Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2018

Triatlon Tekma:Triatlon za pokal Istre 2018 Datum:02.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca Več
ČLANI 1 -SPRINT-M
1 . 206 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:58:03 2018TZS230 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:58:03
Licenca: 2018TZS230
2 . 277 FRANCESCHET Giulio
Liger team
Moški ITA Liger team -- 1:02:01 >
Klub Liger team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:02:01
Licenca:
3 . 197 Zobec Nik
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:02:28 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:02:28
Licenca:
4 . 168 FUK Andrea
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:04:37 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:04:37
Licenca:
5 . 399 BANJAC Duško
Moški SLO -- 1:11:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:11:16
Licenca:
6 . 218 BROOK Alastair
Moški -- 1:28:20 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:28:20
Licenca:
7 . 219 HAJNŠEK Vid
Moški SLO -- 1:39:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:39:27
Licenca:
ČLANI 2 -SPRINT-M
1 . 236 REMUALDO Riccardo
Moški ITA -- 1:05:14 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:14
Licenca:
2 . 169 Stefanini Matteo
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:08:29 FITRI 106332 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:29
Licenca: FITRI 106332
3 . 239 Marolt Klemen
/
Moški SLO / -- 1:10:14 / >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:14
Licenca: /
4 . 237 CARBONI Marco
Moški ITA -- 1:11:22 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:11:22
Licenca:
5 . 240 GALOPIN Nicola
Moški ITA -- 1:12:59 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:59
Licenca:
6 . 186 Obretan Aleš
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 1:14:02 2018TZS145 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:02
Licenca: 2018TZS145
7 . 188 LASIČ Martin
ŠD Riba
Moški SLO ŠD Riba -- 1:14:19 >
Klub ŠD Riba
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:19
Licenca:
8 . 243 CIMPRIČ Darjan
Moški SLO -- 1:14:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:25
Licenca:
9 . 201 Hafner Uroš
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 1:15:34 2018TZS543 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:34
Licenca: 2018TZS543
10 . 214 MAHKOVIČ Marko
Vaterpolo klub Gorica
Moški SLO Vaterpolo klub Gorica -- 1:17:01 >
Klub Vaterpolo klub Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:01
Licenca:
11 . 242 GUDIČ Josip
Moški SLO -- 1:29:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:29:16
Licenca:
ČLANICE 1 -SPRINT-Ž
1 . 161 Biffis Daniela
Liger team
Ženski ITA Liger team -- 1:12:55 >
Klub Liger team
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:55
Licenca:
2 . 179 GRANDOVEC Anja
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:23:38 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:38
Licenca:
3 . 203 VUKADINOVIĆ Nataša
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana -- 1:24:30 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:30
Licenca:
ČLANICE 2 -SPRINT-Ž
1 . 165 DE JACKLIN Marchi
Polisportiva Fossaltina
Ženski ITA Polisportiva Fossaltina -- 1:13:21 >
Klub Polisportiva Fossaltina
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:21
Licenca:
2 . 134 Varesano Caterina
ASD Bora Multisport Trieste
Ženski ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 1:23:39 >
Klub ASD Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:39
Licenca:
3 . 178 KATERN Ana
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:24:16 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:16
Licenca:
4 . 229 BALOG TINA Kotnik
Ženski SLO -- 1:36:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:36:44
Licenca:
5 . 232 TRAVNIK Kaja
Ženski SLO -- 1:45:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:45:34
Licenca:
6 . 181 Ceric Sabina
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:54:02 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:54:02
Licenca:
STAREJŠE MLADINKE -SPRINT-Ž
2 . 207 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:10:12 2018TZS235 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:12
Licenca: 2018TZS235
VETERANI 1 -SPRINT-M
1 . 187 Krohne Aljoša
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 1:08:39 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:39
Licenca:
2 . 204 Povhe Tadej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 1:12:21 2018TZS585 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:21
Licenca: 2018TZS585
3 . 177 SKOK Darko
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport -- 1:13:23 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:23
Licenca:
4 . 135 Fornasaro Alex
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:17:30 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:30
Licenca:
5 . 176 PODGORELEC SAMO
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport -- 1:21:06 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:06
Licenca:
6 . 231 Zupančič Andrej
Moški SLO -- 1:21:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:19
Licenca:
7 . 221 JEHART Mitja
Moški SLO -- 1:21:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:57
Licenca:
8 . 129 Bajić Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 1:23:37 2018TZS284 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:37
Licenca: 2018TZS284
9 . 172 WOŹNIAK Artur
Swim2tri
Moški POL Swim2tri -- 1:24:31 >
Klub Swim2tri
Država POL
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:31
Licenca:
10 . 222 LAKOTIČ Branko
Moški SLO -- 1:30:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:30:16
Licenca:
VETERANI 2 -SPRINT-M
1 . 196 Kromar Damijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:02:11 2018TZS068 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:02:11
Licenca: 2018TZS068
2 . 148 Virgilio Paolo
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:04:16 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:04:16
Licenca:
3 . 190 Kojc Jože
ŠK Triatlon Lajf
Moški SLO ŠK Triatlon Lajf -- 1:05:31 2018TZS028 >
Klub ŠK Triatlon Lajf
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:31
Licenca: 2018TZS028
4 . 193 Majcen Boris
ŠRK Celje
Moški SLO ŠRK Celje -- 1:10:54 >
Klub ŠRK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:54
Licenca:
5 . 233 Habič Aleš
Moški SLO -- 1:14:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:31
Licenca:
6 . 235 MORGANTI Luca
Moški ITA -- 1:14:57 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:57
Licenca:
7 . 202 Zavrsnik Rok
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 1:15:50 2018TZS617 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:50
Licenca: 2018TZS617
8 . 155 Favento Stefano
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:16:03 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:03
Licenca:
9 . 154 Gulich Danijel
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:16:14 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:14
Licenca:
10 . 153 COCIANCICH Massimo
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:17:05 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:05
Licenca:
11 . 241 VOZZA Francesco
Moški ITA -- 1:18:23 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:23
Licenca:
12 . 152 Bratina Raffaele
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:18:33 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:33
Licenca:
13 . 164 Gliebe Boris
PK Fužinar
Moški SLO PK Fužinar -- 1:18:52 2018TZS626 >
Klub PK Fužinar
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:52
Licenca: 2018TZS626
14 . 160 ULIAN Simone
Jalmicco Triathlon
Moški ITA Jalmicco Triathlon -- 1:19:12 >
Klub Jalmicco Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:19:12
Licenca:
15 . 191 Penna Luca
ŠD 3Šport
Moški ITA ŠD 3Šport -- 1:19:53 2018TZS354 >
Klub ŠD 3Šport
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:19:53
Licenca: 2018TZS354
16 . 150 Salci Attila Kaan
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:20:24 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:24
Licenca:
17 . 210 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska -- 1:20:38 2018TZS128 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:38
Licenca: 2018TZS128
18 . 223 Vehar Boštjan
Moški SLO -- 1:20:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:42
Licenca:
19 . 227 TORKAR Aleš
Moški SLO -- 1:23:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:21
Licenca:
20 . 163 Ognjanovič Dušan
PK Fuzinar
Moški SLO PK Fuzinar -- 1:27:26 >
Klub PK Fuzinar
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:27:26
Licenca:
21 . 149 ROSSI Giuseppe
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:27:52 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:27:52
Licenca:
VETERANI 3 -SPRINT-M
1 . 147 BARACANI ROBERTO
Eastsidetriathlon
Moški ITA Eastsidetriathlon -- 1:05:39 31757 >
Klub Eastsidetriathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:39
Licenca: 31757
2 . 143 GRATTON Andrea
C.s.a. Gorizia triathlon
Moški ITA C.s.a. Gorizia triathlon -- 1:09:29 >
Klub C.s.a. Gorizia triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:29
Licenca:
3 . 401 KAMPJUT GREGOR
Moški SLO -- 1:09:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:35
Licenca:
4 . 146 FURINI Giuseppe
CUS Padova triathlon
Moški ITA CUS Padova triathlon -- 1:13:41 >
Klub CUS Padova triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:41
Licenca:
5 . 130 DA LUCIO Rodda
A3 triathlon 1770
Moški SLO A3 triathlon 1770 -- 1:26:57 >
Klub A3 triathlon 1770
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:26:57
Licenca:
6 . 205 Mohorič Matjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 1:27:32 2018TZS576 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:27:32
Licenca: 2018TZS576
VETERANI 4 -SPRINT-M
1 . 238 HOČEVAR Metod
Moški SLO -- 1:12:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:43
Licenca:
2 . 166 BRADASCHIA Maurizio
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:13:46 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:46
Licenca:
3 . 189 MRAMOR MARJAN
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:13:58 2018TZS115 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:58
Licenca: 2018TZS115
4 . 226 IVANOVIĆ Ivan
Moški SLO -- 1:18:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:44
Licenca:
5 . 141 MAGGI Adriano
ASD Bora Multisport Trieste
Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 1:20:09 >
Klub ASD Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:09
Licenca:
6 . 234 ŠMID Igor
Moški SLO -- 1:24:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:13
Licenca:
7 . 230 CSIKÓS Attila
Moški HUN -- 1:24:28 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:28
Licenca:
8 . 151 GIBERNA Paolo
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 1:27:53 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:27:53
Licenca:
9 . 212 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:29:35 2018TZS192 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:29:35
Licenca: 2018TZS192
10 . 136 Biviano Giacomo
Asd Pool Sport Trieste
Moški ITA Asd Pool Sport Trieste -- 1:30:11 >
Klub Asd Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:30:11
Licenca:
11 . 139 ROZMAN Dušan
BAM.Bi
Moški SLO BAM.Bi -- 1:30:27 >
Klub BAM.Bi
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:30:27
Licenca:
VETERANI 5 -SPRINT-M
1 . 156 CEVRO RENZO Vukovic
fiamme cremisi
Moški ITA fiamme cremisi -- 1:20:25 >
Klub fiamme cremisi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:25
Licenca:
2 . 192 Kravos Roberto
ŠD 3Šport
Moški ITA ŠD 3Šport -- 1:28:27 2018TZS355 >
Klub ŠD 3Šport
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:28:27
Licenca: 2018TZS355
VETERANI 6 -SPRINT-M
1 . 157 MONNO GUIDO Antonio
Go Tri Team
Moški ITA Go Tri Team -- 1:33:29 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:33:29
Licenca:
VETERANKE 1 -SPRINT-Ž
1 . 209 KOMPARA Karmen
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:22:29 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:29
Licenca:
2 . 208 Mikuž Vidmar Alenka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 1:23:18 2018TZS489 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:18
Licenca: 2018TZS489
3 . 228 Cvar Tina
Ženski SLO -- 1:23:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:21
Licenca:
4 . 244 Jamšek Mateja
Ženski SLO -- 1:24:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:01
Licenca:
5 . 175 ŁUKASZEWSKA Anna
Swim2tri 3lggns
Ženski POL Swim2tri 3lggns -- 1:24:41 >
Klub Swim2tri 3lggns
Država POL
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:41
Licenca:
6 . 183 Stopar Jerneja
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:36:19 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:36:19
Licenca:
7 . 182 Makovini Martina
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:49:15 / >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:49:15
Licenca: /
VETERANKE 2 -SPRINT-M
1 . 144
C.s.a. Gorizia triathlon
Moški ITA C.s.a. Gorizia triathlon -- 1:20:25 >
Klub C.s.a. Gorizia triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:25
Licenca:
VETERANKE 2 -SPRINT-Ž
2 . 180 Ovnik Malačič Vesna
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:22:10 / >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:10
Licenca: /
3 . 194 BLIMEN ANDREJA Majcen
ŠRK Celje
Ženski SLO ŠRK Celje -- 1:22:36 >
Klub ŠRK Celje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:36
Licenca:
4 . 215 DESCOVICH Valentina
Venezia triathlon
Ženski ITA Venezia triathlon -- 1:25:12 >
Klub Venezia triathlon
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:12
Licenca:
5 . 185 Galina Vanesa
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:28:33 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:28:33
Licenca:
6 . 158 SAFFER Samantha
Go Tri Team
Ženski ITA Go Tri Team -- 1:31:07 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:31:07
Licenca:
7 . 224 Rupena Eva
Ženski SLO -- 1:38:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:38:42
Licenca:
8 . 225 ŠUŠTERŠIČ Nataša
Ženski SLO -- 1:43:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:43:18
Licenca:
9 . 184 ČELIGO Nataša
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:59:12 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:59:12
Licenca:
VETERANKE 4 -SPRINT-Ž
1 . 162 Pintar Romana
Olimpija triatlon klub
Ženski SLO Olimpija triatlon klub -- 1:24:59 2018TZS322 >
Klub Olimpija triatlon klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:59
Licenca: 2018TZS322
CICIBANI-M
1 . 10 FINK Aleksej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:04:39 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:39
Licenca:
2 . 23 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:04:40 2018TZS185 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:40
Licenca: 2018TZS185
3 . 42 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP -- 0:04:55 2018TZS371 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:55
Licenca: 2018TZS371
4 . 51 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:10 2018TZS506 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:10
Licenca: 2018TZS506
5 . 1 UKMAR Žan
Ekipca
Moški SLO Ekipca -- 0:05:11 >
Klub Ekipca
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:11
Licenca:
6 . 20 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:05:16 2018TZS190 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:16
Licenca: 2018TZS190
7 . 32 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:18 2018TZS273 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:18
Licenca: 2018TZS273
8 . 14 PRELESNIK France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:24
Licenca:
9 . 63 CASAGRANDE Tommaso
Moški ITA -- 0:05:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:32
Licenca:
10 . 396 COLJ Erazem
Moški SLO -- 0:05:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:40
Licenca:
11 . 59 Rihar Val
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:05:52 2018TZS589 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:52
Licenca: 2018TZS589
12 . 50 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:57 2018TZS487 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:57
Licenca: 2018TZS487
13 . 19 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:05 2018TZS191 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:05
Licenca: 2018TZS191
14 . 40 Smole Martin
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:07 2018TZS275 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:07
Licenca: 2018TZS275
15 . 22 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:34 2018TZS187 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:34
Licenca: 2018TZS187
16 . 16 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 0:06:38 2018TZS533 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:38
Licenca: 2018TZS533
17 . 21 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:42 2018TZS189 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:42
Licenca: 2018TZS189
18 . 38 Uršič Rok
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:45 2018TZS281 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:45
Licenca: 2018TZS281
19 . 393 VIDMAR Mik
Moški SLO -- 0:06:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:46
Licenca:
20 . 3 TRBIŽAN Luka
PK Ilirija
Moški SLO PK Ilirija -- 0:06:48 >
Klub PK Ilirija
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:48
Licenca:
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:11 2018TZS274 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:11
Licenca: 2018TZS274
2 . 12 Kromar Urša
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:05:30 2018TZS070 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:30
Licenca: 2018TZS070
3 . 58 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:33 2018TZS499 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:33
Licenca: 2018TZS499
4 . 15 Martinšek Enja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:05:44 2018TZS568 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:44
Licenca: 2018TZS568
5 . 54 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:06:13 2018TZS504 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:13
Licenca: 2018TZS504
6 . 9 KATERN Katarina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:06:26 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:26
Licenca:
7 . 39 Jokič Tija Atalija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:07:09 2018TZS276 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:09
Licenca: 2018TZS276
8 . 395 ŠKRLJ Vida
Ženski SLO -- 0:07:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:42
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 43 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP -- 0:08:26 2018TZS396 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:26
Licenca: 2018TZS396
2 . 33 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:37 2018TZS271 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:37
Licenca: 2018TZS271
3 . 37 Hudovornik Erik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:58 2018TZS265 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:58
Licenca: 2018TZS265
4 . 24 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:09:06 2018TZS183 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:06
Licenca: 2018TZS183
5 . 26 Strniša Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:09:09 2018TZS178 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:09
Licenca: 2018TZS178
6 . 34 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:09:13 2018TZS269 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:13
Licenca: 2018TZS269
7 . 18 Bregar Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:09:26 2018TZS521 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:26
Licenca: 2018TZS521
8 . 49 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:29 2018TZS488 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:29
Licenca: 2018TZS488
9 . 53 Krapež Lovro
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:33 2018TZS495 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:33
Licenca: 2018TZS495
10 . 17 Martinšek Tian
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:10:05 2018TZS569 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:05
Licenca: 2018TZS569
11 . 35 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:10:11 2018TZS268 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:11
Licenca: 2018TZS268
12 . 27 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:10:33 2018TZS176 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:33
Licenca: 2018TZS176
13 . 25 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:10:38 2018TZS516 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:38
Licenca: 2018TZS516
14 . 48 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:11:14 2018TZS477 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:14
Licenca: 2018TZS477
15 . 397 COLJA Oskar
Moški SLO -- 0:11:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:15
Licenca:
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 13 PRELESNIK Tinakra
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:40 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:40
Licenca:
2 . 55 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:52 2018TZS508 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:52
Licenca: 2018TZS508
3 . 46 VOHAR Ela
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM -- 0:10:35 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:35
Licenca:
4 . 41 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP -- 0:10:47 2018TZS366 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:47
Licenca: 2018TZS366
5 . 52 Valič Isa
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:11:16 2018TZS509 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:16
Licenca: 2018TZS509
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 80 Alenabi Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:29:07 2018TZS518 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:29:07
Licenca: 2018TZS518
2 . 95 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:29:53 2018TZS250 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:29:53
Licenca: 2018TZS250
3 . 94 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:14 2018TZS251 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:14
Licenca: 2018TZS251
4 . 92 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:47 2018TZS254 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:31:47
Licenca: 2018TZS254
5 . 29 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:50 2018TZS264 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:31:50
Licenca: 2018TZS264
6 . 81 Vimos Kocbek Nevan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:32:05 2018TZS614 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:32:05
Licenca: 2018TZS614
7 . 77 Medved Jure
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:32:22 2018TZS571 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:32:22
Licenca: 2018TZS571
8 . 90 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:32:28 2018TZS258 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:32:28
Licenca: 2018TZS258
9 . 108 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:33:29 2018TZS497 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:29
Licenca: 2018TZS497
10 . 93 Berlec Aljaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:33:38 2018TZS252 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:38
Licenca: 2018TZS252
11 . 75 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:33:49 2018TZS090 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:49
Licenca: 2018TZS090
12 . 76 Žagar Taj
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:33:52 2018TZS091 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:52
Licenca: 2018TZS091
13 . 88 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:34:13 2018TZS260 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:34:13
Licenca: 2018TZS260
14 . 74 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:34:57 2018TZS089 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:34:57
Licenca: 2018TZS089
15 . 67 GIOIA Jacopo
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 0:35:43 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:35:43
Licenca:
16 . 89 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:37:25 2018TZS259 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:37:25
Licenca: 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 96 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:34 2018TZS249 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:34
Licenca: 2018TZS249
2 . 109 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:31:21 2018TZS478 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:31:21
Licenca: 2018TZS478
3 . 106 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:33:17 2018TZS484 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:17
Licenca: 2018TZS484
4 . 86 Mozetič Metka
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:33:35 2018TZS263 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:33:35
Licenca: 2018TZS263
5 . 44 Andrejič Vanesa
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP -- 0:35:36 2018TZS364 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:35:36
Licenca: 2018TZS364
6 . 78 Kotnik Zoja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:36:01 2018TZS557 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:36:01
Licenca: 2018TZS557
7 . 85 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:39:25 2018TZS262 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:39:25
Licenca: 2018TZS262
8 . 79 Bregar Živa
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:39:27 2018TZS522 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:39:27
Licenca: 2018TZS522
9 . 110 MIKUŽ Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:42:15 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:42:15
Licenca:
10 . 84 Šepec Pia Olga
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO -- 0:42:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:42:20
Licenca:
11 . 91 POROVNE LANA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:43:38 2018TZS257 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:43:38
Licenca: 2018TZS257
KADETI-M
1 . 83 Mamič Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:26:48 2018TZS566 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:26:48
Licenca: 2018TZS566
2 . 102 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:26:50 2018TZS240 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:26:50
Licenca: 2018TZS240
3 . 68 Pregelj Mark
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:28:12 2018TZS359 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:28:12
Licenca: 2018TZS359
4 . 82 Jurček Jure
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:29:20 2018TZS551 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:29:20
Licenca: 2018TZS551
5 . 104 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP -- 0:30:20 2018TZS397 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:20
Licenca: 2018TZS397
6 . 71 Tomšič Staš
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:30:29 2018TZS085 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:29
Licenca: 2018TZS085
7 . 73 Čop Aljaž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:30:35 2018TZS060 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:35
Licenca: 2018TZS060
8 . 111 Rihar Mai
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 0:30:37 2018TZS590 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:37
Licenca: 2018TZS590
9 . 100 Rutar Jon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:39 2018TZS242 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:31:39
Licenca: 2018TZS242
10 . 105 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP -- 0:32:09 2018TZS391 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:32:09
Licenca: 2018TZS391
11 . 98 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:35:16 2018TZS247 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:35:16
Licenca: 2018TZS247
12 . 69 MUŽINA Nik
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:35:44 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:35:44
Licenca:
13 . 66 DEMETER Kolos
Jászberényi Triatlon Egyesület
Moški HUN Jászberényi Triatlon Egyesület -- 0:36:42 >
Klub Jászberényi Triatlon Egyesület
Država HUN
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:36:42
Licenca:
14 . 65 PISČANC Timotej
Moški SLO -- 0:40:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:40:03
Licenca:
KADETINJE-Ž
1 . 72 Bartol Monika
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:28:58 2018TZS057 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:28:58
Licenca: 2018TZS057
2 . 103 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP -- 0:30:18 2018TZS377 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:18
Licenca: 2018TZS377
3 . 101 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:44 2018TZS241 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:30:44
Licenca: 2018TZS241
4 . 99 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:02 2018TZS246 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:31:02
Licenca: 2018TZS246
5 . 97 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:34:09 2018TZS248 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:34:09
Licenca: 2018TZS248
6 . 107 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:34:50 2018TZS510 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:34:50
Licenca: 2018TZS510
7 . 70 VODOPIJA VITA
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:36:36 2018TZS360 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:36:36
Licenca: 2018TZS360
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 198 Medved Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 1:00:32 2018TZS572 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:00:32
Licenca: 2018TZS572
2 . 120 Berlec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:02:46 2018TZS237 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:02:46
Licenca: 2018TZS237
3 . 199 Mavrič Mrak Filip
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 1:05:10 2018TZS570 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:10
Licenca: 2018TZS570
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 312 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:55:49 2018TZS083 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:55:49
Licenca: 2018TZS083
2 . 308 Dečman Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:57:07 2018TZS061 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:57:07
Licenca: 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE -SPRINT-Ž
1 . 200 Pluško Lana
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana -- 1:08:34 2018TZS584 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:34
Licenca: 2018TZS584
ČLANI 1-M
1 . 276 CAUZ Francesco
Liger team
Moški ITA Liger team -- 1:49:29 >
Klub Liger team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:49:29
Licenca:
2 . 339 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:56:56 2018TZS229 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:56:56
Licenca: 2018TZS229
3 . 340 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:33 2018TZS227 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:03:33
Licenca: 2018TZS227
4 . 341 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:07:21 2018TZS225 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:07:21
Licenca: 2018TZS225
5 . 258 FELRTIN Luca
Asd GP triathlon
Moški SLO Asd GP triathlon -- 2:08:29 >
Klub Asd GP triathlon
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:08:29
Licenca:
6 . 360 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:15:24 2018TZS483 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:15:24
Licenca: 2018TZS483
7 . 407 Šolar Peter
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M -- 2:32:57 2018TZS111 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:57
Licenca: 2018TZS111
8 . 370 FONDA Dino
Moški SLO -- 2:37:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:37:40
Licenca:
9 . 324 Prelec Marko
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 2:47:03 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:47:03
Licenca:
DNF10 . 316 Suhadolnik Luka
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- DNF 2018TZS603 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS603
ČLANICE 1-Ž
1 . 329 Bedene Pia
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO -- 2:20:03 2018TZS165 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:03
Licenca: 2018TZS165
2 . 376 VIDIC Ana
Ženski SLO -- 2:32:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:06
Licenca:
ČLANI 2-M
1 . 310 Majdič Jure
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:50:28 2018TZS072 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:50:28
Licenca: 2018TZS072
2 . 309 Abrahamsberg Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:57:51 2018TZS055 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:57:51
Licenca: 2018TZS055
3 . 307 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:59:48 2018TZS095 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:59:48
Licenca: 2018TZS095
4 . 375 KOCJAN KLEMEN
Moški SLO -- 2:00:02 10049504033 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:00:02
Licenca: 10049504033
5 . 313 Šilc Franci
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:02:29 2018TZS080 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:02:29
Licenca: 2018TZS080
6 . 255 Cociani Alessandro
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST -- 2:03:03 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:03:03
Licenca:
7 . 330 Hribar Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:34 2018TZS222 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:03:34
Licenca: 2018TZS222
8 . 293 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON -- 2:05:53 2018TZS144 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:05:53
Licenca: 2018TZS144
9 . 322 Dolinar Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 2:06:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:06:48
Licenca:
10 . 318 Stranjak Robert
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:09:05 2018TZS602 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:09:05
Licenca: 2018TZS602
11 . 254 Jamnik Ivan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:09:35 2018TZS292 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:09:35
Licenca: 2018TZS292
12 . 296 Gorinšek Jure
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ -- 2:10:11 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:10:11
Licenca:
13 . 252 GREGEC Nenad
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:11:43 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:11:43
Licenca:
14 . 361 Lulik Dimitrij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:14:35 2018TZS490 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:14:35
Licenca: 2018TZS490
15 . 378 BRATUN Tomaž
Moški SLO -- 2:18:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:18:11
Licenca:
16 . 381 BIŠČEVIČ Jasmin
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA -- 2:19:46 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:19:46
Licenca:
17 . 319 Lepojič Sašo
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:20:28 2018TZS564 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:28
Licenca: 2018TZS564
18 . 356 Logar Primož
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 2:20:39 2018TZS454 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:39
Licenca: 2018TZS454
19 . 377 slak miha
Moški SLO -- 2:20:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:49
Licenca:
20 . 326 Petrovič Sašo
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 2:22:19 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:22:19
Licenca:
21 . 373 Zgonc Darko
Moški SLO -- 2:23:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:23:51
Licenca:
22 . 260 MARGON Borut
BM1 PROSPORT
Moški SLO BM1 PROSPORT -- 2:24:59 >
Klub BM1 PROSPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:24:59
Licenca:
23 . 275 Sodin Rado
KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ
Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ -- 2:25:11 >
Klub KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:25:11
Licenca:
23 . 282 Senekovič Niko
SD Pulz Maribor
Moški SLO SD Pulz Maribor -- 2:25:11 >
Klub SD Pulz Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:25:11
Licenca:
25 . 280 RODI Fabio
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 2:25:59 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:25:59
Licenca:
26 . 266 RODMAN Urban
Ciclisti Goricjani
Moški SLO Ciclisti Goricjani -- 2:27:56 >
Klub Ciclisti Goricjani
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:27:56
Licenca:
27 . 295 ROŽMAN Rok
ŠD HSE
Moški SLO ŠD HSE -- 2:29:05 >
Klub ŠD HSE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:29:05
Licenca:
28 . 270 SFERCH Luca
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 2:30:38 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:30:38
Licenca:
29 . 320 Prestor Aleš
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:34:03 2018TZS668 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:34:03
Licenca: 2018TZS668
30 . 287 Žitko Jernej
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport -- 2:35:16 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:35:16
Licenca:
31 . 294 ŠTRUBELJ Luka
ŠD GEN
Moški SLO ŠD GEN -- 2:36:09 >
Klub ŠD GEN
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:36:09
Licenca:
32 . 327 Pugelj Mitja
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 2:38:00 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:38:00
Licenca:
33 . 259 Gustin Martin
Asd Pool Sport Trieste
Moški ITA Asd Pool Sport Trieste -- 2:39:03 >
Klub Asd Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:39:03
Licenca:
34 . 380 Petek Matic
Moški SLO -- 2:39:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:39:23
Licenca:
35 . 281 ŠVAJGER Matjaž
SD PULZ
Moški SLO SD PULZ -- 2:45:37 >
Klub SD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:45:37
Licenca:
36 . 374 BOLE Simon
Moški SLO -- 3:06:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 3:06:03
Licenca:
ČLANICE 2-Ž
1 . 332 Žnidar Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 2:22:55 2018TZS220 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:22:55
Licenca: 2018TZS220
2 . 402 Podrecca Tea
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:32:19 2018TZS098 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:19
Licenca: 2018TZS098
3 . 331 Vrečko Alenka
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 2:32:39 2018TZS221 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:39
Licenca: 2018TZS221
4 . 264 Pinzelli Valentina
C.AZ. Fincantieri Wartsila
Ženski ITA C.AZ. Fincantieri Wartsila -- 2:35:08 >
Klub C.AZ. Fincantieri Wartsila
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:35:08
Licenca:
5 . 273 MAXWELL Kimberley
International Elite Triathlon club
Ženski International Elite Triathlon club -- 2:35:38 >
Klub International Elite Triathlon club
Država
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:35:38
Licenca:
6 . 283 HANCZEWSKA Marta
Swim2tri
Ženski POL Swim2tri -- 2:40:15 >
Klub Swim2tri
Država POL
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:40:15
Licenca:
7 . 246 Vovko Barbara
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport -- 2:40:40 2018TZS308 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:40:40
Licenca: 2018TZS308
8 . 369 FONDA Kalindi
Ženski SLO -- 2:59:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:59:03
Licenca:
VETERANI 1-M
1 . 311 Radivojević Aleksander
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:02:50 2018TZS078 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:02:50
Licenca: 2018TZS078
2 . 249 Poljanšek Borut
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:07:13 2018TZS302 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:07:13
Licenca: 2018TZS302
3 . 359 Medvedec Uroš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:08:35 2018TZS476 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:08:35
Licenca: 2018TZS476
4 . 333 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:08:51 2018TZS217 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:08:51
Licenca: 2018TZS217
5 . 289 MUŽINA Aleksij
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:10:44 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:10:44
Licenca:
6 . 250 Bogataj Aleš
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:11:43 2018TZS286 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:11:43
Licenca: 2018TZS286
7 . 405 CASAGRANDE Maurizio
Moški ITA -- 2:13:18 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:13:18
Licenca:
8 . 263 POTENZA Marco
ASD Bora Multisport Trieste
Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:17:30 >
Klub ASD Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:17:30
Licenca:
9 . 173 BŁONIARZ Mirosław
Swim2tri
Moški POL Swim2tri -- 2:20:41 >
Klub Swim2tri
Država POL
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:41
Licenca:
10 . 247 LAING Gregor
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:20:53 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:53
Licenca:
11 . 285 VODOPIJA Valter
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:23:18 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:23:18
Licenca:
12 . 351 CASETTA Denis
triathlon team pordenone
Moški ITA triathlon team pordenone -- 2:26:02 >
Klub triathlon team pordenone
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:26:02
Licenca:
13 . 336 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:26:34 2018TZS218 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:26:34
Licenca: 2018TZS218
14 . 362 Vidmar Denis
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:30:16 2018TZS486 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:30:16
Licenca: 2018TZS486
15 . 292 GUNJAČ Etjen
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:40:49 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:40:49
Licenca:
VETERANKE 1-Ž
1 . 357 Maček Mateja
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM -- 2:30:17 2018TZS456 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:30:17
Licenca: 2018TZS456
2 . 251 Bogataj Jereb Janja
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport -- 2:32:43 2018TZS294 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:43
Licenca: 2018TZS294
3 . 342 Bertoncelj Helena
TK Gorenjska
Ženski SLO TK Gorenjska -- 2:38:44 2018TZS659 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:38:44
Licenca: 2018TZS659
4 . 248 Bole Breznik Mateja
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport -- 2:46:13 2018TZS287 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:46:13
Licenca: 2018TZS287
5 . 354 Rižnar Barbara
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM -- 2:55:18 2018TZS628 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:55:18
Licenca: 2018TZS628
6 . 353 Antonič Urška
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM -- 2:57:37 2018TZS444 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:57:37
Licenca: 2018TZS444
VETERANI 2-M
1 . 363 Rizmal Jurij
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško -- 2:04:06 2018TZS312 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:04:06
Licenca: 2018TZS312
2 . 358 Maček Uroš
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 2:04:55 2018TZS455 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:04:55
Licenca: 2018TZS455
3 . 288 Ličen Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:06:39 2018TZS349 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:06:39
Licenca: 2018TZS349
4 . 269 Marino Andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST -- 2:06:49 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:06:49
Licenca:
5 . 344 Berlisk Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:11:50 2018TZS203 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:11:50
Licenca: 2018TZS203
6 . 368 ROSSI Filippo
Verona triathlon
Moški ITA Verona triathlon -- 2:12:18 >
Klub Verona triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:12:18
Licenca:
7 . 352 Gostinčar Robert
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 2:12:48 2018TZS447 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:12:48
Licenca: 2018TZS447
8 . 321 Bregar Gorazd
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 2:12:55 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:12:55
Licenca:
9 . 346 ŠULIGOJ Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje -- 2:13:12 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:13:12
Licenca:
10 . 367 CROVATO Massimiliano
Tüber Triathlon
Moški ITA Tüber Triathlon -- 2:13:20 >
Klub Tüber Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:13:20
Licenca:
11 . 337 Podbevšek Sebastjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:16:19 2018TZS207 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:16:19
Licenca: 2018TZS207
12 . 303 Štabuc Roman
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF -- 2:17:00 2018TZS040 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:17:00
Licenca: 2018TZS040
13 . 305 MONTANARI Manuel
T. T. RAVENNA
Moški ITA T. T. RAVENNA -- 2:18:25 >
Klub T. T. RAVENNA
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:18:25
Licenca:
14 . 274 DEMETER Gábor
Jászberényi Triatlon Egyesület
Moški HUN Jászberényi Triatlon Egyesület -- 2:27:44 >
Klub Jászberényi Triatlon Egyesület
Država HUN
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:27:44
Licenca:
15 . 262 FOCASSI Fabio
ASD Bora Multisport Trieste
Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:28:50 >
Klub ASD Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:28:50
Licenca:
16 . 298 Malovič Zoran
ŠD SloveniaControl
Moški SLO ŠD SloveniaControl -- 2:30:13 2018TZS014 >
Klub ŠD SloveniaControl
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:30:13
Licenca: 2018TZS014
17 . 257 CRAVERO GIUSEPPE Ranieri
ASD CUS UDINE
Moški ITA ASD CUS UDINE -- 2:34:24 >
Klub ASD CUS UDINE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:34:24
Licenca:
18 . 334 Dobida Frančišek
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:40:12 2018TZS209 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:40:12
Licenca: 2018TZS209
19 . 338 Trpin Matej
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:43:25 2018TZS205 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:43:25
Licenca: 2018TZS205
VETERANKE 2-Ž
1 . 348 LUKAČ Irena
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD -- 2:49:44 2018TZS433 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:49:44
Licenca: 2018TZS433
VETERANI 3-M
1 . 366 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY -- 2:05:01 2018TZS517 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:05:01
Licenca: 2018TZS517
2 . 400 Drobež Andrej
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:13:59 2018TZS535 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:13:59
Licenca: 2018TZS535
3 . 379 PELLEGRINI Stefano
Moški ITA -- 2:14:49 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:14:49
Licenca:
4 . 347 Pezdir Roman
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD -- 2:20:45 2018TZS431 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:20:45
Licenca: 2018TZS431
5 . 272 CASONATO Dino
G.P. TRIATHLON
Moški ITA G.P. TRIATHLON -- 2:29:07 >
Klub G.P. TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:29:07
Licenca:
6 . 253 Mandelj Matjaž
3K Šport
Moški SLO 3K Šport -- 2:32:58 2018TZS298 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:32:58
Licenca: 2018TZS298
7 . 261 METTA Daniele
ASD Bora Multisport Trieste
Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:39:18 >
Klub ASD Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:39:18
Licenca:
8 . 404 DALLA ALBERTO Nora
Moški ITA -- 2:46:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:46:36
Licenca:
VETERANKE 3-Ž
1 . 365 Šuligoj Helena
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:50:51 2018TZS608 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:50:51
Licenca: 2018TZS608
VETERANI 4-M
1 . 343 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:20 2018TZS193 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:03:20
Licenca: 2018TZS193
2 . 304 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE -- 2:15:55 2018TZS047 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:15:55
Licenca: 2018TZS047
3 . 268 COSULICHE PECINE De
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste -- 2:23:50 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:23:50
Licenca:
4 . 335 Martič Zvezdan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:27:57 2018TZS195 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:27:57
Licenca: 2018TZS195
5 . 290 SKOK Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:59:44 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:59:44
Licenca:
VETERANI 5-M
1 . 317 Debenec Bojan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana -- 2:19:42 2018TZS526 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:19:42
Licenca: 2018TZS526
2 . 328 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- 2:24:46 2018TZS012 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:24:46
Licenca: 2018TZS012
3 . 291 Černeka Zvonko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:55:17 2018TZS342 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:55:17
Licenca: 2018TZS342
VETERANI 6-M
1 . 406 REŠČIČ Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 3:13:31 2018TZS340 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 3:13:31
Licenca: 2018TZS340

Komentarji

 

Mobile content