Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018

Triatlon Tekma:AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 Datum:24.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Rezultat
TRIATLON ZA VSAKOGAR - čLANICE 1-Ž
1 . 99 Grojzdek Karmen Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:34 (0:39) 20:53 (1:00) 12:30 0:40:39
TRIATLON ZA VSAKOGAR - čLANICE 2-Ž
2 . 77 Trop Kristina Ženski SLO 05:21 (1:00) 20:40 (1:08) 13:38 0:41:48
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 1-M
1 . 76 Rotovnik Tomaž Moški SLO 06:20 (0:53) 18:30 (1:07) 12:43 0:39:35
2 . 129 LOVRENČIČ Robert Moški SLO TK Novo mesto 06:48 (1:22) 19:51 (1:07) 12:24 0:41:33
3 . 122 Kovačič Iztok Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS167 06:49 (1:03) 19:54 (1:03) 13:25 0:42:16
4 . 72 Gašperič Matjaž Moški SLO TK Utrip 08:46 (0:48) 20:01 (0:45) 12:19 0:42:40
5 . 73 Dečman Gašper Moški SLO 07:30 (1:33) 20:08 (0:40) 12:51 0:42:43
6 . 74 Kukovec Boštjan Moški SLO 07:11 (1:31) 30:04 (1:23) 18:08 0:58:18
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 2-M
1 . 131 Rojec Primož Moški SLO 08:14 (1:14) 19:44 (1:23) 15:25 0:46:02
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANKE 1-Ž
1 . 75 Ninković Saša Ženski SLO 08:23 (1:00) 26:18 (1:01) 18:15 0:54:59
CICIBANI-M
1 . 31 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2018TZS408 01:04 (0:36) 04:37 (0:40) 01:24 0:08:24
2 . 12 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS185 01:11 (0:33) 04:50 (0:49) 01:34 0:08:59
3 . 10 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS190 01:24 (0:40) 04:49 (0:47) 01:34 0:09:15
4 . 126 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP 2018TZS382 01:16 (0:42) 04:49 (0:48) 01:56 0:09:33
5 . 28 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 01:27 (0:51) 04:57 (0:59) 01:35 0:09:50
6 . 13 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS191 01:30 (0:48) 04:59 (0:54) 01:40 0:09:53
7 . 17 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS589 01:28 (0:45) 05:09 (0:54) 01:48 0:10:07
8 . 124 HARNOLD MAIK ŠVAJGER Moški SLO TK Logatec 01:41 (0:47) 05:07 (0:43) 01:49 0:10:09
9 . 22 Rok Uršič Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS281 01:58 (0:36) 05:37 (0:52) 01:49 0:10:53
10 . 4 Križan Bor Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS653 02:04 (0:54) 05:24 (0:51) 01:42 0:10:56
11 . 6 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS533 01:33 (0:57) 06:10 (0:53) 01:55 0:11:32
12 . 24 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS275 01:40 (0:59) 06:13 (0:55) 01:46 0:11:34
13 . 5 KAUČIČ Timotej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 02:25 (0:58) 06:19 (1:00) 01:55 0:12:38
CICIBANKE-Ž
1 . 23 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS280 01:29 (0:39) 05:01 (0:53) 01:38 0:09:43
2 . 2 Križan Ela Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS067 01:29 (0:47) 05:05 (0:51) 01:48 0:10:03
3 . 127 ŠTEBE Stela Ženski SLO TK UTRIP 02:21 (1:07) 06:40 (0:56) 02:27 0:13:33
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 16 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS528 01:05 (0:29) 04:14 (0:43) 01:24 0:07:56
2 . 30 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2018TZS396 01:04 (0:34) 04:20 (0:39) 01:27 0:08:06
3 . 19 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS271 01:12 (0:30) 04:10 (0:43) 01:34 0:08:12
4 . 18 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS266 01:21 (0:30) 04:32 (0:40) 01:32 0:08:36
5 . 14 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS178 01:09 (0:36) 04:39 (0:43) 01:27 0:08:37
6 . 15 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS183 01:08 (0:46) 04:35 (0:40) 01:30 0:08:40
7 . 11 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS176 01:18 (0:40) 04:35 (0:48) 01:31 0:08:53
8 . 25 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS269 01:12 (0:44) 04:44 (0:44) 01:37 0:09:02
9 . 9 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS184 01:20 (0:40) 05:01 (0:44) 01:30 0:09:16
10 . 26 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS268 01:20 (0:44) 04:39 (0:45) 01:48 0:09:18
11 . 21 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS270 01:17 (0:42) 04:53 (0:44) 01:50 0:09:27
12 . 27 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2018TZS368 01:22 (0:35) 05:08 (0:46) 01:37 0:09:30
13 . 1 Dejak David Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 01:23 (0:43) 05:06 (0:51) 01:43 0:09:49
14 . 8 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS182 01:33 (0:52) 05:36 (0:45) 01:37 0:10:25
15 . 7 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS180 01:35 (0:48) 06:02 (0:48) 01:46 0:11:00
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Križan Mia Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS066 01:10 (0:34) 04:53 (0:43) 01:42 0:09:05
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 41 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS518 04:45 (0:26) 17:38 (0:42) 11:08 0:34:41
2 . 52 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS250 04:38 (0:25) 17:36 (0:49) 12:20 0:35:49
3 . 49 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS614 05:15 (0:35) 18:46 (0:37) 12:07 0:37:22
4 . 71 Rotovnik Tine Moški SLO 04:43 (0:37) 18:49 (0:40) 12:57 0:37:48
5 . 50 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS252 04:58 (0:33) 19:06 (0:39) 13:03 0:38:21
6 . 54 DEŽMAN ANŽE Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS258 05:30 (0:38) 20:42 (0:43) 11:55 0:39:29
7 . 47 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS571 06:11 (0:34) 19:54 (0:51) 12:16 0:39:48
8 . 60 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS260 05:49 (0:46) 21:00 (0:42) 12:41 0:41:00
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 40 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2018TZS162 04:39 (0:26) 18:11 (0:47) 11:02 0:35:08
2 . 36 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS478 05:13 (0:33) 18:20 (0:37) 11:22 0:36:07
3 . 69 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 2018TZS407 04:44 (0:35) 19:12 (0:36) 11:08 0:36:17
4 . 61 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS249 04:40 (0:29) 18:30 (0:38) 12:26 0:36:45
5 . 57 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS263 05:12 (0:32) 18:59 (0:39) 11:35 0:36:59
6 . 35 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS484 05:16 (0:32) 18:53 (0:37) 13:34 0:38:53
7 . 63 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS364 05:10 (0:36) 21:17 (0:38) 15:05 0:42:48
8 . 43 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS545 06:10 (0:47) 22:16 (0:44) 12:53 0:42:52
9 . 51 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS256 05:35 (0:32) 22:39 (0:38) 16:12 0:45:38
10 . 59 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS257 06:22 (0:48) 24:07 (0:46) 17:24 0:49:29
KADETI-M
1 . 46 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS566 04:21 (0:22) 16:32 (0:40) 09:35 0:31:32
2 . 39 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS085 04:21 (0:24) 16:27 (0:40) 09:40 0:31:34
3 . 34 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2018TZS359 04:07 (0:28) 16:47 (0:37) 09:59 0:32:00
4 . 55 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS240 04:37 (0:24) 16:27 (0:38) 09:55 0:32:02
5 . 65 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2018TZS383 04:34 (0:23) 16:32 (0:44) 10:01 0:32:15
6 . 64 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2018TZS397 05:08 (0:41) 17:46 (0:40) 10:09 0:34:27
7 . 70 KOKOT JAN Moški SLO 04:12 (0:45) 17:54 (0:46) 10:52 0:34:32
8 . 48 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS590 04:44 (0:27) 17:35 (0:49) 10:55 0:34:33
9 . 44 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS551 05:22 (0:26) 17:41 (0:39) 10:44 0:34:54
10 . 42 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS529 04:56 (0:25) 17:24 (0:46) 11:34 0:35:07
11 . 66 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2018TZS384 04:38 (0:24) 16:24 (0:44) 13:34 0:35:45
12 . 68 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2018TZS391 05:02 (0:30) 19:07 (0:47) 12:06 0:37:35
13 . 38 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS060 04:52 (0:36) 19:12 (0:35) 12:33 0:37:51
14 . 53 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS244 05:23 (0:29) 18:43 (0:42) 13:26 0:38:45
15 . 33 Mužina Nik Moški SLO ŠD 3ŠPORT 05:02 (0:45) 22:48 (0:38) 16:54 0:46:09
KADETINJE-Ž
1 . 37 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS057 04:39 (0:24) 17:45 (0:40) 10:10 0:33:40
2 . 56 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS246 05:11 (0:27) 18:27 (0:44) 11:37 0:36:29
3 . 58 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS241 04:37 (0:27) 17:42 (0:41) 14:00 0:37:29
4 . 128 Ovčar Lara Ženski SLO TK Velenje 2018TZS417 04:49 (0:32) 19:57 (0:35) 13:28 0:39:23
5 . 62 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS248 05:08 (0:29) 21:07 (0:50) 12:53 0:40:29
6 . 125 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS510 05:16 (0:31) 20:15 (0:39) 14:45 0:41:29
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 107 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS236 09:25 (0:20) 33:33 (0:33) 18:59 1:02:52
2 . 97 Berlec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS237 10:56 (0:22) 33:38 (0:39) 20:45 1:06:23
3 . 85 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS082 10:50 (0:22) 33:42 (0:38) 21:57 1:07:31
4 . 123 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS570 10:59 (0:23) 35:53 (0:43) 20:29 1:08:30
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 108 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS363 10:23 (0:25) 41:29 (0:46) 23:21 1:16:26
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 105 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS233 09:41 (0:19) 33:19 (0:35) 19:50 1:03:46
2 . 86 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS083 10:49 (0:24) 33:40 (0:39) 19:24 1:04:59
3 . 83 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS061 09:24 (0:22) 36:04 (0:38) 21:10 1:07:40
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 96 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS235 12:31 (0:26) 38:57 (0:41) 24:53 1:17:30
ČLANI 1-M
1 . 98 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS230 09:58 (0:20) 33:00 (0:36) 18:11 1:02:06
2 . 94 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS603 12:41 (0:23) 34:11 (0:40) 19:38 1:07:34
3 . 102 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS226 12:24 (0:25) 34:23 (0:37) 20:03 1:07:55
4 . 103 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS227 12:29 (0:29) 34:14 (0:38) 20:46 1:08:37
5 . 101 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS225 12:27 (0:25) 36:15 (0:47) 20:50 1:10:45
6 . 120 Moški SLO 0 19:14 (1:56) 48:03 (0:45) 26:46 1:36:45
ČLANICE 1-Ž
1 . 78 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 10:27 (0:24) 39:13 (0:48) 23:10 1:14:03
ČLANI 2-M
1 . 133 Povše Vasja Moški SLO ŠRK CELJE 2018TZS021 11:53 (0:23) 33:14 (0:42) 20:52 1:07:06
2 . 100 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS222 12:07 (0:28) 34:39 (0:47) 20:06 1:08:09
3 . 80 Slapšak Pelliccioni Luka Moški SLO ŠD AKSON 2018TZS147 11:41 (0:31) 35:03 (0:45) 20:40 1:08:43
4 . 88 Dolinar Jure Moški SLO TK Ljubljana 13:03 (0:22) 35:39 (0:40) 22:13 1:12:00
5 . 92 Verbajs Matej Moški SLO TK Povodni mož 13:09 (0:40) 39:38 (1:18) 25:19 1:20:07
6 . 93 Hafner Uroš Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS543 15:30 (0:32) 41:57 (0:56) 28:11 1:27:08
7 . 119 Svetec Luka Moški SLO / 14:24 (1:14) 46:55 (0:45) 27:16 1:30:36
8 . 118 Čičić Miha Moški SLO 17:29 (0:45) 48:54 (0:53) 22:36 1:30:39
ČLANICE 2-Ž
1 . 90 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS168 13:32 (0:28) 37:54 (0:43) 22:45 1:15:25
2 . 121 Marjetič Alenka Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS164 17:24 (0:58) 45:36 (1:08) 24:15 1:29:23
VETERANI 1-M
1 . 132 Mori Mitja Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS578 10:49 (0:23) 33:37 (0:44) 19:33 1:05:08
2 . 106 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 11:50 (0:32) 34:56 (0:52) 22:45 1:10:58
3 . 109 Torkar Gregor Moški SLO TK UTRIP 2018TZS374 12:54 (0:30) 35:42 (0:50) 21:12 1:11:10
4 . 79 Mužina Aleksij Moški SLO ŠD 3ŠPORT 13:18 (0:48) 37:06 (0:58) 21:48 1:14:00
VETERANI 2-M
1 . 130 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS208 13:33 (0:45) 37:24 (0:43) 21:43 1:14:09
2 . 134 Kovič Primož Moški SLO Hrast Dob 16:14 (0:43) 36:34 (0:48) 21:44 1:16:04
3 . 111 Gostinčar Robert Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS447 12:51 (0:31) 39:37 (1:11) 22:27 1:16:40
4 . 82 Štabuc Roman Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2018TZS040 14:19 (0:45) 38:50 (1:03) 23:41 1:18:40
5 . 113 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS453 14:14 (0:54) 40:20 (1:10) 24:58 1:21:38
6 . 95 Završnik Rok Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS617 13:04 (1:08) 41:32 (1:32) 27:19 1:24:37
VETERANKE 2-Ž
1 . 116 Vrabl Mojca Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS468 22:36 (1:02) 47:20 (1:15) 28:27 1:40:42
VETERANI 4-M
1 . 81 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS047 13:01 (0:46) 37:37 (1:06) 24:23 1:16:55
2 . 104 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS195 13:45 (0:47) 39:23 (0:59) 23:53 1:18:49
VETERANI 5-M
1 . 87 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS087 14:12 (1:02) 42:29 (1:01) 25:01 1:23:47
VETERANKE 5-Ž
1 . 115 Štrukelj Ljuba Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS465 16:12 (0:52) 45:05 (1:18) 28:10 1:31:39

Komentarji