2 . 205 Stenta Lorenzo
Moški ITA 0:04:18 (0:56) 0:21:09 (0:29) 0:09:04 0:35:59 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:04:18 (0:56) 0:21:09 (0:29) 0:09:04
Rezultat: 0:35:59
Licenca:
3 . 209 FURLANIČ Zmagoslav
Moški SLO 0:06:20 (1:42) 0:24:13 (0:38) 0:11:52 0:44:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:06:20 (1:42) 0:24:13 (0:38) 0:11:52
Rezultat: 0:44:47
Licenca:
TRIATLON ZA VSAKOGAR - žENSKE-Ž
1 . 51 Lavrič Lara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:11 (0:32) 0:19:21 (0:19) 0:09:14 0:33:39 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:11 (0:32) 0:19:21 (0:19) 0:09:14
Rezultat: 0:33:39
Licenca:
2 . 45 Ovnik Malačič Vesna
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:58 (0:50) 0:20:56 (0:28) 0:10:13 0:37:27 / >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:58 (0:50) 0:20:56 (0:28) 0:10:13
Rezultat: 0:37:27
Licenca: /
4 . 208 Galina Vanesa
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:47 (0:58) 0:21:04 (0:43) 0:11:23 0:38:57 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:47 (0:58) 0:21:04 (0:43) 0:11:23
Rezultat: 0:38:57
Licenca:
5 . 142 Stopar Jerneja
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:58 (0:52) 0:23:57 (0:29) 0:14:10 0:44:28 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:58 (0:52) 0:23:57 (0:29) 0:14:10
Rezultat: 0:44:28
Licenca:
6 . 34 Salotto Silvia
A.S.D. Federclub Trieste
Ženski ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:06:58 (1:08) 0:24:29 (0:37) 0:13:28 0:46:42 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:06:58 (1:08) 0:24:29 (0:37) 0:13:28
Rezultat: 0:46:42
Licenca:
7 . 44 Makovini Martina
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport 0:05:58 (0:59) 0:26:15 (0:37) 0:13:24 0:47:15 / >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:58 (0:59) 0:26:15 (0:37) 0:13:24
Rezultat: 0:47:15
Licenca: /
CICIBANI-M
1 . 18 Prpić Luka
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 0:02:48 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:48
Licenca:
2 . 26 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:59 2018TZS273 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:59
Licenca: 2018TZS273
3 . 24 Rihar Val
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:11 2018TZS589 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:11
Licenca: 2018TZS589
4 . 28 Smole Martin
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:46 2018TZS275 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:46
Licenca: 2018TZS275
CICIBANKE-Ž
1 . 25 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:51 2018TZS274 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:02:51
Licenca: 2018TZS274
2 . 27 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:05 2018TZS280 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:05
Licenca: 2018TZS280
3 . 19 Saračević Una
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:03:21 2018-0430 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:21
Licenca: 2018-0430
4 . 33 Kok Tara
Ženski SLO 0:03:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:27
Licenca:
5 . 14 Babin Ema
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:03:46 2018-0449 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:46
Licenca: 2018-0449
6 . 11 Štefanc Taja
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:54 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:54
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 202 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:18 20018 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:07:18
Licenca: 20018
2 . 16 ČIKOVIĆ Neo
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:07:44 2018-0437 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:07:44
Licenca: 2018-0437
3 . 30 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:58 2018TZS269 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:07:58
Licenca: 2018TZS269
4 . 23 Bregar Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:08:20 2018TZS521 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:08:20
Licenca: 2018TZS521
5 . 2 Florian Luca
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:08:42 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:08:42
Licenca:
6 . 31 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:05 2018TZS268 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:09:05
Licenca: 2018TZS268
7 . 10 Pleše Žan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:58 2018TZS093 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:09:58
Licenca: 2018TZS093
8 . 12 Štefanec Žan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:10 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:10:10
Licenca:
9 . 20 VUJASIN Ante
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:10:11 2018-0435 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:10:11
Licenca: 2018-0435
10 . 8 Koritnik Aleksander
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:54 2018TZS065 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:10:54
Licenca: 2018TZS065
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 1 Colombo Maya
GO TRI Team ASD
Ženski ITA GO TRI Team ASD 0:07:17 >
Klub GO TRI Team ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:07:17
Licenca:
2 . 4 JESENKO Hannah
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:24 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:07:24
Licenca:
3 . 5 RITTER Kathrin
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:32 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:07:32
Licenca:
4 . 15 BAN Elena
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 0:07:58 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:07:58
Licenca:
5 . 21 Debelić Dora
TK Rab
Ženski CRO TK Rab 0:08:01 >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:08:01
Licenca:
6 . 6 WUKSCH Sophie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:09:06 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:09:06
Licenca:
7 . 17 NESTOROVSKI Bruna
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 0:09:57 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:09:57
Licenca:
8 . 22 Šerkinić Nika
TK Rab
Ženski CRO TK Rab 0:10:12 >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:10:12
Licenca:
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 36 Berlot Sebastian
GO TRI Team ASD
Moški ITA GO TRI Team ASD 0:03:17 (0:24) 0:16:36 (0:20) 0:07:43 0:28:22 >
Klub GO TRI Team ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:03:17 (0:24) 0:16:36 (0:20) 0:07:43
Rezultat: 0:28:22
Licenca:
2 . 40 HAUSER Jonas
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:14 (0:30) 0:17:18 (0:19) 0:07:28 0:28:50 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:03:14 (0:30) 0:17:18 (0:19) 0:07:28
Rezultat: 0:28:50
Licenca:
3 . 72 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:09 (0:22) 0:16:56 (0:25) 0:08:40 0:29:33 2018TZS250 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:09 (0:22) 0:16:56 (0:25) 0:08:40
Rezultat: 0:29:33
Licenca: 2018TZS250
4 . 61 Alenabi Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:22 (0:30) 0:17:35 (0:20) 0:08:07 0:29:56 2018TZS518 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:22 (0:30) 0:17:35 (0:20) 0:08:07
Rezultat: 0:29:56
Licenca: 2018TZS518
5 . 77 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:49 (0:26) 0:18:05 (0:27) 0:07:11 0:30:00 2018TZS251 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:49 (0:26) 0:18:05 (0:27) 0:07:11
Rezultat: 0:30:00
Licenca: 2018TZS251
6 . 38 Poberai Luca
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:04:10 (0:38) 0:19:02 (0:24) 0:08:09 0:32:25 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:04:10 (0:38) 0:19:02 (0:24) 0:08:09
Rezultat: 0:32:25
Licenca:
7 . 80 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:22 (0:29) 0:18:15 (0:22) 0:09:10 0:32:40 2018TZS254 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:22 (0:29) 0:18:15 (0:22) 0:09:10
Rezultat: 0:32:40
Licenca: 2018TZS254
8 . 71 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:01 (0:30) 0:19:12 (0:21) 0:08:55 0:33:02 2018TZS255 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:01 (0:30) 0:19:12 (0:21) 0:08:55
Rezultat: 0:33:02
Licenca: 2018TZS255
9 . 66 Medved Jure
Športno društvo Tek je lek
Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:04:43 (0:31) 0:18:50 (0:44) 0:08:59 0:33:49 2018TZS571 >
Klub Športno društvo Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:43 (0:31) 0:18:50 (0:44) 0:08:59
Rezultat: 0:33:49
Licenca: 2018TZS571
10 . 54 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:19 (0:36) 0:20:11 (0:20) 0:07:23 0:33:51 2018TZS090 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:19 (0:36) 0:20:11 (0:20) 0:07:23
Rezultat: 0:33:51
Licenca: 2018TZS090
11 . 69 Vimos Kocbek Nevan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:47 (0:41) 0:19:33 (0:25) 0:09:46 0:34:13 2018TZS614 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:47 (0:41) 0:19:33 (0:25) 0:09:46
Rezultat: 0:34:13
Licenca: 2018TZS614
12 . 79 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:29 (0:31) 0:19:39 (0:23) 0:10:14 0:34:18 2018TZS264 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:29 (0:31) 0:19:39 (0:23) 0:10:14
Rezultat: 0:34:18
Licenca: 2018TZS264
13 . 203 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:56 (0:35) 0:20:27 (0:24) 0:09:10 0:34:34 2018TZS258 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:56 (0:35) 0:20:27 (0:24) 0:09:10
Rezultat: 0:34:34
Licenca: 2018TZS258
14 . 81 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:16 (0:36) 0:20:12 (0:23) 0:09:14 0:34:43 2018TZS260 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:16 (0:36) 0:20:12 (0:23) 0:09:14
Rezultat: 0:34:43
Licenca: 2018TZS260
15 . 53 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:20 (0:36) 0:20:39 (0:20) 0:07:55 0:34:51 2018TZS089 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:20 (0:36) 0:20:39 (0:20) 0:07:55
Rezultat: 0:34:51
Licenca: 2018TZS089
16 . 55 Žagar Taj
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:00 (0:52) 0:20:15 (0:23) 0:08:26 0:34:57 2018TZS091 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:00 (0:52) 0:20:15 (0:23) 0:08:26
Rezultat: 0:34:57
Licenca: 2018TZS091
17 . 49 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:24 (0:49) 0:20:47 (0:23) 0:10:54 0:37:19 2018TZS502 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:24 (0:49) 0:20:47 (0:23) 0:10:54
Rezultat: 0:37:19
Licenca: 2018TZS502
18 . 60 Šurlina Roko
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 0:06:40 (0:47) 0:21:53 (0:26) 0:09:03 0:38:50 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:06:40 (0:47) 0:21:53 (0:26) 0:09:03
Rezultat: 0:38:50
Licenca:
19 . 74 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:03 (0:58) 0:22:07 (0:24) 0:10:57 0:39:30 2018TZS259 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:03 (0:58) 0:22:07 (0:24) 0:10:57
Rezultat: 0:39:30
Licenca: 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 56 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 0:03:24 (0:29) 0:17:12 (0:24) 0:08:20 0:29:53 2018TZS162 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:24 (0:29) 0:17:12 (0:24) 0:08:20
Rezultat: 0:29:53
Licenca: 2018TZS162
2 . 83 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:22 (0:28) 0:17:14 (0:21) 0:08:38 0:30:05 2018TZS249 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:22 (0:28) 0:17:14 (0:21) 0:08:38
Rezultat: 0:30:05
Licenca: 2018TZS249
3 . 43 RITTER Stephanie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:48 (0:36) 0:18:40 (0:33) 0:09:19 0:32:58 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:03:48 (0:36) 0:18:40 (0:33) 0:09:19
Rezultat: 0:32:58
Licenca:
4 . 37 Kovic Urška
GO TRI TEAM ASD
Ženski SLO GO TRI TEAM ASD 0:03:27 (0:38) 0:19:31 (0:25) 0:10:08 0:34:11 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:27 (0:38) 0:19:31 (0:25) 0:10:08
Rezultat: 0:34:11
Licenca:
5 . 63 Hajdinjak Ana Nana
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:04:38 (0:39) 0:20:48 (0:23) 0:09:40 0:36:10 2018TZS545 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:38 (0:39) 0:20:48 (0:23) 0:09:40
Rezultat: 0:36:10
Licenca: 2018TZS545
6 . 85 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:04 (0:33) 0:22:26 (0:25) 0:10:03 0:38:34 2018TZS262 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:04 (0:33) 0:22:26 (0:25) 0:10:03
Rezultat: 0:38:34
Licenca: 2018TZS262
7 . 62 Bregar Živa
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:18 (0:59) 0:23:05 (0:31) 0:09:10 0:39:04 2018TZS522 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:18 (0:59) 0:23:05 (0:31) 0:09:10
Rezultat: 0:39:04
Licenca: 2018TZS522
8 . 57 Kurelić Doris
TK Rab
Ženski CRO TK Rab 0:05:27 (0:39) 0:23:22 (0:23) 0:09:38 0:39:31 >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:27 (0:39) 0:23:22 (0:23) 0:09:38
Rezultat: 0:39:31
Licenca:
DNF9 . 58 Macolić Petra
TK Rab
Ženski CRO TK Rab 0:05:50 (0:42) 0:38:53 () DNF >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:50 (0:42) 0:38:53 ()
Rezultat: DNF
Licenca:
KADETI-M
1 . 65 Mamič Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:07 (0:20) 0:15:56 (0:25) 0:07:00 0:26:49 2018TZS566 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:07 (0:20) 0:15:56 (0:25) 0:07:00
Rezultat: 0:26:49
Licenca: 2018TZS566
2 . 52 Tomšič Staš
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:04 (0:23) 0:16:10 (0:20) 0:07:01 0:27:00 2018TZS085 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:04 (0:23) 0:16:10 (0:20) 0:07:01
Rezultat: 0:27:00
Licenca: 2018TZS085
3 . 75 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:09 (0:23) 0:16:15 (0:23) 0:07:02 0:27:15 2018TZS240 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:09 (0:23) 0:16:15 (0:23) 0:07:02
Rezultat: 0:27:15
Licenca: 2018TZS240
4 . 70 Zalar Patrik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:06 (0:23) 0:15:55 (0:21) 0:07:46 0:27:32 2018TZS616 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:06 (0:23) 0:15:55 (0:21) 0:07:46
Rezultat: 0:27:32
Licenca: 2018TZS616
5 . 39 Suglia Francesco
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:03:12 (0:24) 0:16:40 (0:20) 0:07:18 0:27:56 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:03:12 (0:24) 0:16:40 (0:20) 0:07:18
Rezultat: 0:27:56
Licenca:
6 . 46 Pregelj Mark
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:02:58 (0:25) 0:16:32 (0:23) 0:07:53 0:28:14 2018TZS359 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:02:58 (0:25) 0:16:32 (0:23) 0:07:53
Rezultat: 0:28:14
Licenca: 2018TZS359
7 . 86 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:03:16 (0:20) 0:16:23 (0:26) 0:09:17 0:29:44 2018TZS383 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:16 (0:20) 0:16:23 (0:26) 0:09:17
Rezultat: 0:29:44
Licenca: 2018TZS383
8 . 48 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:10 (0:22) 0:17:20 (0:23) 0:09:14 0:30:32 2018TZS649 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:10 (0:22) 0:17:20 (0:23) 0:09:14
Rezultat: 0:30:32
Licenca: 2018TZS649
9 . 67 Rihar Mai
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:46 (0:22) 0:16:48 (0:27) 0:10:25 0:31:49 2018TZS590 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:46 (0:22) 0:16:48 (0:27) 0:10:25
Rezultat: 0:31:49
Licenca: 2018TZS590
10 . 82 Rutar Jon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:57 (0:30) 0:18:33 (0:21) 0:08:51 0:32:14 2018TZS242 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:57 (0:30) 0:18:33 (0:21) 0:08:51
Rezultat: 0:32:14
Licenca: 2018TZS242
11 . 42 KARASIN Marcel
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:53 (0:33) 0:20:30 (0:20) 0:11:46 0:37:05 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:03:53 (0:33) 0:20:30 (0:20) 0:11:46
Rezultat: 0:37:05
Licenca:
12 . 73 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:08 (0:25) 0:23:04 (0:50) 0:12:37 0:41:06 2018TZS247 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:08 (0:25) 0:23:04 (0:50) 0:12:37
Rezultat: 0:41:06
Licenca: 2018TZS247
DNF13 . 87 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:03:13 (0:22) () DNF 2018TZS384 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:13 (0:22) ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS384
KADETINJE-Ž
1 . 50 Bartol Monika
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:12 (0:23) 0:17:17 (0:19) 0:07:41 0:28:54 2018TZS057 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:12 (0:23) 0:17:17 (0:19) 0:07:41
Rezultat: 0:28:54
Licenca: 2018TZS057
2 . 41 HAUSER Leonie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:15 (0:32) 0:18:04 (0:18) 0:09:17 0:31:28 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:03:15 (0:32) 0:18:04 (0:18) 0:09:17
Rezultat: 0:31:28
Licenca:
3 . 76 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:44 (0:24) 0:18:17 (0:26) 0:08:48 0:31:41 2018TZS246 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:44 (0:24) 0:18:17 (0:26) 0:08:48
Rezultat: 0:31:41
Licenca: 2018TZS246
4 . 78 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:11 (0:23) 0:17:23 (0:27) 0:11:06 0:32:32 2018TZS241 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:11 (0:23) 0:17:23 (0:27) 0:11:06
Rezultat: 0:32:32
Licenca: 2018TZS241
5 . 84 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:37 (0:32) 0:19:57 (0:29) 0:08:31 0:33:07 2018TZS248 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:37 (0:32) 0:19:57 (0:29) 0:08:31
Rezultat: 0:33:07
Licenca: 2018TZS248
6 . 210 VODOPIJA VITA
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0:04:12 (0:38) 0:21:55 (0:26) 0:10:33 0:37:46 2018TZS360 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:12 (0:38) 0:21:55 (0:26) 0:10:33
Rezultat: 0:37:46
Licenca: 2018TZS360
7 . 59 Španjol Pandelo Lara
TK Rab
Ženski CRO TK Rab 0:05:11 (0:47) 0:23:48 (0:29) 0:12:28 0:42:44 >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:11 (0:47) 0:23:48 (0:29) 0:12:28
Rezultat: 0:42:44
Licenca:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 162 Gašparič Nande
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:08 (0:23) 0:29:15 (0:29) 0:19:49 1:02:06 2018TZS538 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:08 (0:23) 0:29:15 (0:29) 0:19:49
Rezultat: 1:02:06
Licenca: 2018TZS538
2 . 166 Mavrič Mrak Filip
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:04 (0:26) 0:31:14 (0:25) 0:23:25 1:07:36 2018TZS570 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:04 (0:26) 0:31:14 (0:25) 0:23:25
Rezultat: 1:07:36
Licenca: 2018TZS570
DNF3 . 167 Medved Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:07 (0:22) () DNF 2018TZS572 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:07 (0:22) ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS572
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 154 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:27 (0:22) 0:29:33 (0:22) 0:19:40 1:01:27 2018TZS083 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:11:27 (0:22) 0:29:33 (0:22) 0:19:40
Rezultat: 1:01:27
Licenca: 2018TZS083
2 . 151 Dečman Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:17 (0:23) 0:31:21 (0:21) 0:19:52 1:02:15 2018TZS061 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:17 (0:23) 0:31:21 (0:21) 0:19:52
Rezultat: 1:02:15
Licenca: 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 172 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:13:36 (0:22) 0:34:06 (0:27) 0:24:58 1:13:31 2018TZS235 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:13:36 (0:22) 0:34:06 (0:27) 0:24:58
Rezultat: 1:13:31
Licenca: 2018TZS235
ČLANI 1-M
1 . 149 Meden Matija
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:10:20 (0:22) 0:27:15 (0:23) 0:16:48 0:55:09 2018TZS457 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:20 (0:22) 0:27:15 (0:23) 0:16:48
Rezultat: 0:55:09
Licenca: 2018TZS457
2 . 164 Klenovšek Urh
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:22 (0:20) 0:27:15 (0:22) 0:18:00 0:56:22 2018TZS554 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:22 (0:20) 0:27:15 (0:22) 0:18:00
Rezultat: 0:56:22
Licenca: 2018TZS554
3 . 174 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:17 (0:42) 0:24:46 (0:24) 0:18:43 0:59:55 2018TZS230 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:15:17 (0:42) 0:24:46 (0:24) 0:18:43
Rezultat: 0:59:55
Licenca: 2018TZS230
4 . 182 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:06 (0:23) 0:28:48 (0:24) 0:18:52 1:00:35 2018TZS229 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:06 (0:23) 0:28:48 (0:24) 0:18:52
Rezultat: 1:00:35
Licenca: 2018TZS229
5 . 217 Krašek Martin
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:13:13 (0:28) 0:30:08 (0:33) 0:19:45 1:04:09 2018TZS562 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:13 (0:28) 0:30:08 (0:33) 0:19:45
Rezultat: 1:04:09
Licenca: 2018TZS562
6 . 179 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:01 (0:27) 0:29:37 (0:22) 0:18:53 1:04:21 2018TZS227 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:15:01 (0:27) 0:29:37 (0:22) 0:18:53
Rezultat: 1:04:21
Licenca: 2018TZS227
7 . 175 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:11:59 (0:31) 0:32:41 (0:27) 0:21:56 1:07:37 2018TZS231 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:11:59 (0:31) 0:32:41 (0:27) 0:21:56
Rezultat: 1:07:37
Licenca: 2018TZS231
8 . 218 FUK Andrea
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:14 (0:45) 0:32:02 (0:39) 0:19:05 1:07:46 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:14 (0:45) 0:32:02 (0:39) 0:19:05
Rezultat: 1:07:46
Licenca:
9 . 177 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:24 (0:40) 0:32:31 (0:43) 0:19:38 1:07:57 2018TZS225 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:24 (0:40) 0:32:31 (0:43) 0:19:38
Rezultat: 1:07:57
Licenca: 2018TZS225
10 . 161 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:14:23 (0:40) 0:31:54 (0:27) 0:22:08 1:09:34 2018TZS173 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:23 (0:40) 0:31:54 (0:27) 0:22:08
Rezultat: 1:09:34
Licenca: 2018TZS173
11 . 112 Sakoparnig Marcel
AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:15:07 (0:42) 0:34:25 (0:40) 0:20:05 1:11:01 114414 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:15:07 (0:42) 0:34:25 (0:40) 0:20:05
Rezultat: 1:11:01
Licenca: 114414
12 . 124 Gradišek Aljoša
Fakulteta za farmacijo
Moški SLO Fakulteta za farmacijo 0:11:57 (0:29) 0:35:05 (0:35) 0:26:02 1:14:09 >
Klub Fakulteta za farmacijo
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:11:57 (0:29) 0:35:05 (0:35) 0:26:02
Rezultat: 1:14:09
Licenca:
13 . 168 Mohorič Jan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:16:29 (1:31) 0:34:40 (0:51) 0:23:42 1:17:16 2018TZS575 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:29 (1:31) 0:34:40 (0:51) 0:23:42
Rezultat: 1:17:16
Licenca: 2018TZS575
14 . 123 Kugonič Blaž
Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in inf.
Moški SLO Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in inf. 0:13:18 (0:42) 0:41:22 (0:29) 0:26:02 1:21:55 >
Klub Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in inf.
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:18 (0:42) 0:41:22 (0:29) 0:26:02
Rezultat: 1:21:55
Licenca:
ČLANICE 1-Ž
1 . 134 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 0:11:43 (0:33) 0:33:48 (0:25) 0:22:30 1:09:01 2018TZS470 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:11:43 (0:33) 0:33:48 (0:25) 0:22:30
Rezultat: 1:09:01
Licenca: 2018TZS470
2 . 160 Bedene Pia
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:14:48 (0:40) 0:32:37 (0:29) 0:23:26 1:12:01 2018TZS165 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:14:48 (0:40) 0:32:37 (0:29) 0:23:26
Rezultat: 1:12:01
Licenca: 2018TZS165
3 . 133 Biffis Daniela
Liger Team Keyline
Ženski ITA Liger Team Keyline 0:17:29 (0:45) 0:33:40 (0:31) 0:22:38 1:15:05 >
Klub Liger Team Keyline
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:17:29 (0:45) 0:33:40 (0:31) 0:22:38
Rezultat: 1:15:05
Licenca:
4 . 152 Nakrst Ana
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:03 (0:49) 0:44:45 (0:44) 0:32:08 1:34:31 2018TZS097 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:16:03 (0:49) 0:44:45 (0:44) 0:32:08
Rezultat: 1:34:31
Licenca: 2018TZS097
ČLANI 2-M
1 . 150 Abrahamsberg Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:02 (0:36) 0:30:05 (0:31) 0:18:20 1:02:35 2018TZS055 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:02 (0:36) 0:30:05 (0:31) 0:18:20
Rezultat: 1:02:35
Licenca: 2018TZS055
2 . 143 TERČELJ ROK
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:13:47 (0:22) 0:30:34 (0:32) 0:20:02 1:05:19 2018TZS339 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:47 (0:22) 0:30:34 (0:32) 0:20:02
Rezultat: 1:05:19
Licenca: 2018TZS339
3 . 100
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:16:12 (0:26) 0:30:57 (0:27) 0:19:28 1:07:33 0 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:12 (0:26) 0:30:57 (0:27) 0:19:28
Rezultat: 1:07:33
Licenca: 0
4 . 214 Štrus Luka
15. PVL
Moški SLO 15. PVL 0:13:54 (0:41) 0:31:05 (0:43) 0:21:49 1:08:14 >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:54 (0:41) 0:31:05 (0:43) 0:21:49
Rezultat: 1:08:14
Licenca:
5 . 94 Medessi Stefano
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:16:51 (0:54) 0:30:51 (0:37) 0:19:49 1:09:04 FITRI ITALY >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:51 (0:54) 0:30:51 (0:37) 0:19:49
Rezultat: 1:09:04
Licenca: FITRI ITALY
6 . 137 Stefanini Matteo
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:14 (0:45) 0:32:23 (0:28) 0:20:16 1:09:08 FITRI 106332 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:14 (0:45) 0:32:23 (0:28) 0:20:16
Rezultat: 1:09:08
Licenca: FITRI 106332
7 . 158 Babin Marin
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:13:43 (0:30) 0:31:34 (0:51) 0:23:05 1:09:45 2018-0448 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:13:43 (0:30) 0:31:34 (0:51) 0:23:05
Rezultat: 1:09:45
Licenca: 2018-0448
8 . 197 Martinuzzi Davide
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:15:35 (0:54) 0:32:07 (0:41) 0:22:06 1:11:24 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:35 (0:54) 0:32:07 (0:41) 0:22:06
Rezultat: 1:11:24
Licenca:
9 . 155 Škulj Miha
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:19:06 (0:48) 0:31:50 (0:41) 0:20:01 1:12:28 2018TZS088 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:19:06 (0:48) 0:31:50 (0:41) 0:20:01
Rezultat: 1:12:28
Licenca: 2018TZS088
10 . 196 Marolt Klemen
/
Moški SLO / 0:17:05 (0:40) 0:33:01 (0:31) 0:22:29 1:13:48 / >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:05 (0:40) 0:33:01 (0:31) 0:22:29
Rezultat: 1:13:48
Licenca: /
11 . 138 Terreni Luca
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste 0:17:13 (0:36) 0:35:28 (0:45) 0:20:36 1:14:39 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:13 (0:36) 0:35:28 (0:45) 0:20:36
Rezultat: 1:14:39
Licenca:
12 . 163 Hafner Uroš
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:16:26 (0:52) 0:34:01 (0:57) 0:24:42 1:17:00 2018TZS543 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:26 (0:52) 0:34:01 (0:57) 0:24:42
Rezultat: 1:17:00
Licenca: 2018TZS543
13 . 185 MEŽNARČIČ Andrej
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 0:20:29 (1:12) 0:35:52 (1:01) 0:20:33 1:19:09 2018TZS426 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:29 (1:12) 0:35:52 (1:01) 0:20:33
Rezultat: 1:19:09
Licenca: 2018TZS426
14 . 95 Peluso Stefano
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:16:22 (0:47) 0:38:01 (0:51) 0:28:29 1:24:32 Fi.tri Italy >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:22 (0:47) 0:38:01 (0:51) 0:28:29
Rezultat: 1:24:32
Licenca: Fi.tri Italy
15 . 117 Saražin Jaša
Biotehniška fakulteta - Univerza v Ljubljani
Moški SLO Biotehniška fakulteta - Univerza v Ljubljani 0:17:48 (2:18) 0:40:47 (0:36) 0:28:50 1:30:22 >
Klub Biotehniška fakulteta - Univerza v Ljubljani
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:48 (2:18) 0:40:47 (0:36) 0:28:50
Rezultat: 1:30:22
Licenca:
16 . 194 Jamšek Jure
Moški SLO 0:19:42 (2:30) 0:41:00 (1:20) 0:30:25 1:35:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:19:42 (2:30) 0:41:00 (1:20) 0:30:25
Rezultat: 1:35:00
Licenca:
ČLANICE 2-Ž
1 . 118 Pinzelli Valentina
C. AZ Fincantieri Wartsila
Ženski ITA C. AZ Fincantieri Wartsila 0:17:17 (0:46) 0:37:49 (0:45) 0:23:48 1:20:26 >
Klub C. AZ Fincantieri Wartsila
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:17:17 (0:46) 0:37:49 (0:45) 0:23:48
Rezultat: 1:20:26
Licenca:
2 . 165 Kovač Anja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:18:59 (0:51) 0:36:11 (0:41) 0:25:20 1:22:03 2018TZS558 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:18:59 (0:51) 0:36:11 (0:41) 0:25:20
Rezultat: 1:22:03
Licenca: 2018TZS558
3 . 110 Varesano Caterina
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:16:21 (0:53) 0:42:07 (0:57) 0:30:28 1:30:49 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:16:21 (0:53) 0:42:07 (0:57) 0:30:28
Rezultat: 1:30:49
Licenca:
4 . 127 Randiakova Jana
GO TRI Team ASD
Ženski ITA GO TRI Team ASD 0:19:41 (0:52) 0:41:46 (0:43) 0:28:25 1:31:30 >
Klub GO TRI Team ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:19:41 (0:52) 0:41:46 (0:43) 0:28:25
Rezultat: 1:31:30
Licenca:
VETERANI 1-M
1 . 141 Harnold Peter
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:12:28 (0:32) 0:32:37 (0:25) 0:19:11 1:05:15 2018TZS338 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:28 (0:32) 0:32:37 (0:25) 0:19:11
Rezultat: 1:05:15
Licenca: 2018TZS338
2 . 180 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:32 (0:44) 0:30:56 (0:38) 0:20:52 1:06:45 2018TZS217 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:32 (0:44) 0:30:56 (0:38) 0:20:52
Rezultat: 1:06:45
Licenca: 2018TZS217
3 . 97 Zotti Massimo
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:15:19 (0:41) 0:31:39 (0:44) 0:23:29 1:11:54 Fi.tri Italy >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:19 (0:41) 0:31:39 (0:44) 0:23:29
Rezultat: 1:11:54
Licenca: Fi.tri Italy
4 . 108 Rotti Manuele
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:17:34 (0:28) 0:32:22 (0:31) 0:21:25 1:12:22 10029771506 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:34 (0:28) 0:32:22 (0:31) 0:21:25
Rezultat: 1:12:22
Licenca: 10029771506
5 . 220 PACAK LUKAS
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:13:39 (1:15) 0:33:29 (0:55) 0:24:17 1:13:36 2018TZS108 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:39 (1:15) 0:33:29 (0:55) 0:24:17
Rezultat: 1:13:36
Licenca: 2018TZS108
6 . 92 Luis Daniele
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:54 (0:58) 0:33:21 (0:56) 0:23:46 1:15:56 FITRI n. 75182 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:54 (0:58) 0:33:21 (0:56) 0:23:46
Rezultat: 1:15:56
Licenca: FITRI n. 75182
7 . 183 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:01 (1:06) 0:34:52 (1:04) 0:24:59 1:16:04 2018TZS218 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:01 (1:06) 0:34:52 (1:04) 0:24:59
Rezultat: 1:16:04
Licenca: 2018TZS218
8 . 211 ANTONIOTTI Claudio
Moški ITA 0:21:51 (0:53) 0:35:23 (0:50) 0:20:11 1:19:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:21:51 (0:53) 0:35:23 (0:50) 0:20:11
Rezultat: 1:19:10
Licenca:
9 . 199 Perme Rok
Moški SLO 0:20:20 (1:08) 0:35:18 (1:17) 0:24:38 1:22:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:20 (1:08) 0:35:18 (1:17) 0:24:38
Rezultat: 1:22:43
Licenca:
DNF10 . 153 Pleše Goran
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:17:47 () () DNF 2018TZS092 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:47 () ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS092
VETERANKE 1-Ž
1 . 189 Maček Mateja
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:16:23 (0:39) 0:36:51 (0:52) 0:23:31 1:18:18 2018TZS456 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:16:23 (0:39) 0:36:51 (0:52) 0:23:31
Rezultat: 1:18:18
Licenca: 2018TZS456
2 . 173 Bertoncelj Helena
TK Gorenjska
Ženski SLO TK Gorenjska 0:18:31 (0:53) 0:40:54 (0:52) 0:26:08 1:27:20 2018TZS117 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:18:31 (0:53) 0:40:54 (0:52) 0:26:08
Rezultat: 1:27:20
Licenca: 2018TZS117
3 . 195 Jamšek Mateja
Ženski SLO 0:19:30 (2:15) 0:39:38 (1:38) 0:24:59 1:28:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:19:30 (2:15) 0:39:38 (1:38) 0:24:59
Rezultat: 1:28:02
Licenca:
VETERANI 2-M
1 . 111 Virgilio Paolo
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:13:12 (0:26) 0:30:05 (0:28) 0:20:18 1:04:31 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:12 (0:26) 0:30:05 (0:28) 0:20:18
Rezultat: 1:04:31
Licenca:
2 . 188 Maček Uroš
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:13:41 (0:32) 0:29:30 (0:29) 0:20:29 1:04:41 2018TZS455 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:41 (0:32) 0:29:30 (0:29) 0:20:29
Rezultat: 1:04:41
Licenca: 2018TZS455
3 . 128 Zara Davide
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:12:05 (0:28) 0:31:13 (0:33) 0:21:46 1:06:07 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:05 (0:28) 0:31:13 (0:33) 0:21:46
Rezultat: 1:06:07
Licenca:
4 . 104 Marino Andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:14:54 (0:25) 0:32:19 (0:25) 0:19:00 1:07:06 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:14:54 (0:25) 0:32:19 (0:25) 0:19:00
Rezultat: 1:07:06
Licenca:
5 . 181 Pilih Tomaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:17:03 (0:34) 0:30:31 (0:29) 0:20:06 1:08:45 2018TZS208 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:03 (0:34) 0:30:31 (0:29) 0:20:06
Rezultat: 1:08:45
Licenca: 2018TZS208
6 . 90 Brumat Fausto
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:24 (0:46) 0:31:09 (0:35) 0:20:57 1:09:54 52187 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:24 (0:46) 0:31:09 (0:35) 0:20:57
Rezultat: 1:09:54
Licenca: 52187
7 . 148 Štabuc Roman
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 0:17:22 (1:02) 0:32:35 (0:42) 0:22:50 1:14:33 2018TZS040 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:22 (1:02) 0:32:35 (0:42) 0:22:50
Rezultat: 1:14:33
Licenca: 2018TZS040
8 . 88 Flajs Rok
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 0:14:35 (0:46) 0:35:20 (0:40) 0:24:48 1:16:12 2018TZS289 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:35 (0:46) 0:35:20 (0:40) 0:24:48
Rezultat: 1:16:12
Licenca: 2018TZS289
9 . 113 Sakoparnig Ernst
AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:15:45 (0:52) 0:34:45 (0:45) 0:24:10 1:16:19 368620 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:15:45 (0:52) 0:34:45 (0:45) 0:24:10
Rezultat: 1:16:19
Licenca: 368620
10 . 201 Pustišek Matevž
Moški SLO 0:18:05 (1:09) 0:31:37 (0:53) 0:24:49 1:16:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:18:05 (1:09) 0:31:37 (0:53) 0:24:49
Rezultat: 1:16:34
Licenca:
11 . 135 Leitinger Luka
Pedagoška fakulteta
Moški SLO Pedagoška fakulteta 0:16:02 (0:46) 0:35:32 (1:03) 0:24:37 1:18:02 >
Klub Pedagoška fakulteta
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:02 (0:46) 0:35:32 (1:03) 0:24:37
Rezultat: 1:18:02
Licenca:
12 . 126 Kenda Marco
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:15:35 (0:54) 0:36:41 (0:54) 0:24:05 1:18:10 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:35 (0:54) 0:36:41 (0:54) 0:24:05
Rezultat: 1:18:10
Licenca:
13 . 103 Loi Antonluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:16:33 (0:34) 0:35:14 (0:46) 0:26:03 1:19:12 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:33 (0:34) 0:35:14 (0:46) 0:26:03
Rezultat: 1:19:12
Licenca:
14 . 193 Basile Vincenzo
Moški ITA 0:18:38 (0:56) 0:34:43 (0:39) 0:24:43 1:19:40 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:18:38 (0:56) 0:34:43 (0:39) 0:24:43
Rezultat: 1:19:40
Licenca:
15 . 102 Favento Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:36 (0:32) 0:37:34 (0:49) 0:22:28 1:21:02 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:19:36 (0:32) 0:37:34 (0:49) 0:22:28
Rezultat: 1:21:02
Licenca:
16 . 96 Sinigoi Stefano
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:17:00 (0:54) 0:36:46 (0:43) 0:26:50 1:22:16 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:00 (0:54) 0:36:46 (0:43) 0:26:50
Rezultat: 1:22:16
Licenca:
17 . 98 Bratina Raffaele
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:18:57 (1:09) 0:37:34 (0:55) 0:23:45 1:22:21 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:18:57 (1:09) 0:37:34 (0:55) 0:23:45
Rezultat: 1:22:21
Licenca:
18 . 129 FLORIAN Gerald
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:16:34 (0:43) 0:37:04 (1:10) 0:28:17 1:23:50 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:16:34 (0:43) 0:37:04 (1:10) 0:28:17
Rezultat: 1:23:50
Licenca:
19 . 109 Salci Attila Kaan
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:19:35 (0:51) 0:36:43 (0:55) 0:26:06 1:24:12 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:19:35 (0:51) 0:36:43 (0:55) 0:26:06
Rezultat: 1:24:12
Licenca:
20 . 171 Zavrsnik Rok
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:14:12 (1:20) 0:38:18 (2:25) 0:29:03 1:25:20 2018TZS617 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:12 (1:20) 0:38:18 (2:25) 0:29:03
Rezultat: 1:25:20
Licenca: 2018TZS617
VETERANKE 2-Ž
1 . 176 Gradišar Andreja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:16:55 (0:44) 0:38:11 (0:38) 0:26:47 1:23:17 2018TZS212 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:16:55 (0:44) 0:38:11 (0:38) 0:26:47
Rezultat: 1:23:17
Licenca: 2018TZS212
2 . 219 JURIČIČ Ana
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:19:14 (1:01) 0:36:45 (0:50) 0:27:04 1:24:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:19:14 (1:01) 0:36:45 (0:50) 0:27:04
Rezultat: 1:24:56
Licenca:
3 . 93 Marega Daniela
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Ženski ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:19:44 (0:43) 0:39:16 (0:37) 0:26:13 1:26:35 Fi.tri. Italy >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:19:44 (0:43) 0:39:16 (0:37) 0:26:13
Rezultat: 1:26:35
Licenca: Fi.tri. Italy
4 . 91 colla cristina
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Ženski ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:18:21 (0:55) 0:39:56 (0:41) 0:29:54 1:29:48 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:18:21 (0:55) 0:39:56 (0:41) 0:29:54
Rezultat: 1:29:48
Licenca:
5 . 105 Medved Sandra
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:30 (0:57) 0:45:10 (0:38) 0:27:25 1:33:42 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:19:30 (0:57) 0:45:10 (0:38) 0:27:25
Rezultat: 1:33:42
Licenca:
6 . 206 Venturini Donatella
Boramultisport B
Ženski ITA Boramultisport B 0:26:13 (1:12) 0:48:38 (0:58) 0:38:45 1:55:47 >
Klub Boramultisport B
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:26:13 (1:12) 0:48:38 (0:58) 0:38:45
Rezultat: 1:55:47
Licenca:
VETERANI 3-M
1 . 212 Meden Sašo
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:14:03 (0:28) 0:29:14 (0:25) 0:19:06 1:03:18 2018TZS458 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:03 (0:28) 0:29:14 (0:25) 0:19:06
Rezultat: 1:03:18
Licenca: 2018TZS458
2 . 89 BARACANI ROBERTO
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:13:42 (0:31) 0:31:28 (0:24) 0:19:53 1:05:59 31757 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:42 (0:31) 0:31:28 (0:24) 0:19:53
Rezultat: 1:05:59
Licenca: 31757
3 . 184 Romšak Matija
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:06 (0:59) 0:31:57 (0:38) 0:20:05 1:08:47 2018TZS196 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:15:06 (0:59) 0:31:57 (0:38) 0:20:05
Rezultat: 1:08:47
Licenca: 2018TZS196
4 . 121 De Cillia Alessandro
CUS Udine Triathlon
Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:16:04 (0:28) 0:31:03 (0:27) 0:21:01 1:09:04 >
Klub CUS Udine Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:04 (0:28) 0:31:03 (0:27) 0:21:01
Rezultat: 1:09:04
Licenca:
5 . 130 FRIEDRICH Christian
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:17:22 (1:24) 0:39:34 (0:52) 0:13:01 1:12:15 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:17:22 (1:24) 0:39:34 (0:52) 0:13:01
Rezultat: 1:12:15
Licenca:
6 . 116 Oberluggauer Ewald
ASKÖ ARBÖ RC Feld am see
Moški AUT ASKÖ ARBÖ RC Feld am see 0:18:53 (1:03) 0:33:41 (0:47) 0:24:30 1:18:56 >
Klub ASKÖ ARBÖ RC Feld am see
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:18:53 (1:03) 0:33:41 (0:47) 0:24:30
Rezultat: 1:18:56
Licenca:
7 . 106 Passador Stefano
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:16:37 (1:13) 0:33:57 (0:54) 0:27:21 1:20:04 A139053 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:37 (1:13) 0:33:57 (0:54) 0:27:21
Rezultat: 1:20:04
Licenca: A139053
8 . 122 Musigh Marco
CUS Udine Triathlon
Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:19:07 (1:06) 0:36:46 (0:44) 0:23:31 1:21:15 >
Klub CUS Udine Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:19:07 (1:06) 0:36:46 (0:44) 0:23:31
Rezultat: 1:21:15
Licenca:
9 . 156 Pozvek Jože
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:20:55 (0:47) 0:38:36 (1:05) 0:24:58 1:26:22 2018TZS155 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:55 (0:47) 0:38:36 (1:05) 0:24:58
Rezultat: 1:26:22
Licenca: 2018TZS155
10 . 120 Tittaferrante Renato
CUS Udine A.S.D.
Moški ITA CUS Udine A.S.D. 0:22:02 (0:58) 0:36:52 (0:51) 0:26:38 1:27:22 >
Klub CUS Udine A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:22:02 (0:58) 0:36:52 (0:51) 0:26:38
Rezultat: 1:27:22
Licenca:
11 . 169 Mohorič Matjaž
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:20:21 (1:09) 0:39:09 (1:10) 0:27:42 1:29:32 2018TZS576 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:21 (1:09) 0:39:09 (1:10) 0:27:42
Rezultat: 1:29:32
Licenca: 2018TZS576
12 . 107 Reichenbach Carlo
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:20:04 (0:40) 0:42:51 (0:52) 0:35:36 1:40:05 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:20:04 (0:40) 0:42:51 (0:52) 0:35:36
Rezultat: 1:40:05
Licenca:
DNF13 . 101 Del Rosso Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:17:21 (1:01) 0:38:05 (1:11) DNF >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:21 (1:01) 0:38:05 (1:11)
Rezultat: DNF
Licenca:
VETERANKE 3-Ž
1 . 119 CIARLA Anna Maria
CUS Udine A.S.D.
Ženski ITA CUS Udine A.S.D. 0:23:22 (1:03) 0:41:48 (0:35) 0:26:55 1:33:44 >
Klub CUS Udine A.S.D.
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:23:22 (1:03) 0:41:48 (0:35) 0:26:55
Rezultat: 1:33:44
Licenca:
VETERANI 4-M
1 . 178 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:17 (0:23) 0:30:58 (0:27) 0:19:48 1:05:54 2018TZS193 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:17 (0:23) 0:30:58 (0:27) 0:19:48
Rezultat: 1:05:54
Licenca: 2018TZS193
2 . 136 Candito Gabriele
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:31 (0:58) 0:30:57 (0:45) 0:21:04 1:09:17 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:31 (0:58) 0:30:57 (0:45) 0:21:04
Rezultat: 1:09:17
Licenca:
3 . 200 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 0:14:31 (0:48) 0:32:59 (0:47) 0:24:40 1:13:48 2018TZS047 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:31 (0:48) 0:32:59 (0:47) 0:24:40
Rezultat: 1:13:48
Licenca: 2018TZS047
4 . 114 Wohlfahrt Andreas
AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:16:28 (0:57) 0:37:51 (0:54) 0:26:17 1:22:30 482678 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit an der Glan
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:16:28 (0:57) 0:37:51 (0:54) 0:26:17
Rezultat: 1:22:30
Licenca: 482678
VETERANI 5-M
1 . 157 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:18:11 (0:51) 0:31:39 (0:47) 0:21:06 1:12:36 2018TZS150 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:18:11 (0:51) 0:31:39 (0:47) 0:21:06
Rezultat: 1:12:36
Licenca: 2018TZS150
2 . 191 Aćimović Radovan
Moški SLO 0:17:28 (1:04) 0:32:47 (0:40) 0:22:44 1:14:44 2018TZS012 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:28 (1:04) 0:32:47 (0:40) 0:22:44
Rezultat: 1:14:44
Licenca: 2018TZS012
3 . 145 Erhovnic Tomaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:16:23 (1:00) 0:37:56 (0:47) 0:28:47 1:24:55 2018TZS110 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:23 (1:00) 0:37:56 (0:47) 0:28:47
Rezultat: 1:24:55
Licenca: 2018TZS110
VETERANKE 5-Ž
1 . 190 Štrukelj Ljuba
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:18:36 (0:55) 0:37:31 (1:00) 0:26:22 1:24:27 2018TZS465 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:18:36 (0:55) 0:37:31 (1:00) 0:26:22
Rezultat: 1:24:27
Licenca: 2018TZS465
VETERANI 6-M
1 . 132 PICHLER Teodor
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:19:51 (0:59) 0:44:21 (0:38) 0:32:08 1:37:59 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:19:51 (0:59) 0:44:21 (0:38) 0:32:08
Rezultat: 1:37:59
Licenca:
2 . 99 Carella Enrico
A.S.D. Federclub Trieste
Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:19:28 (1:37) 0:47:22 (1:18) 0:38:33 1:48:19 70232 >
Klub A.S.D. Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:19:28 (1:37) 0:47:22 (1:18) 0:38:33
Rezultat: 1:48:19
Licenca: 70232
3 . 204 Kabaj Milan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:19:34 (1:21) 0:54:34 (2:04) 0:43:48 2:01:22 2018TZS449 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:19:34 (1:21) 0:54:34 (2:04) 0:43:48
Rezultat: 2:01:22
Licenca: 2018TZS449

Komentarji

 

Mobile content