Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 23. gorski tek k Sv. Primožu 2018

Tek Tekma:23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 Datum:31.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
ČLANI A (1998–1979)-M
1 . 13 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:38 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:16:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Kramarič Luka
B3 SERVIS ADIDAS
Moški SLO B3 SERVIS ADIDAS 00:17:35 00:00:57 >
Klub B3 SERVIS ADIDAS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:35
Zaostanek: 00:00:57
3 . 4 Blatnik Nejc
ŠD VERTIKALA
Moški SLO ŠD VERTIKALA 00:18:29 00:01:51 >
Klub ŠD VERTIKALA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:29
Zaostanek: 00:01:51
4 . 9 Rezai Bashir
TK. ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK. ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:18:45 00:02:07 >
Klub TK. ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:45
Zaostanek: 00:02:07
5 . 6 Erjavšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:19:04 00:02:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:04
Zaostanek: 00:02:26
6 . 1 Žitnik Urban
Moški SLO 00:19:45 00:03:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:45
Zaostanek: 00:03:07
7 . 2 Osolnik Gregor
AMBROž TEAM
Moški SLO AMBROž TEAM 00:20:19 00:03:41 >
Klub AMBROž TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:19
Zaostanek: 00:03:41
8 . 5 Banovič Tadej
Moški SLO 00:20:58 00:04:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:58
Zaostanek: 00:04:20
9 . 7 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:29 00:04:51 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:29
Zaostanek: 00:04:51
10 . 8 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:22:57 00:06:19 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:57
Zaostanek: 00:06:19
11 . 11 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:52 00:07:14 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:52
Zaostanek: 00:07:14
12 . 12 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:51 00:14:13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:30:51
Zaostanek: 00:14:13
ČLANI B (1978–1969)-M
1 . 20 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:18:04 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 16 Globočnik Dušan
Moški SLO 00:19:00 00:00:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:00
Zaostanek: 00:00:56
3 . 21 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:20:05 00:02:01 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:05
Zaostanek: 00:02:01
4 . 23 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:42 00:03:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:42
Zaostanek: 00:03:38
5 . 74 VUKOVIĆ ELMIN
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:22:02 00:03:58 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:02
Zaostanek: 00:03:58
6 . 70 Vodlan Martin
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:05 00:05:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:05
Zaostanek: 00:05:01
7 . 71 SPRUK MARKO
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:35 00:06:31 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:24:35
Zaostanek: 00:06:31
8 . 15 Iglič Robert
SD PRESERJE
Moški SLO SD PRESERJE 00:24:40 00:06:36 >
Klub SD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:24:40
Zaostanek: 00:06:36
9 . 14 Jeglič Robert
Moški SLO 00:25:26 00:07:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:25:26
Zaostanek: 00:07:22
10 . 17 MALI Anton
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 00:26:24 00:08:20 >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:24
Zaostanek: 00:08:20
ČLANICE (1998–1969)-Ž
1 . 30 Jelovšek Jasmina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:17 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:20:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 31 Vrečar Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:53 00:01:36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:21:53
Zaostanek: 00:01:36
3 . 26 Klinar Tina
Ženski SLO 00:23:07 00:02:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:23:07
Zaostanek: 00:02:50
4 . 32 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:28 00:03:11 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:23:28
Zaostanek: 00:03:11
5 . 27 Blatnik Marjeta
Ženski SLO 00:26:30 00:06:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:26:30
Zaostanek: 00:06:13
6 . 24 Vrhovnik Tanja
Ženski SLO 00:28:12 00:07:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:12
Zaostanek: 00:07:55
7 . 29 TERAŽ AMADEJA
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:17 00:08:00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:17
Zaostanek: 00:08:00
8 . 73 Kanižar Joži
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 00:28:32 00:08:15 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:32
Zaostanek: 00:08:15
9 . 25 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:29:26 00:09:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:29:26
Zaostanek: 00:09:09
10 . 72 ŽNIDAR NINA
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 00:30:41 00:10:24 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:30:41
Zaostanek: 00:10:24
11 . 28 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:15 00:10:58 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:31:15
Zaostanek: 00:10:58
DEčKI (2005–2006)-M
1 . 58 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:36 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:29:16 00:05:40 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:29:16
Zaostanek: 00:05:40
DEčKI L. (2009 IN MLAJšI)-M
1 . 106 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:12 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 110 KRAPEŽ JAKOB
ZŽS STRANJE
Moški SLO ZŽS STRANJE 00:03:28 00:00:16 >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:28
Zaostanek: 00:00:16
3 . 105 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:34 00:00:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:34
Zaostanek: 00:00:22
4 . 109 ŠERKEZI JOŽA
ZŽS STRANJE
Moški SLO ZŽS STRANJE 00:03:35 00:00:23 >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:35
Zaostanek: 00:00:23
5 . 113 PAVLIN AŽBE
Moški SLO 00:04:43 00:01:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:04:43
Zaostanek: 00:01:31
DEčKI LL. (2007 IN 2008)-M
1 . 104 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:56 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:02:56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 103 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:08 00:00:12 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:08
Zaostanek: 00:00:12
3 . 108 RUS ANŽE
ZŽS STRANJE
Moški SLO ZŽS STRANJE 00:03:20 00:00:24 >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:03:20
Zaostanek: 00:00:24
DEKLICE (2005–2006)-Ž
1 . 60 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:08 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:24:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 59 Osolnik Lejla
Ženski SLO 00:27:12 00:03:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:27:12
Zaostanek: 00:03:04
DEKLICE I. (2009 IN MLAJšE)-Ž
1 . 107 URŠIČ ALJA
ZŽS STRANJE
Ženski SLO ZŽS STRANJE 00:04:24 -- >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:04:24
Zaostanek: 00:00:00
2 . 112 POGAČAR IRIS
ZŽS STRANJE
Ženski SLO ZŽS STRANJE 00:04:48 00:00:24 >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:04:48
Zaostanek: 00:00:24
DEKLICE LL. (2007 IN 2008)-Ž
1 . 101 ŽAGAR Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:47 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:03:47
Zaostanek: 00:00:00
2 . 111 KRAPEŽ KAJA
ZŽS STRANJE
Ženski SLO ZŽS STRANJE 00:03:53 00:00:06 >
Klub ZŽS STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:03:53
Zaostanek: 00:00:06
MLADINCI (1999–2002)-M
1 . 64 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:13 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 66 Habjan Tine
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:12 00:00:59 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:12
Zaostanek: 00:00:59
3 . 67 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:31 00:01:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:31
Zaostanek: 00:01:18
4 . 65 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:53 00:01:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:53
Zaostanek: 00:01:40
MLADINKE (1999–2002)-Ž
1 . 68 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:21:03 -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:21:03
Zaostanek: 00:00:00
STAREJšI DEčKI (2003–2004)-M
1 . 62 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:39 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:38 00:00:59 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:38
Zaostanek: 00:00:59
VETERANI A (1968–1959)-M
1 . 39 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:48 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 35 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:58 00:00:10 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:58
Zaostanek: 00:00:10
3 . 33 Škrijelj Redža
Moški SLO 00:23:03 00:01:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:03
Zaostanek: 00:01:15
4 . 41 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:26 00:01:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:26
Zaostanek: 00:01:38
5 . 36 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:34 00:01:46 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:34
Zaostanek: 00:01:46
6 . 38 Urh Lado
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:49 00:03:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:24:49
Zaostanek: 00:03:01
7 . 34 Kotar Dušan
Moški SLO 00:25:31 00:03:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:25:31
Zaostanek: 00:03:43
8 . 46 KOROŠEC JANEZ
PUSTOLOVECRAJD
Moški SLO PUSTOLOVECRAJD 00:25:41 00:03:53 >
Klub PUSTOLOVECRAJD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:25:41
Zaostanek: 00:03:53
9 . 40 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:45 00:03:57 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:25:45
Zaostanek: 00:03:57
10 . 37 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:26:10 00:04:22 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:10
Zaostanek: 00:04:22
11 . 75 BREGAR DRAGO
Moški SLO 00:27:20 00:05:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:27:20
Zaostanek: 00:05:32
VETERANI B (1958 IN STAREJšI)-M
1 . 51 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:09 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:09
Zaostanek: 00:00:00
2 . 50 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:45 00:01:36 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:45
Zaostanek: 00:01:36
3 . 43 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE 00:26:45 00:04:36 >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:45
Zaostanek: 00:04:36
4 . 45 Mali Karol
Moški SLO 00:27:34 00:05:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:27:34
Zaostanek: 00:05:25
5 . 42 Zvržina Bojan
Moški SLO 00:29:40 00:07:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:29:40
Zaostanek: 00:07:31
6 . 49 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:49 00:08:40 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:30:49
Zaostanek: 00:08:40
7 . 48 Grum Miroslav
TK TRžIšKE STRELE
Moški SLO TK TRžIšKE STRELE 00:31:11 00:09:02 >
Klub TK TRžIšKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:11
Zaostanek: 00:09:02
8 . 44 Povše Brane
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 00:33:30 00:11:21 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:33:30
Zaostanek: 00:11:21
9 . 47 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 00:37:08 00:14:59 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:37:08
Zaostanek: 00:14:59
10 . 52 Zakonšek Jerca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:37:10 00:15:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:37:10
Zaostanek: 00:15:01
VETERANKE (1968 IN STAREJšE)-Ž
1 . 54 Meža Boža
Ženski SLO 00:27:48 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:27:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 55 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:28:03 00:00:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:03
Zaostanek: 00:00:15
3 . 53 Žlogar Ivica
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:28:05 00:00:17 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:05
Zaostanek: 00:00:17
4 . 56 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:10 00:03:22 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:31:10
Zaostanek: 00:03:22

Komentarji

 

Mobile content