Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2018

Triatlon Tekma:Triatlon Kočevje 2018 Datum:09.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca Več
SM3-M
1 . 83 Arko Bogdan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:36 (0:39) 0:20:39 (0:35) 0:09:04 0:37:34 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:06:36 (0:39) 0:20:39 (0:35) 0:09:04
Rezultat: 0:37:34
Licenca:
2 . 68 Peterka Jan
SCC Chemnitz Triathlon
Moški SLO SCC Chemnitz Triathlon 0:04:15 (0:21) () DNF >
Klub SCC Chemnitz Triathlon
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:15 (0:21) ()
Rezultat: DNF
Licenca:
SZ3-Ž
1 . 101 PETERKA Monika
SCC Chemnitz Triathlon
Ženski SLO SCC Chemnitz Triathlon 0:06:11 (0:20) 0:16:12 (0:20) 0:06:51 0:29:56 >
Klub SCC Chemnitz Triathlon
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:06:11 (0:20) 0:16:12 (0:20) 0:06:51
Rezultat: 0:29:56
Licenca:
2 . 43 MIKUŽ Maruša
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:06:05 (0:36) 0:18:47 (0:22) 0:10:08 0:36:00 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:06:05 (0:36) 0:18:47 (0:22) 0:10:08
Rezultat: 0:36:00
Licenca:
3 . 127 LASIČ Ana
ŠD Riba
Ženski SLO ŠD Riba 0:06:26 (1:00) 0:19:17 (0:41) 0:11:57 0:39:23 >
Klub ŠD Riba
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:06:26 (1:00) 0:19:17 (0:41) 0:11:57
Rezultat: 0:39:23
Licenca:
CICIBANI-M
1 . 75 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:12 2018TZS185 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:12
Licenca: 2018TZS185
2 . 63 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:02:27 2018TZS371 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:27
Licenca: 2018TZS371
3 . 93 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:32 2018TZS273 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:32
Licenca: 2018TZS273
3 . 19 Prelesnik France
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:32 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:32
Licenca:
5 . 72 Rihar Val
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:02:41 2018TZS589 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:41
Licenca: 2018TZS589
6 . 88 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:47 2018TZS190 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:47
Licenca: 2018TZS190
7 . 76 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:58 2018TZS191 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:02:58
Licenca: 2018TZS191
8 . 12 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:05 2018TZS653 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:05
Licenca: 2018TZS653
9 . 53 KAJTAZOVIĆ Lian
Moški SLO 0:03:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:07
Licenca:
10 . 21 Rus Nik
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:09 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:09
Licenca:
11 . 24 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:03:13 2018TZS390 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:13
Licenca: 2018TZS390
12 . 15 Podobnik Matevž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:14 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:14
Licenca:
13 . 36 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:18 2018TZS503 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:18
Licenca: 2018TZS503
14 . 17 Mihajlovič Svit
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:21 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:21
Licenca:
15 . 66 SCHIAVON Adam
Triathlon Trieste
Moški SLO Triathlon Trieste 0:03:29 >
Klub Triathlon Trieste
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:29
Licenca:
16 . 107 ŠEKONJA Jakob
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 0:03:38 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:38
Licenca:
17 . 106 ŠEKONJA Ožbej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 0:03:56 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:03:56
Licenca:
18 . 16 Mlakar Oskar
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:13 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:04:13
Licenca:
19 . 9 KAUČIČ Timotej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:37 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:04:37
Licenca:
20 . 85 Žagar Filip
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:35 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:05:35
Licenca:
CICIBANKE-Ž
1 . 46 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:18 2018TZS274 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:02:18
Licenca: 2018TZS274
2 . 1 Kromar Urša
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:37 2018TZS070 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:02:37
Licenca: 2018TZS070
3 . 11 Križan Bor
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:41 2018TZS067 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:02:41
Licenca: 2018TZS067
4 . 34 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:56 2018TZS499 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:02:56
Licenca: 2018TZS499
5 . 2 Mihelič Maša
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:00 2018TZS075 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:03:00
Licenca: 2018TZS075
6 . 30 PAJNIČ Hana
Ženski SLO 0:03:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:03:11
Licenca:
7 . 13 Franjga Tinkara
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:24 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:04:24
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 102 Denša Tian
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:54 2018TZS528 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:05:54
Licenca: 2018TZS528
2 . 98 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:05:58 2018TZS396 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:05:58
Licenca: 2018TZS396
3 . 77 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:06:07 2018TZS183 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:06:07
Licenca: 2018TZS183
4 . 48 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:06:13 2018TZS271 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:06:13
Licenca: 2018TZS271
5 . 71 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:06:47 2018TZS269 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:06:47
Licenca: 2018TZS269
6 . 89 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:07:22 2018TZS176 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:07:22
Licenca: 2018TZS176
7 . 40 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:07:45 2018TZS477 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:07:45
Licenca: 2018TZS477
8 . 14 Dejak David
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:08:09 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:08:09
Licenca:
9 . 7 Pleše Žan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:44 2018TZS093 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:09:44
Licenca: 2018TZS093
10 . 94 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:17 2018TZS270 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time:
Rezultat: 0:10:17
Licenca: 2018TZS270
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 108 POJE LANA Mihelič
Ženski SLO 0:05:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:05:53
Licenca:
2 . 10 Križan Mia
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:52 2018TZS066 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:06:52
Licenca: 2018TZS066
3 . 35 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:06:57 2018TZS508 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:06:57
Licenca: 2018TZS508
4 . 18 Prelesnik Tinkara
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:07:03 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:07:03
Licenca:
5 . 84 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:08:09 2018TZS366 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time:
Rezultat: 0:08:09
Licenca: 2018TZS366
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 56 Alenabi Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:04:24 (0:29) 0:14:17 (0:17) 0:06:53 0:26:22 2018TZS518 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:24 (0:29) 0:14:17 (0:17) 0:06:53
Rezultat: 0:26:22
Licenca: 2018TZS518
2 . 131 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:09 (0:21) 0:14:44 (0:23) 0:07:14 0:26:54 2018TZS250 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:09 (0:21) 0:14:44 (0:23) 0:07:14
Rezultat: 0:26:54
Licenca: 2018TZS250
3 . 129 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:47 (0:23) 0:15:03 (0:25) 0:06:51 0:27:31 2018TZS251 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:47 (0:23) 0:15:03 (0:25) 0:06:51
Rezultat: 0:27:31
Licenca: 2018TZS251
4 . 82 Vimos Kocbek Nevan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:03 (0:33) 0:15:41 (0:22) 0:07:27 0:29:07 2018TZS614 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:03 (0:33) 0:15:41 (0:22) 0:07:27
Rezultat: 0:29:07
Licenca: 2018TZS614
5 . 104 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:08 (0:28) 0:15:55 (0:22) 0:07:25 0:29:19 2018TZS255 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:08 (0:28) 0:15:55 (0:22) 0:07:25
Rezultat: 0:29:19
Licenca: 2018TZS255
6 . 160 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:54 (0:30) 0:15:52 (0:19) 0:08:09 0:29:45 2018TZS254 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:54 (0:30) 0:15:52 (0:19) 0:08:09
Rezultat: 0:29:45
Licenca: 2018TZS254
7 . 47 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:54 (0:28) 0:16:09 (0:22) 0:07:58 0:29:52 2018TZS258 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:54 (0:28) 0:16:09 (0:22) 0:07:58
Rezultat: 0:29:52
Licenca: 2018TZS258
8 . 130 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:29 (0:26) 0:16:37 (0:22) 0:08:07 0:30:03 2018TZS264 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:29 (0:26) 0:16:37 (0:22) 0:08:07
Rezultat: 0:30:03
Licenca: 2018TZS264
9 . 151 Berlec Aljaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:27 (0:29) 0:16:58 (0:20) 0:08:10 0:30:27 2018TZS252 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:27 (0:29) 0:16:58 (0:20) 0:08:10
Rezultat: 0:30:27
Licenca: 2018TZS252
10 . 55 Medved Jure
Športno društvo Tek je lek
Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:05:43 (0:27) 0:16:42 (0:30) 0:07:26 0:30:51 2018TZS571 >
Klub Športno društvo Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:43 (0:27) 0:16:42 (0:30) 0:07:26
Rezultat: 0:30:51
Licenca: 2018TZS571
11 . 41 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:15 (0:32) 0:16:21 (0:25) 0:08:27 0:31:02 2018TZS497 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:15 (0:32) 0:16:21 (0:25) 0:08:27
Rezultat: 0:31:02
Licenca: 2018TZS497
12 . 96 Žagar Taj
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:20 (0:37) 0:16:47 (0:23) 0:07:07 0:31:16 2018TZS091 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:06:20 (0:37) 0:16:47 (0:23) 0:07:07
Rezultat: 0:31:16
Licenca: 2018TZS091
13 . 168 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:13 (0:32) 0:17:43 (0:23) 0:07:49 0:31:43 2018TZS260 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:13 (0:32) 0:17:43 (0:23) 0:07:49
Rezultat: 0:31:43
Licenca: 2018TZS260
14 . 42 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:58 (0:44) 0:17:00 (0:20) 0:08:02 0:32:06 2018TZS502 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:58 (0:44) 0:17:00 (0:20) 0:08:02
Rezultat: 0:32:06
Licenca: 2018TZS502
15 . 87 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:50 (0:35) 0:17:26 (0:20) 0:07:11 0:32:24 2018TZS090 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:06:50 (0:35) 0:17:26 (0:20) 0:07:11
Rezultat: 0:32:24
Licenca: 2018TZS090
16 . 86 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:07:10 (0:37) 0:18:03 (0:18) 0:07:29 0:33:39 2018TZS089 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:07:10 (0:37) 0:18:03 (0:18) 0:07:29
Rezultat: 0:33:39
Licenca: 2018TZS089
17 . 133 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:40 (0:37) 0:18:47 (0:27) 0:09:06 0:34:39 2018TZS259 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:40 (0:37) 0:18:47 (0:27) 0:09:06
Rezultat: 0:34:39
Licenca: 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 95 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 0:04:26 (0:22) 0:15:03 (0:22) 0:06:33 0:26:48 2018TZS162 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:26 (0:22) 0:15:03 (0:22) 0:06:33
Rezultat: 0:26:48
Licenca: 2018TZS162
2 . 25 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:12 (0:26) 0:15:13 (0:17) 0:07:43 0:27:51 2018TZS249 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:12 (0:26) 0:15:13 (0:17) 0:07:43
Rezultat: 0:27:51
Licenca: 2018TZS249
3 . 38 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:53 (0:36) 0:15:46 (0:19) 0:07:09 0:28:46 2018TZS478 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:53 (0:36) 0:15:46 (0:19) 0:07:09
Rezultat: 0:28:46
Licenca: 2018TZS478
4 . 167 Mozetič Metka
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:10 (0:32) 0:16:40 (0:20) 0:07:18 0:30:01 2018TZS263 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:10 (0:32) 0:16:40 (0:20) 0:07:18
Rezultat: 0:30:01
Licenca: 2018TZS263
5 . 39 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:54 (0:33) 0:16:21 (0:23) 0:08:07 0:30:21 2018TZS484 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:54 (0:33) 0:16:21 (0:23) 0:08:07
Rezultat: 0:30:21
Licenca: 2018TZS484
6 . 175 Andrejič Vanesa
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:05:14 (0:28) 0:16:52 (0:20) 0:08:21 0:31:16 2018TZS364 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:14 (0:28) 0:16:52 (0:20) 0:08:21
Rezultat: 0:31:16
Licenca: 2018TZS364
7 . 67 Hajdinjak Ana Nana
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:31 (0:41) 0:17:31 (0:22) 0:07:28 0:31:35 2018TZS545 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:31 (0:41) 0:17:31 (0:22) 0:07:28
Rezultat: 0:31:35
Licenca: 2018TZS545
7 . 90 Kotnik Zoja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:39 (0:37) 0:17:28 (0:23) 0:07:26 0:31:35 2018TZS557 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:39 (0:37) 0:17:28 (0:23) 0:07:26
Rezultat: 0:31:35
Licenca: 2018TZS557
9 . 158 POROVNE LANA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:52 (0:39) 0:19:41 (0:35) 0:09:24 0:36:13 2018TZS257 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:52 (0:39) 0:19:41 (0:35) 0:09:24
Rezultat: 0:36:13
Licenca: 2018TZS257
10 . 80 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:22 (0:36) 0:20:18 (0:26) 0:09:18 0:37:03 2018TZS262 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:06:22 (0:36) 0:20:18 (0:26) 0:09:18
Rezultat: 0:37:03
Licenca: 2018TZS262
KADETI-M
1 . 58 Mamič Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana () () 0:24:02 2018TZS566 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: () ()
Rezultat: 0:24:02
Licenca: 2018TZS566
2 . 33 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:04:05 (0:21) 0:13:24 (0:19) 0:05:57 0:24:08 2018TZS383 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:05 (0:21) 0:13:24 (0:19) 0:05:57
Rezultat: 0:24:08
Licenca: 2018TZS383
3 . 122 Močnik Jakob
ŠDP
Moški SLO ŠDP 0:03:51 (0:18) 0:13:42 (0:22) 0:06:03 0:24:19 2018TZS052 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:03:51 (0:18) 0:13:42 (0:22) 0:06:03
Rezultat: 0:24:19
Licenca: 2018TZS052
4 . 44 Tomšič Staš
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:01 (0:20) 0:13:29 (0:20) 0:06:16 0:24:28 2018TZS085 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:01 (0:20) 0:13:29 (0:20) 0:06:16
Rezultat: 0:24:28
Licenca: 2018TZS085
5 . 185 Pregelj Mark
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:03:43 (0:25) 0:13:41 (0:18) 0:06:27 0:24:35 2018TZS359 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:03:43 (0:25) 0:13:41 (0:18) 0:06:27
Rezultat: 0:24:35
Licenca: 2018TZS359
6 . 32 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:04:06 (0:20) 0:13:26 (0:28) 0:06:39 0:25:00 2018TZS384 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:06 (0:20) 0:13:26 (0:28) 0:06:39
Rezultat: 0:25:00
Licenca: 2018TZS384
7 . 57 Zalar Patrik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:53 (0:18) 0:13:41 (0:21) 0:06:52 0:25:07 2018TZS616 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:03:53 (0:18) 0:13:41 (0:21) 0:06:52
Rezultat: 0:25:07
Licenca: 2018TZS616
8 . 117 Denša Ul
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:04:30 (0:21) 0:14:24 (0:24) 0:07:04 0:26:45 2018TZS529 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:30 (0:21) 0:14:24 (0:24) 0:07:04
Rezultat: 0:26:45
Licenca: 2018TZS529
9 . 59 Jurček Jure
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:12 (0:20) 0:14:13 (0:25) 0:06:47 0:27:00 2018TZS551 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:12 (0:20) 0:14:13 (0:25) 0:06:47
Rezultat: 0:27:00
Licenca: 2018TZS551
10 . 73 Rihar Mai
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:04:19 (0:26) 0:14:29 (0:24) 0:07:21 0:27:01 2018TZS590 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:19 (0:26) 0:14:29 (0:24) 0:07:21
Rezultat: 0:27:01
Licenca: 2018TZS590
11 . 103 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:05:04 (0:35) 0:15:25 (0:19) 0:06:44 0:28:09 2018TZS397 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:04 (0:35) 0:15:25 (0:19) 0:06:44
Rezultat: 0:28:09
Licenca: 2018TZS397
12 . 145 Mlakar Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:05:12 (0:25) 0:15:51 (0:25) 0:06:52 0:28:47 2018TZS174 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:12 (0:25) 0:15:51 (0:25) 0:06:52
Rezultat: 0:28:47
Licenca: 2018TZS174
13 . 27 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:14 (0:21) 0:15:38 (0:26) 0:08:10 0:28:51 2018TZS240 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:04:14 (0:21) 0:15:38 (0:26) 0:08:10
Rezultat: 0:28:51
Licenca: 2018TZS240
14 . 26 Rutar Jon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:06 (0:31) 0:17:46 (0:24) 0:07:34 0:31:23 2018TZS242 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:06 (0:31) 0:17:46 (0:24) 0:07:34
Rezultat: 0:31:23
Licenca: 2018TZS242
15 . 49 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:11 (0:24) 0:17:47 (0:34) 0:10:47 0:34:45 2018TZS247 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:05:11 (0:24) 0:17:47 (0:34) 0:10:47
Rezultat: 0:34:45
Licenca: 2018TZS247
KADETINJE-Ž
1 . 123 Bartol Monika
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:22 (0:21) 0:15:06 (0:19) 0:06:21 0:26:31 2018TZS057 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:22 (0:21) 0:15:06 (0:19) 0:06:21
Rezultat: 0:26:31
Licenca: 2018TZS057
2 . 28 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:53 (0:27) 0:15:40 (0:23) 0:07:49 0:29:15 2018TZS246 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:53 (0:27) 0:15:40 (0:23) 0:07:49
Rezultat: 0:29:15
Licenca: 2018TZS246
3 . 79 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:52 (0:25) 0:16:53 (0:25) 0:07:27 0:30:05 2018TZS248 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:52 (0:25) 0:16:53 (0:25) 0:07:27
Rezultat: 0:30:05
Licenca: 2018TZS248
4 . 74 Ovčar Lara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 0:04:18 (0:28) 0:17:04 (0:28) 0:08:23 0:30:44 2018TZS417 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:18 (0:28) 0:17:04 (0:28) 0:08:23
Rezultat: 0:30:44
Licenca: 2018TZS417
5 . 132 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:26 (0:26) 0:16:06 (0:23) 0:10:01 0:31:23 2018TZS241 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:26 (0:26) 0:16:06 (0:23) 0:10:01
Rezultat: 0:31:23
Licenca: 2018TZS241
6 . 37 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:16 (0:30) 0:16:24 (0:22) 0:09:23 0:31:57 2018TZS510 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:16 (0:30) 0:16:24 (0:22) 0:09:23
Rezultat: 0:31:57
Licenca: 2018TZS510
7 . 62 Mandič Tara
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:05:02 (0:24) 0:19:05 (0:32) 0:08:51 0:33:56 2018TZS372 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:05:02 (0:24) 0:19:05 (0:32) 0:08:51
Rezultat: 0:33:56
Licenca: 2018TZS372
8 . 23 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:04:14 (0:20) 0:21:37 (0:28) 0:07:47 0:34:28 2018TZS377 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:04:14 (0:20) 0:21:37 (0:28) 0:07:47
Rezultat: 0:34:28
Licenca: 2018TZS377
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 31 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:37 (0:15) 0:36:21 (0:16) 0:17:19 1:03:49 2018TZS236 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:37 (0:15) 0:36:21 (0:16) 0:17:19
Rezultat: 1:03:49
Licenca: 2018TZS236
2 . 121 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP 0:09:39 (0:17) 0:36:18 (0:20) 0:17:43 1:04:18 2018TZS051 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:39 (0:17) 0:36:18 (0:20) 0:17:43
Rezultat: 1:04:18
Licenca: 2018TZS051
3 . 60 Medved Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:55 (0:20) 0:37:33 (0:21) 0:17:54 1:07:05 2018TZS572 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:55 (0:20) 0:37:33 (0:21) 0:17:54
Rezultat: 1:07:05
Licenca: 2018TZS572
4 . 20 Škufca Elias Moritz
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:57 (0:18) 0:37:36 (0:20) 0:18:13 1:07:25 2018TZS082 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:57 (0:18) 0:37:36 (0:20) 0:18:13
Rezultat: 1:07:25
Licenca: 2018TZS082
5 . 153 Berlec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:53 (0:19) 0:37:40 (0:20) 0:19:35 1:08:48 2018TZS237 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:53 (0:19) 0:37:40 (0:20) 0:19:35
Rezultat: 1:08:48
Licenca: 2018TZS237
6 . 137 Mavrič Mrak Filip
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:55 (0:20) 0:37:39 (0:24) 0:21:11 1:10:31 2018TZS570 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:55 (0:20) 0:37:39 (0:24) 0:21:11
Rezultat: 1:10:31
Licenca: 2018TZS570
7 . 182 Gašparič Nande
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:54 (0:19) 0:39:36 (0:20) 0:21:22 1:12:34 2018TZS538 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:54 (0:19) 0:39:36 (0:20) 0:21:22
Rezultat: 1:12:34
Licenca: 2018TZS538
8 . 69 Perc Jan
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 0:10:23 (0:21) () DNF 2018TZS410 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:23 (0:21) ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS410
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 119 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:10:09 (0:20) 0:43:44 (0:22) 0:22:18 1:16:55 2018TZS363 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:10:09 (0:20) 0:43:44 (0:22) 0:22:18
Rezultat: 1:16:55
Licenca: 2018TZS363
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 156 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:47 (0:15) 0:37:21 (0:17) 0:18:27 1:06:10 2018TZS233 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:47 (0:15) 0:37:21 (0:17) 0:18:27
Rezultat: 1:06:10
Licenca: 2018TZS233
2 . 199 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:56 (0:18) 0:37:38 (0:19) 0:18:07 1:07:20 2018TZS083 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:10:56 (0:18) 0:37:38 (0:19) 0:18:07
Rezultat: 1:07:20
Licenca: 2018TZS083
3 . 142 Dečman Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:39 (0:17) 0:37:31 (0:17) 0:20:25 1:08:11 2018TZS061 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:39 (0:17) 0:37:31 (0:17) 0:20:25
Rezultat: 1:08:11
Licenca: 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 113 Vrtačič Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:10:11 (0:16) 0:42:15 (0:22) 0:20:13 1:13:19 2018TZS234 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:10:11 (0:16) 0:42:15 (0:22) 0:20:13
Rezultat: 1:13:19
Licenca: 2018TZS234
2 . 138 Hočevar Katja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:54 (0:20) 0:42:34 (0:22) 0:21:05 1:15:17 2018TZS546 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:10:54 (0:20) 0:42:34 (0:22) 0:21:05
Rezultat: 1:15:17
Licenca: 2018TZS546
3 . 159 Marič Alja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:11:28 (0:19) 0:42:33 (0:23) 0:21:27 1:16:13 2018TZS567 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:11:28 (0:19) 0:42:33 (0:23) 0:21:27
Rezultat: 1:16:13
Licenca: 2018TZS567
4 . 193 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:11:49 (0:20) 0:42:09 (0:26) 0:22:39 1:17:25 2018TZS235 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:11:49 (0:20) 0:42:09 (0:26) 0:22:39
Rezultat: 1:17:25
Licenca: 2018TZS235
5 . 124 Pevec Hanah
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:01 (0:25) 0:40:54 (0:24) 0:23:03 1:17:49 2018TZS100 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:13:01 (0:25) 0:40:54 (0:24) 0:23:03
Rezultat: 1:17:49
Licenca: 2018TZS100
ČLANI 1-M
1 . 111 Meden Matija
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:09:34 (0:16) 0:36:20 (0:18) 0:16:36 1:03:06 2018TZS457 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:34 (0:16) 0:36:20 (0:18) 0:16:36
Rezultat: 1:03:06
Licenca: 2018TZS457
2 . 136 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:55 (0:19) 0:37:08 (0:20) 0:17:06 1:04:50 2018TZS230 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:55 (0:19) 0:37:08 (0:20) 0:17:06
Rezultat: 1:04:50
Licenca: 2018TZS230
3 . 135 Klenovšek Urh
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:09:43 (0:17) 0:37:23 (0:19) 0:17:17 1:05:01 2018TZS554 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:43 (0:17) 0:37:23 (0:19) 0:17:17
Rezultat: 1:05:01
Licenca: 2018TZS554
4 . 61 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:09:47 (0:17) 0:39:35 (0:19) 0:17:05 1:07:05 2018TZS373 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:47 (0:17) 0:39:35 (0:19) 0:17:05
Rezultat: 1:07:05
Licenca: 2018TZS373
5 . 161 Petelinšek Amadej
74. PEHP
Moški SLO 74. PEHP 0:11:43 (0:20) 0:37:36 (0:20) 0:19:25 1:09:25 2018TZS459 >
Klub 74. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:43 (0:20) 0:37:36 (0:20) 0:19:25
Rezultat: 1:09:25
Licenca: 2018TZS459
6 . 97 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:34 (0:15) 0:36:22 (0:17) 0:23:18 1:09:47 2018TZS232 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:34 (0:15) 0:36:22 (0:17) 0:23:18
Rezultat: 1:09:47
Licenca: 2018TZS232
7 . 201 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:31 (0:22) 0:38:02 (0:24) 0:18:36 1:09:57 2018TZS227 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:31 (0:22) 0:38:02 (0:24) 0:18:36
Rezultat: 1:09:57
Licenca: 2018TZS227
8 . 157 Suhadolnik Luka
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:44 (0:23) 0:39:01 (0:22) 0:18:11 1:10:43 2018TZS603 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:44 (0:23) 0:39:01 (0:22) 0:18:11
Rezultat: 1:10:43
Licenca: 2018TZS603
ČLANICE 1-Ž
1 . 110 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 0:10:27 (0:19) 0:43:04 (0:24) 0:21:11 1:15:26 2018TZS470 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:10:27 (0:19) 0:43:04 (0:24) 0:21:11
Rezultat: 1:15:26
Licenca: 2018TZS470
2 . 118 Bedene Pia
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:13:07 (0:26) 0:45:38 (0:33) 0:22:31 1:22:17 2018TZS165 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:13:07 (0:26) 0:45:38 (0:33) 0:22:31
Rezultat: 1:22:17
Licenca: 2018TZS165
ČLANI 2-M
1 . 202 Majdič Jure
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:37 (0:16) 0:36:20 (0:19) 0:18:52 1:05:25 2018TZS072 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:09:37 (0:16) 0:36:20 (0:19) 0:18:52
Rezultat: 1:05:25
Licenca: 2018TZS072
2 . 143 Cebin Bojan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:01 (0:21) 0:37:22 (0:25) 0:16:49 1:06:01 2018TZS059 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:01 (0:21) 0:37:22 (0:25) 0:16:49
Rezultat: 1:06:01
Licenca: 2018TZS059
3 . 206 Fluher Boris
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:11:38 (0:20) 0:37:38 (0:27) 0:18:09 1:08:16 2018TZS154 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:38 (0:20) 0:37:38 (0:27) 0:18:09
Rezultat: 1:08:16
Licenca: 2018TZS154
4 . 194 Povše Vasja
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 0:11:39 (0:18) 0:36:47 (0:20) 0:19:21 1:08:27 2018TZS021 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:39 (0:18) 0:36:47 (0:20) 0:19:21
Rezultat: 1:08:27
Licenca: 2018TZS021
5 . 115 Paradiž Matej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:11:42 (0:27) 0:37:32 (0:34) 0:20:44 1:11:01 2018TZS350 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:42 (0:27) 0:37:32 (0:34) 0:20:44
Rezultat: 1:11:01
Licenca: 2018TZS350
6 . 4 Šilc Franci
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:40 (0:24) 0:39:26 (0:26) 0:18:41 1:12:40 2018TZS080 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:13:40 (0:24) 0:39:26 (0:26) 0:18:41
Rezultat: 1:12:40
Licenca: 2018TZS080
7 . 180 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 0:12:58 (0:19) 0:38:53 (0:29) 0:20:25 1:13:05 2018TZS144 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:58 (0:19) 0:38:53 (0:29) 0:20:25
Rezultat: 1:13:05
Licenca: 2018TZS144
8 . 139 Šekoranja Janez
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 0:13:20 (0:36) 0:39:39 (0:27) 0:20:47 1:14:50 2018TZS149 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:13:20 (0:36) 0:39:39 (0:27) 0:20:47
Rezultat: 1:14:50
Licenca: 2018TZS149
9 . 52 Lulik Dimitrij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:13:19 (0:26) 0:39:47 (0:29) 0:21:46 1:15:49 2018TZS490 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:13:19 (0:26) 0:39:47 (0:29) 0:21:46
Rezultat: 1:15:49
Licenca: 2018TZS490
10 . 6 Škulj Miha
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:00 (0:34) 0:40:33 (0:41) 0:19:01 1:16:52 2018TZS088 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:16:00 (0:34) 0:40:33 (0:41) 0:19:01
Rezultat: 1:16:52
Licenca: 2018TZS088
11 . 198 Lovšin Marko
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:15:11 (0:25) 0:39:30 (0:30) 0:21:25 1:17:03 2018TZS071 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:11 (0:25) 0:39:30 (0:30) 0:21:25
Rezultat: 1:17:03
Licenca: 2018TZS071
12 . 91 Črešnar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:15:09 (0:56) 0:49:29 (0:29) 0:24:47 1:30:52 2018TZS171 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:09 (0:56) 0:49:29 (0:29) 0:24:47
Rezultat: 1:30:52
Licenca: 2018TZS171
ČLANICE 2-Ž
1 . 78 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:13:07 (0:27) 0:40:45 (0:30) 0:20:43 1:15:35 2018TZS168 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:13:07 (0:27) 0:40:45 (0:30) 0:20:43
Rezultat: 1:15:35
Licenca: 2018TZS168
2 . 164 Podrecca Tea
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:14:01 (0:30) 0:48:07 (0:30) 0:22:31 1:25:41 2018TZS098 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:14:01 (0:30) 0:48:07 (0:30) 0:22:31
Rezultat: 1:25:41
Licenca: 2018TZS098
VETERANI 1-M
1 . 116 Radivojević Aleksander
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:40 (0:21) 0:37:42 (0:27) 0:19:56 1:10:07 2018TZS078 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:40 (0:21) 0:37:42 (0:27) 0:19:56
Rezultat: 1:10:07
Licenca: 2018TZS078
2 . 3 Mihelič Dejan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:12:32 (0:26) 0:37:53 (0:27) 0:19:40 1:11:00 2018TZS074 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:32 (0:26) 0:37:53 (0:27) 0:19:40
Rezultat: 1:11:00
Licenca: 2018TZS074
3 . 50 Medvedec Uroš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:12:33 (0:21) 0:40:39 (0:27) 0:21:20 1:15:22 2018TZS476 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:33 (0:21) 0:40:39 (0:27) 0:21:20
Rezultat: 1:15:22
Licenca: 2018TZS476
4 . 51 Vidmar Denis
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:14:41 (0:47) 0:41:41 (0:38) 0:23:26 1:21:16 2018TZS486 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:14:41 (0:47) 0:41:41 (0:38) 0:23:26
Rezultat: 1:21:16
Licenca: 2018TZS486
5 . 8 Pleše Goran
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:32 (0:48) 0:46:33 (0:40) 0:22:00 1:26:35 2018TZS092 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:16:32 (0:48) 0:46:33 (0:40) 0:22:00
Rezultat: 1:26:35
Licenca: 2018TZS092
VETERANKE 1-Ž
1 . 171 Maček Mateja
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 0:13:54 (0:32) 0:48:11 (0:30) 0:22:44 1:25:54 2018TZS456 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:13:54 (0:32) 0:48:11 (0:30) 0:22:44
Rezultat: 1:25:54
Licenca: 2018TZS456
2 . 70 Perc Jana
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 0:14:58 (0:45) 0:46:59 (0:40) 0:25:52 1:29:15 2018TZS413 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 0:14:58 (0:45) 0:46:59 (0:40) 0:25:52
Rezultat: 1:29:15
Licenca: 2018TZS413
VETERANI 2-M
1 . 184 Kit Mitja
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:11:41 (0:20) 0:36:45 (0:20) 0:19:06 1:08:14 2018TZS450 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:11:41 (0:20) 0:36:45 (0:20) 0:19:06
Rezultat: 1:08:14
Licenca: 2018TZS450
2 . 22 Kromar Damijan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:12:16 (0:20) 0:38:15 (0:21) 0:18:19 1:09:33 2018TZS068 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:16 (0:20) 0:38:15 (0:21) 0:18:19
Rezultat: 1:09:33
Licenca: 2018TZS068
3 . 181 Rizmal Jurij
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 0:12:35 (0:27) 0:37:53 (0:25) 0:18:32 1:09:53 2018TZS312 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:35 (0:27) 0:37:53 (0:25) 0:18:32
Rezultat: 1:09:53
Licenca: 2018TZS312
4 . 64 Mandič Pero
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:12:01 (0:28) 0:41:42 (0:28) 0:19:38 1:14:18 2018TZS370 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:01 (0:28) 0:41:42 (0:28) 0:19:38
Rezultat: 1:14:18
Licenca: 2018TZS370
5 . 173 Gostinčar Robert
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:12:59 (0:27) 0:40:52 (0:44) 0:20:09 1:15:13 2018TZS447 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:59 (0:27) 0:40:52 (0:44) 0:20:09
Rezultat: 1:15:13
Licenca: 2018TZS447
6 . 147 Arbajter Iztok
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:16:20 (0:32) 0:39:25 (0:28) 0:19:17 1:16:03 2018TZS674 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:16:20 (0:32) 0:39:25 (0:28) 0:19:17
Rezultat: 1:16:03
Licenca: 2018TZS674
7 . 186 Štabuc Roman
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 0:14:40 (0:32) 0:42:05 (0:41) 0:21:31 1:19:31 2018TZS040 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:14:40 (0:32) 0:42:05 (0:41) 0:21:31
Rezultat: 1:19:31
Licenca: 2018TZS040
VETERANI 3-M
1 . 112 Meden Sašo
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:12:25 (0:21) 0:38:06 (0:30) 0:18:12 1:09:37 2018TZS458 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:12:25 (0:21) 0:38:06 (0:30) 0:18:12
Rezultat: 1:09:37
Licenca: 2018TZS458
2 . 105 KOMPAN ZLATKO
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:08 (0:33) 0:40:26 (0:30) 0:19:46 1:14:25 2018TZS198 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:13:08 (0:33) 0:40:26 (0:30) 0:19:46
Rezultat: 1:14:25
Licenca: 2018TZS198
3 . 134 Adamič Marko
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:15:26 (0:25) 0:40:23 (0:20) 0:19:22 1:15:57 2018TZS517 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:26 (0:25) 0:40:23 (0:20) 0:19:22
Rezultat: 1:15:57
Licenca: 2018TZS517
4 . 126 Pezdir Roman
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 0:16:15 (0:29) 0:41:59 (0:30) 0:21:25 1:20:40 2018TZS431 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:16:15 (0:29) 0:41:59 (0:30) 0:21:25
Rezultat: 1:20:40
Licenca: 2018TZS431
5 . 195 Pozvek Jože
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:18:48 (0:53) 0:48:33 (1:04) 0:24:33 1:33:53 2018TZS155 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:18:48 (0:53) 0:48:33 (1:04) 0:24:33
Rezultat: 1:33:53
Licenca: 2018TZS155
VETERANI 4-M
1 . 99 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 0:13:41 (0:22) 0:39:46 (0:37) 0:22:45 1:17:13 2018TZS047 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:13:41 (0:22) 0:39:46 (0:37) 0:22:45
Rezultat: 1:17:13
Licenca: 2018TZS047
2 . 174 Rajh Marko
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:15:05 (0:29) 0:41:43 (0:30) 0:21:46 1:19:34 2018TZS460 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:05 (0:29) 0:41:43 (0:30) 0:21:46
Rezultat: 1:19:34
Licenca: 2018TZS460
3 . 205 MRAMOR MARJAN
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:27 (0:53) 0:41:34 (0:51) 0:23:02 1:21:49 2018TZS115 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:27 (0:53) 0:41:34 (0:51) 0:23:02
Rezultat: 1:21:49
Licenca: 2018TZS115
4 . 169 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:18:17 (0:37) 0:51:51 (1:05) 0:29:13 1:41:05 2018TZS192 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:18:17 (0:37) 0:51:51 (1:05) 0:29:13
Rezultat: 1:41:05
Licenca: 2018TZS192
VETERANI 5-M
1 . 92 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:17:12 (0:30) 0:43:51 (0:34) 0:20:29 1:22:38 2018TZS150 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:17:12 (0:30) 0:43:51 (0:34) 0:20:29
Rezultat: 1:22:38
Licenca: 2018TZS150
2 . 189 Žagar Toni
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:15:19 (0:53) 0:45:30 (0:44) 0:23:01 1:25:29 2018TZS087 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:19 (0:53) 0:45:30 (0:44) 0:23:01
Rezultat: 1:25:29
Licenca: 2018TZS087
3 . 120 Erhovnic Tomaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:41 (1:01) 0:47:17 (0:42) 0:26:54 1:31:37 2018TZS110 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:15:41 (1:01) 0:47:17 (0:42) 0:26:54
Rezultat: 1:31:37
Licenca: 2018TZS110
VETERANI 6-M
1 . 100 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 0:19:10 (1:07) 0:44:29 (1:01) 0:24:46 1:30:34 2018TZS414 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:19:10 (1:07) 0:44:29 (1:01) 0:24:46
Rezultat: 1:30:34
Licenca: 2018TZS414
2 . 172 Kabaj Milan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:18:08 (1:25) 1:04:19 (1:58) 0:41:33 2:07:25 2018TZS449 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 0:18:08 (1:25) 1:04:19 (1:58) 0:41:33
Rezultat: 2:07:25
Licenca: 2018TZS449

Komentarji

 

Mobile content