Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO

Tek Tekma:1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO Datum:15.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas _empty_ Licenca Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 422 BEDRAČ MAKSIM LARA
OŠ Ivana Kavčiča Izlake
Ženski SLO OŠ Ivana Kavčiča Izlake 0.0056481481481481 >
Klub OŠ Ivana Kavčiča Izlake
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0056481481481481
_empty_:
Licenca:
2 . 428 Žagar Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0059259259259259 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0059259259259259
_empty_:
Licenca:
3 . 434 UČAKAR Alina
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0065856481481481 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0065856481481481
_empty_:
Licenca:
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 420 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044791666666667 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0044791666666667
_empty_:
Licenca:
2 . 426 Česen Nal
/
Moški SLO / 0.0047337962962963 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0047337962962963
_empty_:
Licenca:
3 . 431 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0049421296296296 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0049421296296296
_empty_:
Licenca:
4 . 433 ZBIČAJNIK Črt
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0049884259259259 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0049884259259259
_empty_:
Licenca:
5 . 425 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0.005 100 176 028 54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.005
_empty_:
Licenca: 100 176 028 54
6 . 438 Černelič Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0.0050925925925926 2018TZS266 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0050925925925926
_empty_:
Licenca: 2018TZS266
7 . 430 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.005474537037037 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.005474537037037
_empty_:
Licenca:
8 . 435 HOMOVEC Aleksander
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0060763888888889 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0060763888888889
_empty_:
Licenca:
9 . 437 KLADNIK Anej
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0068865740740741 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0068865740740741
_empty_:
Licenca:
KP - DEKLICE-Ž
1 . 427 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0048958333333333 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0048958333333333
_empty_:
Licenca:
2 . 421 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE 0.0051273148148148 >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0051273148148148
_empty_:
Licenca:
KP - DEčKI-M
1 . 416 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044675925925926 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0044675925925926
_empty_:
Licenca:
2 . 429 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0.0053472222222222 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0053472222222222
_empty_:
Licenca:
3 . 436 LUKMAN ENEJ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0065740740740741 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0065740740740741
_empty_:
Licenca:
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 418 TREBUŠAK Žan
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0041782407407407 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0041782407407407
_empty_:
Licenca:
2 . 417 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044212962962963 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0044212962962963
_empty_:
Licenca:
3 . 432 HUBERŠEK Žan
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0044791666666667 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0044791666666667
_empty_:
Licenca:
5 . 423 Ločniškar Drejc
OŠ Frana Albrehta
Moški SLO OŠ Frana Albrehta 0.0070717592592593 0 >
Klub OŠ Frana Albrehta
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.0070717592592593
_empty_:
Licenca: 0
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 424 ŽNIDARŠIČ Kaja
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0070833333333333 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.0070833333333333
_empty_:
Licenca:
KP - MLADINCI-M
1 . 16 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:19:17 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:17
_empty_:
Licenca:
KP - ČLANICE-Ž
1 . 23 Ahačič Dominika
GiBit
Ženski SLO GiBit 0.017280092592593 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.017280092592593
_empty_:
Licenca:
2 . 19 Marolt Katja
TSK JUB DOL
Ženski SLO TSK JUB DOL 0.017673611111111 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.017673611111111
_empty_:
Licenca:
3 . 38 Dimnik Ana
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 0:26:47 - >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:47
_empty_:
Licenca: -
4 . 37 Knez Tadeja
Ženski SLO 0:28:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:07
_empty_:
Licenca:
5 . 40 Bolta Mirjam
Šola teka
Ženski SLO Šola teka 0:28:15 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:15
_empty_:
Licenca:
6 . 41 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:30:52 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:52
_empty_:
Licenca:
7 . 39 Božeglav Helena
Šola teka
Ženski SLO Šola teka 0:32:09 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:09
_empty_:
Licenca:
8 . 34 Kuhar Sonja
Šola teka
Ženski SLO Šola teka 0:32:56 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:56
_empty_:
Licenca:
9 . 36 Kotnik Mojca
Šola teka
Ženski SLO Šola teka 0:33:11 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:33:11
_empty_:
Licenca:
10 . 17 Štanfel Urša
OK Azimut
Ženski SLO OK Azimut 0:35:15 >
Klub OK Azimut
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:15
_empty_:
Licenca:
11 . 18 Miklič Tanja
Šola teka
Ženski SLO Šola teka 0:38:26 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:26
_empty_:
Licenca:
12 . 35 Kuhar Spela
Modra šola teka
Ženski SLO Modra šola teka 0:40:49 >
Klub Modra šola teka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:40:49
_empty_:
Licenca:
KP - ČLANI A-M
1 . 2 Štanfel Matjaž
OK Azimut
Moški SLO OK Azimut 0:19:10 >
Klub OK Azimut
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:10
_empty_:
Licenca:
3 . 13 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:19:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:32
_empty_:
Licenca:
4 . 11 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:55 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:55
_empty_:
Licenca:
6 . 14 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:22:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:21
_empty_:
Licenca:
7 . 12 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:22:39 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:39
_empty_:
Licenca:
9 . 8 Goropečnik Simon
Moški SLO 0:22:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:50
_empty_:
Licenca:
10 . 60 PAVLIČ Urban
Moški SLO 0:24:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:29
_empty_:
Licenca:
12 . 58 HOČEVAR Klemen
Moški SLO 0:24:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:31
_empty_:
Licenca:
13 . 5 Modrej Peter
Šola teka
Moški SLO Šola teka 0:24:35 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:35
_empty_:
Licenca:
15 . 7 Gregorc Marko
Moški SLO 0:25:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:06
_empty_:
Licenca:
16 . 10 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:25:10 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:10
_empty_:
Licenca:
18 . 4 Piskar Luka
Moški SLO 0:25:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:28
_empty_:
Licenca:
19 . 59 RODE Jan
Moški SLO 0:27:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:55
_empty_:
Licenca:
21 . 66 Stele Gregor
Šola teka
Moški SLO Šola teka 0:29:59 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:59
_empty_:
Licenca:
22 . 15 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:31:27 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:27
_empty_:
Licenca:
24 . 9 Brelih Tilen
Moški SLO 0:33:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:33:28
_empty_:
Licenca:
KP - ČLANI B-M
1 . 30 Globočnik Dušan
Moški SLO 0:18:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:52
_empty_:
Licenca:
2 . 32 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:20:18 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:18
_empty_:
Licenca:
3 . 31 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:30 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:30
_empty_:
Licenca:
4 . 27 Iglič Robert
ŠD Preserje pri Radomljah
Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 0:24:02 >
Klub ŠD Preserje pri Radomljah
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:02
_empty_:
Licenca:
5 . 29 Bičanič Drago
Moški SLO 0:27:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:41
_empty_:
Licenca:
6 . 26 Končar Boštjan
Moški SLO 0:30:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:08
_empty_:
Licenca:
7 . 25 Kuhar Igor
Šola teka
Moški SLO Šola teka 0:31:09 >
Klub Šola teka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:09
_empty_:
Licenca:
KP - VETERANI A-M
1 . 65 ŠKERLEP MARKO
Moški SLO 0:21:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:45
_empty_:
Licenca:
2 . 45 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:52 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:52
_empty_:
Licenca:
3 . 46 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:22:35 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:35
_empty_:
Licenca:
4 . 62 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:23:31 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:31
_empty_:
Licenca:
5 . 61 Slatnar Vladislav
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:25:15 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:15
_empty_:
Licenca:
6 . 48 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:25:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:21
_empty_:
Licenca:
7 . 47 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:25:29 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:29
_empty_:
Licenca:
8 . 64 ŽUŽEK Jože
Moški SLO 0:27:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:09
_empty_:
Licenca:
9 . 42 Vrankar Lojze
A smo, a nismo?
Moški SLO A smo, a nismo? 0:30:46 >
Klub A smo, a nismo?
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:46
_empty_:
Licenca:
10 . 43 Kušar Vinko
A smo, a nismo?
Moški SLO A smo, a nismo? 0:32:01 >
Klub A smo, a nismo?
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:01
_empty_:
Licenca:
KP - VETERANI B-M
1 . 56 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:16 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:16
_empty_:
Licenca:
2 . 55 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:24:33 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:33
_empty_:
Licenca:
3 . 52 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:25:44 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:44
_empty_:
Licenca:
4 . 54 Mali Karol
Moški SLO 0:26:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:27
_empty_:
Licenca:
5 . 63 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:30:35 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:35
_empty_:
Licenca:
6 . 53 Povše Brane
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 0:32:04 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:04
_empty_:
Licenca:
KP - VETERANKE-Ž
1 . 50 Bogataj Helena
Ženski SLO 0:27:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:38
_empty_:
Licenca:
2 . 51 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:27:54 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:54
_empty_:
Licenca:
3 . 57 Cvišič Dragica
Ljubljanski tekači
Ženski SLO Ljubljanski tekači 0:28:47 >
Klub Ljubljanski tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:47
_empty_:
Licenca:
4 . 49 Kušar Andreja
A smo, a nismo?
Ženski SLO A smo, a nismo? 0:32:02 >
Klub A smo, a nismo?
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:02
_empty_:
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content