Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Duatlon Dobrna 2018

Duatlon Tekma:Duatlon Dobrna 2018 Datum:14.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Čas Več
SM3-DUATLON ZA VSAKOGAR-M
1 . 130 ANDREJC Branko
Dolga pot Dravograd
Moški SLO Dolga pot Dravograd TZS 0:10:16 (0:42) 0:15:07 (0:59) 0:06:30 0:33:37 >
Klub Dolga pot Dravograd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:10:16 (0:42) 0:15:07 (0:59) 0:06:30
Čas: 0:33:37
CICIBANI-M
1 . 42 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje TZS 0:06:39 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:39
2 . 26 Mori Maks
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:06:51 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:51
3 . 19 Seliškar Lovro
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:07:00 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:00
4 . 32 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:25
5 . 1 Jurčič Anej
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:07:29 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:29
6 . 20 Seliškar Rok
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:07:30 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:30
7 . 134 Mlakar Jaka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip TZS 0:07:32 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:32
8 . 4 Lulik Nai
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:07:45 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:45
9 . 135 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:46 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:46
10 . 132 Štebe Liam
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip TZS 0:07:49 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:49
11 . 39 Mandič Maj
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip TZS 0:08:01 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:01
12 . 7 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:04 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Čas: 0:08:04
13 . 27 Rihar Val
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:08:16 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:16
14 . 15 Lovrenčič Marko
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:19 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:19
15 . 10 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:23 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Čas: 0:08:23
16 . 17 Rebernik Benjamin
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 0:08:25 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Čas: 0:08:25
17 . 22 Šepec Jaka
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:49 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:49
18 . 18 Rebernik Miha
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:57 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:57
19 . 12 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:09:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Čas: 0:09:00
20 . 11 Mitev Aleks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:12:09 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Čas: 0:12:09
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:34
2 . 5 Lulik Mei
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:07:42 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:42
3 . 8 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:07:55 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:55
4 . 34 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:24 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:24
5 . 2 Kerševan Sara
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:08:40 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:40
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 24 Denša Tian
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:18 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:18
2 . 30 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:23
3 . 25 Jurman Samo
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:24 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:24
4 . 40 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:33 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:33
5 . 21 Strniša Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:40 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:40
6 . 23 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:47 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:47
7 . 29 Černelič Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:54
8 . 133 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:59
9 . 28 Verbič Miha
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:02 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:02
10 . 35 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:09 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:09
11 . 36 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:19
12 . 16 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:33 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:33
13 . 33 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:34
14 . 38 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:36
15 . 14 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:07 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:07
16 . 13 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:16
17 . 6 Koritnik Aleksander
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:31 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:08:31
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:06:55 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:06:55
2 . 9 Križan Mia
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:03 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:03
3 . 41 Klauž Inja
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:04 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:04
4 . 131 Preložnik Ana
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:36 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:36
5 . 37 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi:
Čas: 0:07:59
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 69 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:18 (0:42) 0:12:26 (0:37) 0:04:39 0:25:44 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:18 (0:42) 0:12:26 (0:37) 0:04:39
Čas: 0:25:44
2 . 57 Medved Jure
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:33 (0:31) 0:12:52 (0:35) 0:04:14 0:25:47 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:33 (0:31) 0:12:52 (0:35) 0:04:14
Čas: 0:25:47
3 . 64 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:36 (0:27) 0:12:23 (0:40) 0:04:56 0:26:03 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:36 (0:27) 0:12:23 (0:40) 0:04:56
Čas: 0:26:03
4 . 60 Vimos Kocbek Nevan
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:34 (0:31) 0:13:01 (0:27) 0:04:45 0:26:22 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:34 (0:31) 0:13:01 (0:27) 0:04:45
Čas: 0:26:22
5 . 52 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:22 (0:28) 0:14:53 (0:35) 0:04:24 0:27:44 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:22 (0:28) 0:14:53 (0:35) 0:04:24
Čas: 0:27:44
6 . 71 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:44 (0:22) 0:14:01 (0:29) 0:05:20 0:28:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:08:44 (0:22) 0:14:01 (0:29) 0:05:20
Čas: 0:28:58
7 . 44 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:09:01 (0:26) 0:13:39 (0:32) 0:05:30 0:29:10 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:09:01 (0:26) 0:13:39 (0:32) 0:05:30
Čas: 0:29:10
8 . 66 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:51 (0:24) 0:14:59 (0:32) 0:05:30 0:29:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:51 (0:24) 0:14:59 (0:32) 0:05:30
Čas: 0:29:18
9 . 63 Berlec Aljaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:44 (0:26) 0:14:24 (0:30) 0:05:21 0:29:28 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:08:44 (0:26) 0:14:24 (0:30) 0:05:21
Čas: 0:29:28
10 . 46 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:59 (0:32) 0:14:27 (0:30) 0:05:10 0:29:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:08:59 (0:32) 0:14:27 (0:30) 0:05:10
Čas: 0:29:40
11 . 50 Žagar Taj
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:07 (0:30) 0:16:05 (0:46) 0:05:03 0:30:33 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:08:07 (0:30) 0:16:05 (0:46) 0:05:03
Čas: 0:30:33
12 . 51 Žagar Jurij
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:10 (0:26) 0:17:06 (0:36) 0:04:43 0:31:02 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:08:10 (0:26) 0:17:06 (0:36) 0:04:43
Čas: 0:31:02
DNF13 . 62 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS DNF >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi:
Čas: DNF
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 82 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:21 (0:30) 0:13:40 (0:28) 0:04:23 0:26:24 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:07:21 (0:30) 0:13:40 (0:28) 0:04:23
Čas: 0:26:24
2 . 72 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:41 (0:25) 0:12:56 (0:30) 0:05:03 0:26:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:07:41 (0:25) 0:12:56 (0:30) 0:05:03
Čas: 0:26:36
3 . 75 Andrejič Vanesa
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:08:39 (0:30) 0:14:47 (0:30) 0:05:17 0:29:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:08:39 (0:30) 0:14:47 (0:30) 0:05:17
Čas: 0:29:44
4 . 73 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:09:33 (0:27) 0:15:15 (0:36) 0:05:18 0:31:11 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:09:33 (0:27) 0:15:15 (0:36) 0:05:18
Čas: 0:31:11
5 . 81 Jegrišnik Tara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje TZS 0:09:15 (0:40) 0:15:17 (0:28) 0:05:40 0:31:22 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:09:15 (0:40) 0:15:17 (0:28) 0:05:40
Čas: 0:31:22
6 . 70 POROVNE LANA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:09:44 (0:25) 0:15:28 (0:36) 0:06:40 0:32:55 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:09:44 (0:25) 0:15:28 (0:36) 0:06:40
Čas: 0:32:55
KADETI-M
1 . 56 Mamič Jakob
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:16 (0:21) 0:11:50 (0:29) 0:03:52 0:22:50 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:06:16 (0:21) 0:11:50 (0:29) 0:03:52
Čas: 0:22:50
2 . 49 Tomšič Staš
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:16 (0:28) 0:12:13 (0:27) 0:03:51 0:23:16 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:06:16 (0:28) 0:12:13 (0:27) 0:03:51
Čas: 0:23:16
3 . 67 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:30 (0:26) 0:12:00 (0:27) 0:04:01 0:23:27 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:06:30 (0:26) 0:12:00 (0:27) 0:04:01
Čas: 0:23:27
4 . 77 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:38 (0:25) 0:12:20 (0:30) 0:03:53 0:23:47 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:06:38 (0:25) 0:12:20 (0:30) 0:03:53
Čas: 0:23:47
5 . 54 Dolgan Tjaž
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:09 (0:28) 0:12:02 (0:24) 0:04:11 0:24:16 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:09 (0:28) 0:12:02 (0:24) 0:04:11
Čas: 0:24:16
6 . 61 Zalar Patrik
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:26) 0:11:55 (0:29) 0:04:09 0:24:20 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:19 (0:26) 0:11:55 (0:29) 0:04:09
Čas: 0:24:20
7 . 55 Jurček Jure
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:28) 0:11:54 (0:26) 0:04:14 0:24:23 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:19 (0:28) 0:11:54 (0:26) 0:04:14
Čas: 0:24:23
8 . 76 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:01 (0:28) 0:12:36 (0:26) 0:04:02 0:24:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:01 (0:28) 0:12:36 (0:26) 0:04:02
Čas: 0:24:36
9 . 59 Veselinovič Gal
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:30) 0:12:29 (0:25) 0:04:28 0:25:13 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:19 (0:30) 0:12:29 (0:25) 0:04:28
Čas: 0:25:13
10 . 53 Denša Ul
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:24 (0:26) 0:12:39 (0:38) 0:04:25 0:25:33 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:24 (0:26) 0:12:39 (0:38) 0:04:25
Čas: 0:25:33
11 . 48 Čop Aljaž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:49 (0:27) 0:12:41 (0:28) 0:04:48 0:26:15 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:49 (0:27) 0:12:41 (0:28) 0:04:48
Čas: 0:26:15
12 . 58 Rihar Mai
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:34 (0:29) 0:12:34 (0:42) 0:05:10 0:26:29 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:34 (0:29) 0:12:34 (0:42) 0:05:10
Čas: 0:26:29
13 . 65 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:37 (0:27) 0:13:24 (0:34) 0:04:45 0:26:50 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:37 (0:27) 0:13:24 (0:34) 0:04:45
Čas: 0:26:50
14 . 80 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:33 (0:29) 0:13:49 (0:36) 0:04:29 0:26:58 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:07:33 (0:29) 0:13:49 (0:36) 0:04:29
Čas: 0:26:58
15 . 43 Karbič Enej
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:09:01 (0:31) 0:14:27 (0:46) 0:04:55 0:29:42 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:09:01 (0:31) 0:14:27 (0:46) 0:04:55
Čas: 0:29:42
KADETINJE-Ž
1 . 47 Bartol Monika
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:59 (0:24) 0:12:42 (0:28) 0:04:07 0:24:42 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:06:59 (0:24) 0:12:42 (0:28) 0:04:07
Čas: 0:24:42
2 . 79 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:27 (0:29) 0:13:07 (0:26) 0:04:27 0:25:57 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:07:27 (0:29) 0:13:07 (0:26) 0:04:27
Čas: 0:25:57
3 . 68 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:35 (0:33) 0:12:52 (0:31) 0:05:09 0:26:41 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:07:35 (0:33) 0:12:52 (0:31) 0:05:09
Čas: 0:26:41
4 . 74 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:51 (0:28) 0:14:24 (0:28) 0:04:34 0:27:47 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:07:51 (0:28) 0:14:24 (0:28) 0:04:34
Čas: 0:27:47
5 . 45 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:54 (0:29) 0:14:47 (0:42) 0:06:14 0:31:07 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:08:54 (0:29) 0:14:47 (0:42) 0:06:14
Čas: 0:31:07
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 108 Medved Jakob
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:26 (0:20) 0:31:39 (0:25) 0:09:03 0:56:54 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:26 (0:20) 0:31:39 (0:25) 0:09:03
Čas: 0:56:54
2 . 98 Škufca Elias Moritz
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:59 (0:22) 0:31:46 (0:27) 0:09:30 0:59:06 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:59 (0:22) 0:31:46 (0:27) 0:09:30
Čas: 0:59:06
3 . 105 Gašparič Nande
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:17:38 (0:27) 0:33:10 (0:27) 0:09:54 1:01:38 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:38 (0:27) 0:33:10 (0:27) 0:09:54
Čas: 1:01:38
4 . 107 Mavrič Mrak Filip
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:18:09 (0:24) 0:33:35 (0:31) 0:09:54 1:02:36 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:09 (0:24) 0:33:35 (0:31) 0:09:54
Čas: 1:02:36
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 121 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:20:42 (0:28) 0:39:23 (0:42) 0:11:18 1:12:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:20:42 (0:28) 0:39:23 (0:42) 0:11:18
Čas: 1:12:35
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 99 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:49 (0:23) 0:32:53 (0:30) 0:10:35 1:01:11 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:49 (0:23) 0:32:53 (0:30) 0:10:35
Čas: 1:01:11
2 . 95 Dečman Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:17:39 (0:24) 0:34:05 (0:27) 0:09:31 1:02:08 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:39 (0:24) 0:34:05 (0:27) 0:09:31
Čas: 1:02:08
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 110 Pluško Lana
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:20:17 (0:26) 0:38:09 (0:32) 0:11:29 1:10:55 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:20:17 (0:26) 0:38:09 (0:32) 0:11:29
Čas: 1:10:55
2 . 97 Pevec Hanah
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:20:16 (0:26) 0:39:50 (0:35) 0:10:45 1:11:53 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:20:16 (0:26) 0:39:50 (0:35) 0:10:45
Čas: 1:11:53
ČLANI 1-M
1 . 94 Lavrenčič Tine
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:15:24 (0:24) 0:31:36 (0:26) 0:07:55 0:55:47 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:24 (0:24) 0:31:36 (0:26) 0:07:55
Čas: 0:55:47
2 . 106 Klenovšek Urh
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:26 (0:23) 0:31:34 (0:28) 0:08:14 0:56:08 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:26 (0:23) 0:31:34 (0:28) 0:08:14
Čas: 0:56:08
3 . 118 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:04 (0:22) 0:31:39 (0:29) 0:09:13 0:58:49 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:04 (0:22) 0:31:39 (0:29) 0:09:13
Čas: 0:58:49
4 . 111 Suhadolnik Luka
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:16:49 (0:24) 0:31:52 (0:30) 0:09:15 0:58:52 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:49 (0:24) 0:31:52 (0:30) 0:09:15
Čas: 0:58:52
5 . 117 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:59 (0:27) 0:33:51 (0:29) 0:09:48 1:01:35 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:59 (0:27) 0:33:51 (0:29) 0:09:48
Čas: 1:01:35
6 . 115 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:28 (0:28) 0:34:13 (0:31) 0:09:27 1:02:08 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:28 (0:28) 0:34:13 (0:31) 0:09:27
Čas: 1:02:08
7 . 102 DI Fruscia Lilian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:18:51 (0:34) 0:33:56 (0:38) 0:11:07 1:05:07 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:51 (0:34) 0:33:56 (0:38) 0:11:07
Čas: 1:05:07
8 . 113 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:19 (0:33) 0:34:40 (0:36) 0:10:36 1:05:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:19 (0:33) 0:34:40 (0:36) 0:10:36
Čas: 1:05:45
DNF9 . 120 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 0:16:38 (0:23) () DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:38 (0:23) ()
Čas: DNF
DNF9 . 112 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:19 (0:26) () DNF >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:19 (0:26) ()
Čas: DNF
ČLANI 2-M
1 . 91 Ljubič Luka
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:15:24 (0:23) 0:31:37 (0:27) 0:07:49 0:55:43 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:24 (0:23) 0:31:37 (0:27) 0:07:49
Čas: 0:55:43
2 . 89 Cipot Boštjan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:17:28 (0:39) 0:33:14 (0:38) 0:09:42 1:01:43 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:28 (0:39) 0:33:14 (0:38) 0:09:42
Čas: 1:01:43
3 . 114 Hribar Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:13 (0:30) 0:33:26 (0:38) 0:10:40 1:03:30 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:13 (0:30) 0:33:26 (0:38) 0:10:40
Čas: 1:03:30
4 . 127 Kukolj Tine
TD Vzpon
Moški SLO TD Vzpon SLO19860821 0:18:43 (0:47) 0:34:31 (0:42) 0:10:14 1:04:59 >
Klub TD Vzpon
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860821
Časi: 0:18:43 (0:47) 0:34:31 (0:42) 0:10:14
Čas: 1:04:59
5 . 125 Balabanič Damjan
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE TZS 0:20:16 (0:36) 0:33:40 (0:34) 0:11:24 1:06:32 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:16 (0:36) 0:33:40 (0:34) 0:11:24
Čas: 1:06:32
6 . 103 Črešnar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:23:02 (0:42) 0:44:32 (0:45) 0:13:47 1:22:50 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:23:02 (0:42) 0:44:32 (0:45) 0:13:47
Čas: 1:22:50
VETERANI 1-M
1 . 109 Mori Mitja
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:16:48 (0:24) 0:31:48 (0:27) 0:09:05 0:58:35 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:48 (0:24) 0:31:48 (0:27) 0:09:05
Čas: 0:58:35
2 . 96 Majdič Tomaž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:59 (0:23) 0:31:46 (0:35) 0:09:10 0:58:55 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:59 (0:23) 0:31:46 (0:35) 0:09:10
Čas: 0:58:55
3 . 122 Jegrišnik Uroš
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje TZS 0:20:38 (0:33) 0:33:18 (0:33) 0:11:09 1:06:13 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:38 (0:33) 0:33:18 (0:33) 0:11:09
Čas: 1:06:13
4 . 86 Stropnik Klemen
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE TZS 0:21:14 (0:55) 0:39:48 (0:46) 0:12:08 1:14:54 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:14 (0:55) 0:39:48 (0:46) 0:12:08
Čas: 1:14:54
VETERANI 2-M
1 . 90 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:19:22 (0:34) 0:33:08 (0:38) 0:10:08 1:03:52 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:22 (0:34) 0:33:08 (0:38) 0:10:08
Čas: 1:03:52
2 . 93 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:18:33 (0:44) 0:34:04 (0:45) 0:10:12 1:04:20 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:33 (0:44) 0:34:04 (0:45) 0:10:12
Čas: 1:04:20
3 . 119 Podbevšek Sebastjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:20:43 (0:45) 0:33:05 (0:47) 0:10:52 1:06:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:43 (0:45) 0:33:05 (0:47) 0:10:52
Čas: 1:06:14
4 . 92 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:20:42 (1:06) 0:36:52 (0:58) 0:11:24 1:11:03 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:42 (1:06) 0:36:52 (0:58) 0:11:24
Čas: 1:11:03
VETERANI 3-M
1 . 101 Adamič Marko
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:18:24 (0:25) 0:33:18 (0:29) 0:10:09 1:02:48 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:24 (0:25) 0:33:18 (0:29) 0:10:09
Čas: 1:02:48
2 . 124 Pezdir Roman
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD TZS 0:19:59 (0:50) 0:35:49 (0:48) 0:11:08 1:08:36 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:59 (0:50) 0:35:49 (0:48) 0:11:08
Čas: 1:08:36
3 . 128 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:25:45 (0:51) 0:43:41 (1:43) 0:16:05 1:28:06 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:25:45 (0:51) 0:43:41 (1:43) 0:16:05
Čas: 1:28:06
VETERANI 4-M
1 . 116 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:09 (0:27) 0:33:32 (0:33) 0:09:14 1:01:55 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:09 (0:27) 0:33:32 (0:33) 0:09:14
Čas: 1:01:55
2 . 87 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:19:15 (0:46) 0:36:39 (0:40) 0:10:38 1:07:59 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:15 (0:46) 0:36:39 (0:40) 0:10:38
Čas: 1:07:59
3 . 137 OCVIRK Mojmir
Moški SLO 0:20:39 (0:57) 0:36:59 (0:53) 0:11:10 1:10:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:39 (0:57) 0:36:59 (0:53) 0:11:10
Čas: 1:10:40
4 . 85 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE TZS 0:21:26 (0:37) 0:36:36 (0:50) 0:11:39 1:11:10 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:26 (0:37) 0:36:36 (0:50) 0:11:39
Čas: 1:11:10
VETERANI 5-M
1 . 136 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:22:19 (0:48) 0:37:20 (0:53) 0:12:09 1:13:31 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:22:19 (0:48) 0:37:20 (0:53) 0:12:09
Čas: 1:13:31
2 . 100 Žagar Toni
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:22:05 (0:55) 0:41:57 (1:02) 0:11:37 1:17:38 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:22:05 (0:55) 0:41:57 (1:02) 0:11:37
Čas: 1:17:38
VETERANI 6-M
1 . 88 Buzeti Štefan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:20:39 (1:05) 0:38:48 (0:50) 0:10:45 1:12:10 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:39 (1:05) 0:38:48 (0:50) 0:10:45
Čas: 1:12:10

Komentarji

 

Mobile content