Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Dobrna 2018

Duatlon Tekma:Duatlon Dobrna 2018 Datum:14.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Čas
SM3-DUATLON ZA VSAKOGAR-M
1 . 130 ANDREJC Branko Moški SLO Dolga pot Dravograd TZS 0:10:16 (0:42) 0:15:07 (0:59) 0:06:30 0:33:37
CICIBANI-M
1 . 42 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 0:06:39
2 . 26 Mori Maks Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:06:51
3 . 19 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:07:00
4 . 32 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:25
5 . 1 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:07:29
6 . 20 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:07:30
7 . 134 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip TZS 0:07:32
8 . 4 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:07:45
9 . 135 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:46
10 . 132 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip TZS 0:07:49
11 . 39 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip TZS 0:08:01
12 . 7 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:04
13 . 27 Rihar Val Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:08:16
14 . 15 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:19
15 . 10 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:23
16 . 17 Rebernik Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 0:08:25
17 . 22 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:49
18 . 18 Rebernik Miha Moški SLO TK Novo Mesto TZS 0:08:57
19 . 12 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 0:09:00
20 . 11 Mitev Aleks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:12:09
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34
2 . 5 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:07:42
3 . 8 Križan Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:07:55
4 . 34 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:24
5 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:08:40
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 24 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:18
2 . 30 Dežman Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:23
3 . 25 Jurman Samo Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:24
4 . 40 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:33
5 . 21 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:40
6 . 23 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:47
7 . 29 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:54
8 . 133 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:59
9 . 28 Verbič Miha Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:02
10 . 35 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:09
11 . 36 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:19
12 . 16 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:33
13 . 33 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34
14 . 38 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:36
15 . 14 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:07
16 . 13 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:16
17 . 6 Koritnik Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:31
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:06:55
2 . 9 Križan Mia Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:03
3 . 41 Klauž Inja Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:04
4 . 131 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:36
5 . 37 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:59
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 69 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:18 (0:42) 0:12:26 (0:37) 0:04:39 0:25:44
2 . 57 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:33 (0:31) 0:12:52 (0:35) 0:04:14 0:25:47
3 . 64 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:36 (0:27) 0:12:23 (0:40) 0:04:56 0:26:03
4 . 60 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:34 (0:31) 0:13:01 (0:27) 0:04:45 0:26:22
5 . 52 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:22 (0:28) 0:14:53 (0:35) 0:04:24 0:27:44
6 . 71 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:44 (0:22) 0:14:01 (0:29) 0:05:20 0:28:58
7 . 44 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:09:01 (0:26) 0:13:39 (0:32) 0:05:30 0:29:10
8 . 66 DEŽMAN ANŽE Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:51 (0:24) 0:14:59 (0:32) 0:05:30 0:29:18
9 . 63 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:44 (0:26) 0:14:24 (0:30) 0:05:21 0:29:28
10 . 46 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:59 (0:32) 0:14:27 (0:30) 0:05:10 0:29:40
11 . 50 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:07 (0:30) 0:16:05 (0:46) 0:05:03 0:30:33
12 . 51 Žagar Matic Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:10 (0:26) 0:17:06 (0:36) 0:04:43 0:31:02
DNF13 . 62 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS DNF
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 82 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:21 (0:30) 0:13:40 (0:28) 0:04:23 0:26:24
2 . 72 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:41 (0:25) 0:12:56 (0:30) 0:05:03 0:26:36
3 . 75 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:08:39 (0:30) 0:14:47 (0:30) 0:05:17 0:29:44
4 . 73 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:09:33 (0:27) 0:15:15 (0:36) 0:05:18 0:31:11
5 . 81 Jegrišnik Tara Ženski SLO TK Velenje TZS 0:09:15 (0:40) 0:15:17 (0:28) 0:05:40 0:31:22
6 . 70 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:09:44 (0:25) 0:15:28 (0:36) 0:06:40 0:32:55
KADETI-M
1 . 56 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:16 (0:21) 0:11:50 (0:29) 0:03:52 0:22:50
2 . 49 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:16 (0:28) 0:12:13 (0:27) 0:03:51 0:23:16
3 . 67 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:30 (0:26) 0:12:00 (0:27) 0:04:01 0:23:27
4 . 77 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:38 (0:25) 0:12:20 (0:30) 0:03:53 0:23:47
5 . 54 Dolgan Tjaž Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:09 (0:28) 0:12:02 (0:24) 0:04:11 0:24:16
6 . 61 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:26) 0:11:55 (0:29) 0:04:09 0:24:20
7 . 55 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:28) 0:11:54 (0:26) 0:04:14 0:24:23
8 . 76 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:01 (0:28) 0:12:36 (0:26) 0:04:02 0:24:36
9 . 59 Veselinovič Gal Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:19 (0:30) 0:12:29 (0:25) 0:04:28 0:25:13
10 . 53 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:24 (0:26) 0:12:39 (0:38) 0:04:25 0:25:33
11 . 48 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:49 (0:27) 0:12:41 (0:28) 0:04:48 0:26:15
12 . 58 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:34 (0:29) 0:12:34 (0:42) 0:05:10 0:26:29
13 . 65 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:37 (0:27) 0:13:24 (0:34) 0:04:45 0:26:50
14 . 80 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:33 (0:29) 0:13:49 (0:36) 0:04:29 0:26:58
15 . 43 Karbič Enej Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:09:01 (0:31) 0:14:27 (0:46) 0:04:55 0:29:42
KADETINJE-Ž
1 . 47 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:59 (0:24) 0:12:42 (0:28) 0:04:07 0:24:42
2 . 79 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:27 (0:29) 0:13:07 (0:26) 0:04:27 0:25:57
3 . 68 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:35 (0:33) 0:12:52 (0:31) 0:05:09 0:26:41
4 . 74 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:51 (0:28) 0:14:24 (0:28) 0:04:34 0:27:47
5 . 45 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:54 (0:29) 0:14:47 (0:42) 0:06:14 0:31:07
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 108 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:26 (0:20) 0:31:39 (0:25) 0:09:03 0:56:54
2 . 98 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:59 (0:22) 0:31:46 (0:27) 0:09:30 0:59:06
3 . 105 Gašparič Nande Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:17:38 (0:27) 0:33:10 (0:27) 0:09:54 1:01:38
4 . 107 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:18:09 (0:24) 0:33:35 (0:31) 0:09:54 1:02:36
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 121 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:20:42 (0:28) 0:39:23 (0:42) 0:11:18 1:12:35
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 99 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:49 (0:23) 0:32:53 (0:30) 0:10:35 1:01:11
2 . 95 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:17:39 (0:24) 0:34:05 (0:27) 0:09:31 1:02:08
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 110 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:20:17 (0:26) 0:38:09 (0:32) 0:11:29 1:10:55
2 . 97 Pevec Hanah Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:20:16 (0:26) 0:39:50 (0:35) 0:10:45 1:11:53
ČLANI 1-M
1 . 94 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:15:24 (0:24) 0:31:36 (0:26) 0:07:55 0:55:47
2 . 106 Klenovšek Urh Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:26 (0:23) 0:31:34 (0:28) 0:08:14 0:56:08
3 . 118 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:04 (0:22) 0:31:39 (0:29) 0:09:13 0:58:49
4 . 111 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:16:49 (0:24) 0:31:52 (0:30) 0:09:15 0:58:52
5 . 117 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:59 (0:27) 0:33:51 (0:29) 0:09:48 1:01:35
6 . 115 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:28 (0:28) 0:34:13 (0:31) 0:09:27 1:02:08
7 . 102 DI Fruscia Lilian Moški SLO TK Ljubljana 0:18:51 (0:34) 0:33:56 (0:38) 0:11:07 1:05:07
8 . 113 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:19 (0:33) 0:34:40 (0:36) 0:10:36 1:05:45
DNF9 . 120 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP TZS 0:16:38 (0:23) () DNF
DNF9 . 112 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:19 (0:26) () DNF
ČLANI 2-M
1 . 91 Ljubič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:15:24 (0:23) 0:31:37 (0:27) 0:07:49 0:55:43
2 . 89 Cipot Boštjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:17:28 (0:39) 0:33:14 (0:38) 0:09:42 1:01:43
3 . 114 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:13 (0:30) 0:33:26 (0:38) 0:10:40 1:03:30
4 . 127 Kukolj Tine Moški SLO TD Vzpon SLO19860821 0:18:43 (0:47) 0:34:31 (0:42) 0:10:14 1:04:59
5 . 125 Balabanič Damjan Moški SLO ŠD POSAVJE TZS 0:20:16 (0:36) 0:33:40 (0:34) 0:11:24 1:06:32
6 . 103 Črešnar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:23:02 (0:42) 0:44:32 (0:45) 0:13:47 1:22:50
VETERANI 1-M
1 . 109 Mori Mitja Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:16:48 (0:24) 0:31:48 (0:27) 0:09:05 0:58:35
2 . 96 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:59 (0:23) 0:31:46 (0:35) 0:09:10 0:58:55
3 . 122 Jegrišnik Uroš Moški SLO TK Velenje TZS 0:20:38 (0:33) 0:33:18 (0:33) 0:11:09 1:06:13
4 . 86 Stropnik Klemen Moški SLO ŠRK CELJE TZS 0:21:14 (0:55) 0:39:48 (0:46) 0:12:08 1:14:54
VETERANI 2-M
1 . 90 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:19:22 (0:34) 0:33:08 (0:38) 0:10:08 1:03:52
2 . 93 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:18:33 (0:44) 0:34:04 (0:45) 0:10:12 1:04:20
3 . 119 Podbevšek Sebastjan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:20:43 (0:45) 0:33:05 (0:47) 0:10:52 1:06:14
4 . 92 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:20:42 (1:06) 0:36:52 (0:58) 0:11:24 1:11:03
VETERANI 3-M
1 . 101 Adamič Marko Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:18:24 (0:25) 0:33:18 (0:29) 0:10:09 1:02:48
2 . 124 Pezdir Roman Moški SLO TRENERT ŠD TZS 0:19:59 (0:50) 0:35:49 (0:48) 0:11:08 1:08:36
3 . 128 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:25:45 (0:51) 0:43:41 (1:43) 0:16:05 1:28:06
VETERANI 4-M
1 . 116 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:09 (0:27) 0:33:32 (0:33) 0:09:14 1:01:55
2 . 87 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:19:15 (0:46) 0:36:39 (0:40) 0:10:38 1:07:59
3 . 137 OCVIRK Mojmir Moški SLO 0:20:39 (0:57) 0:36:59 (0:53) 0:11:10 1:10:40
4 . 85 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE TZS 0:21:26 (0:37) 0:36:36 (0:50) 0:11:39 1:11:10
VETERANI 5-M
1 . 136 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:22:19 (0:48) 0:37:20 (0:53) 0:12:09 1:13:31
2 . 100 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:22:05 (0:55) 0:41:57 (1:02) 0:11:37 1:17:38
VETERANI 6-M
1 . 88 Buzeti Štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:20:39 (1:05) 0:38:48 (0:50) 0:10:45 1:12:10

Komentarji